Skocz do zawartości
IGNORED

Ekrany Magic Screen


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok jesli bedziesz miec juz nowy ekran zwroc uwage na katy widzenia tzn gdy nie bedziesz ogladac na wprost czy jest jakies pogorszenie widzenia.nowy ekran jest ciemniejszy od futura.ja mam magica i czekam na probki zeby porownac .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czytam od dłuższego już czasu ale dziś rejestracja i pierwszy post.

 

Tak aby na temat.

Nigdy nie widziałem na żywo MS Future za to wczoraj miałem możliwość na Mazowszu w Legionowie obejrzeć na żywo najnowszą wersję ekranu MS RS. 120 cali z podświetleniem LED

.

Warunki oglądania.

Pokój dzienny zwany potocznie salonem. Szare ściany na moje oko coś ala RAL 7035 czyli szare ale z tych jasnych odcieni. Sufit też szary. Podłoga jasne panele, coś ale dąb bielony. Żadnych zaciemniających dodatków w postaci jakiegoś czarnego materiału. Normalny salon użytkowy. Po lewej okno, 4 sztuki, jedno balkonowe pozostałe od parapetu wzwyż standard, około 3mb szerokości. odsłonięte, bez firanek, rolet itp. do tego balkon - ściany balkonowe ale dość sporo światła. Ściana z ekranem około 1mb od ściany z oknami Na prawo od ekranu drzwi z przejściem do pomieszczenia z oknami oddalonymi około 6mb ale nie w linii prostej poprzez przedpokój.

Dzień zachmurzenie w 70% gdzieniegdzie błękit nieba się przebijający. Godzina 15. Data 11,03,2017 jakby ktoś chciał sprawdzić jak była pogoda w Legionowie pod Warszawą :)

Czas spędzony przed ekranem około 2h od 15.do około 17 z minutami.

Jedynym elementem zaciemniającym był rolety okienne typu dzień noc. Zwijane całkowicie tak że tylko szyby dzieliły nas od zewnątrz oraz rozwinięte ustawione na tryb noc. Raz tak, raz tak.

 

Projektor to EPSON TW 9300 Wyświecone jak mnie pamięć nie myli 507h ?

Projektor nie miał kalibracji.

Oglądany przemiennie jak mnie pamięć nie myli w presetach fabrycznych koloru: naturalny, dynamiczny, Lampy - Eco oraz normalnym.

 

W trybie Eco - bezgłośny, w trybie normalnym zauważalnie słyszalny ale nie natarczywy, odległość projektora podwieszonego do sufitu do głowa widza około 120 cm

Dodatkowo w salonie był zamontowany ekran elektryczny Kauber - nie pamiętam modelu ale wiem, że był biały :) miał bodajże 107 lub 109 cali i kosztuje 3500zł brutto bez pilota za to z przyciskiem ściennym. I jak mnie pamięć nie myli ma 3,5 roku. Gładki bez pofałdowanej powierzchni.

 

Oglądany materiały z PS 4 filmy na blu ray - min. do ciemniejszych scen - Noe, TVP HD, TVN HD i zwykły nie HD czyli coś 480, dodatkowo testowo filmy z zalukaj

 

Moje subiektywne odczucia. W dzień dość jasny salon wszystkie rolety do góry

.

Dodam, że od prawie 6 lat nie mam w domu żadnego TV. Czasem u kogoś prywatnie czasem w RTV markecie na ścianie wypełnionej TV coś tam zobaczę ale chodzi mi o fakt podkreślenia, że jestem amatorem i laikiem w tym temacie. Jedyny wyświetlacz w moim domu to 22 cale Vievsonic Full HD. z 2015 roku. Przed którym spędzam średnio 10h dziennie.

 

Dzień. Okna nie zasłonięte niczym. Warunki opisane powyżej.

W temacie Jaki projektor do 600 Euro. Post 254.

Jest wklejone zdjęcie na 6 stronie. Odcieni szarości w 11 stopniowej skali.

 

Obraz w dzień bez zasłoniętych niczym okien w godzinach 15 - 17 oceniam w tej skali na licząc od białego z lewej do czarnego z prawej na min. 6 a średnio 7. Czyli obraz wystarczający do swobodnego oglądania TV w dzień. Jestem zwykłym amatorem. Oczywiście w bardzo ciemnych scenach trzeba skupić wzrok aby dostrzec szczegóły. W mocno ciemnych za wiele nie zobaczymy. Np. fragmenty filmu Noe gdzieś w jaskiniach, na pustkowiu daleko od ogniska.

Brakowało mi pełnego słońca do pełnej oceny. Ale po tym co zobaczyłem myślę, że było by jednak gorzej. I w pełnym słońcu za oknem obraz może być prawdopodobnie ,raczej na pewno, słaby w porównaniu do zwykłego TV. Trudno mi powiedzieć czy nieakceptowalny. Bo nie miałem takich warunków.

