Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro piszesz nałogowo bzdury nie do czytania, nie dziw się, że czytelnicy mają pretensje i proszą o usuwanie takiego spamu (bo inaczej trudno to nazwać).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argusie, musiałbyś się obrazić na połowę świata i ubezwłasnowolnić większość ludzi. W przypadku Artona55 wystarczy nie wchodzi na te tematy i ich nie czytać zamiast domagać się ich zamknięcia. Na tym forum są prezentowane o wiele gorsze zapatrywania i postawy niż teksty, które dla Ciebie są bzdurami, i które sobie kwitną w najlepsze. Wiesz o jakie tematy czy wpisy się rozchodzi, prawda? Bo sam też w nich się kilka razy zdrowo "wykazałeś". Nie, nie mam zamiaru tu i teraz niczego Tobie udowadniać i wklejać tych przykładów - nie w przypadku tak daremnie działającej na tym forum wyszukiwarki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

Bądź obiektywny. Czym innym są wypowiedzi niekoniecznie "poprawne ideologicznie" (wg co niektórych), a czym innym jednak brednie rodem ze szpitala psychiatrycznego.

Już dawno zorientowałem się, że tobie zwykły, zdrowy racjonalizm wydaje się być aberracją - ale z fundamentalistami można przynajmniej dyskutować na bazie faktów.

Ze zmyślonymi bredniami dyskutować się nie da - a takie wtręty w dyskusjach nie sprzyjają ich uważnemu śledzeniu. Dlatego się sprzeciwiam zaśmiecaniu forum bełkotem rodem z Tworek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez argus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakazane jest spamowanie i trollowanie.

Tak zwany "PROTEST" i stek kłamstw jakie o mnie i moderacji zamieszcza ARTON55 jest potwierdzeniem, że pora na wniosek o całkowity ban dla tego użytkownika.

Podając ostrzeżenia które ostatnio otrzymuje nie ujawnia moich i innych moderatorów wpisów je uzasadniających, bezczelnie kłamiąc, że chodzi o jakiś jego światopogląd.

Kary na podstawie regulaminu, otrzymuje za napastliwe i kłamliwe awatary i wpisy w stopce, będące atakiem na moderację i administracje forum. Wszystkie ostrzeżenia są za to i tylko za to.

Na tym kończę dyskusje o tym użytkowniku uznając tę informacje za ostatnią w sprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co na to Kodeks Karny:

 

2qwejqb.jpg

 

Tylko się nie "targnij" bo kłopotu nadrobisz :P

 

§ 3.

Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 

;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się robi klona ? Bo na Bocznicy to są teraz same klony które dają sobie nawzajem lajki - rozdwojenia jaźni można dostać ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o takich pisałem. A wystarczyło przeczytać moje wpisy w których od dawna postuluję żeby za działalność na bocznicy nie dawać nikomu żadnych punktów ani lajków !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez justas32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do moderacji. Dlaczego za pisanie o życiu córki prezydenta po raz enty dostaję punkty karne ? Jest to poparte zdaniem "obraźliwe zachowanie". Przecież informacje te nie są fałszywe - wiedzę o tym czerpię z gazet. Nie używam tam wulgaryzmów tylko zastanawiam się jak prezydent - jako osoba publiczna i zdeklarowany chrześcijanin - podchodzi do spraw swojej córki. Czy to coś złego ? Czym to narusza regulamin ? Czy też już strach padł przed wyborami i się boicie że wam po wyborach pisiory forum zamkną ? Jeżeli tak to napiszcie to szczerze - to przestanę pisać o córce prezydenta ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony w rzeczonym wątku przeprosiłem Ciebie za domniemane donosicielstwo.

 

Jak się okazuje dzisiaj na forum grasuje meteopata z nożycami i rozdaje buziaki.

Ciekawy jest ten dosyć dziwny sposób hipokryzji wśród tego rodzaju meteopatów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już więcej nie będę się wypowiadał na temat córki prezydenta. Niech sobie robi ze swoim ciałem co tylko chce - nic mi do tego ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie. Postępowanie dorosłych dzieci wykorzystywane jako narzędzie do zwalczania ojca, nawet polityka, czy prezydenta, to takie ....:-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to takie ....:-(

 

Czemu się wstrzymałeś?

