Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Seyv napisał:

Akurat Ty się lepiej uspokój z tym zgłaszaniem.

Zgłaszani się powinni uspokoić a nie zgłaszający. Często jestem, dużo piszę, sporo widzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Nie napisałem, że zgłaszający powinni się uspokoić tylko Ty.

5 minut temu, szymon1977 napisał:

Często jestem, dużo piszę, sporo widzę.

To popatrz jeszcze czasem oczami innych użytkowników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przeczytać uważnie Wasze dzisiejsze i wczorajsze wpisy Moderacjo, bo bardzo mi się podobało gdy pisaliście, czego na Forum nie tolerujecie - przyda się na pewno.

Przy okazji muszę pochwalić, bo reakcja była błyskawiczna (na co niech pozostanie między zainteresowanymi).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Seyv napisał:

jeśli moderator posprząta i wszyscy rozumieją, ż

W znakomitej książce (a i równie znamienitym filmie) - niejaki Tom Hagen, consigliere - zwraca się z uczuciem i przyjaźnią do Michaela Corleone:

- Jednej rzeczy cię twój Ojciec nie nauczył. Jak mówić "nie".

Pozdrawiam 😘😀.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, szymon1977 napisał:

A jeżeli wszyscy zmienili temat, a większość zajmuje się napierd.laniem na szymon1977 - masz jakiś inny pomysł niż ukarać szymona1977?

Poza tytułem zazwyczaj już w pierwszym wpisie pojawia się problem, który autor ma do rozwiązania. Trzymać się tytułu czy pomoc mu rozwiązać problem? Grania kabli nie trzeba przy tym negować, bo i po co.

Dlaczego większość naparza na Szymona ? Sam sobie odpowiedz , 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tedi02 napisał:

Dlaczego większość naparza na Szymona ? Sam sobie odpowiedz , 

Przede wszystkim nie jest to "większość" a tylko garstka moich gruppies. Z większością pomimo skrajnie odmiennych poglądów i wzajemnych uszczypliwości da się żyć. A dlaczego gruppies to robią? Bo nic innego nie mają tu do roboty, a moderacja na ich wybryki od lat przymyka oko. Rozumiem, gdyby to byli userzy, którzy wypowiadali się w wątku na temat i ciśnienie im skoczyło, bo nagle ktoś napisał, że niby jest całkowicie na odwrót od ich przekonań - ale zazwyczaj są to userzy (nie będę tu wymieniać nicków), którzy na temat nie napisali nic, a do wątku przyszli tylko po to, by "naparzać" na szymona1977, więc sprawa jest jasna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szymon1977 napisał:

Przede wszystkim nie jest to "większość" a tylko garstka moich gruppies. Z większością pomimo skrajnie odmiennych poglądów i wzajemnych uszczypliwości da się żyć. A dlaczego gruppies to robią? Bo nic innego nie mają tu do roboty, a moderacja na ich wybryki od lat przymyka oko. Rozumiem, gdyby to byli userzy, którzy wypowiadali się w wątku na temat i ciśnienie im skoczyło, bo nagle ktoś napisał, że niby jest całkowicie na odwrót od ich przekonań - ale zazwyczaj są to userzy (nie będę tu wymieniać nicków), którzy na temat nie napisali nic, a do wątku przyszli tylko po to, by "naparzać" na szymona1977, więc sprawa jest jasna.

Cytuję ciebie   ,,wiekszosc,,jak zwykle kręcisz .spójrz na poprzedni wpis.

1 godzinę temu, szymon1977 napisał:

Przede wszystkim nie jest to "większość" a tylko garstka moich gruppies. Z większością pomimo skrajnie odmiennych poglądów i wzajemnych uszczypliwości da się żyć. A dlaczego gruppies to robią? Bo nic innego nie mają tu do roboty, a moderacja na ich wybryki od lat przymyka oko. Rozumiem, gdyby to byli userzy, którzy wypowiadali się w wątku na temat i ciśnienie im skoczyło, bo nagle ktoś napisał, że niby jest całkowicie na odwrót od ich przekonań - ale zazwyczaj są to userzy (nie będę tu wymieniać nicków), którzy na temat nie napisali nic, a do wątku przyszli tylko po to, by "naparzać" na szymona1977, więc sprawa jest jasna.

Ty dalej widzisz przyczyny tego w innych .To co napisałeś właśnie ciebie się tyczy.Wskakujesz w wątek by naparzać ,dziwne że taka reakcja ze strony czytających jest ? Mnie już się nie chce pisać w niektórych tematach ,jest grupa ,trzech osób którzy wszystko negują .Nie mają poparcia ,wiedzą doświadczeniem.Ich argumenty,to : audiovoodu ,wmawianie sobie na ijanie w balona przez sprzedających ,kpina . Wystarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minutes ago, tedi02 said:

Nie mają poparcia ,wiedzą doświadczeniem

A jakie jest twoje doświadczenie? Czy ogranicza się do znajomości ulotek producentów i testów odsłuchowych w niekontrolowanych warunkach, czy jest to coś więcej?

