Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłbym prosic o wyjaśnienie sprawy tzw. "busa"? Już w którymś z postów czytam o jakimś busie czy też o sprawie busa i nie mogę się doprosić o wyjasnienie tej zawiłej dla mnie kwestii.

Mam nadzieję, że jak poznam tą historię to nie będę zmuszony ukrywać się przed "seryjnym samobójcą".:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Malwas.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Czy mógłbym prosic o wyjaśnienie sprawy tzw. "busa"? Już w którymś z postów czytam o jakimś busie czy też o sprawie busa i nie mogę się doprosić o wyjasnienie tej zawiłej dla mnie kwestii.

Mam nadzieję, że jak poznam tą historię to nie będę zmuszony ukrywać się przed "seryjnym samobójcą".:)

 

O ile się orientuje, to Jurek pożyczył kiedyś kombi z Witowej z którą wtedy współpracował. Nie wiem jaka była tego przyczyna, czy w jego auto nie mieściły się kolumny czy też popsuł mu się samochód. Tak czy inaczej, rozdmuchano tą sprawę do absurdu. Chorzy ludzie, chore forum. Ktoś z Witowej był widocznie taktowny i wstrzemięźliwy w tej sprawie... Ot, cała sensacja. Więcej wyjaśnień nie ma się co spodziewać, to udawana niedorzeczna tajemnica, chodzi o sprawienie odpowiedniego wrażenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Cała ta napierdalanka staje się już nudna... Jurek dał dupy o czym wszyscy wiedzą. Ale skala niewybrednych komentarzy jak i nade wszystko ich zjadliwość przekraczają wszelkie zwyczajowo przyjęte normy.

Edytowane przez tomkly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, pewnie masz rację ale sposób w jaki odnosił się właściciel tej marki do osób krytycznie do niego nastawionych był mocno nie na miejscu.

Było to chamskie i nie przesadzam pisząc tak mocne słowo. Mam nadzieję, że się zreflektuje i napisze jakieś przeprosiny do osób, które tak potraktował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Ale skala niewybrednych komentarzy jak i nade wszystko ich zjadliwość przekraczają wszelkie zwyczajowo przyjęte normy.

...czego dałoby się prawdopodobnie uniknąć gdyby: jeden z moderatorów nie wybielał win harpii, administracja nie przeniosła wątku o tej sprawie na bocznicę, a następnie go zamknęła oraz gdyby, po raz kolejny, część forumowiczów nie została wysłana na wakacje za to, że udzielali się w tej sprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta napierdalanka staje się już nudna... Jurek dał dupy o czym wszyscy wiedzą. Ale skala niewybrednych komentarzy jak i nade wszystko ich zjadliwość przekraczają wszelkie zwyczajowo przyjęte normy.

Raczej skala wypowiedzi Pana Super Projektanta świadczy o tym, że to zwykły chłopek roztropek, któremu się wydaje, że księgowość ma w jednym palcu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak sobie czytam te wszystkie wypowiedzi na temat "Harpia" to nasuwa mi się jeden cytat :

 

"A teraz drogie dzieci możecie misia pocałować w doopę ".

 

Dobranoc ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam, to niezły z Ciebie Autorytet...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam, to niezły z Ciebie Autorytet...

 

Dziękuję.

Obawiam się ,że nie zrozumiałeś co chciałem przekazać więc spieszę wyjaśnić ,że co by nie robić to i tak branża na tym forum wygra ze zwykłymi userami.

Teraz jest jaśniej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Axolotl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę tego tematu po to żeby wylewać żale, bo mnie spotkała niesprawiedliwość wielka, ale ciekaw jestem jak daleko Audiostereo i jego wyśmienity moderator się posuną w tym parasolu ochronnym dla Harpii.

 

Zostałem zbanowany (nie boli mnie to specjalnie) w klubie Harpii za dodanie linku do wiadomego wątku o machlojach Pana od Harpii. Link oczywiście usunięto, mnie dodano 3 punkty za trolling. Od kogo? Hmm... W sumie nie wiem, bo nie jest napisane...

