Skocz do zawartości
IGNORED

Budowa Wszechświata


fox733
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Włodku, nasz kolega chyba nie zdaje sobie sprawy z tego, że gdyby jego religia była na miejscu współczesnej nauki to siedzielibyśmy sobie teraz w jaskini przy ognisku, a on nie miałby możliwości do propagowania tych bzdur, bo jedyną elektrycznością jaką byśmy znali byłyby wyładowania atmosferyczne. Ale widać, że dobrze się bawi w wytykaniu błędów innym, samemu nie mając nic do zaoferowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przekazuję informacje. Są one prawdziwe. Sam doświadczyłem zjawiska telepatii. A ponieważ wiem czym ona jest to jest to dla mnie dowodem.

Szpitale psychiatryczne pełne są takich, którzy doświadczają głosów w głowie i ich prawdziwych dowodów :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że stać cię na rzetelną samoocenę. Wciąż podajesz fikcję i idiotyzmy jako prawdziwą wiedzę naukową. Takie działanie jest propagowaniem kłamstwa, szarlatanerią. Na takie działania nie może być przyzwolenia, do tego wciąż usiłujesz deprecjonować prawdziwą naukę, oraz ubliżasz ludziom nauki.

 

O jakim popisie moich możliwości bredzisz? Przypisujesz mi coś o czym nie wiem. Nie jestem z Twojej "gęstości" więc jakie nadprzyrodzone możliwości we mnie odkryłeś?

 

W.

 

Same insynuacje i pomówienia. Pozdrawiam.buzki.gif

 

 

Puki co panuje tu głęboka niewiedza. Otóż telepatia to zjawisko z którym ludzie mają do czynienia tu na Ziemi od setek tysięcy lat. Obserwując wpisy nie sądzę by jakiekolwiek zamieszczone tu dowody znalazły zrozumienie. Informacje prze zemnie zamieszczane składają się na wiedzę. Ja rozumiem , że nie musi to każdemu odpowiadać ale nie jest to konkurs piękności. Nie trzeba czytać jak ktoś nie chce i nic nie stoi na przeszkodzie by tę wiedzę przekazać tym bardziej kompetentnym do oceny, badań i wdrażania z pożytkiem dla wszystkich. Obsrywanie to raczej nie naukowe podejście.

 

+ + + + +

 

Wszechświat jest jednym monolitem, w którym każda cząstka zależna jest od innej cząstki. Zmieniając cokolwiek i gdziekolwiek zmuszamy wszystko inne do dopasowania się do tej zmiany. Wszechświat jet układem będącym w stałej dynamicznej równowadze.

 

Celem Wszechświata lub Rdzenia jest zebranie wolnych fragmentów falowych w Diamentowe Siatki Świadomości. Jest to inaczej mówiąc skumulowanie chaotycznej masy przestrzeni w zorganizowaną całość. Czyli od chaosu do świadomości. To ona jest celem.

 

Jednością Wszechświata jest jego wewnętrzna spójność. Umożliwia ja osadzenie informacji na jednej matrycy przestrzeni. Jednak programowo matryca ta pozwala na niezliczone ilości wariantów, które mają wytworzyć jak najbardziej skrajne indywidualności.5.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal mi was ale zachęcam do zgłębiania wiedzy. Powiem, że te umiejętności były powszechne i rozpowszechnią się znowu. Po prosu ostatnio były stłumione czy jak kto woli zablokowane. O to czy przyjmujecie możliwość istnienia cywilizacji o odwrotnym biegu czasu nawet pytać się nie będę.smiley-cool.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując wpisy nie sądzę by jakiekolwiek zamieszczone tu dowody znalazły zrozumienie

 

Kolega przedstawił jakieś dowody?

bo chyba przegapiłem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mu wierzę, po prostu "słyszy" jakieś głosy i to znane zjawisko, tyle że nie do końca mieści się w normie ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Rambo

"Jakkolwiek będzie - będzie inaczej, aniżeli sobie wyobrażamy - ponieważ między Dobrem a Złem znajdujemy się w życiu i w świecie

wielowymiarowym,w którym dokumentnie pomieszane jest Przypadkowe z Nieuchronnym."(S. Lem 1999)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, przypadek wcale nie taki egzotyczny z tą...ekhmm telepatią... Tutaj wyjaśnienie zjawiska telepatii okiem naukowców:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety konfabulujecie.Odnoszę wrażenie , że albo nie czytacie uważnie albo nie chcecie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wbrew pozorom temat jest przebadany tylko oficjalnie nie ujawniony.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Swego czasu otrzymałem na dużą odległość informacje które potem okazały się prawdą. Zacznijcie się interesować i badać tematy inaczej dyskusja z wami nie ma sensu. Informacje które zamieszczam są tylko dla tych co chcą je poznać.

