Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Banowanie proszę rozpocząć od justasa23. Zobaczymy co powie?

Ja na bocznicy zacząłem się udzielać po tym jak systemowo zamykano moje wątki próbujące popularyzować format SACD. Jednak chamstwo ze strony dysponujących narzędziami moderującymi zamiast moderować wpisy użytkowników zamykało wątki. Teraz bocznica to najpopularniejsza zakładka na forum.

 

Jest takie powiedzenie. Policjant myśli pałą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Włodek jako posiadacz tak pi razy drzwi około 100 punktów od Mistrza Audio Sztuk Wszelakich na przestrzeni kilku lat pod kilkoma nickami wiem że o żadnej pomyłce nie może być mowy. Kiedyś mnie to wkurzało naprawdę a teraz cóż mam przednią zabawę. Jeden tylko polecam innym warunek zawsze trza mieć jeden zapasowy nick albowiem punkciki z paluszków Mistrza potrafią rosnąć w tempie lawinowym :)

Możesz sobie Mistrza bronić że tak powiem skolko ugodno na mnie to nie działa a podejrzewam że nie jestem tu odosobniony :)

U nas Włodek jest takie przysłowie ludowe " Wyżej s..a jak d..pę ma " co bardzo pasuje do Mistrza z jego pociągiem na szkło i zakładkę High End. Mógłbym Ci sypać występami Mistrza jak z rękawa ale po co ? Ubaw jest przedni !!!

Dodam jeszcze na Twoje pochwały nad Mistrzem że idąc z ostatnimi tryndami UBOGACIŁ TO FORUM :)

Wychodzi jednak że popełniłem ten jeden wpis który został przez Paltona usunięty dlatego go nie widziałem :(

Rad nie rad muszę rzec MEA CULPA !!! I zwrócić Mistrzowi honor !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi jednak że popełniłem ten jeden wpis który został przez Paltona usunięty dlatego go nie widziałem :(

Rad nie rad muszę rzec MEA CULPA !!! I zwrócić Mistrzowi honor !!!

 

To bardzo w porządku z Twojej strony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Tutaj jesteś w błędzie drogi SVART. To ja usunąłem Twój bezczelny wpis i nałożyłem odpowiednią karę regulaminową. Poprostu uważam, że sugerowanie na forum, pracy moderatora pod wpływem alkoholu nie mając możliwości udowodnienia tego, jest zwykłym skurwysyństwem i szczeniactwem.

Możesz mi wierzyć, wszak nie jestem ci wrogiem na tym forum. Wypełniłem swój obowiązek jako moderator i człowiek.

Jeśli powtórzysz to gdzieś na tym forum kolejny raz, usunę Cie z tego Forum, możesz mi wierzyć.

W dziale Kino domowe w jednym z tematów użytkownik Marek-stereo zamieścił taki oto wpis:

,,Świadczy to tylko źle o założycielu wątku oraz moderacji... Jak pijemy to nie piszemy...''

W dyskusji wziął udział moderator vlado :

,,Autor wpisu sugerował, ze to ty pisałeś pod wpływem alkoholu, nie moderacja.''

Sprawę rano zgłosiłem moderacji. I co? I nic.

Jak widać nie wolno pod żadnym pozorem sugerować moderacji pisania na forum będąc pod wpływem. I z tym się zgadzam w 100%. Ale już innemu forumowiczowi wolno. Moderacja za coś takiego grozi nawet zbanowaniem jak ktoś z nich zostanie pomówiony, ale jak inny forumowicz to na to pozwala. Nie ma zamiaru podjąć jakiejkolwiek reakcji.

Więcej do poczytania tutaj:

http://www.audiostereo.pl/ekrany-magic-sreen_119649.html/page__st__240

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę rano zgłosiłem moderacji. I co? I nic.

Jak widać nie wolno pod żadnym pozorem sugerować moderacji pisania na forum będąc pod wpływem. I z tym się zgadzam w 100%. Ale już innemu forumowiczowi wolno. Moderacja za coś takiego grozi nawet zbanowaniem jak ktoś z nich zostanie pomówiony, ale jak inny forumowicz to na to pozwala.

