Skocz do zawartości
IGNORED

Pomocy! Hi-Fi w prezencie dla żony (ok. 5 000 zł)


Aquos

Rekomendowane odpowiedzi

Ogromnie liczę na Waszą życzliwość i chęć pomocy laikowi. Moja żona kocha muzykę i chciałbym jej sprawić prezent w postaci przyzwoitego sprzętu - niestety nie znam się na tym, dlatego szukam porady u mądrzejszych o de mnie.

 

Chodzi o pełen zestaw: wzmacniacz lub amplituner + odtwarzacz CD + gramofon + kolumny + kable i inne ewentualnie potrzebne dodatki.

Poza płytami CD i winylami zestaw musi odtwarzać także pliki MP3 i formaty bezstratne. Chciałbym mieć możliwość podłączenia do zestawu komputera (większość muzyki mamy w plikach) - to opcjonalna, ale dość istotna funkcja. W mniejszym stopniu zależy mi na możliwości podpięcia sprzętu video (TV, odtwarzacz), choć jeśli będzie taka opcja to fajnie.

 

Zdążyłem się już zorientować, że mój budżet jest dość ograniczony jak na taki cel, ale mam nadzieję, że jednak uda się zmieścić w kwocie około 5 000 zł.

 

Pomieszczenie, w który sprzęt będzie ustawiony ma jakieś 25 m kw.

Żona słucha bardzo różnorodnej muzyki - przeważa w tym rock (głównie progresywny, indie, grunge, hard), jazz, ale nie brak też innych gatunków (właściwie wszystko oprócz disco polo).

 

Ponieważ to ma być prezent dla kobiety, to istotna będzie też estetyka i dopasowanie do wystroju wnętrza, dlatego najbardziej interesuje mnie sprzęt w kolorze czarnym.

 

Będę wdzięczny za wszelkie porady, podpowiedzi i sugestie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie jesteś zbyt osłuchany w sprzęcie to kup taki na przykład zestaw Denon PMA-720AE + DCD-720AE + Wharfedale Diamond 10.5 - cena w sklepach ok 4 tyś plus gramofon Denon DP-200 (ok 1 tyś) i masz zestaw nowy, z gwarancją, usb, no i nie wyglada strasznie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, w tej półce cenowej to tylko Denon, Marantz, Yamaha, Oknkyo , Pioneer - jak coś przypasuje to brać;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I każdy będzie w miarę dobry? 5 tyś. to niby niewiele, jak na sprzęt Hi Fi, ale jednak nie mało i nie chciałbym wydać ich bezsensownie. Chodzi mi o to, żeby nie kupić sprzętu z dobrze wyglądającą (czyt. renomowaną) marką, ale grającego tylko niewiele lepiej od mini wieży kosztującej tylko ułamek ceny. Przypuszczam, że jak w każdej branży marka to nie wszystko, bo producenci mają udane i nie udane modele. Dlatego będę bardzo zobowiązany za wskazanie konkretnych propozycji.

 

Znalazłem taki zestaw:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Co o nim myślicie? Cena wydaje się atrakcyjna

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten PD 10 mało czyta, a już flac'ów zupełnie nie. Jedynie MP3 i WMA ;-(

Za darmo to jest tylko ser w pułapce...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używane może być w tej cenie naprawdę świetny. Nowy - będzie .... słaby.

 

No sorry, ale nie oczekuj zbyt wiele od dźwięku. Skup się może na wyglądzie. Może topowego Pianocrafta z dodatkowym używanym gramofonem za ... połowę tej sumy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że można się pobawić z doborem fajnego zestawu. Który zarówno Tobie jak i żonie przyniesie wiele dobrego na kilka lat.

Na pierwszy rzut udaj się do salonu po odsłuch, później skieruj swoje lub żony preferencje w konkretne brzmienie.

Z mojej strony jako zestawy elektroniki polecam Ci:

Yamaha AS500 CDS 300

Yamaha RN 500 CDS 300 - nieco przewyższy budżet, jednak sieć to przyszłość

Onkyo 8050 C7030

Onkyo A5VL CS5VL

Denon PMA 720 CD 720

NAD 316 BEE C516 BEE brak USB :/ ale dźwiękowo bardzo dobry

 

Jako kolumny:

Tannoy V4

Magnat Quantum 677

ELAC FS 67.2

 

W razie pytań pisz. Pomożemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

I każdy będzie w miarę dobry? 5 tyś. to niby niewiele, jak na sprzęt Hi Fi, ale jednak nie mało i nie chciałbym wydać ich bezsensownie. Chodzi mi o to, żeby nie kupić sprzętu z dobrze wyglądającą (czyt. renomowaną) marką, ale grającego tylko niewiele lepiej od mini wieży kosztującej tylko ułamek ceny. Przypuszczam, że jak w każdej branży marka to nie wszystko, bo producenci mają udane i nie udane modele. Dlatego będę bardzo zobowiązany za wskazanie konkretnych propozycji.