 

Pewnie żaden z was nie wie, że kiedyś człowiek porozumiewał się wyłącznie za pomocą telepatii. smiley-cool.gif

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawy problem

 

przypomina mi to przypadek dwóch braci-bliźniaków umieszczonych na przeciwległych krańcach kuli ziemskiej, z których jeden się kąpie a drugi nagle staje się czysty

 

naukowcy do dziś nie umieją wyjaśnić tego fenomenu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To niesamowite jak silne jest ludzkie pragnienie potwierdzenia. Ludzie tak bardzo chcą aby ich myśli i pomysły okazały się tymi najwłaściwszymi, że skłonni są odnajdywać ich potwierdzenie w przypadkowych miejscach. U osób silnie religijnych prowadzi to do doszukiwania się cudów we wszystkich zdarzeniach i dostrzegania cudownych wizerunków w plamach wilgoci na murze, cieniu drzew czy zaciekach na suficie. U miłośników New Age do wyczuwania "energii" w przeciągach. A miłośników UFO do dostrzegania statków kosmicznych w chmurach, refleksach świetlnych i błędach fotograficznych.

 

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prosiłbym o zaprzestanie tej dyskusji, ponieważ poziom herezji staje się nie do zniesienia i w końcu jakiś prawy bogobojny obywatel zrobi z tym wszystkim porządek. Przecież wszyscy wiemy, że jest tak:

 

 

discworld_by_nicolsche.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotografia cyfrowa i możliwość powiększania 100000X pokazuje nam zjawy, istoty z innych wymiarów, kosmitów oraz różne inne anomalie, których dotąd nie można było dostrzec gołym okiem. Nie ma to jak dowody na własną naiwność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"i spuścił się tedy na nitkach świadomości diamentowych spodek niebiański latający na miejsce parkingowe wyznaczone a z ust gawiedzi okrzyk przerażenia się wydał"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Hiperfizyka. Tym razem o siatkach strukturalnych.

 

Są na wszystkich gęstościach, czyli od drugiej do piątej. Budują zręb światów. Na nich osadzone są wszelkie inne struktury. To one przenoszą informację z siatek świadomości na wszelkie inne struktury i resztę materii. Określają fizykę światów. Siatki te na wszystkich gęstościach zbudowane są z jednego rodzaju cząstek /danej gęstości/. Każda siatka ma swój specyficzny kształt i swoja funkcję. Wszystkie przewodzą informacje i każda spełnia kilka funkcji lecz specjalizują się w jednej.

Na każdej gęstości znajduje się siatka spajająca utrzymująca struktury, ich formy. Umożliwia jednocześnie przyciąganie cząstek do siebie i zapobiega zapadaniom się struktur. Inna siatka z kolei potrafi szybko przekazywać informacje i to z niej korzystają istoty jak z internetu. Przez nią przesyłane są informacje i na niej gromadzone. Istnieje również siatka, która specjalizuje się w realizacji specyficznych własności danego świata.

Siatki zbudowane są z ciągów informacyjnych, cząstek i fragmentów falowych. Siatka taka w dużym uproszeniu tworzy kratę z oczkami. W miejscach przecięć linii znajdują się zwykłe cząstki. Całość skomponowana jest w pakiet informacyjny, który jednocześnie jest algorytmem. Elementy struktury Wszechświata są względem siebie algorytmami nawet jeżeli pełnią role budulca.

Siatki strukturalne odbierają informację od DSŚ na drodze bezpośredniej lub pośredniej. Jest określona sumaryczna ilość informacji na dane siatce dla danego kosmosu. Jeżeli ilość informacji odbiega od zadanego wzorca to siatka się zaburza tworząc jednocześnie zachowania praw fizyki w środowiskach, których dotyczy. Takim zachowaniem jest na przykład czarna dziura. Następuje tu zagęszczenie i załamanie siatki glue na trzeciej gęstości. Jeżeli nastąpi przeładowanie siatki w jakimś miejscu to następuje wyładowanie w innym obszarze siatki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiperfizyka. Tym razem o siatkach strukturalnych.