Żeby pisać takie rzeczy jak powyżej (nawiasem mówiąc nie bardzo poprawne pod względem językowym), potrzeba czegoś więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, tedi02 napisał:

jest grupa ,trzech osób którzy wszystko negują .Nie mają poparcia ,wiedzą doświadczeniem.Ich argumenty,to : audiovoodu ,wmawianie sobie na ijanie w balona przez sprzedających ,kpina . Wystarczy.

To teraz znajdź cytat na potwierdzenie, że ja należę do tej grupy, bo nie będę nastawiać garba za czyjeś występki.

Godzinę temu, tedi02 napisał:

Wskakujesz w wątek by naparzać

Nigdy tego nie robię, pomyliłeś mnie z kimś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, szymon1977 napisał:

Przede wszystkim nie jest to "większość" a tylko garstka moich gruppies. Z większością pomimo skrajnie odmiennych poglądów i wzajemnych uszczypliwości da się żyć. A dlaczego gruppies to robią? Bo nic innego nie mają tu do roboty, a moderacja na ich wybryki od lat przymyka oko. Rozumiem, gdyby to byli userzy, którzy wypowiadali się w wątku na temat i ciśnienie im skoczyło, bo nagle ktoś napisał, że niby jest całkowicie na odwrót od ich przekonań - ale zazwyczaj są to userzy (nie będę tu wymieniać nicków), którzy na temat nie napisali nic, a do wątku przyszli tylko po to, by "naparzać" na szymona1977, więc sprawa jest jasna.

Twoja arogancja i ego nie mają sobie tutaj równych, więc się nie dziw. Sam zresztą w niektórych tematach obnosisz się wiedzą nad wyrost, a w innych zadajesz pytania na poziomie działu start. Trochę pokory by pewnie załatwiło temat 😃

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Z wieloma wpisami tutaj mogę się zgodzić i tak samo z niektórymi mogę się niezgodzie. 

Zawsze w każdej dyskusji i temacie który podejmujecie ważne jest, aby wysłuchać oraz w pewnym stopniu zrozumieć drugiego. Doświadczenia są inne oraz własne przemyślenia także. 

Gdyby wszystko dało się w tak prosty sposób dzielić jak to robi się często w polityce na Lewo i Prawo to świat byłby prostszy. 

Tematyka kabelki temat rzeka. Uznawajmy że jeżeli ktoś chce o tym rozmawiać to niech rozmawia a jeżeli ma skrajnie przeciwne do tego zdanie to niech nie robi krucjat po tematach o kabelkach i niech nie nawraca do swego. 

Pewnie bym tak nigdy nie napisał gdybym sam nie wierzył / słyszał różnicę. I tak samo znam wielu których to nie dotyka i nie wyczuwają takich niuansów. Czy zasilające ? czy router audiofilski ? czy coś innego ? Nie wiem. Uszanujcie to że ktoś chce o czymś porozmawiać a nie być obrażanym czy nazywanym biedakiem tylko dlatego że nie kupił kabelka za xxxx kwotę. 

Nie pamiętam kto ale ktoś z forum kiedyś napisał "kabelki to w sprzęcie audio kropka nad i oraz dopełnienie całokształtu przygody" 

 

@szymon1977 sposób w jaki często się wypowiadasz i to jak to robisz oraz dlaczego jest przez wielu mocno krytykowana i ja oraz moderacja uważamy podobnie że potrafisz często tworzyć "gównoburze" o nic i tak samo potrafisz wypowiadać sie na wszystkie tematy nawet nie znając sensu oraz nie mając wiedzy.... Zauważam to również tutaj w temacie, gdzie to każde pytanie do administracji / moderacji musi być przez ciebie zacytowane i zawsze starasz sie odpowiedzieć to co Ty uważasz. 

Nie wiem może jestem zbyt nisko w hierarchii ale nie pamiętam abyśmy mieli rzecznika prasowego na forum. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat kabli jest dla mnie właściwie prosty. Na własne uszy przekonałem się, że kable mają wpływ na system i to nie tylko hajendowy. Wystarczy porównać budżetowe Melodiki Purple Rain z Chord Clearway, różnica jest słyszalna. To nie znaczy, że jeden będzie lepszy od drugiego, tylko jeden będzie lepiej pasował do danego systemu, a drugi słabiej.