 

Użytkownik sugerujący, że pisałeś pod wpływem alkoholu, został za to regulaminowo ukarany. W tamtym wątku pozwoliłeś sobie na manipulacje sensem wpisem @Marek-stereo, sugerując iż pisał on o moderacji i to ci w odpowiedzi wyjaśniłem.

Teraz znów bezczelnie kłamiesz i mnie i moderację pomawiasz o brak reakcji. Zapamiętale szukasz jak widzę punktu do ataków na moderacje i administracje Forum, a to jak doskonale wiesz jest wykroczeniem przeciw regulaminowi, za co zostaniesz ukarany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

W wypowiedzi Marka-stereo nie ma do tej pory żadnej informacji o jego ukaraniu za ten niewybredny wpis. Mało tego, jego obraźliwe słowa w dalszym ciągu tam są. To jasna i klarowna informacja dla innych forumowiczów, że mimo raportowania jego wpisu, moderacja w niego nie ingeruje. Daje więc przyzwolenie na stosowanie takich praktyk w przyszłości. I stąd mój wpis informujący o Waszym braku reakcji. Prawdziwy jak widzisz w dalszym ciągu.

A te pięć punktów warto było dostać jak tylko na przyszłość moderacja zastanowi się nad sposobem swojej interwencji w podobnych przypadkach w przyszłości.

 

Zapamiętale szukasz jak widzę punktu do ataków na moderacje i administracje Forum, a to jak doskonale wiesz jest wykroczeniem przeciw regulaminowi, za co zostaniesz ukarany.

Na administrację? Gdzie? Kiedy?

A o moderacji piszę szczerze na podstawie moich z nią doświadczeń. To nie ja szukam ataków na Was, aż tak sobie nie schlebiaj, nie jest mi to do niczego potrzebne. To Wy sami dajecie powody do krytyki Waszych zachowań.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. To Wy sami dajecie powody do krytyki Waszych zachowań.

 

uwazaj

to przeciez jest atak na moderacje!!!!

zaraz dostaniesz punkty karne a potem cie wysla na urlop

przeciez nie wolno krytyowac moderacj

nie czytales regulaminu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderacja nie informuje o ukaraniu nikogo prócz ukaranego. Chyba że ukarany wszczyna otwarty spór z moderacją. Ukarany został Autor wpisu a sam wpis był i jak widać jest dalej komentowany, więc usuniecie jedynie tego pierwszego nic nie wnosi.

 

A o moderacji piszę szczerze na podstawie moich z nią doświadczeń.

 

To bardzo dobrze i uczciwie z Twojej strony. Możesz mi wierzyć, że Twoja postawa na forum i doświadczenia moderacji z działaniami jakie tu prezentujesz, również gwarantują uczciwe i adekwatne z Tobą postępowanie.

 

EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj niezyjacy juz od wielu lat dziadek zwykl mawiac:

"lepiej gowna nie ruszac bo smierdzi a i sie pobrudzic mozna"

 

Właściwie korciło mnie aby zapytać Ciebie o, - ale jednak Twój śp. dziadziuś miał racje tak się do Ciebie zwracając.

EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Ukarany został Autor wpisu a sam wpis był i jak widać jest dalej komentowany, więc usuniecie jedynie tego pierwszego nic nie wnosi.

Rozumiem. Czyli można obrazić innego forumowicza, dostać parę punktów karnych i spokojnie czytać jak wpisy będące ,,zwykłym skurwysyństwem i szczeniactwem'' w dalszym ciągu są czytane przez innych forumowiczów.

Zawsze się mi wydawało, że zwykła przyzwoitość wymaga od porządkowych usunięcia tego rodzaju wpisów i jasnej deklaracji dla innych, że tego rodzaju zachowania będą surowo karane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie wiele rzeczy się wydaje jak na przykład to, że dostałeś 5 pkt :-) A na moderacje i administrację plujesz w co drugim wpisie we wszystkich wątkach od dawna.

Z mojej strony to koniec dyskusji z Tobą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Tak jak myślałem, nie potrafisz uzasadnić swoich oskarżeń. Świetnie to wygląda:-)

Pokaż mi choć jeden mój wpis w którym atakowałem administrację. Czekam.