 

Są na wszystkich gęstościach, czyli od drugiej do piątej. Budują zręb światów. Na nich osadzone są wszelkie inne struktury. To one przenoszą informację z siatek świadomości na wszelkie inne struktury i resztę materii. Określają fizykę światów. Siatki te na wszystkich gęstościach zbudowane są z jednego rodzaju cząstek /danej gęstości/. Każda siatka ma swój specyficzny kształt i swoja funkcję. Wszystkie przewodzą informacje i każda spełnia kilka funkcji lecz specjalizują się w jednej.

Na każdej gęstości znajduje się siatka spajająca utrzymująca struktury, ich formy. Umożliwia jednocześnie przyciąganie cząstek do siebie i zapobiega zapadaniom się struktur. Inna siatka z kolei potrafi szybko przekazywać informacje i to z niej korzystają istoty jak z internetu. Przez nią przesyłane są informacje i na niej gromadzone. Istnieje również siatka, która specjalizuje się w realizacji specyficznych własności danego świata.

Siatki zbudowane są z ciągów informacyjnych, cząstek i fragmentów falowych. Siatka taka w dużym uproszeniu tworzy kratę z oczkami. W miejscach przecięć linii znajdują się zwykłe cząstki. Całość skomponowana jest w pakiet informacyjny, który jednocześnie jest algorytmem. Elementy struktury Wszechświata są względem siebie algorytmami nawet jeżeli pełnią role budulca.

Siatki strukturalne odbierają informację od DSŚ na drodze bezpośredniej lub pośredniej. Jest określona sumaryczna ilość informacji na dane siatce dla danego kosmosu. Jeżeli ilość informacji odbiega od zadanego wzorca to siatka się zaburza tworząc jednocześnie zachowania praw fizyki w środowiskach, których dotyczy. Takim zachowaniem jest na przykład czarna dziura. Następuje tu zagęszczenie i załamanie siatki glue na trzeciej gęstości. Jeżeli nastąpi przeładowanie siatki w jakimś miejscu to następuje wyładowanie w innym obszarze siatki.

 

hiperfizyka z drugiej strony:

 

"Słucham czasem wywodów Tadeusza Owsianki, Madame Rajskiej albo innego Szamana to mam wrażenie że ci ludzie wypluwają z siebie potok losowo zlepionych słów, gdzie widownia 300-400 osób nie widzi w tym nic złego ani podejrzanego. Brak tego „eeee, stary moment, ŻE JAK !?” Jest to oczywiście brutalne podsumowanie działalności tych osób. Ale pozwalam sobie na to oczywiście jako osoba prywatna i jest to tylko moja subiektywna ocena. Stek bzdur obleczony z ciężkie pieprzenie. Konkretnie chodzi mi o trudne i skomplikowane słownictwo (buzzwords z ang) którego znaczenie zostało drastycznie przeinaczone lub nawet zmienione przekracza czasem ludzkie pojęcie.Co prawda wszystko brzmi cholernie mądrze. Ale nie ma w tym często żadnego sensu.

Takimi najpopularniejszymi słowami są: Kwantowe, Fraktalne, Matryca, Algorytm lub nawet całe stwierdzenia. „Fizyka Kwantowa udowodniła niedawno że…” albo nawet „Nauka udowodniła, że…”

Wszędzie gdzie nie wiadomo co się dzieje lub czegoś nie rozumiemy pojawia się że coś jest kwantowe. Oczywiście zawsze wiążą to ze świadomością, duszą, boską ingerencją, kosmicznymi energiami, wyższymi wymiarami itp. rzeczami. Jestem niezmiernie ciekaw skąd to się wszystko bierze. Osobiście moim ulubionym hasłem jest gęstość (density z ang) Pomimo moich dociekań nie udało mi się nawet dowiedzieć czym owe gęstości są. Ponieważ każdy ma na ten temat inną teorie. Lub każdy za pomocą tego słowa opisuje kompletnie inną rzecz. Nie mówi się już „wymiar” albo nawet „rzeczywistość”

„rzeczywistość anielska” albo nawet „odmienna rzeczywistość” wszystko musi być kwantowe. Mamy też „Tachionowe Reiki” albo „Tachionowe Kryształy”. Oczywiście obowiązkowo wszystko musi być kwantowe. Pewnie po to by ludzie nawet się nad tym nie zastanawiali. A jeśli coś jest rzeczywiście nie uchwytne i poza naszą percepcją , to po cholerę nadaje się temu pseudo nazwy naukowe. Chyba tylko po to uwiarygodnić, że dana rzecz jest dobrze zbadania a jej działanie udokumentowane a zasady jakie za nią stoją są bardzo dobrze znana ich autorom.