I tutaj zabawa w kable jest dla mnie zrozumiała. Natomiast jest to już tylko przyprawa i jak czytam, że ktoś komuś poleca leczyć bolączki systemu z klockami za np 3k kablami za 2k pln, no to sorry, ale to nie ma najmniejszego sensu i wtedy uważam, że trzeba zareagować. 

Natomiast hajendy to zupełnie inny świat 😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
3 minuty temu, Ajothe napisał:

Temat kabli jest dla mnie właściwie prosty. Na własne uszy przekonałem się, że kable mają wpływ na system i to nie tylko hajendowy. Wystarczy porównać budżetowe Melodiki Purple Rain z Chord Clearway, różnica jest słyszalna. To nie znaczy, że jeden będzie lepszy od drugiego, tylko jeden będzie lepiej pasował do danego systemu, a drugi słabiej.

I tutaj zabawa w kable jest dla mnie zrozumiała. Natomiast jest to już tylko przyprawa i jak czytam, że ktoś komuś poleca leczyć bolączki systemu z klockami za np 3k kablami za 2k pln, no to sorry, ale to nie ma najmniejszego sensu i wtedy uważam, że trzeba zareagować. 

Natomiast hajendy to zupełnie inny świat 😁

Naprawa problemów z dźwiękiem kablami jest błędem oczywiście. 

Tu raczej nie rozmawiamy o niuansach, ale to tym że ktoś jest non stop przeciwny kablom i nic więcej. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minutes ago, Espectro said:

Nie pamiętam kto ale ktoś z forum kiedyś napisał "kabelki to w sprzęcie audio kropka nad i oraz dopełnienie całokształtu przygody" 

To prawda, ale tylko pod względem wizualnym 😄

 

A teraz z innej beczki.

Są tu użytkownicy zamieszczający kilometrowe wpisy okraszonie milionem zdjęć, filmików z YouTube itp.

Nie da się tego w normalny sposób czytać. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
3 minuty temu, bum1234 napisał:

A teraz z innej beczki.

Są tu użytkownicy zamieszczający kilometrowe wpisy okraszonie milionem zdjęć, filmików z YouTube itp.

Nie da się tego w normalny sposób czytać. 

Przykład ?

Możemy wprowadzić formę że do X linijek tekstu jest on wyświetlany a jeżeli przekracza to dajemy przycisk "Rozwiń" "Pokaz więcej" 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ajothe napisał:

Temat kabli jest dla mnie właściwie prosty. Na własne uszy przekonałem się, że kable mają wpływ na system i to nie tylko hajendowy. Wystarczy porównać budżetowe Melodiki Purple Rain z Chord Clearway, różnica jest słyszalna. To nie znaczy, że jeden będzie lepszy od drugiego, tylko jeden będzie lepiej pasował do danego systemu, a drugi słabiej.

I tutaj zabawa w kable jest dla mnie zrozumiała. Natomiast jest to już tylko przyprawa i jak czytam, że ktoś komuś poleca leczyć bolączki systemu z klockami za np 3k kablami za 2k pln, no to sorry, ale to nie ma najmniejszego sensu i wtedy uważam, że trzeba zareagować. 

Natomiast hajendy to zupełnie inny świat 😁

W audio jest tak, że jak nie posłuchasz, to się nie dowiesz. Jak ktoś chce przewód za 2k, do klocka za 3k i o to pyta, nie znasz takich przewodów nie odpowiadasz. Jeżeli ktoś pyta o przewód za 300, a ktoś poleca za 2000, można traktować jako OT. Na OT nie reagują użytkownicy, od tego jest moderacja. "Panie Areczku, dla Pana jest przycisk report".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
3 minuty temu, J4Z napisał:

W audio jest tak, że jak nie posłuchasz, to się nie dowiesz.

Z takiego założenie powinno się wychodzić, a nie patrząc na parametry i specyfikacje producenta. 

 

4 minuty temu, J4Z napisał:

Na OT nie reagują użytkownicy, od tego jest moderacja. "Panie Areczku, dla Pana jest przycisk report".

Report jest dla zarządu. Panie Areczku. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa jest przejrzysta. Wystarczy nauczyć (da się) użytkowników kilku prostych forumowych zasad, a z niszczycielami wątków się nie pieścić. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, J4Z napisał:

W audio jest tak, że jak nie posłuchasz, to się nie dowiesz. Jak ktoś chce przewód za 2k, do klocka za 3k i o to pyta, nie znasz takich przewodów nie odpowiadasz. Jeżeli ktoś pyta o przewód za 300, a ktoś poleca za 2000, można traktować jako OT. Na OT nie reagują użytkownicy, od tego jest moderacja. "Panie Areczku, dla Pana jest przycisk report".