Chciałem pokazać zainteresowanym co im grozi jeżeli się zdecydują na współpracę z Harpią... Nie można. Tutaj jest to niemile widziane, bo Harpia to kolega jest, albo sponsor, a to nadrzędna sprawa, a jakiś tam honor czy poczucie przyzwoitości to... a co to k...a jest...? Piniądze nie śmierdzią. Ich nie skubią, więc tematu nie ma (tego tematu praktycznie też już nie ma :)

Właściciel Harpii jest napier...y z każdej strony przez wiele osób, a Audiostereo zapieprza ze szczotką i robi co może żeby to wszystko wymieść.

A kierownik Palton... No mistrz świata i Polski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że zrozumiałem, ale reakcja na mój wpis jest także zrozumiała...

 

A mówiąc już poważnie, Branżowych Autorytetów już mamy po dziurki w nosie - także Forum Branżowe trzyma się całkiem dobrze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się ,że nie zrozumiałeś co chciałem przekazać więc spieszę wyjaśnić ,że co by nie robić to i tak branża na tym forum wygra ze zwykłymi userami.

hmmm, patrzysz zbyt krótkowzrocznie ponieważ faktycznie branża na tym forum wygra bo są powiązane finansowo, ciekawe czy harpia wygra w ogóle ponieważ klientem harpi nie jest forum czyli palton i skrzypczak tylko userzy czyli zwykli ludzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez witek_z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

co by nie robić to i tak branża na tym forum wygra ze zwykłymi userami.

:)))

Jarek i ci "zwykli userzy", ot tak bezinteresownie będąc zatroskani, niszczą firmę pomówieniami? Proszę Cię, nie żartuj tak więcej. Zresztą co tam, teraz trzeba poczekać na wyroki sądowe (pewnie z rok). Wprawdzie słyszę, że tak ochoczo pomawiający Harpię nagle zapomnieli jak się nazywają, ale spokojna głowa, odpowiednie organy powinny sobie z tym dać radę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, biedny Pan Harpia, taki dobry z niego konstruktor.... :( Zenek, nie rób wiochy, przeproś Pana Konstruktora!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się orientuje, to Jurek pożyczył kiedyś kombi z Witowej z którą wtedy współpracował. Nie wiem jaka była tego przyczyna, czy w jego auto nie mieściły się kolumny czy też popsuł mu się samochód. Tak czy inaczej, rozdmuchano tą sprawę do absurdu. Chorzy ludzie, chore forum. Ktoś z Witowej był widocznie taktowny i wstrzemięźliwy w tej sprawie... Ot, cała sensacja. Więcej wyjaśnień nie ma się co spodziewać, to udawana niedorzeczna tajemnica, chodzi o sprawienie odpowiedniego wrażenia.

 

Panie Testerze Moderatorze, Projektamncie, widzę, że wie Pan wiele, jak na redaktora śledczego przystało. Czy to w tej sprawie zapadł pewien wyrok sądowy? Prosimy o przekazanie sygnatury sprawy. Naturalnie proszę również o odniesienie się do powyższej kwestii prawnej.

 

Ponownie proszę o uwolnienie malin. Chcę już w końcu kupić ten system, a Pana autorytet się dla mnie niezmiernie liczy, nie chcę mieć potem w domu maliny zamiast hi-endu.

 

co by nie robić to i tak branża na tym forum wygra ze zwykłymi userami.

 

Takie są niestety realia :(. A potem pewien moderator siedzi i cichaczem moderuje, usuwa wpisy i banuje w wątkach niewygodnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Zgadzam się z Tobą, obie strony pojechały zbyt ostro...

