Skocz do zawartości
IGNORED

Faszyści - czym róznią się od PIS-u? PIS nie śpiewa :)


skynyrd

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem wielbicielem męskiego ciała.

 

A niektórzy w ogóle nie widzą zła.

 

Najładniesze wklejanki były w "Kraju Rad" i "Ogonioku".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojciechu na boskiego Donka nie bądź taki elitarny w niepojmowaniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla prawiczków i tak będziesz zawsze komuną.

wojciech ,tylko krowa nie zmienia poglądów ....chwała dziadkowi za odwagę , nie jest to popularna postawa tutaj...

 

Niektórzy zło widzą nawet we "wklejankach".

dokładnie , nie trzeba wielu słów a przekaz jasny....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś pisałem, że postkomuna zawrze sojusz z narodowymi socjalistami z PiS to ile było krzyku a teraz proszę - z dziobków sobie jedzą.

 

Za chwilę emerytowani milicjanci ze wzruszeniem i łzami w oczach przekazywać będa swoje zasłużone i spracowane przy laniu demonstrantów pały narodowej soli tej ziemi, czyli kibolom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postkomuna zawrze sojusz

 

 

Postkomuna to akurat Jaruś siedzi w każdej z Partii bez sojuszy.

Gdybyś ich zebrał mógłbyś pokierować PeZetPeRem bis i miałbyś większość w sejmie.

 

 

Swoją droga nie trzeba Tuska w Elblągu wystarczy, że są służby Grasia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Jak kiedyś pisałem, że postkomuna zawrze sojusz z narodowymi socjalistami z PiS to ile było krzyku a teraz proszę - z dziobków sobie jedzą.

 

Za chwilę emerytowani milicjanci ze wzruszeniem i łzami w oczach przekazywać będa swoje zasłużone i spracowane przy laniu demonstrantów pały narodowej soli tej ziemi, czyli kibolom.

 

Nic nowego Pojednanie pałujących z pałowanymi już było. Ok. 1990 w świętej Brygidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomuś jakoś tak dla innych byłych pzprowców nie jesteś tak wyrozumiały.Mam na myśli tych co po 89r. byli w solidarności.

A u innych jeszcze to nawet dopatrujesz się skażenia komuną do trzech pokoleń wstecz.

 

Poza tym dziadekwłodek nie zmienił wcale poglądów.Nadal tęskni za PRLem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym dziadekwłodek nie zmienił wcale poglądów.Nadal tęskni za PRLem.

wiem , ale też w końcu chce normalnego życia w normalnej Polsce...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

Genialne po prostu.

THX

 

Jest głupie jak najbardziej.Bo faszyzmy były różne,hitleryzm to odmiana faszyzmu.Inny był faszyzm w Niemczech a inny we Włoszech,Rumunii,Hiszpanii i Portugalii.Aby być patriotą nie trzeba być faszystą ani prawicowcem,to nadużycie i próba zawłaszczania tej postawy.Ty dziadekwłodek jako człowiek lewicy powinieneś doskonale o tym wiedzieć.Ale widzę,że Twoje poglądy coraz bardziej ewoluują na prawo tylko nie wiem czy już jesteś pod ścianą czy jeszcze nie.Ale dla prawiczków i tak będziesz zawsze komuną.

Pomyliłeś czasy, ja napisałem jak dzisiaj kreują to media. Więc nie ma to nic wspólnego z tym co piszesz. ... no i wtedy nie było zjednoczonej federacji złodziei czytać uni.