Powiedz mi jakim cudem atakowana przeze mnie moderacja i administracja OD DAWNA jeszcze niedawno proponowała mi stanowisko moderatora?

Masz rację w jednym, dostałem tylko 3 pkt.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jakim cudem atakowana przeze mnie moderacja i administracja OD DAWNA jeszcze niedawno proponowała mi stanowisko moderatora?

 

Tobie???

Mistrzowi prewencyjnego banowania i banowania wszystkich z byle powodu, którzy maja inne zdanie i światopogląd od Ciebie??? W swoich wątkach a szczególnie w epopei z Panem Darkiem w tytule, dokładnie pokazałeś jakim sprawiedliwym i rozsądnym forumowiczem jesteś.

A który z Adminów taką propozycje do Ciebie wystosował? Pewnie któryś z tych ostatnio wybyłych, bo reszta zna Ciebie zbyt dobrze :-))

 

Tak jak myślałem, nie potrafisz uzasadnić swoich oskarżeń. Świetnie to wygląda:-)

 

To nie są oskarżenia tylko fakty, wszyscy znają Twoje jazdy na moderatorów, więc wyszczególniać ich nie mam zamiaru, bo cały watek trzeba by założyć ;-)

Skończ zatem te perfidne prowokacje ponieważ tak jak napisałem, zdołałem już wystarczająco Ciebie poznać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

valdo -masz jeszcze czas na moderowanie?

 

Ciągle widzę, że jesteś bardzo aktywny w... jak to nazwać trafnie? Pyskówkach.

 

Ponieważ ja drogi Włodku, potrzebuje kontaktu z ludźmi, których działania i wypowiedzi mam ocenić i usunąć. Muszę choć w części ich poznać, aby wiedzieć że ten jest uczulony na to a na to i działa pod wpływem tych bodźców impulsywnie, a niekoniecznie jest chamski z premedytacją. Muszę takich Użytkowników rozpoznać i nie zaliczać do perfidnych trolli i prowokatorów. Zatem wyłącznie bezpośredni kontakt, a czasem nawet starcie, umożliwia mi rozpoznanie charakteru forumowego kolegi jakimi przede wszystkim dla mnie jesteście. I nie uważam, że za każde ostre wypowiedzi należy stosować kare regulaminową. Częściej wolę narazić się na opluwanie a jednak porozmawiać i tłumaczyć.

pozdrawiam.

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje kontaktu z ludźmi, których działania i wypowiedzi mam ocenić i usunąć. Muszę choć w części ich poznać, aby wiedzieć że ten jest uczulony na to a na to i działa pod wpływem tych bodźców impulsywnie, a niekoniecznie jest chamski z premedytacją. Muszę takich Użytkowników rozpoznać i nie zaliczać do perfidnych trolli i prowokatorów. Zatem wyłącznie bezpośredni kontakt, a czasem nawet starcie, umożliwia mi rozpoznanie charakteru forumowego kolegi jakimi przede wszystkim dla mnie jesteście

 

Jak mus, to mus Vlado:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Ponieważ ja drogi Włodku, potrzebuje kontaktu z ludźmi, których działania i wypowiedzi mam ocenić i usunąć. Muszę choć w części ich poznać, aby wiedzieć że ten jest uczulony na to a na to i działa pod wpływem tych bodźców impulsywnie, a niekoniecznie jest chamski z premedytacją. Muszę takich Użytkowników rozpoznać i nie zaliczać do perfidnych trolli i prowokatorów. Zatem wyłącznie bezpośredni kontakt, a czasem nawet starcie, umożliwia mi rozpoznanie charakteru forumowego kolegi jakimi przede wszystkim dla mnie jesteście. I nie uważam, że za każde ostre wypowiedzi należy stosować kare regulaminową. Częściej wolę narazić się na opluwanie a jednak porozmawiać i tłumaczyć.

pozdrawiam.

W.

 

Pytam przez ciekawość - ponieważ obiecywałeś ostatnio zgłębić wpisy tych, którzy piszą ważne słowa z małej litery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam przez ciekawość - ponieważ obiecywałeś ostatnio zgłębić wpisy tych, którzy piszą ważne słowa z małej litery.

