Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twoim zdaniem przewody nie mają wpływu, więc o jakie różnice pytałeś? Kolejny frana pali. Nieprzewrażliwiony, tylko kumaty, nie jestem w sieci od wczoraj. Znam takich jak Ty. ;) Szybko można Was poustawiać, tylko trzeba chcieć i znać się na "robocie".

12 minut temu, J4Z napisał:

Jaj szukaj w komediach. 

Ewentualnie w wątkach ogólnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez J4Z

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
15 minut temu, MCHammer2022 napisał:

Moim zdaniem moderacja w swoich poszukiwaniach OT jest przewrażliwiona a ocenzurowane wątki stają się bezjajeczne i mniej atrakcyjne w lekturze. Zauważyłem, że gdy moderacja zaczyna ingerować w wątek to dyskusja zamiera. Jak najmniej ingerencji moderacji.

Czasami tak jest. Ale czasami takżę gdy temat sam w sobie się rozwleka i zmienia to nic nie robimy. Następuje wtedy jedynie zmiana tytułu tematu...

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Espectro napisał:

SPONSOROWANY"

Zatem usuwam przebarwienia skóry i udaję się na koncert Michała Wiśniewskiego.🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
9 minut temu, MCHammer2022 napisał:

Ostatnio założony przez ciebie wątek to "Proszę o polecenie przewodu głośnikowego". W tym wątku zamieściłem tylko jeden wpis - zrzut ekranu poniżej. Jeżeli to ma być "trolling" to moją tezę o przewrażliwieniu niektórych użytkowników forum traktuję jako udowodnioną.

Screenshot_20240417_091415_Chrome.thumb.jpg.b07f4ad30dfed77e065fa2534ec54cf9.jpg

kabelki to zawsze temat gdzie zbiera sie wielu zwolenników i przeciwników. Każdy wpis pochwalający będzie uznawany jako reklama itd ...

 

1 minutę temu, jezz napisał:

Zatem usuwam przebarwienia skóry i udaję się na koncert Michała Wiśniewskiego.🙂

To wpisy z newsów o audio o tematyce kulturalnej na tematy wszelakie.

Dlatego też zastosowaliśmy podział 3x boxy z recenzjami i 4 mniejsze na tematy o wszystkim. 

Panowie pamiętajcie że każdy artykuł lub tekst jeżeli jest sponsorowany tak też będzie oznaczany. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, J4Z napisał:

Twoim zdaniem przewody nie mają wpływu, więc o jakie różnice pytałeś?

Proszę o zrzut ekranu z moją rzekomą wypowiedzią, że przewody głośnikowe i interkonekty analogowe nie mają wpływu na dźwięk. Coś sobie ubzdurałeś.

24 minuty temu, Espectro napisał:

Każdy wpis pochwalający będzie uznawany jako reklama itd ...

Ale ja nie pochwaliłem (ani nie skrytykowałem) CLS-a. Zapytałem się za to czy ktoś porównywał CLS z kablami zaproponowanymi przez Q21 czyli z Chordem C-screen i VdH Clearwater. Pytanie nadal jest otwarte. A jeżeli nikt nie porównywał to pomyślę nad wypożyczeniem i porównaniem, ponieważ cena tych kabli jest znośna i być może warto. Jeszcze uprzedzę, że interesuje mnie też różnica pomiędzy interkonektami analogowymi, ponieważ także mam w planie wymianę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MCHammer2022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
3 minuty temu, MCHammer2022 napisał:

Ale ja nie pochwaliłem (ani nie skrytykowałem) CLS-a. Zapytałem się za to czy ktoś porównywał CLS z kablami zaproponowanymi przez Q21 czyli z Chordem C-screen i VdH Clearwater. Pytanie nadal jest otwarte. A jeżeli nikt nie porównywał to pomyślę nad wypożyczeniem i porównaniem, ponieważ cena tych kabli jest znośna i być może warto.

Ja mówię tylko żę tematy o kabelkach są specyficzne i tak też działają. Nawet wspominanie o kabelkach jest przyznaniem sie do winy ... 🙂 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, MCHammer2022 napisał:

Proszę o zrzut ekranu z moją rzekomą wypowiedzią, że przewody głośnikowe i interkonekty analogowe nie mają wpływu na dźwięk. Coś sobie ubzdurałeś.