Moim zdaniem to niepoważne. Do tych 3k lepiej dołożyć 2k, żeby kupić lepszy wzmacniacz za 5k, zysk w SQ nieporównywalnie większy, choćby nie wiem jakie czarodziejskie kable byś chciał kupić 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ajothe napisał:

Moim zdaniem to niepoważne.

Życie, nie upoważnia Cię to, do psucia wątku. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, J4Z napisał:

Życie, nie upoważnia Cię to, do psucia wątku. 

A kogoś kto poleca kable za 2k do klocka za podobną kwotę ktoś lub coś upoważnia? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
25 minut temu, bum1234 napisał:

Nie da się tego w normalny sposób czytać

Przewijamy i czytamy kolejne wpisy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minutes ago, Espectro said:

Możemy wprowadzić formę że do X linijek tekstu jest on wyświetlany a jeżeli przekracza to dajemy przycisk "Rozwiń" "Pokaz więcej" 

Dobry pomysł.

Przykład - zajrzyj do wątku "kolumny hi-end vintage" w zakładce hi-end 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Ajothe napisał:

A kogoś kto poleca kable za 2k do klocka za podobną kwotę ktoś lub coś upoważnia? 

Do psucia wątku? Oczywiście że nie upoważnia. Nie wywnioskowałeś tego postu 38176? 

Oczywiście nie każdy OT psuje wątek. Czasem można przepuścić parę postów (jak wspomniał moderator), ponieważ tematy są ze sobą powiązane, ale każdy kumaty widzi co robi np bum w takich tematach albo Ty w ostatnim wątku Mikelasa. Kręcisz bekę w temacie u gościa, który wie czego chcę. Wybacz szczerość. ;]

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez J4Z

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, J4Z napisał:

Ty w ostatnim wątku Mikelasa. Wybacz szczerość. ;]

Tak, właściwie to idealny przykład, Ja się nie obrażam, nie przejmuj się 🙂

I tak każdy sam ostatecznie podejmie decyzję. 

Ja zwyczajnie zwracam uwagę na proporcje wydatków na system, jeśli są absurdalnie zaburzone to zwyczajnie zwracam na to uwagę, a na co kto wyda kasę przecież i tak nie mam ostatecznego wpływu. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ajothe napisał:

Ja zwyczajnie zwracam uwagę na proporcje wydatków

Słowami "temat powinien zostać zamknięty"? Proszę Cię, nie rób sobie ze mnie jaj.

Zresztą gość miał świadomość, ile zapłacił za swoje klocki. Wiedział, ile chce wydać na przewód. Nie trzeba go przed niczym ratować, jak sam nie chcę. Pożyczyłby i sam ocenił czy warto. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez J4Z

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak napisałem, ale wyrwałeś zdanie z kontekstu, bo z tego co pamiętam dodałem, że jeszcze jakiś amator kupi sobie takie kable do taniego systemu jak przeczyta tamten wątek 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Ajothe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikelas, to nie amator i nie ma taniego systemu. To jemu śmieciłeś w wątku. Amator musi mieć swoją głowę albo niech założy swój wątek. 

"czy opłaca się kupić drogi przewód do taniego systemu" tam się spełniaj. Albo o! W kontrze załóż swój wątek. xD

Teraz o czym innym...

@Espectro @Seyv czy nie uważacie, że powinny być dwa wątki? Rozdzielić sprawy jak wyżej, od spraw czysto technicznych?

1. Forum - funkcjonalność i sprawy techniczne 

2. Sprawy moderacyjne - pytania, skargi

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez J4Z

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
28 minut temu, J4Z napisał:

Rozdzielić sprawy jak wyżej, od spraw czysto technicznych?

Chyba nie ma sensu. Nie jest tych spraw aż tak dużo a część z nich łączy się wzajemnie. Chyba, że miało by to pomóc @Espectro bo za część czysto techniczną odpowiada on.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, J4Z napisał:

Mikelas, to nie amator i nie ma taniego systemu. To jemu śmieciłeś w wątku. Amator musi mieć swoją głowę albo niech założy swój wątek. 

"czy opłaca się kupić drogi przewód do taniego systemu" tam się spełniaj. Albo o! W kontrze załóż swój wątek. xD

Teraz o czym innym...

@Espectro @Seyv czy nie uważacie, że powinny być dwa wątki? Rozdzielić sprawy jak wyżej, od spraw czysto technicznych?

1. Forum - funkcjonalność i sprawy techniczne 

2. Sprawy moderacyjne - pytania, skargi

 

 

Tak, coax za 2k do zmodyfikowanego CD za 1,5-1,8k. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.