 

rzeczywiście głoszenie prawicowych poglądów to straszna odwaga!

powiedziałbym nawet skrajnie prawicowych mimo że nie jestem prawicowcem, czemu ? bo mam dość rozdawania wszystkiego obcym mocarstwom, irytuje mnie TVN i TVP które nawet w jednej audycji potrafi sam sobie zaprzeczyć kilka razy a w manipulacji informacja osiągnęli perfekcję. Nie podoba mi się bardzo duże uzależnienie względem Rosji. Nie podoba mi się że nikt nie baroni polskiego interesu, Niemcy chcą Niemcy dostają. Nie podoba mi się niszczenie wszystkiego co polskie, od zmiany historii po przemysł. Nie podobają mi się zmiany w prawie od tyczących nas czyli np. uprawienia urzędników po możliwość legalnego wjazdu agentów FSB.

 

Po prostu martwię się o swoją przyszłość, to że nie mam się gdzie leczyć, że nie mam gdzie dobrze edukować dzieci, że nie mogę liczyć na pomoc / opiekę państwowa w żadnym aspekcie. Na to że nie mam emerytury, itd....

 

Efekty ponadnormatywne, rotacja kadr etc :))) Ciekawe jak by to wyglądało w przypadku pewnej patriotycznej partii...

byłby ulewne deszcze i zalania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomuś jakoś tak dla innych byłych pzprowców nie jesteś tak wyrozumiały

wiesz wojciech , sporo normalnych ludzi było w pezetpeerze , bo musiało być , żeby np dostać mieszkanie ,telefon , samochód , wyjechać za granicę itd ...ale chyba sam widzisz kto jest przy korycie ...nic się nie zmieniło , komunizm zmienił tylko twarz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz wojciech , sporo normalnych ludzi było w pezetpeerze , bo musiało być , żeby np dostać mieszkanie ,telefon , samochód , wyjechać za granicę itd ...ale chyba sam widzisz kto jest przy korycie ...nic się nie zmieniło , komunizm zmienił tylko twarz...

 

No ale sporo przyzwoitych ludzi - nie wstąpiło do PZPR - i jakoś mogli się obejść bez telefonu , samochodu czy wyjazdu do Bułgarii ... Ci co byli w PZPR dla tych "fruktów" to k**wy ... i tyle ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale sporo przyzwoitych ludzi - nie wstąpiło do PZPR - i jakoś mogli się obejść bez telefonu , samochodu czy wyjazdu do Bułgarii ... Ci co byli w PZPR dla tych "fruktów" to k**wy ... i tyle ...

co racja to racja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomuś

 

To,że sporo wartościowych ludzi było w PZPR to nie musisz mi mówić tylko,że dziwię się,że to ty mówisz bo to tej pory raczej miałeś inne poglądy.Przynależność do tej organizacji nie przynosi też chwały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przynosi wojciech , ale nie możemy wszystkich traktować jak sprzedajnych ubeków...takie były wtedy realia, w latach 60-70 czerwona książeczka ułatwiała życie ...sam wiesz jak było ....

 

...powiedz teraz młodym , że na telefon czekało się dwa a nawet dziesięć lat jak nie miałeś układów , samochody na talony albo za bony dewizowe...można by tak wymieniać bez końca...

 

i niestety hula w najlepsze, zwłaszcza w unii.

dokładnie , unia to eurokołchoz...., oczywiście założenia o swobodnym handlu czy przemieszczaniu są jak najbardziej potrzebne ale głęboka ingerencja w sprawy wewnętrzne państw jest już krokiem w kierunku legalnej komuny , komuny bez jednego wystrzału....i na czele mamy komisarzy(kojarzy się ta nazwa) , na których wybór nie mamy nawet wpływu , przywiezieni w teczce ...skąd my to znamy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz na poważnie.Naprawdę nie dostrzegasz odradzającego się ( a może tworzącego się) w Polsce faszyzmu?

 

Nie wiem, o czym mówisz. Aaaaa, zaraz! Już wiem!

Faktycznie - widzę ogromne zagrożenie dla Polski w fakcie, że faszyzm w naszym kraju łeb podnosi!

Faszyzm to jest dla mnie inwigilacja społeczeństwa na masową skalę, przy której agentura Gestapo to pestka.