Chyba pomyliłem Cię z kimś innym. Przepraszam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Espectro napisał:

Czasami tak jest. Ale czasami takżę gdy temat sam w sobie się rozwleka i zmienia to nic nie robimy. Następuje wtedy jedynie zmiana tytułu tematu...

 

Tytułem tytułem, rozpoczęta w pierwszym wpisie tematyką tematyką, a dyskusja zmierza tam, gdzie chcą dyskutujący. Tylko dlaczego gdy dyskusja zejdzie na temat poboczny, to ja jestem karany za OT czy trolling, a innym uchodzą zaczepki personalne i piszą nadal. Miałem dać pytajnik, ale jednak dałem kropkę. Tak wiem, recydywa. No bo skoro 100x pod pretekstem prowokacji ukaraliście mnie za, to że kilku etatowych trolowali w odpowiedzi na moje zdanie na temat odpowiedziało pyskówką, to dlaczego nie po raz 101x

Teoretyzujecie pięknie - w praktyce różnie Wam to wychodzi.

19 minut temu, Espectro napisał:

tematy o kabelkach są specyficzne

Bo na zbyt dużo w mich pozwalacie osobom o "właściwych" poglądach, a za to samo karacie tych o "niewłaściwych". Tak niestety bywa we wszystkich tematach, ale w kablowych jest katastrofa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, szymon1977 napisał:

Tytułem tytułem, rozpoczęta w pierwszym wpisie tematyką tematyką, a dyskusja zmierza tam, gdzie chcą dyskutujący. Tylko dlaczego gdy dyskusja zejdzie na temat poboczny, to ja jestem karany za OT czy trolling

O właśnie. To powinno być tolerowane a wpisy nieusuwane nawet jeżeli subiektywnie wg autora wątku nie dotyczą tematu. Osobiście w swoich wątkach nigdy nie zgłaszałem OT nawet jeżeli wpisy odbiegały od tematyki z tytułu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MCHammer2022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MCHammer2022 napisał:

O właśnie. To powinno być tolerowane a wpisy nieusuwane nawet jeżeli subiektywnie wg autora wątku nie dotyczą tematu. Osobiście w swoich wątkach nigdy nie zgłaszałem OT nawet jeżeli wpisy odbiegały od tematyki z tytułu.

Zazwyczaj jest tak, że w pierwszym wpisie poza pytanie przedstawiony jest też problem. Co jeśli autor pyta o coś, co nie rozwiąże jego problemu? Wychodzi na to, że należałoby utwierdzać go w błędzie, a nie pomagać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, szymon1977 napisał:

Dziwne, bo ja szanuję Regulamin, który i oni zobowiązali się szanować, a gdy ich zgłaszam to reakcji brak... przepraszam, powinienem napisać "Was" nie "ich", wszak jesteś jednym z seryjnych zaśmiecaczy forum OT i zaczepkami personalnymi. A wszystko z powodu wojenki, która się Wam uroiła. Wybudowaliście barykadę i zwalczacie wszystkich, którzy nie stanęli po Waszej a tyko na zasięg Waszych obelg się znajdzie.

Kolego a ja mam inne zdanie nikt nie dzieli kogoś na ,,was ,czy nas .Tu twój pierwszy problem, drugi że nie znasz tematu - piszesz, oczywiście ,wszyscy winnii ,tylko nie ty .,barykady ,mam zasadę ,też ci polecam , nie znam tematu ,nie pisze .

58 minut temu, szymon1977 napisał:

Tytułem tytułem, rozpoczęta w pierwszym wpisie tematyką tematyką, a dyskusja zmierza tam, gdzie chcą dyskutujący. Tylko dlaczego gdy dyskusja zejdzie na temat poboczny, to ja jestem karany za OT czy trolling, a innym uchodzą zaczepki personalne i piszą nadal. Miałem dać pytajnik, ale jednak dałem kropkę. Tak wiem, recydywa. No bo skoro 100x pod pretekstem prowokacji ukaraliście mnie za, to że kilku etatowych trolowali w odpowiedzi na moje zdanie na temat odpowiedziało pyskówką, to dlaczego nie po raz 101x

Teoretyzujecie pięknie - w praktyce różnie Wam to wychodzi.

