Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek "ostrzegam przed oszustem" zamknięty - malinka na torcie, w akcji zamiatania brudów pod dywan. Najpierw znikają wpisy, potem pojawia się obiektywny inaczej moderator, a następnie zaczyna się blokowanie uciążliwych userów. Kończy się przeniesieniem tematu na bocznice, po czym następuje zamknięcie tematu. chapeau bas!

To jeszcze nie koniec. Jak wskoczy kilka stron dalej to wyparuje, aby to jeszcze ktos przypadkiem nie podlinkował gdzieś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem!

Pisałem w żartobliwym tonie, że taki będzie los tego wątku.

Spodziewałem się jednak, że dadzą nam jeszcze choć kilka dni, żeby się powyżywać na biednym Harpiaczku, bogu ducha winnym, poczicwym, kochanym, kryształowo uczciwym, niegodnie traktowanym, brutalnie oczernianym, osądzanym kapturowo, bezpodstawnie skazywanym na ostracyzm.........

A tutaj tempo akcji jak w Sejmie.

Rach, ciach i załatwione.

RIP Harpia!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle audiostereo mnie nie zaskoczyło. Ale mimo wszystko oczekiwałbym jakiegoś oświadczenia od właściciela forum, bo to co napisał Vlado zamykając wątek urąga elementarnej inteligencji i logice. To niepoważne traktowanie z góry poważnych ludzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu oświadczać? Przecież trzeba umożliwić dalsze wpuszczanie ludzi w maliny, a wątek niedługo wyparuje i po problemie do następnego razu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po sprawie, dywanik już pewnie powyginany od tych wszystkich spraw :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Jak doprowadzicie do rezygnacji Vlado to przyjdzie nowa osoba, która też stanie się celem. I tak w koło Macieju...

Zdaje się, ze są na forum moderatorzy o dłuższym stażu i nie widzę, żeby ich ktoś specjalnie atakował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Administrację o wpłynięcie na użytkownika Harpia, żeby nie spamowal mojej poczty swoimi wynurzeniami i groźbami karalnymi. Na razie jestem cierpliwy ale w końcu przekroczy granicę dobrego smaku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie baw się z nim i zgłoś sprawę gdzie trzeba. Ten człowiek ma jak widać poważne problemy z osobowością, a myślałem, że ma tylko ciekawy sposób na prowadzenie biznesu typu zaginione kaucje, akcje z busami etc. Ech ten Pan Jureczek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+
Dokonywanie za pośrednictwem Forum jakichkolwiek działań naruszających powszechnie obowiązujące przepisy prawa jest zabronione. W szczególności niedozwolone jest:

rozpowszechnianie za pośrednictwem Forum treści naruszających dobra osobiste osób trzecich (w tym innych Użytkowników Forum) lub zagrażające naruszeniem takich dóbr osobistych,

 

 

podejmowanie działań spełniających znamiona przestępstwa lub zachęcających do popełnienia przestępstwa (w tym zniesławienie lub pomówienie),

 

Moderacja nie jest od oceny prawnej zarzutów. Regulamin mówi jasno, wszyscy zapoznali się z nim podczas rejestracji. Dane firmy Harpia są ogólnodostępne, nic nie stoi na przeszkodzie, można podjąć stosowne kroki prawne. Jedynie sytuacje gdzie pomawiany przyznaje się do winy (jak np. sprawa kaucji), powinny pozostać na forum.

podstawa212 kodeks karny - zniesławienie

 

23 i 24 kodeks cywilny obraza dóbr osobistych, obraza renomy

 

 

Odwrotna sytuacja jest trudniejsza, bowiem pomawiający są anonimowi. To jednak nie jest zmartwieniem moderacji.

Proszę o stosowanie się do regulaminu forum.

 

Życzę Wszystkim wesołych świąt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moderacja nie jest od oceny prawnej zarzutów. Regulamin mówi jasno, wszyscy zapoznali się z nim podczas rejestracji. Dane firmy Harpia są ogólnodostępne, nic nie stoi na przeszkodzie, można podjąć stosowne kroki prawne. Jedynie sytuacje gdzie pomawiany przyznaje się do winy (jak np. sprawa kaucji), powinny pozostać na forum.

 

 

 

Odwrotna sytuacja jest trudniejsza, bowiem pomawiający są anonimowi. To jednak nie jest zmartwieniem moderacji.

Proszę o stosowanie się do regulaminu.

 

Życzę Wszystkim wesołych świąt.