 

Znalazłem taki zestaw: http://q21.pl/pl/pio...8DquxoCEDzw_wcB

Co o nim myślicie? Cena wydaje się atrakcyjna

jeśli Pioneer to pd-50, zestaw pioneer, marantz, denon, yamaha, nad plus inne cd są do wyboru. jeśli rock to proponuję nad (najlepszy wzmak) lub marantz (fajny wygląd, niezły wzmak i b dobre cd), a kolumny np pylon pearl, indiana line, wharfedale. kable dostaniesz gratis przy większym zakupie,

 

Używane może być w tej cenie naprawdę świetny. Nowy - będzie .... słaby.

 

No sorry, ale nie oczekuj zbyt wiele od dźwięku. Skup się może na wyglądzie. Może topowego Pianocrafta z dodatkowym używanym gramofonem za ... połowę tej sumy ?

używka na prezent? masz rację, ale pomóżmy mu w tym co chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używane może być w tej cenie naprawdę świetny. Nowy - będzie .... słaby.

 

No sorry, ale nie oczekuj zbyt wiele od dźwięku. Skup się może na wyglądzie. Może topowego Pianocrafta z dodatkowym używanym gramofonem za ... połowę tej sumy ?

 

Absolutnie nie polecam do 25 metrów pianocrafta z własnego doświadczenia chyba że chcesz wyleczyć żonę ze słuchania muzyki .

 

Jak ma być nowe to koniecznie idź i posłuchaj w sklepach każdy zestaw w podanej cenie zagra inaczej żaden z nich nie będzie uniwersalny wiec każdej muzyki nie zagra ale jeśli najbardziej zależy Ci bardziej na którymś gatunku to można zdecydować który wybrać .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że można się pobawić z doborem fajnego zestawu. Który zarówno Tobie jak i żonie przyniesie wiele dobrego na kilka lat.

Bałbym się wydawać taką opinię. Zwykły zjadacz chleba faktycznie może kupić zestaw i cieszyć się nim wiele lat. Ale jeśli ktoś ma dobry słuch i jest wymagający (a żona podobno kocha muzykę, więc istnieje takie podejrzenie), to wątpię, aby kupił za 5000 zestaw złożony z tylu elementów na wiele lat. W ogóle na początku samemu się nie wie jakie ma się preferencje itd. Zawsze trzeba od czegoś zacząć i później do tego się porównuje. Ten gra za jasno, ten za ciemno, ten jest zbyt analityczny, kolejny znowuż kluchowaty itd.

Chodź nie jest to poparte żadnymi badaniami to wydaje mi się, że nie ma zbyt wielu miłośników dobrego grania (rozumianego jako odtwarzania muzyki na zadowalającym poziomie jakościowym przy uwzględnieniu różnic brzmienia różnego rodzaju sprzętu audio), którzy by pierwszy sprzęt mieli kilka lat i twierdzili, że gra idealnie.

 

Aquos, chcesz kupić 4 (nowe) elementy za 5kzł i wszystkie są mniej więcej równie ważne. To wychodzi 1250 szt. Można by trochę zwiększyć część przeznaczoną na kolumny, ale ogólnie rada może być tylko jedna. Umów się na odsłuch w porządnym salonie audio. Zadzwoń kilka dni wcześniej, powiedz co chcesz kupić (jakie elementy), ewentualnie rzuć kilka marek, którymi jesteś zainteresowany i salon przygotuje dla Ciebie kilka zestawów. będziesz umówiony na konkrety dzień i godzinę, więc sprzedawca będzie miał zarezerwowany dla Ciebie czas i coś Ci doradzi. Przy Twoim doświadczeniu (nazwijmy go minimalnym) to jest najlepsze rozwiązanie. Każdy ma inny gust i chyba słuch też (takie wnioski z sąsiedniego tematu na temat słuchawek;). Tak więc opinie z tego forum traktuj jako drogowskaz i podpowiedź, ale nie wyrocznię. Z resztą na pewno to wiesz ;)

 

