Skocz do zawartości
IGNORED

Audiofile ze Szczecina łączcie się


Seband
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Byłą tam giełda 11 lutego !!!ale nie byłem ;-( ,brak czasu , na Pogodnie na ryneczku na samym końcu jest kontener z winylami ,niestety nic z mojego repertuaru .

Edytowane przez Klejson

Eversolo DAC Z8 +++XINDAK PA-M +++Monitor Schnell Audio Gillespie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Ogólnie w na pogodnie i na placu grunwaldzkim nie ma co liczyć że coś fajnego wpadnie w ręce , sprzedawcy dobrze wiedzą czym handlują i coś lepszego idzie na allegro albo w prywatne ręce a za wydania z lat od 2010r w górę ceny są o 20zł niższe niż w sklepach ;-) ,dla mnie to strata czasu ,

Eversolo DAC Z8 +++XINDAK PA-M +++Monitor Schnell Audio Gillespie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

Witam wszystkich.

Czy możecie polecić dobry serwis audio ?

Mam problem z Rotelem lata 70-te.

Z góry dziękuję.

Denon PMA-2000r/Denon DCD-1550AR/Denon TU-1500RD/Rotel RX-602/Monitor Audio Silver 8 + kable bi-wiring, DIY by johnys/DIY Citrone Tube Sabre DAC na lampach 6sn7/DIY IC-RCA Citrone Venture/IC-RCA na XLR +USB+Coaxial+zasilający DIY by johnys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłą tam giełda 11 lutego !!!ale nie byłem ;-( ,brak czasu , na Pogodnie na ryneczku na samym końcu jest kontener z winylami ,niestety nic z mojego repertuaru .

Też byłem kilka razy, żona coś tam sobie wygrzebała, ale faktycznie ceny są bez szału. Ja znalazłem Pink Floyd i Dire Straits ale po odsłuchach raczej zajechane placki - cena była nie adekwatna, choć wyglądały ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć konkretniej co to za problem i co za rotel (model)?

Rotel to RX-602 a problemem jest lewy kanał. Brak dźwięku - tylko trzaski. Awaria pojawiła się ponownie (4H grania) po wizycie w serwisie i wymianie kondensatorów (nichicony) w obu kanałach. Amplituner dzisiaj wyjechał do serwisu na gwarancję ale z racji odległości jaką mam do niego - 200 km, szukam coś w okolicy 100 km/Szczecin, 70 km/Koszalin. Edytowane przez Marcin1806

Denon PMA-2000r/Denon DCD-1550AR/Denon TU-1500RD/Rotel RX-602/Monitor Audio Silver 8 + kable bi-wiring, DIY by johnys/DIY Citrone Tube Sabre DAC na lampach 6sn7/DIY IC-RCA Citrone Venture/IC-RCA na XLR +USB+Coaxial+zasilający DIY by johnys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotel to RX-602 a problemem jest lewy kanał. Brak dźwięku - tylko trzaski. Awaria pojawiła się ponownie (4H grania) po wizycie w serwisie i wymianie kondensatorów (nichicony) w obu kanałach. Amplituner dzisiaj wyjechał do serwisu na gwarancję ale z racji odległości jaką mam do niego - 200 km, szukam coś w okolicy 100 km/Szczecin, 70 km/Koszalin.

 

Typowe problemy "starości". Osobiście nie znam serwisu w Szczecinie, to też nie mogę żadnego polecić, ale gdybyś nie mógł nic znaleźć mogę coś pomóc ewentualnie. Może ten co Ci robił wymianę kondensatorów nie posprawdzał nic więcej, a przyczyny często są prozaiczne jak np. zimne luty, zaśniedziałe przełączniki i tym podobne. Skoro odesłałeś, może teraz się gościu bardziej przyjrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe problemy "starości". Osobiście nie znam serwisu w Szczecinie, to też nie mogę żadnego polecić, ale gdybyś nie mógł nic znaleźć mogę coś pomóc ewentualnie. Może ten co Ci robił wymianę kondensatorów nie posprawdzał nic więcej, a przyczyny często są prozaiczne jak np. zimne luty, zaśniedziałe przełączniki i tym podobne. Skoro odesłałeś, może teraz się gościu bardziej przyjrzy.

 

Mogę polecić serwis na ul. Asnyka przy pętli tramwajowej lub na ul. Szwoleżerów (róg Piastów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić serwis na ul. Asnyka przy pętli tramwajowej lub na ul. Szwoleżerów (róg Piastów)

A możesz podać jakieś bardziej precyzyjne namiary na te serwisy np ul, nr i nazwa własna zakładu ? Dzięki.

Typowe problemy "starości". Osobiście nie znam serwisu w Szczecinie, to też nie mogę żadnego polecić, ale gdybyś nie mógł nic znaleźć mogę coś pomóc ewentualnie. Może ten co Ci robił wymianę kondensatorów nie posprawdzał nic więcej, a przyczyny często są prozaiczne jak np. zimne luty, zaśniedziałe przełączniki i tym podobne. Skoro odesłałeś, może teraz się gościu bardziej przyjrzy.

Sam robisz takie rzeczy ?

Denon PMA-2000r/Denon DCD-1550AR/Denon TU-1500RD/Rotel RX-602/Monitor Audio Silver 8 + kable bi-wiring, DIY by johnys/DIY Citrone Tube Sabre DAC na lampach 6sn7/DIY IC-RCA Citrone Venture/IC-RCA na XLR +USB+Coaxial+zasilający DIY by johnys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobbystycznie i na własne potrzeby

Zobaczę co będzie z Rotelem po powrocie z naprawy ale jak by co mogę się do Ciebie zgłosić ?

http://www.rtv-serwis.szczecin.pl

Tutaj robiłem gramofon

 

http://hit-serwis.pl

Tu od 30 lat jest ten serwis.

Dziękuję.

Denon PMA-2000r/Denon DCD-1550AR/Denon TU-1500RD/Rotel RX-602/Monitor Audio Silver 8 + kable bi-wiring, DIY by johnys/DIY Citrone Tube Sabre DAC na lampach 6sn7/DIY IC-RCA Citrone Venture/IC-RCA na XLR +USB+Coaxial+zasilający DIY by johnys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

A ten przy Jagiellońskiej?

 

Tam nie byłem.

Byłeś może, znasz nazwę sklepu. W którym miejscu jest?

 

Odnosiłem się do Śląskiej.

To była chyba już 3 lub 4 lokalizacja byłego DAT.

Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.