Skocz do zawartości
IGNORED

Wasze doświadczenia z MIT-em


gg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

LOL, idźcie na nabożeństwo oddać hołd MIT-om lub wystosujcie odę pochwalną do chłopców MIT-omanów :-)))

Do kościoła nie chodzę bo mam inne zainteresowania.

Nie potrzebnie się podniecasz kolego.

Tak robią zawsze ci , którym brakuje argumentów.

Tak więc jak już zaczynasz jakąś dyskusję to opieraj ją na konkretach i faktach a nie na biciu piany i pisaniu farmazonów.

Skoro piszesz krytycznie w niewybredny sposób o jakimś produkcie to domniemam , że go miałeś w rękach a nie widziałeś na zdjęciu w necie?

A jeżeli nie masz nic konkretnego na potwierdzenie twojej tezy o "przesterach" to proponuję abyś nie zaśmiecał swoimi wypowiedziami wątku.

 

"W Pacanowie kozy kują.........."

Edytowane przez jarek&ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję więcej dystansu i humoru, a nie brania wszystkiego śmiertelnie poważnie....w innym wątku już panowie chwalą się swoimi członkami wyskakując co rusz ze swoim peniskiem przed szereg.... :-))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

A ja proponuję więcej dystansu i humoru, a nie brania wszystkiego śmiertelnie poważnie....w innym wątku już panowie chwalą się swoimi członkami wyskakując co rusz ze swoim peniskiem przed szereg.... :-))))

Wow!!!

Ale teraz zabłysnąłeś elokwencją.

Oczywiście znowu nie na temat MIT-a bo tu nie masz nic poważnego do powiedzenia.

A jak chcesz pisać humorystycznie to pisz na "Pudelek.pl" bo tam jest twoje miejsce i poziom dyskusji.

Ponadto znowu piszesz o czymś (penis) czego nie masz i widziałeś tylko w internecie.

 

Bez odbioru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow!!!

Ale teraz zabłysnąłeś elokwencją.

Oczywiście znowu nie na temat MIT-a bo tu nie masz nic poważnego do powiedzenia.

A jak chcesz pisać humorystycznie to pisz na "Pudelek.pl" bo tam jest twoje miejsce i poziom dyskusji.

Ponadto znowu piszesz o czymś (penis) czego nie masz i widziałeś tylko w internecie.

 

Bez odbioru!

Miałem cię za normalniejszego.....a tu bęc ;-) w spodnie mi nie zaglądałeś, nie wiesz co mam, czego nie mam, co widziałem, a czego nie, więc daruj sobie powyższe wypociny dzieciaczka, któremu ktoś zabrał łopatkę.....choć z drugiej strony zabawnie drażliwy jesteś....niczym baba przed okresem.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

W związku z zakupem nowych kabli głośnikowych MIT-a mam do sprzedania używane kable głośnikowe firmy TaraLabs AIR (aktualna seria).

Kable są w stanie idealnym z dowodem zakupu i pudełkami.

Długość kabli to 8,00ft.

Konfekcja - banany i widełki .

Ilość kabli : 4 pary ( np. do bi-ampingu).

 

W razie pytań proszę pisać na priv.

 

Pozdrawiam

Jarek

Dział ogłoszeń jest gdzie indziej.....ile razy trzeba to wytykać ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Miałem cię za normalniejszego.....a tu bęc ;-) w spodnie mi nie zaglądałeś, nie wiesz co mam, czego nie mam, co widziałem, a czego nie, więc daruj sobie powyższe wypociny dzieciaczka, któremu ktoś zabrał łopatkę.....choć z drugiej strony zabawnie drażliwy jesteś....niczym baba przed okresem.....

Przykro mi ,że już nie masz mnie za normalnego.

Ale w gruncie rzeczy nie ma to znaczenia.

Nie targnę się z tego powodu na swoje życie.

 

I nie brnij dalej w tym kierunku bo piszesz ciągle o wszystkim tylko nie kablach MIT-a.

Pytałem się ciebie jak zdefiniujesz słowo "przesterowanie" , które zarzucasz kablom które posiada wielu innych ludzi.

 

I nic w tym temacie konkretnego nie napisałeś.