Aha, no i dobre salony dają możliwość testu sprzętu u siebie w domu (kaucja w wysokości wartości sprzętu), więc jeśli się nie spodoba to powinieneś mieć możliwość wymiany paczek w ramach tego samego salonu już po zrobieniu niespodzianki małżonce. Surprise będzie, a jak coś się nie spodoba to po wszystkim jeszcze raz do salonu, tym razem już z drugą połową.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Xavian XN evo 250, Arcam Alpha 7r, Samsung BD-C5900, QED Silver Anniversary-XT, Sennheiser HD 555.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Zadzwoń kilka dni wcześniej, powiedz co chcesz kupić (jakie elementy), ewentualnie rzuć kilka marek, którymi jesteś zainteresowany i salon przygotuje dla Ciebie kilka zestawów. będziesz umówiony na konkrety dzień i godzinę, więc sprzedawca będzie miał zarezerwowany dla Ciebie czas i coś Ci doradzi. Przy Twoim doświadczeniu (nazwijmy go minimalnym) to jest najlepsze rozwiązanie. Każdy ma inny gust i chyba słuch też (takie wnioski z sąsiedniego tematu na temat słuchawek;). Tak więc opinie z tego forum traktuj jako drogowskaz i podpowiedź, ale nie wyrocznię. Z resztą na pewno to wiesz ;)<br /><br />Aha, no i dobre salony dają możliwość testu sprzętu u siebie w domu (kaucja w wysokości wartości sprzętu), więc jeśli się nie spodoba to powinieneś mieć możliwość wymiany paczek w ramach tego samego salonu już po zrobieniu niespodzianki małżonce. Surprise będzie, a jak coś się nie spodoba to po wszystkim jeszcze raz do salonu, tym razem już z drugą połową. <br />

 

Popiream takie rozwiązanie , dla kogoś co chce cos kupic , a do końca nie ma specyzowanych celów. Jest to chyba jedno z lepszych rozwiązań w całej rozciągłości. W salonie sprzęt będzie grał inaczej niz w domu, tak więc wypozyczenie za kaucja jest najlepszym wyjściem. W Q21 w Pabianicach brałem juz pare klocków do domu , po uprzednim wstępnym odsłuchu u nich . Bezproblemowy salon, dobra obsługa.

 

robiz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mamy stary zestaw Sony (ST-D707 + TA-D507 + CDP-C422M + jakieś kolumny Sony, których modelu nie pamiętam). W momencie zakupu (będzie już jakieś 20 lat temu) był to topowy zestaw tej marki (przynajmniej sprzedawca zapewniał, że nic lepszego Sony nie produkuje). Na mój gust grał naprawdę przyzwoicie (a dodatkowo odtwarzacz na 5 płyt to świetne rozwiązanie), ale czas zrobił swoje i jakość już nie ta, a i nasze oczekiwania są dziś większe.

 

Odsłuch w salonie to na pewno dobre rozwiązanie. Problem w tym, że w Szczecinie znalazłem dwa takie salony (choć pewnie jest ich więcej) i w żadnym nie było to możliwe. W pierwszym mają niewiele sprzętu i z zestawu, który mi polecali na miejscu dostępne były jedynie kolumny. Podobno we wrześniu mają się bardziej zatowarować... Drugi salon próbowałem odwiedzić 2 razy, dzień po dniu i za każdym zastawałem karteczkę "dziś salon nieczynny". Może rzeczywiście trzeba było wcześniej umówić się telefonicznie.

Po takich doświadczeniach doszedłem do wniosku, że spróbuję poprosić o radę doświadczonych użytkowników, a potem zamówię sprzęt w internecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałbym się wydawać taką opinię. Zwykły zjadacz chleba faktycznie może kupić zestaw i cieszyć się nim wiele lat.

Z mojego doświadczenia wiem, oczekiwania duże i sprzęt za ta cenę im sprosta. Pamiętajmy że nie każdy ma tylko takie pasje jak osoby tu na forum. Niektórzy lubią posłuchać muzyki ale zbierają też znaczki, jeżdżą motocyklami, wspinają się itp. Natomiast dużo osób na tym gronie jako pasje ma testowanie i dążenie do coraz lepszego sprzętu. Nie wszystkim o to chodzi.

 

Aquos, czasem warto podjechać kawałek dalej żeby chociaż wyrobić sobie opinie. Było by dobrze jakbyście określili swoje upodobaniu po odsłuchu jakiegokolwiek sprzętu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znam Pianocrafta który nagłaśnia salę gimnastyczną w szkole. I robi to całkiem dobrze ...

Kolega pisze że chce sprawić prezent bliskiej osobie lubiącej słuchać muzyki co z ,, nagłaśnianiem " ma mieć mniej wspólnego a więcej z jakością i radością słuchania .

 

Jeśli to jest pasja i ma być znów sprzęt na lata to warto pojechać nawet te 200 km posłuchać sprzętu do Berlina i Zielonej masz niedaleko tam też są salony zawsze wcześniej koniecznie trzeba się umówić na odsłuch .