Boisz się ostrzeżenia od moderacji ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie. Postępowanie dorosłych dzieci wykorzystywane jako narzędzie do zwalczania ojca, nawet polityka, czy prezydenta, to takie ....:-(

Gdzie byłeś - gdy lżono prezydentów, premierów, chrześcijan, żydów, polityków, wyborców, naród polski, naród wybrany, episkopat, księży, rabinów, mułłów, arabów oraz wszystkie inne narody, administrację, moderację oraz zwykłych userów ? Gdzie ?

 

I dlaczego ja ? Za swój niewinny wpis o ... nie powiem o kim ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój nic. Reptilianie i mazerszip nie darują zbanowania Artona...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie byłeś - gdy lżono prezydentów, premierów, chrześcijan, żydów, polityków, wyborców, naród polski, naród wybrany, episkopat, księży, rabinów, mułłów, arabów oraz wszystkie inne narody, administrację, moderację oraz zwykłych userów ? Gdzie ?

 

I dlaczego ja ? Za swój niewinny wpis o ... nie powiem o kim ...

 

Nie poddawaj się zwątpieniu, byłem, widziałem i czekałem aż błądzący się sami opamiętają. Cóż jednak pocznę, kiedy to lżenie jest takie ludzkie i takie przyciągające natychmiast popleczników. A kiedy lży grupa, to tak jakby to sam bóg popierał.

Dlaczego Ty? To proste. Jest zgłoszenie, musi być reakcja ORMOwca :-) Nie wiesz o tym jeszcze? :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vlado zastanów się może co robisz, bo sposób w jaki próbujesz ustawić usher-ów to absurd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz Witku, że moje domaganie się zachowania kultury dyskusji i wzajemnego szacunku do adwersarzy jest zdziwaczeniem? Widocznie jestem już dla Was za stary. W moim świecie to było minimum, które zezwalało na otwarte publiczne wypowiadanie się. Cóż, widać nie nadążam i chyba raczej nadążać już nie chcę.

 

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz Włodku, że w hihiendowych nowościach wypowiedzi forumowej branżki kablowej jest w granicach kultury dyskusji, czy delikatnie wykracza poza 5 % uzysku szacunku.

Regulaminy by pewnie zbankrutowały:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz Włodku, że w hihiendowych nowościach wypowiedzi forumowej branżki kablowej jest w granicach kultury dyskusji, czy delikatnie wykracza poza 5 % uzysku szacunku.

Regulaminy by pewnie zbankrutowały:)

 

Ja nie moderuję zakładki HiEnd. Gdybym to robił, zapewne przestała by istnieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Uważam, że moderator Valdo działa na szkodę wolnych i demokratycznych wyborów. Uznał bowiem w jednym z wątków - ankiet, że zarejestrowano faktycznie Komitet Wyborczy ZLEW i zachęca do głosowania także na FIKCJĘ. Za żartobliwą próbę zwrócenia uwagi na tę dezinformację... Szczegóły pominę, uważam jednak, że jego postępowanie narusza Art. 249. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem przeszkadza: (...)2) swobodnemu wykonywaniu prawa do kandydowania lub głosowania,(...) (za money.pl).

Edytowane przez Włodzimierz_55692
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bredź Włodzimierzu :-) Niczego nie uznałem. Wątek ankieta nie jest moim wątkiem i niczego prócz apelu o traktowanie go jako ankiety a nie wątku dyskusyjnego, który już istnieje w nim nie napisałem. Ty otrzymałeś ostrzeżenie za bezczelny trolling w tym wątku.

Koniec dyskusji. Odwołanie proszę składać do Administracji. Dalsze pisanie o mnie kłamstw potraktuje jako atak na moderatora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Nie bredź Włodzimierzu :-) Niczego nie uznałem. Wątek ankieta nie jest moim wątkiem i niczego prócz apelu o traktowanie go jako ankiety a nie wątku dyskusyjnego, który już istnieje w nim nie napisałem. Ty otrzymałeś ostrzeżenie za bezczelny trolling w tym wątku.

Koniec dyskusji. Odwołanie proszę składać do Administracji. Dalsze pisanie o mnie kłamstw potraktuje jako atak na moderatora.

 

Rozumiem, że można głosować na ZLEW, który faktycznie nie istnieje. To jest dezinformacja wyborcza - mówiąc inaczej podstęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.