 

Za to dużo piszesz o kościele, penisach itp.itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie....http://pl.wikipedia.org/wiki/Przesterowanie

MIT-y to są specyficzne kable, są tam zabawy w puszce, które w wielu systemach powodują właśnie takie kwasy przez niedopasowanie...nie zawsze słychać to od razu i na każdej płycie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio może ci chodzi o ten sterowiec...no wiesz ten co spłoną Hindenburg.....a nie przesterowanie....:):)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Zwyczajnie....http://pl.wikipedia.org/wiki/Przesterowanie

MIT-y to są specyficzne kable, są tam zabawy w puszce, które w wielu systemach powodują właśnie takie kwasy przez niedopasowanie...nie zawsze słychać to od razu i na każdej płycie...

Nie chodziło mi o definicję tego słowa bo to wiem.

Chodziło mi o twoją definicję przesterowania na konkretnych przykładach dot kabli MIT-a.

 

Tak jak już pisałem wcześniej ja takowych objawów nie zauważyłem. Wręcz przeciwnie u mnie dżwięk z racji konfiguracji sprzętu grał (jak na mój gust) trochę za wysoko na kablach TaraLabs.

TaraLabs ma to do siebie ,że w tej serii gra b.detalicznie i jasno.

Po zmianie na MIT-a Oracle MA-X problem ten zniknął i ja osobiście polecam te kable każdemu zainteresowanemu.

Są b.drogie i pewnie można kupić coś porządnego taniej ale tak jak już w życiu bywa dobre rzeczy są po prostu drogie.

 

Nie chodziło mi o definicję tego słowa bo to wiem.

Chodziło mi o twoją definicję przesterowania na konkretnych przykładach dot kabli MIT-a.

 

Tak jak już pisałem wcześniej ja takowych objawów nie zauważyłem. Wręcz przeciwnie u mnie dżwięk z racji konfiguracji sprzętu grał (jak na mój gust) trochę za wysoko na kablach TaraLabs.

TaraLabs ma to do siebie ,że w tej serii gra b.detalicznie i jasno.

Po zmianie na MIT-a Oracle MA-X problem ten zniknął i ja osobiście polecam te kable każdemu zainteresowanemu.

Są b.drogie i pewnie można kupić coś porządnego taniej ale tak jak już w życiu bywa dobre rzeczy są po prostu drogie.

Ponadto niektórzy producenci wręcz zalecają kable MIT-a do swoich produktów np. Spectral ( a jest to czołowy producent wzmacniaczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...pamiętam, że jak stosowałem korektor tak jak MIT to robi "audiofilsko" w swoich kabelkach też o przester było nietrudno....

 

mit wpięty w inny system gra ok,

a mój przetwornik z innym przewodem xlr też dake przesterowany dźwięk,

sprawa dziwna, ale to nie wina mita

jak już napisałem wcześniej to wina przetwornika

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

mit wpięty w inny system gra ok,

a mój przetwornik z innym przewodem xlr też dake przesterowany dźwięk,

sprawa dziwna, ale to nie wina mita

jak już napisałem wcześniej to wina przetwornika

pozdrawiam

 

No proszę w końcu konkretna wypowiedż w temacie oparta na konkretach.

I jednak można.

A w dodatku bez aluzji o penisach;)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś MITa nie lubi to niech o nim nie pisze tutaj bo to jest wątek dla zainteresowanych ta marką. MITy i generalnie kable są za drogie ale są tak samo ważne jak przyprawy w gotowaniu...co z tego że mamy super składniki jeśli brak odpowiednich przypraw? Kiedyś za takie przyprawy płaciło się krocie...dziś na szczęście staniały...więc może kiedyś i Mity stanieją i nie będzie tyle żółci w ich temacie...jakby kable tej firmy były do dupy to by nie istniała tyle lat...rynek najlepiej pokazuje i weryfikuje co i jak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie widze za ok 1000e mi 350 oracle ipodobna kwote oracle 2.1 jakie roznice?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Gość miniabyr

(Konto usunięte)