Faszyzm to jest pozwolić obcym na podsłuchiwanie Polaków z naszego własnego terytorium (baza w Świadkach Iławeckich).

Faszyzm to jest wtrącanie do więzień niedołężnych starców za kilkusetzłotowe długi.

Faszyzm to więzienie ludzi niepełnosprawnych umysłowo, podczas gdy złodzieje, co ukradli miliardy, chodzą po ulicach.

Faszyzm to brak sprawiedliwości dla morderców Polaków z okresu stanu wojennego.

Faszyzm to kontrolerzy US chodzący PO DOMACH (najnowszy pomysł PełO).

Faszyzm to zniszczone w majestacie prawa polskie firmy i polscy przedsiębiorcy.

Faszyzm to fotoradary co 50 metrów.

Faszyzm to blokowanie prywatnym ludziom dostępu do prawdziwie szybkiego internetu, żeby nie było live streamingu filmów HD.

Faszyzm to ściganie po ulicach babci, co sprzedaje zdrową żywność z własnego ogródka na ulicy bez setki niezbędnych kwitów.

TO JEST FASZYZM!

To miałeś na myśli?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojciech , faszyzm w Polsce ? i Ty wierzysz w te brednie ? wszędzie w Europie lewactwo (robactwo się rymuje) robi to samo , wymyśla wroga , oczernia każdego kto sie na nich poznał...kto poznał ich metody działania...

 

100% doktorku ....:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

oczywiście założenia o swobodnym handlu czy przemieszczaniu są jak najbardziej potrzebne ale głęboka ingerencja w sprawy wewnętrzne państw jest już krokiem w kierunku legalnej komuny , komuny bez jednego wystrzału....i na czele mamy komisarzy(kojarzy się ta nazwa) , na których wybór nie mamy nawet wpływu , przywiezieni w teczce ...skąd my to znamy...

zgadzam się w 100% z małym ale... wolny handel jest dla wybranych czytać francja, niemcy. My z tego nie mamy nic, może to wina unii a może wina naszych zacofanych urzędników. Ja wiem że jak ściągam kontener piwa z bambusa z Tajlandii to nikt nic nie sprawdza, jak ściągam np wino albo woodkę to na sam sanepid czasem trzeba czekać 2 miesiące i potrafią się przywalić że murzyn w RPA krzywo nakleił etykietę albo czcionka jest nie taka. Wykonując tą samą czynność np w belgi płacę 30% kosztów co w Polsce ! jak mnie wyloasują do kontroli dopłacam 700 euro co jest i tak dużo mniej niż w kraju. Dodatkowo nikt nie czepia się o pierdoły i nikt mi nie zatrzyma towaru na poł roku bo nie ma pieczątki (tam się płąci kary za opóźnienia w dostawach). Tydzień i mam towar u siebie, tanio i szybko... wszyscy są w unii i w tej samej strefie... i co ? klops...

 

TO JEST FASZYZM!

To miałeś na myśli?

odrodził się !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cycus to prawda ...to spadek po komunie , urzędnik w Polsce traktuje podatnika jak przestępcę , już z góry to zakłada ...relacje urzędnik -petent stoją nadal na głowie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojciech , faszyzm w Polsce ? i Ty wierzysz w te brednie ? wszędzie w Europie lewactwo (robactwo się rymuje) robi to samo , wymyśla wroga , oczernia każdego kto sie na nich poznał...kto poznał ich metody działania...

 

Cinżko z tamim tumaństwem dyskutować, w zasadzie jest to niemożliwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę: Cinżko z takim tumaństwem dyskutować, w zasadzie jest to niemożliwe.

Nawet debil nie stara się napisać czegos sensownego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie stara się chłopak...w ogóle.

 

Ależ stara się, ale nie wymagajmy od tomusia cudów, już jest mnóstwo radości jak literki w wyrazy a wyrazy w zdanie poskłada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.