Sprzedawanie bełkotu by był bardziej wiarygodny używając trudnego i naukowego słownictwa jest stare jak świat. Zabawny jest fakt, że często tak piętnowaną naukę akademicką wykorzystuje się by w wygodny i wiarygodny sposób podeprzeć czyiś bełkot.

 

Zaczynam obserwować też jakiś dziwny proces tworzenia własnych kosmicznych twierdzeń i pseudonaukowych na blogach czy forach. Np, że galaktyka albo słońce ma własne DNA. Zastanawiam się czy jest to celowy proces rozpowszechniania takich informacji czy jednak to efekt postępującej degradacji która zaczyna trawić społeczności alternatywne(i nie tylko), gdzie pod płaszczykiem ezoteryki zaczyna się programowanie nieświadomego umysłu.

Tak mógłby wyglądać proces tworzenia negatywnych kotwic. Free energy ? Aaaaa to te świry od „Hiperfizyki” Rozwój duchowy ? Ah ! To ta sekta która wierzyła, że pod koniec 2012 roku zabiorą ich kosmici. Nic dodać nic ująć…"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Roksan Caspian m2, Epos m12.2,Cambridge Audio Stream Magic 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko po to uwiarygodnić, że dana rzecz jest dobrze zbadania a jej działanie udokumentowane a zasady jakie za nią stoją są bardzo dobrze znana ich autorom

Uwiarygadniać to sobie mogą wśród wyznawców tych bzdur.

Wiele razy pytałem kto, jak, gdzie to badał, jakieś wyniki tych badań itp. I co?

I NIC!

Nie ma czegoś takiego, nie istnieją ŻADNE badania. Tylko takie tam bajdurzenie nie poparte NICZYM.

Słowotok na poziomie kiepskich opowieści science fiction.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było oficjalną nauką nie było by potrzeby zamieszczania tego. To oczywiste. Dowody bedą jak nauka się tym zajmie i taki jest cel tych informacji. Świadomość ułomności wspóczesnej wiedzy poprosu ją ośmiesza.Od dowodzenia są laboratoria i naukowcy. Ja zamieszczam i jak sądzę inni tyklo informacje które tworzą nową wiedzę. Tą nie znaną. Puki co opór naukowców skutecznie chamuje jej rozwój. Kopernika nie spalono na stosie tylko dlatego, że swoje dzieła wydał przed samą śmiercia. Warto zdac sobie z tego sprawę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co opór naukowców skutecznie chamuje jej rozwój

Rozwój nastąpi jak owi naukowcy zaczną walić takie byki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopernik opierał się na obserwacjach i obliczeniach. Potrafił tego dowieść. Twoi bajkopisarze jedynie piszą słowa. Czujesz różnicę? Nie sądzę :-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamieszczam i jak sądzę inni tyklo informacje które tworzą nową wiedzę. Tą nie znaną.

 

Nieznaną "wiedzę'?

 

Wróćże chłopaku do zwyczajnej szkoły. Tam zdobędziesz choć podstawy prawdziwej wiedzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszechświat w większości składa się z ciemnej materii i ciemnej energii, które na razie są NIEWYKRYWALNE dla człowieka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nie zakładaj nic z góry; bądź nieskazitelny w słowach; nie bierz nic do siebie; rób wszystko najlepiej jak potrafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwiarygadniać to sobie mogą wśród wyznawców tych bzdur.

Wiele razy pytałem kto, jak, gdzie to badał, jakieś wyniki tych badań itp. I co?

I NIC!

Nie ma czegoś takiego, nie istnieją ŻADNE badania. Tylko takie tam bajdurzenie nie poparte NICZYM.

Słowotok na poziomie kiepskich opowieści science fiction.

 

jak to, przecież im się te siatki i inne diamenty wyraźnie przyśniły!!!

nie wierzysz w swoje sny? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiperfizyka. Tym razem o siatkach strukturalnych.