5000 zł za wszystko CD ,WZMAK , Kolumny , gramofon i kable plus duze pomieszczenie 25 metrów ( raczej skazuje Cię na kolumny podłogowe ) to niestety mały budżet na nowy sprzęt co skazuje Cię na najtańsze klocki . A w najtańszych zestawach są największe różnice w sposobie grania . Jedne grają ostro inne misiowato itd itp zatem najłatwiej o wpadkę i kupienie sprzętu bez słuchania może się okazać że porównując do twojego obecnego ten stary jednak dawał radę . Z twoim budżetem prochu się nie wymyśli ale jak ma grać z przewagą Rocka to koniecznie posłuchaj elektroniki firm Nad .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To smutne ale za 5000 zł kupi się wyłącznie sprzęt klasy budżetowej. A przecież to jest całkiem dużo pieniędzy !

 

Mam wrażenie że na rynku audio są jeszcze zupełnie niezapełnione nisze dla producentów !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w tej cenie to najlepszy będzie sprzęt który polecił jarex czyli Denon PMA-720AE + DCD-720AE ale kolumny dał bym Melodika BL40 i jakiś gramofon ale tu sie nie znam. Masz zestaw fajnie brzmiący i na pewno dżwięk wam się spodoba jak nie macie tak dużego osłuchania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skłaniam się do zrezygnowania z zakupu gramofonu - to element, bez którego moja żonka na pewno się obejdzie (wiem, że by chciała, ale na razie nie ma winyli, więc ze startem "czarnej kolekcji" możne poczekać rok czy dwa). Priorytetem będzie za to możliwość podpięcia komputera i do zestawu Hi Fi, bo gros muzyki mamy na dyskach. Co jest do tego potrzebne? Jakieś specjalne wyposażenie? Czy ten sprzęt, który przewijał się w Waszych sugestiach, daje taką możliwość?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zobacz sobie taki zestaw...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wszystko pod to podłączysz a za resztę jakieś kolumny do tego wybierzesz.

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Priorytetem będzie za to możliwość podpięcia komputera i do zestawu Hi Fi, bo gros muzyki mamy na dyskach. Co jest do tego potrzebne? Jakieś specjalne wyposażenie? Czy ten sprzęt, który przewijał się w Waszych sugestiach, daje taką możliwość?

 

Na pewno mocno to ogranicza wybór i nie stawia na pierwszym miejscu brzmienia, ale jest trochę takich urządzeń:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mocno to ogranicza wybór i nie stawia na pierwszym miejscu brzmienia

 

Czyli podpięcie komputera (czyt. odtwarzanie muzyki z plików zapisanych na dyskach) nie jest sprawą prostą i oczywistą? Co krok to komplikacja... A sądziłem, że sprawę upraszczam... :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Aquos

 

Po prostu większość sprzętu stereo jest klasyczna w swojej formie. Wzmak to wzmak. A tobie potrzeba obsługi sieci. Można oczywiście darować wzmakowi, ale w Twoim budżecie będzie ciężko zmieścić jeszcze odtwarzacz sieciowy.

 

Można próbować łączyć tę funkcję z CD i spróbować Yamahy CD N500. Choć przeznaczyć 2000 zł z budżetu na CD, to też nie łatwa decyzja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób odtwarzasz muzykę na kompie? Zapewne jakiś program foobar albo inny winamp. Wystarczy optykiem lub usb podłączyć PC do wzmacniacza z przetwornikiem DAC i po ptokach.

 

Widziałeś zestaw Advance Acoustic? Podałem go we wcześniejszym linku. To rozwiązuje sprawę podłączenia komputera, gramofonów i jeszcze kilku dodatkowych urządzeń..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takich doświadczeniach doszedłem do wniosku, że spróbuję poprosić o radę doświadczonych użytkowników, a potem zamówię sprzęt w internecie.

 

Nie popełnij takiego błędu. Każdy kto Ci coś doradza ma swój gust i swoje preferencje. Wydając 5kPLN musisz posłuchać sam. Nie ma złotego przepisu na dobrze grający system. Warto poświęcić jeden dzień i wybrać się nawet w dalszą podróż, zrobić porównanie kilu zestawów opartych na budżetowej elektronice i wybrać coś dla siebie.Zwłaszcza że jak piszesz słuchacie dużo rocka , grunge, hard. Nie każdy zestaw zagra to dobrze ( albo niewiele zestawów w tym budżecie ). To nie pitu pitu na trzech strunach, tutaj musi być dobrze oddany ciężar tej muzyki, rytm, puls. To jest rock'n'roll :-)

 

Co do podłączenia komputera...jeżeli finalnie wybierzesz wzmacniacz bez wejść cyfrowych, możesz dokupić coś takiego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie musisz wtedy wiązać się na sztywno kabelkiem pomiędzy komputerem i wzmacniaczem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.