Ja porównuję mit matrix18 głosnikowy, ze swoim siltech'em ribbonem(srebrna wstega) Różnice są ogromne . Mit brzmi bardzo precyzyjnie,szczególnie w paśmie niskiego środka zauważam najwięcej zmian na lepsze. Ta nie spotykana dotychczas w moim systemie rozdzielczość ,w paśmie niskiego środka , zachwyciła mnie. Wręcz przecierałem uszy ze zdziwienia ,że tak może zagrać kabel . Dynamika dźwięku i detale wręcz zachwycają.Przez to ,że ten niski środek jest tak eksponowany i jest go więcej ,mam wrażenie ,że wysokie tony wydają się być lekko cofnięte(coś za coś).Takie instrumenty jak dzwonki , lub inne perkusyjne instrumenty tego typu, są prezentowane w przestrzeni stereo wręcz namacalnie pięknie wybrzmiewając, nie ciągną się za tymi dźwiękami żadne"syczki" zamazujące kierunkowość. (test na płycie mari boine) Bardzo zyskuja płyty nagrane "ciemno",bo zabagnione pasmo staje się czytelne (plyta zespołu the nationale "high violet" )Oj można by tak pisać i pisać.Ja wolę sobie iść posłuchać. Zatrzymałem się dawno temu w temacie kabli głośnikowych, a te co mam wydawały mi się naj. Mój siltech był naj 15 lat wstecz ,ale teraz trzeba rozejrzeć się za czymś innym , lepszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć wysokie Siltech-y są rewelacyjne ale to mówimy o kablach z serii Royal Signature i tam są modele Prince, King, Empress, Empress Crown i Empress Double Crown ale też ceny zwalają z nóg!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siltech Emperor Double Crown 214tyś

trochę tańszy Emperor Crown 158tyś

Ja słuchałem tylko Classic 550i jak dla mnie wielka klasa, przestrzeń i wysokie, rewelacja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że te ceny topowych Siltechów są chore wiec to raczej jako ciekawostka.

Z drugiej strony porównywalny topowy MIT MA-X2 SHD wg cennika miałby u nas detal ok 175tys więc bardzo

podobnie.

A który zagrałyby lepiej to trudno ocenić.

Zapewne każdy inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według cennika, ale ... zadzwoń bezpośrednio do MITa w Stanach.

Znajomemu robili ceny "na Polskę" z 45% rabatem od cennika, a to już była znaczna różnica.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według cennika, ale ... zadzwoń bezpośrednio do MITa w Stanach.

Znajomemu robili ceny "na Polskę" z 45% rabatem od cennika, a to już była znaczna różnica.

 

Wiem, ale znaczne upusty przy ekstremalnie drogich kablach "funkcjonują" we wszystkich markach.

Tak wiec proporcje mówią o relacji cen topowych modeli poszczególnych firm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups... sprawdziłem i rabaty były 55%, czyli 45% ceny cennikowej.

Sorry za wyprowadzenie w pole.

A tak BTW, co masz na myśli pisząc "pogłówkować" (jeśli jakoś poufne, to proszę o priv'a).

Pytam, bo zastanawiam się nad interconnectem. Chociaż MITy słyszałem i są znakomite - te wysokie,

ale to poza moim zasięgiem.

Może nie te najwyższe i z 70% tajemniczo pokombinowanym rabatem, byłyby warte grzechu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma podrobionych MIT-ów, tak jak nie widziałem np. podrobionego Straight Wire Crescendo czy Shunyatę, albo Acoustic Zen - na tyle specyficzne są to kable w budowie i charakterystyczne, że trudne do podróbki....takiego np. Cardasa dużo łatwo podrobić.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość miniabyr

(Konto usunięte)

Ja od wczoraj odsłuchuję głośnikowy mit matrix 28 . Różnica między wersją matrix 18 jest, ale nie aż tak spektakularna jak się spodziewałem . Generalnie z moim systemem mit 28 gra bardzo wyrównanie w każdym zakresie częstotliwości Największa różnica pomiędzy mit 18 a 28 jest to ,że nie odczuwa się wycofania górnego pasma. Mit 18 uwydatniał niski środek , ale robił to w sposób elegancki- nie mulił tego zakresu, wszystko stawało sie czytelne i klarowne.Mit 28 ma to co mniejszy brat ,plus akceptowalny dla mnie zakres górnego pasma. Generalnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i chyba trzeba będzie wysłać mojego siltecha ribbon'a na zasłużona emeryturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardasa dużo łatwo podrobić.....

 

Po co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Od kliku dni słucham na nowych kablach MIT-a w zamian za moje Taralabs.

Moje wrażenia są na dzień dzisiejszy .......mieszane.

Nowe kable grają zupełnie inaczej niż moje dotychczasowe.