 

To jest wybiórcze stosowanie regulaminu. Regulamin powinien obowiązywać wszystkich, a za chamskie i wulgarne wpisy Pana Harpii odnośnie niektórych osób powinien on dostać co najmniej bana. Za mniejsze przewinienia niektórzy mieli zakaz pisania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na audiostereo nie ma swobody wypowiedzi, to nie jest żadne forum, tylko "pic na wodę, fotomontaż" Usuwając wpisy forumowiczów jesteście jeszcze gorsi od Harpii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

>>juras_h

Znam inne wyroki sądowe, w bliźniaczej sytuacji. Moderacja nie ma wiedzy prawniczej, ani żadnych uprawnień do oceny takich spraw. Takie kompetencje posiadają sądy. Forum audiostereo jest prywatnym portalem tematycznym, posiadającym własny regulamin, który respektować jest zobowiązana moderacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden regulamin na terenie RP nie może stać w sprzeczności z prawem RP. Gwałcicie tutaj prawo wolności wypowiedzi i powołujecie się na prawo a to bezprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może punkty byś kolego moderatorze naliczył. W innych przypadkach bany sypią się na lewo i prawo. Chyba, że ręka rękę myje. To co się wyrabiało w tamtym wątku było żenujące, bez względu na to kto miał rację. Nie odmawiam argumentów HA, ale momentami jechał po bandzie. I co? Nic. No ale w dupę bite są tylko jelenie, Pan Jerzy widocznie stoi ponad regulaminem. Piszę to jako bezstronny i zniesmaczony obserwator.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez AmusedToDeath

CXN v2 // Roksan K3 // KEF R3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Za co dostałem punkty ?

To co wyżej napisałem to obraza ?

 

rydz w tym samym wątku świadomie i celowo wprowadza forumowiczów w błąd . Zwyzywał mnie . Jego posty znikły a ja dostałem punkty !

GRATULUJĘ inteligentnych moderatorów .

 

Harpia tez nie dostał punktów za swoją postawę i to jak się odnosi do forumowiczów na tym forum a powinien dostać BANA .

 

Czas naprawdę zawijać się z tego forum !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Dlaczego nadal są wpisy #1352 i następny!. To Harpia rozpoczął ten burdel.

Przeoczenie, mamy inną numerację i nie mogłem znaleźć postu o tym numerze.

 

To forum reprezentuje interesy tylko i wyłącznie wybranych osób!

Zgadzam się. Tymi wybranymi osobami są forumowicze zainteresowani audio, piszącymi o swojej pasji w sposób kulturalny i zgodny z regulaminem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%

Moderator wybiela wątek.

Jako osoba obserwująca całą sytuację jestem zdegustowany co tu się wyprawia.

Takie zachowanie, jako niby bezstronnego moda jest niedopuszczalne.

A jako klient zainteresowany zakupem nowych polskich produktów( kolumn) odechciało mi się spoglądać na wyroby Harpi. A nie ukrywam że byłem bardzo zainteresowany.W mojej ocenie nagina się wolność wypowiedzi. Właśnie na takim jak to forum branżowym powinno się opisywać takie krytyczne sytuacje i oszustwa aby przestrzec innych przed takimi producentami. Tutaj zamiata się pod dywan i ukrywa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Kolego epsom22, masz ograniczoną wiedzę, okrojoną do efekciarskich wpisów osób (w znacznej mierze klonów) ewidentnie chcących pogrążyć Harpię.

Możemy założyć kilka klonów (instrukcja jak to zrobić, by z klona jak najbardziej zaszkodzić Harpii chodzi na PW) i załatwić jakąś firmę. Kogo wybierasz?

 

Powtarzam, moderacja nie jest od oceny czy zarzuty są prawdziwe, czy nie. Jeśli druga strona utrzymuje, że jest inaczej, nie mamy wyboru- patrz regulamin.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palton , litości .

Harpia zwyzywał forumowiczów od oszustów , jechał po nich nie dostając ŻADNEGO nawet punkcika .

Ja za to " znieważyłem " forumowicza za co dostałem 2 punkty - patrz wyżej .

Wiszą mi te punkty ale chodzi o uczciwość i sprawiedliwość .

 

Kolumny Harpii polecałem często . Robi bdb kolumny chociaż co do kontaktu z klientem , jakości i powtarzalności mógłbym tez wiele napisać i nawet wklejać fotki .

Nie zrobiłem tego bo trzymałem kciuki że facet się ogarnie i jego produkty zdobędą nie tylko nasze rynki a ten sobie jaja z nas robi .

To co wyprawia od jakiegoś czasu to kpina a wy jednie posty kasujecie .

Nieładnie , oj bardzo nieładnie !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.