Bo na zbyt dużo w mich pozwalacie osobom o "właściwych" poglądach, a za to samo karacie tych o "niewłaściwych". Tak niestety bywa we wszystkich tematach, ale w kablowych jest katastrofa.

Czyli właściwe poglądy są twoje ? 😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, tedi02 napisał:

Kolego a ja mam inne zdanie

Z kolegą @J4Z wpadliśmy na pomysł, by poprosić moderację, aby moderacja przestała przymykać oko na OT i prywatę - dołączysz?

39 minut temu, tedi02 napisał:

nikt nie dzieli kogoś na ,,was ,czy nas .

Zacytuję "AS to Forum audiofilskie, więc..." - fyle k kwestii braku podziałów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Seyv napisał:

Jeśli pojawią się dwa, trzy, cztery krótkie posty OT to można przymknąć na to oko ale jeśli postów jest dwadzieścia to już słabo.

A jeżeli wszyscy zmienili temat, a większość zajmuje się napierd.laniem na szymon1977 - masz jakiś inny pomysł niż ukarać szymona1977?

8 minut temu, Seyv napisał:

Wszystko zależy jakiemu celowi ma służyć dany wątek. Jeśli znalezieniu informacji na temat zagadnień tytułowych wtedy wszelkie OT jest złe.

Poza tytułem zazwyczaj już w pierwszym wpisie pojawia się problem, który autor ma do rozwiązania. Trzymać się tytułu czy pomoc mu rozwiązać problem? Grania kabli nie trzeba przy tym negować, bo i po co.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Seyv napisał:

to znak, że tylko punkty i ban może powstrzymać go przed robieniem świetlika w temacie.

I że ma w poważaniu Was i Waszą pracę na forum. Dlaczego nie egzekwujecie tego? Nieraz jeszcze mu podpisujecie. Nie mówię konkretnie Ty, Wy jako obsługa (adm/mod)

 

PS A może do regulaminu wprowadzić wpis: jeżeli zboczysz z tematu, @szymon1977 dostanie warna? 🤭

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez J4Z

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, J4Z napisał:

że ma w poważaniu Was i Waszą pracę na forum. Dlaczego nie egzekwujecie tego?

No właśnie. Ostatnio w pewnym wątku moderator posprzątał i poprosił o zakończenie OT. Ale pewien User nie wytrzymał i kontynuował. Szymon1977 zgłosił, ale reakcji nie było. Więc szymon1977 uznał, że skoro User może, to szymon1977 też. Nic z tego, wpis szymon1977 znikł, pojawił się za to u szumona1977 ban na wątek. Tenże User w wątku pisze nadal i nadal jest to OT. Uroku sytuacji dodaje fakt, że ten User pełni funkcję moderatora 🙂

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
7 minut temu, J4Z napisał:

I że ma w poważaniu Was i Waszą pracę na forum. Dlaczego nie egzekwujecie tego? Nieraz jeszcze mu podpisujecie. Nie mówię konkretnie Ty, Wy jako obsługa (adm/mod)

 

PS A może do regulaminu wprowadzić wpis: jeżeli zboczysz z tematu, @szymon1977 dostanie warna? 🤭

Pomyślimy.

2 minuty temu, szymon1977 napisał:

No właśnie. Ostatnio w pewnym wątku moderator posprzątał i poprosił o zakończenie OT. Ale pewien User nie wytrzymał i kontynuował. Szymon1977 zgłosił, ale reakcji nie było. Więc szymon1977 uznał, że skoro User może, to szymon1977 też. Nic z tego, wpis szymon1977 znikł, pojawił się za to u szumona1977 ban na wątek. Tenże User w wątku pisze nadal i nadal jest to OT. Uroku sytuacji dodaje fakt, że ten User pełni funkcję moderatora 🙂

 

 

Moderacja nie zawsze jest online.

A wniosek był błędny. 🙂 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Espectro napisał:

A wniosek był błędny. 🙂 

Czyli jednak różne prawa i stronniczość moderacji - dziękuję.

54 minuty temu, Espectro napisał:

Moderacja nie zawsze jest online.

A na dole strony widać kiedy do wątku zagląda moderator, widać też kiedy zgłoszenie zostało rozpatrzone bo można zrobić powtórne 🙂

 

54 minuty temu, Espectro napisał:

Pomyślimy.