 

Tomek, o czym my mówimy? Harpia to zarejestrowana firma, wszelkie dane są natychmiast dostępne, ta druga strona to kto??? Filemon15 i jego klon Zdzichu56, a może BrusLee69 i jego dziesięć klonów założonych po instrukcji przesyłanej przez PW od pierwszych dwóch? O czym my mówimy? To jakieś żarty z inteligencji ludzkiej. Tak grubo szytej akcji nakręconej przez kilku nienawistników, jeszcze do tej pory na forum nie widziałem. Co ciekawe, akcja miała uderzyć we mnie, Jurek jako mój znajomy oberwał rykoszetem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Tomek, o czym my mówimy?

 

Uważam, że Jurek mógł sobie podarować podbijanie bębenka. Trochę więcej pokory by mu nie zaszkodziło. Tym bardziej że jak życie uczy wszelka akcja powoduje reakcję. W tym przypadku mocno zwielokrotnioną. Najlepszym dowodem choćby nowy wątek poświęcony Harpii w zakładce Inne. Myślę, że grono przeciwników Harpii jest liczne i każde niepotrzebne słowo tylko dolewa oliwy do ognia. No i oczywiście nie zostanie przemilczane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chciałeś.

 

A autor słów (pozwól, że zacytuję): "gorzkie wspomnienia" - to też nienawistnik i troll i uderzacz?

 

Pytam, bo się zwyczajnie dziwię, Robercie drogi i sympatyczny.

 

Możesz mnie zaszeregować do 'podgrupy' (ostatnio politycznie modna rzecz) niecnot i zawistnych gamoni; wszak wiesz, że tak nie jest:-)

 

Typ, który 'obiecuje' posiąść Europę w kwestii kolumienek...

Mój Boziu - on nawet tysiaka dla gościa nie ma, choć powinien mu w zębach przynieść, a żonie gostka - kwiaty.

 

O harpii opowieściach o żonach - przemilczmy, bo to chamstwo najpierwszej wody.

 

 

To Twój koleś, Robercie?

 

 

 

Smuta.

Se chyba kupię co insze.

 

Pozdrawiam

Jacek.

 

Ps - to było do Kolegi paltona.

Nie jestem wrogiem firmy -słowo borucha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś matrix. Gość postępuje nieuczciwie, oszukuje klientów i nagle Palton go broni. Sorry Palton, ale wykreowałeś się sam na obrońcę przekrętów. Nikt tego za Ciebie nie zrobił, to Twoja decyzja. I nie jestem niczyim klonem, ani się nie ukrywam, a Harpia mnie sądem straszy za cytowanie forum audiostereo (jeszcze się tam copyright audiostereo dokleja). Harpia chyba za dużo pija wieczorami, ale Palton zawsze posprząta, ot taki uczynny kolega.

 

Obrzydzenie mnie bierze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan załóż konto na facebooku i opisz sytuację tam wpisy nie płoną . Lub daj sobie spokój .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platon nie odwracaj kota ogonem. Dlaczego obraźliwe wpisy ze strony Pana Harpii zostały usunięte? Dlaczego na siłę próbuje się zatuszować sprawę? Sami sobie dolewacie oliwy do ognia, bo każda "akcja" z waszej strony jest zwielokrotniona reakcją zwykłych użytkowników forum. I proszę sprawę określić jasno, że klony to mały promili użytkowników w stosunku do uczciwych ludzi, którzy są oburzeni działaniem moderacji i postępowaniem Harpii wobec swoich klientów.

 

Gdyby Pan Harpia postępował uczciwie to nie było by tematu. Nikt tutaj nie atakuje go bezpodstawnie. Większość zarzutów była potwierdzona faktami. Nawet sam Pan Harpia przyznał się, że dysponował pieniędzmi klienta przez długi okres czasu, chociaż nie miał do tego prawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej, gdy ktoś ma fejsbuka w rzyci:-)

Nigdy nie miałem i jakoś żyję .

 

A "honor i poczucie przyzwoitości"?

 

Chyba żartujesz...

 

 

W cywilizowanym kraju, mając/ posiadając firmę (tak zresztą zacną i z ogólnie znaną nazwą) - nie trzeba się podpierać kumplami z moderacji jakiegoś tam niszowego forum, choć i lubianego:)

Chyba, że z gruntu i na wstępie chcesz być "przekręciarz".