Porównując subiektywnie uważam , że MIT gra dużo cieplej i bardziej "do przodu " , dżwiękiem bardziej zwartym i wygładzonym (szczególnie jeżeli chodzi o górę pasma).

Taralabs grała bardziej przestrzennie (DUŻO BARDZIEJ) detalicznie i wyostrzoną górą a co najważniejsze bardziej dynamicznie - co mnie trochę dziwi !!!

Tak więc mógłbym skomentować , że MIT gra na wskroś lampowo a Taralabs tranzystorowo. Jeżeli można by w takim skrócie to opisać.

 

Z tego co pisze producent (2/2) kable firmy MIT pełnie swoich możliwości osiągają po ok. 2 tygodniach grania.

Zobaczymy czy i jak zmieniać się będzie muzyka z biegiem czasu.

Na dzień dzisiejszy mogę stwierdzić, że po kablach za cenę katalogową 26.000 USD spodziewałem się czegoś zupełnie innego.

Spodziewałem się , że Taralabs polegnie sromotnie i bezapelacyjnie.

Ale tak się nie stało. Przynajmniej na dzień dzisiejszy.

 

Jest jeszcze jeden fakt w tym zestawieniu.

Dotychczas Taralabs grała na bi-amipngu a MIT grają tylko na bi-wiringu.

 

Może to powoduje, że subiektywnie odczuwam jakby zmniejszenie dynamiki (może jest to tylko złudzenie) ?

Faktem jest , że w tej konfiguracji sprzęt gra ciszej i trzeba wyżej kręcić potencjometr w PRE.

 

Czy ktoś miał okazję w swoich doświadczeniach próbować takich porównań?

 

Przełączyłem ostatnio końcówki na PURE CLASS A (high current) i dynamika wzrosła.

Co zauważyłem dodatkowo na MIT-ach grając w klasie A można kręcić wyżej niż na Taralabs i nie ma clipping-u.

To chyba jest zasługa (a nawet na pewno) kabli MIT-a i grania b. wyważonego bez wyostrzeń góry jak to ma miejsce w Taralabs.

 

Tak czy inaczej MIT i Taralabs to 2 zupełnie różne filozofie grania.

Nigdy bym nie przypuszczał ,że aż tak diametralnie różne.

 

Prosze o sugestie i opinie.

Ale jeżeli mogę prosić to tylko tych co mają coś konkretnego na ten temat do powiedzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile placiles za te mity?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kliku dni słucham na nowych kablach MIT-a w zamian za moje Taralabs.

Moje wrażenia są na dzień dzisiejszy .......mieszane.

Nowe kable grają zupełnie inaczej niż moje dotychczasowe.

Porównując subiektywnie uważam , że MIT gra dużo cieplej i bardziej "do przodu " , dżwiękiem bardziej zwartym i wygładzonym (szczególnie jeżeli chodzi o górę pasma).

Taralabs grała bardziej przestrzennie (DUŻO BARDZIEJ) detalicznie i wyostrzoną górą a co najważniejsze bardziej dynamicznie - co mnie trochę dziwi !!!

Tak więc mógłbym skomentować , że MIT gra na wskroś lampowo a Taralabs tranzystorowo. Jeżeli można by w takim skrócie to opisać.

 

Z tego co pisze producent (2/2) kable firmy MIT pełnie swoich możliwości osiągają po ok. 2 tygodniach grania.

Zobaczymy czy i jak zmieniać się będzie muzyka z biegiem czasu.

Na dzień dzisiejszy mogę stwierdzić, że po kablach za cenę katalogową 26.000 USD spodziewałem się czegoś zupełnie innego.

Spodziewałem się , że Taralabs polegnie sromotnie i bezapelacyjnie.

Ale tak się nie stało. Przynajmniej na dzień dzisiejszy.

 

Jest jeszcze jeden fakt w tym zestawieniu.

Dotychczas Taralabs grała na bi-amipngu a MIT grają tylko na bi-wiringu.

 

Może to powoduje, że subiektywnie odczuwam jakby zmniejszenie dynamiki (może jest to tylko złudzenie) ?

Faktem jest , że w tej konfiguracji sprzęt gra ciszej i trzeba wyżej kręcić potencjometr w PRE.

 

Czy ktoś miał okazję w swoich doświadczeniach próbować takich porównań?