 

I zrobię to przez weekend. Już wiem czyje wpisy będę musiał dokładniej przeczytać a jak wiesz, wątki stricte polityczne budzą we mnie absmak. delikatnie ujmując :-)

 

W.

potrzebuje kontaktu z ludźmi, których działania i wypowiedzi mam ocenić i usunąć. Muszę choć w części ich poznać, aby wiedzieć że ten jest uczulony na to a na to i działa pod wpływem tych bodźców impulsywnie, a niekoniecznie jest chamski z premedytacją. Muszę takich Użytkowników rozpoznać i nie zaliczać do perfidnych trolli i prowokatorów. Zatem wyłącznie bezpośredni kontakt, a czasem nawet starcie, umożliwia mi rozpoznanie charakteru forumowego kolegi jakimi przede wszystkim dla mnie jesteście

 

Jak mus, to mus Vlado:)

Dobrze to określiłeś, tak już mam, więc wewnętrzny przymus :-)

Pozdrawiam

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

A który z Adminów taką propozycje do Ciebie wystosował? Pewnie któryś z tych ostatnio wybyłych, bo reszta zna Ciebie zbyt dobrze :-))

Zapytaj kolegów. Ja szanuję tajemnicę prywatnej korespondencji.

Nie musisz,, wybyłych''.

 

To nie są oskarżenia tylko fakty, wszyscy znają Twoje jazdy na moderatorów, więc wyszczególniać ich nie mam zamiaru, bo cały watek trzeba by założyć ;-)

Tak jak pisałem, rzucasz oskarżenia bez najmniejszego uzasadnienia. Całkowicie gołosłownie i bezzasadnie.

Nie masz zamiaru bo nie potrafisz.

 

który admin to proponował ?

Nie admin. Jeden z Was. Podziękowałem grzecznie za ten zaszczyt. Uzasadniłem zresztą dlaczego nie pasuję do Waszego grona.

 

Skończ zatem te perfidne prowokacje ponieważ tak jak napisałem, zdołałem już wystarczająco Ciebie poznać.

A ja Cię zupełnie nie znam, ale też nawet do głowy by mi nie przyszło, żeby starać Cię się poznać.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem bo chyba nigdy admin nie skladał takich propozycji na tym forum

nic osobistego nie ma w tym pytaniu

wielokrotnie ogłaszalismy sami potrzebe zwiekszenia ilosci moderatorów , admin weryfikował jedynie zgloszone osoby które wyraziły zgode

oczywiscie domyslam sie kto skladał propozycje z moderacji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Tobie???

Mistrzowi prewencyjnego banowania i banowania wszystkich z byle powodu, którzy maja inne zdanie i światopogląd od Ciebie???

A który z Adminów taką propozycje do Ciebie wystosował? Pewnie któryś z tych ostatnio wybyłych, bo reszta zna Ciebie zbyt dobrze :-))

oczywiscie domyslam sie kto skladał propozycje z moderacji

Jak widzisz to co Tobie się nie mieści w głowie i jest dla Ciebie poza granicami percepcji, dla innych nie jest już taką zagadką.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Vlado

Czy możesz mi wyjaśnić za co dostałem ostrzeżenie ? Przecież zaakceptowałeś mój nowy avatar po zmianie, to było parę miesięcy temu. Co się nagle stało ? Kto szuka dziury w całym ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nazywam się jello, w avatarze mam Ku Klux Klan i nie wiem, dlaczego dostałem za to ostrzeżenie.

Następnym razem dam hakenkreuz i też będę mieć "bulwers".

Rozumiesz czy mam powiedzieć jaśniej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Keef'98

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałeś - otrzymałeś odpowiedź. To ze mnie Twój awatar ani ziębi ani parzy, nie zmienia faktu, że innych razi i domagają się reakcji. Zapewne jeśli z niego nie zrezygnujesz będziesz narażony na ciągłe restrykcje, a jak komuś z urażonych nim wystarczy determinacji, to przewiduję również Twoje problemy prawne.

Na dzień dzisiejszy każde ponowne umieszczenie go po usunięciu przez adminów skutkować będzie karą regulaminową, a uporczywość takiego działania banem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.