W sumie to tylko sformalizowanie zasady, która i tak już tu funkcjonuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, szymon1977 napisał:

widać też kiedy zgłoszenie zostało rozpatrzone bo można zrobić powtórne 🙂

Dzieki za tip xd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
Godzinę temu, szymon1977 napisał:

A na dole strony widać kiedy do wątku zagląda moderator, widać też kiedy zgłoszenie zostało rozpatrzone bo można zrobić powtórne 🙂

🙂 

Godzinę temu, szymon1977 napisał:

A na dole strony widać kiedy do wątku zagląda moderator, widać też kiedy zgłoszenie zostało rozpatrzone bo można zrobić powtórne 🙂

 

zgłaszać można po X czasie. Nie koniecznie musi byc rozpatrzone. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Espectro napisał:

🙂

Połowa mojej wypowiedzi gdzieś Ci umknęła, ale co tam - piłeczka odbita.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Seyv napisał:

Jeśli pojawią się dwa, trzy, cztery krótkie posty OT to można przymknąć na to oko ale jeśli postów jest dwadzieścia to już słabo.

Moim zdaniem jeżeli autor wątku nie ma nic przeciwko dwudziestu postom OT to moderacja nie powinna ingerować/kasować (o punktach karnych nie wspomnę). Z punktu widzenia autora wątku OT też może być wartościowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Wszystko zależy od rodzaju OT - czasem może być to ciekawa informacja ale najczęściej i najgorsze są te, gdzie większość użytkowników trzyma się tematu a dwóch lub trzech forumowiczów prowadzi personalną przepychankę, którą dwa dni temu prowadzili w innym temacie. Nie widzę, też sensu w pozwalaniu na przepisywanie informacji z innego tematu - wystarczy podać link gdzie było to omówione.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że partner i w ogóle, ale... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tak można?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MCHammer2022 napisał:

Moim zdaniem jeżeli autor wątku nie ma nic przeciwko dwudziestu postom OT to moderacja nie powinna ingerować/kasować (o punktach karnych nie wspomnę). Z punktu widzenia autora wątku OT też może być wartościowe.

Są też ludzie, którzy szukają informacji. Trafiają na wątek, a tam 💩 

Ludzie, którzy czytają, nie spamią, też są wartościowi. :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez J4Z

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Seyv napisał:

Wszystko zależy od rodzaju OT - czasem może być to ciekawa informacja ale najczęściej i najgorsze są te, gdzie większość użytkowników trzyma się tematu a dwóch lub trzech forumowiczów prowadzi personalną przepychankę, którą dwa dni temu prowadzili w innym temacie.

Mam takich kilku gruppies, co chodzą za mną od wątku do wątku tylko po to. Zgłaszać? Obiecasz, że zrobicie to, co od wczoraj tu deklarujecie? Bo deklaracje macie piękne.

4 minuty temu, J4Z napisał:

Są też ludzie, którzy szukają informacji. Trafiają na wątek, a tam 💩 

Wystarczy zmienić tytuł albo przekierować dyskusję do właściwego, nie trzeba karać szymona1977... a czytając ten wątek wychodzi, że jestem odpowiedzialny nawet za te wątki, w których mnie nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymona trzeba karać. Trzeba dać to do reg.

14 minut temu, szymon1977 napisał:

czytając ten wątek wychodzi, że jestem odpowiedzialny nawet za te wątki, w których mnie nie ma.

"Ale to Ty dzwonisz..." Przecież chyba teraz Ty sam się tu uaktywniłeś? :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez J4Z

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: jak ktoś Cię nie zna, faktycznie może tak pomyśleć. :DDD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dobra już nie będę. 😬

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, J4Z napisał:

Edit: jak ktoś Cię nie zna, faktycznie może tak pomyśleć. :DDD

Wiem. Dorobek punktowy jest dla mnie uciążliwy - mam taki pomysł, żeby za zgodą moderacji wystawić go na akcję na przyszłoroczną WOŚP 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
24 minuty temu, szymon1977 napisał:

Zgłaszać?

Akurat Ty się lepiej uspokój z tym zgłaszaniem. Jedyne zalecenia wobec Ciebie to więcej umiaru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.