Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  177 członków

Focal Klub
IGNORED

klub miłosników kolumn Focal'a


panerai_47
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje za cenne info. Ten Qed to na chwile obecna wydaje sie to czego szukam. W obecnym zestawieniu na kablach Equilibrium tune 11 light jakos tak zbyt twardo mi to gra a potrzebowalbym troche to zaokraglic. Jeszcze tylko jakbys sie wypowiedzial odnosnie samego Qed ruby to bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remal - przetestowalem te van den hul cs 122 i kompletnie mi nie podeszlo. Gralo to bo gralo ale u mnie wyszlo jak z oklepanym juz kocem na kolumnach. Dla przeciwwagi podlaczylem Equilibrium Tune 33 Light i takie spostrzezenia:

- mega przestrzennie i steorofonicznie

- bardzo duzo detali

- bas niski, zwarty

- brzmienie jak na pokaz to ok ale nie do dluzszego sluchania.

Balem sie zdejmowac maskownice bo balem sie ze polece w kosmos. Equilibrium bardzo fajne ale nie do mojego polaczenia klockow. Szukam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Racja, to były monitory. Gdy wszedłem, akurat prowadzący włączył Toccatę z fugą D-Moll Bacha, no i zagrało cudnie, nawet jak na tak niewielkie głośniki. Troszkę podrasowany dźwięk, lecz w dobrym tego słowa znaczeniu. Amplifikacja więcej niż zacna, podobnie okablowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

Pozwalam sobie wstąpić do klubu z parą 726 plus centralny CC700 (przy okazji).

Napędzane Denonem 1510. Hmm,ładne wokale,zwłaszcza damskie. Po Dali 505 słychać lepszą rozdzielczość, subtelność na górze i dóóóół,no no. Jest trochę potęgi,nawet czasem zbyt dużo w 20 metrach. Ale sąsiedzi nie przychodzą. Póki co ;)

 

Pozdrawiam ceniących Francuzików

PS.Miło jest nie oglądać napisu "Made in China". W przypadku Denona również.

 

Ja tam nic nie mam do made in china. Kupilem focale aria 906 i jestem zawiedziony wykonaniem :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arie to nie wiem czy nawet w Chinach są robione czy nie w Bangladeszu. Wykonanie słabe a jak zajrzysz do środka to lepiej usiądź bo takiego bubla za taką kasę nie widziałem. Trzeba wiedzieć jakie Focale kupować. Arie niestety i grają przeciętnie.

Edytowane przez defol

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.