 

Są na wszystkich gęstościach, czyli od drugiej do piątej. Budują zręb światów. Na nich osadzone są wszelkie inne struktury. To one przenoszą informację z siatek świadomości na wszelkie inne struktury i resztę materii. Określają fizykę światów. Siatki te na wszystkich gęstościach zbudowane są z jednego rodzaju cząstek /danej gęstości/. Każda siatka ma swój specyficzny kształt i swoja funkcję. Wszystkie przewodzą informacje i każda spełnia kilka funkcji lecz specjalizują się w jednej.

Na każdej gęstości znajduje się siatka spajająca utrzymująca struktury, ich formy. Umożliwia jednocześnie przyciąganie cząstek do siebie i zapobiega zapadaniom się struktur. Inna siatka z kolei potrafi szybko przekazywać informacje i to z niej korzystają istoty jak z internetu. Przez nią przesyłane są informacje i na niej gromadzone. Istnieje również siatka, która specjalizuje się w realizacji specyficznych własności danego świata.

Siatki zbudowane są z ciągów informacyjnych, cząstek i fragmentów falowych. Siatka taka w dużym uproszeniu tworzy kratę z oczkami. W miejscach przecięć linii znajdują się zwykłe cząstki. Całość skomponowana jest w pakiet informacyjny, który jednocześnie jest algorytmem. Elementy struktury Wszechświata są względem siebie algorytmami nawet jeżeli pełnią role budulca.

Siatki strukturalne odbierają informację od DSŚ na drodze bezpośredniej lub pośredniej. Jest określona sumaryczna ilość informacji na dane siatce dla danego kosmosu. Jeżeli ilość informacji odbiega od zadanego wzorca to siatka się zaburza tworząc jednocześnie zachowania praw fizyki w środowiskach, których dotyczy. Takim zachowaniem jest na przykład czarna dziura. Następuje tu zagęszczenie i załamanie siatki glue na trzeciej gęstości. Jeżeli nastąpi przeładowanie siatki w jakimś miejscu to następuje wyładowanie w innym obszarze siatki.

 

 

Napisal bys jakas chwytliwa powiesc SCI-FI, masz ku temu dobre podwaliny. Marnujesz tutaj talent, przy okazji zarobilbys na dobre stereo:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materia uniwersalna. Ciągłość i nie ciągłość.

 

Materia uniwersalna jest podstawowym budulce wszechświata. Bardziej podstawowa jest tylko przestrzeń. "Wyrasta" ona bezpośrednio z przestrzeni tworząc pierwszą gęstość. Są nią fragmenty falowe. Z nich powstają większe układy tworzące cząstki i siatki strukturalne poszczególnych gęstości. Wszystko co istnieje jest zbudowane z fragmentów falowych.Z nich powstaje materia ale i układ sterowania czyli algorytmy. Algorytmy są nie w formie nam znanej czyli zero jedynkowej a z fragmentów falowych złożonych w przestrzenne kształty. Tym sposobem uzyskuje się nieograniczona ilość kombinacji na małym odcinku przestrzenno-czasowym. Sterują one budową struktur. Wszystko ze wszystkim się zazębia i dopasowuje według wzorów dla danego świata a jest nim określona gęstość i zawarte w nim kosmosy. Materia uniwersalna jest zróżnicowana i tworzy różne jakości. Występuje w różnych stopniach zorganizowania. Wysokie zorganizowanie to przeważająca ilość ciągów falowych kompletnych tworzących stabilną materię. Taka materia ma dużą ciągłość czyli jest materią ciągłą. Jej przeciwieństwem jest materia nie ciągła czyli chaotyczna. Pomiędzy tymi stanami istnieją wszystkie pośrednie. Od jej ciągłości zależy jakość środowiska i możliwość tworzenia zaawansowanych struktur. Wysokie zorganizowanie powstaje w procesie ewolucji w ciągu miliardów lat. Ukoronowaniem jest powstanie istot. Te ewolują szybciej. Tym szybciej im większą świadomość posiadają. Najwolniejszy jest pierwszy etap czyli od materii będącej w chaosie. Generalnie formy tworzą się , trwają różnie długo po czym rozpadają się.

 

Ciągłości i nieciągłości są elementami balansu Wszechświata. Ciągłości są wtedy gdy informacje nie są przerwane i daje to większą dokładność i doskonałość. Ciągłość morze mieć charakter strukturalny i funkcjonalny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.