 

Przełączyłem ostatnio końcówki na PURE CLASS A (high current) i dynamika wzrosła.

Co zauważyłem dodatkowo na MIT-ach grając w klasie A można kręcić wyżej niż na Taralabs i nie ma clipping-u.

To chyba jest zasługa (a nawet na pewno) kabli MIT-a i grania b. wyważonego bez wyostrzeń góry jak to ma miejsce w Taralabs.

 

Tak czy inaczej MIT i Taralabs to 2 zupełnie różne filozofie grania.

Nigdy bym nie przypuszczał ,że aż tak diametralnie różne.

 

Prosze o sugestie i opinie.

Ale jeżeli mogę prosić to tylko tych co mają coś konkretnego na ten temat do powiedzenia ;)

 

Zamulenie czy jak kto woli czarne tło jest największym problemem. U mnie zawsze wyczuwalna była sztuczność i znacząca nienaturalność po wpięciu wysokich Mitów. Zalecane głownie do agresywnych systemów amerykańskich. Może chodziło o złagodzenie efektu "krwi z uszu" :) Według mnie dźwięk z tych kabelków jest przekombinowany i nie prawdziwy. Osobiście wolę gołe kable bez zbędnych ulepszaczy.

Na forum grasowało kilku sprzedawców, którzy nieźle przycinali na tych kablach i opowiadali o ich niesamowitych właściwościach sonicznych. Prawda jest taka, że są one mocno przewartościowane i sam producent sprzedaje je na lewo z olbrzymim rabatem. Flagowe używki można po kilku latach kupić za 10-20% wartości. To jest cena, za którą warto je nabyć jeśli się wpasują w system. Nie ma rozwiązań idealnych. Przynajmniej ja takowych kabli nie znalazłem a słucham wszystkiego co możliwe. Po AS mam już załatwiony najwyższy model Albedo i w grudniu kończę testy. Jeśli się uda to staną w szranki z siltechami za niezdrową sumkę i będę już mądrzejszym człowiekiem.

Jak głosi stara prawda należy korzystać tylko z własnej percepcji i kupować kabelki po długim, gruntownym odsłuchu. Nie kierować się zbytnim entuzjazmem innych użytkowników.

Póki co magii w kablach nie znalazłem. Może to wina dobrze dobranego (również od strony elektrycznej) i minimalistycznego systemu.

Dla mnie ratowanie się w desperacji nienaturalnymi kablami jest rozwiązaniem chybionym. Proponuję zawsze dobrać możliwie równo grający system bazowy a kablami tylko delikatnie oszlifować brzmienie lub go nie spieprzyć, jeśli to możliwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi 10-20% wartości to przesadziłeś chyba że mowa o kilkunastoletnich modelach,dawno już poza produkcją.

Ale tak samo jest z każdymi innymi kablami i sprzętami.

MIT-y nie są do twojego systemu i wiadomo to od dawna.

U mnie sprawują się świetnie ale inne kable też wypadły dobrze jak np IC Synergistic Research Element Cu/W/Ag który zagrał

dużo lepiej niż 2x droższy Transparent choć ten też jest niezły.

 

Jak zawsze wszystko zależy od systemu i własnych preferencji.

Kolega Jarek chciał przyoszczędzić i do wybitnych IC Oracle MA-X2 dokupił głośnikowy o 2 półki niższy Matrix,

nastepca Magnum, który jest dobrym kablem ale nie do MA-X2.

 

I dlatego teraz nie jest aż tak dobrze jakby mogło być.

Po 2 tyg.grania będzie lepiej ale nigdy nie bedzie to MA-X2.

Świat jest okrutny.

 

Jestem ciekaw tego polskiego Albedo Metamorphosis.

Ale gość robi ten kabel już chyba 4 lata.

Może nie ma pomysłu jak wycisnąć wiecej?

Może on gra tak samo jak niższy Versus?

Od 2 lat czekam i już odpuściłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Zamulenie czy jak kto woli czarne tło jest największym problemem.

 

Mógłbyś wyjaśnić dla czego u Ciebie to to samo jak dla mnie te dwa terminy są diametralnie różne. Zamulenia nie cierpię a czarne tło to jest to co zaczyna własnie występować w lepszych systemach gdzie separacja poszczególnych pozornych źródeł została przeprowadzona do perfekcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.