 

Panu harpii się mocno poprzewracało, co było widać wielokrotnie.

 

Szkoda, że jego obrońcy - też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

ta druga strona to kto???

komuniści i złodzieje :)

 

Zrób ankietę to się przekonasz ilu "trolli i klonów" będzie negatywnie nastawiona do nieuczciwej firmy.

 

Robert, czy zdajesz sobie sprawę, że swoimi wpisami robisz swojemu koledze niedźwiedzią przysługę?

Jako moderatorowi nie wolno Tobie stawać po stronie kolegi. A zwłaszcza w przegranej sprawie.

To jest nieetyczne, niemoralne i chluby Ci nie przynosi.

Edytowane przez masza1968
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Dlaczego obraźliwe wpisy ze strony Pana Harpii zostały usunięte?

Dokładnie z tego samego powodu co każde obraźliwe posty kogokolwiek innego.

 

Potępiłem działanie Harpii w sprawie związanej z przetrzymaną kaucją. Jurek przyznał się zresztą do tego. Nie oznacza to jednak, że teraz jest on odpowiedzialny za wszystkie winy świata i w związku z tym, można pisać co się żywnie podoba. Reakcje w tym temacie są nakręcane i podsycane sprytnie przez niewielką grupkę zdeklarowanych przeciwników Harpii, którzy w przewrotny sposób grając na uczuciach ludzi realizują swój plan. Jeśli ktoś tego nie widzi, to zwyczajnie jest naiwny lub stronniczy. Tak jak napisałem wcześniej, wypada teraz poczekać na kroki prawne. Forum nie jest od rozstrzygania takich spraw. Oczywiście nie mam złudzeń, wspomniana grupka nie odpuści, dalej sterując akcją z klonów.

 

To wszystko, co mam na ten temat do powiedzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Forum nie jest od rozstrzygania takich spraw.

Nie odzywałem się w tej sprawie ale muszę napisać że nie masz racji.

Po to jest forum, żebyśmy my forumowicze informowali się o naszych uwagach i spostrzeżeniach.

Tych pozytywnych i negatywnych. Ukrywanie tematu na bocznicy bo zawiera niekorzystne dla kogoś informacje to stronniczość, wyraz głębokiego nieobiektywizmu forum.

Jeśli opinie pozytywne mogą być widoczne w działach tematycznych, to te negatywne nie powinny być zamiatane pod dywan. Masz rację tylko w jednym. Moderacja i administracja nie jest od tego by rozstrzygać kto ma rację. Może i powinna tylko usuwać wpisy niezgodne z regulaminem. Koniec kropka.

Jeśli sam wiesz, że forum nie jest od rozstrzygania to dlaczego rozstrzygasz i ukrywasz wpisy?!

Nie jestem w żadnej grupce i nigdy nie miałem ani miał nie będę tutaj klona a mimo to jasno widzę, że to kolejny przykład na jakieś układy po stronie moderacji. No bo czym innym wytłumaczyć tak zdecydowane działanie moderacji, skoro są one pozaregulaminowe?

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+
Regulamin:

Dokonywanie za pośrednictwem Forum jakichkolwiek działań naruszających powszechnie obowiązujące przepisy prawa jest zabronione. W szczególności niedozwolone jest:

rozpowszechnianie za pośrednictwem Forum treści naruszających dobra osobiste osób trzecich (w tym innych Użytkowników Forum) lub zagrażające naruszeniem takich dóbr osobistych,

 

 

podejmowanie działań spełniających znamiona przestępstwa lub zachęcających do popełnienia przestępstwa (w tym zniesławienie lub pomówienie),

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież moderacja sie po prostu delikatnie rzecz ujmując jak ośmiesza. Jak pół forum jechało przez 100 stron na lemurze vel środa to nikomu nie przeszkadzało i bylo ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.