 

W porównaniu do zwykłego TV. Dla mnie. TV ma większą jasność Miałem napisać dużą ale wykasowałem. Ma po prostu zauważalnie większą jasność. W moim odczuciu w porównaniu do tego konkretnie projektora - 2500 lumenów, ze zwykłym TV należałoby ściemnić TV o jakieś 50 % - W DZIEŃ !!! Ale to bardzo subiektywne odczucie, trudno mi ocenić dokładnie.

 

Generalnie obraz mogę oglądać w dzien. Pasuje mi.

 

Dzień, warunki te same. Zaciemnione jedynie rolety typu dzień noc na tryb noc. W pokoju zrobiło się ciemniej ale nadal dość widno. Bez potrzeby zapalania świateł. można czytać gazetę.

Ekran oceniam na 9 pkt. w skali od 0 do 11. Duża a nawet bardzo duża poprawa jasności i kontrastu. Swoboda w oglądaniu ciemniejszych scen, szczegółów w tych scenach w ciemnych filmach. Bez konieczności skupiania wzroku, wysilania się. Nie widziałem żadnej istotnej różnicy w stosunku do zwykłego TV. widzianego wcześniej Zwykły tzw. Kowalski jak ja. Po ustawieniu obok siebie dodatkowo TV raczej nie zobaczyłbym dramatycznej różnicy - w kolorach... raczej w ich odwzorowaniu.. w TV są bardziej jaskrawe z bardziej ostrymi przejściami. TV prawdopodobnie byłby jaśniejszy o jakieś 20% w tych warunkach. Przy oglądaniu po zmierzchu wydaj mi się, że nie widziałbym absolutnie żadnej różnicy w jasności do TV. Natomiast dalej w odwzorowaniu barw. Mam takie odczucie, że obraz z projektora jest taki bardziej miękki, subtelny, ciekawszy z niedopowiedzeniem.... no... kinowy. W TV zawsze ja widzę bardziej żywe barwy ale tak trudno mi teraz dobrać słowo... krzykliwie ? No po prostu jednak inne. Co się komu podoba to oczywiście kwestia gustu.

 

Ekran jak wspomniałem był wyposażony w dodatkowe podświetlenie LED wokół ekranu.

Po włączeniu w każdych z opisanych warunków, z mojego subiektywnego punktu widzenia faktycznie kontrast rósł o jeden lub dwa stopnie. Zauważalna zmiana po włączeniu i wyłączeniu Jednym słowem warto zamontować takie podświetlenie widać plusy na korzyść,.

 

Całkowite zaciemnione tego samego pokoju - tryb oglądanie w nocy. Nie widziałem osobiście.

Z informacji od właściciela zestawu. Obraz jest jak w kinie. Jasność, kontrast. Wierzę mu po tym co zobaczyłem na własne oczy. Po zasłonięciu okien roletami dzień noc.

 

Czy warto kupić nowy Magic Screen RS.???

 

Dla mnie istotna odpowiedź na pytanie zwłaszcza w dzień. Zamierzam go użytkować w godzinach od 8-9 rano do 14 - 15 a potem od 19-20.do późna :)

 

Szukając niepowtarzalnych wrażeń, emocji, na szczęście, trudnych do podrobienia w codziennym życiu. Zrobienia i doświadczenia wrażenia, poczucia takiego prawdziwego WOW... na sobie i innych.... Zdecydowanie TAK ! Czy warto go kupić zamiast TV do salonu ? Tak samo. Zdecydowanie TAK !

 

Dla mnie te WOW było jeszcze większe bo miałem przyjemność słuchać świetnego zestawu audio podczas projekcji.

 

Dlaczego jeszcze warto w mojej prywatnej ocenie?

 

W wielu tematach napisane jest, że otoczenie to nawet kilkadziesiąt procent jakości obrazu i w sumie dźwięku. Zakup tego ekranu pozwoli nam podnieść te kilka lub kilkadziesiąt procent jakości w zależności od tego co posiadamy. Wydaje mi się, że stosunkowo najtańszym kosztem. Mi np. odpada malowanie ścian salonu na czarno, kupowanie kotar z czarnego aksamitu, przykrywanie pokrowcami z czarnego aksamitu mebli, wyposażenia. Dla mnie po tym co zobaczyłem bez tych zabiegów obraz jest więcej niż bardzo dobry. Oczywiście wspomniane zabiegi jeszcze poprawią i wyśrubują obraz ale w mojej ocenie, zrobią to o prawdopodobnie 15 - 25 %. Przy i tak już świetnym obrazie, w mojej ocenie, lepszym od tego z TV. Ale dla kogoś kto to doceni to warto. Ja mam żonę, trójkę małych dzieci. Dużo pracy i po całym dniu szukam chwili aby już nikt nic ode mnie nie chciał. W moim przypadku odpada rozkładanie kotar, pokrowców itp. Mi wystarczy jak zasłonię rolety w dzień - ciekaw w tej chwili już tylko jestem czy będę musiał wszystkie ? A pod wieczór w końcu padnę na kanapę włączę pilotem projektor i wybiorę film lub otworzę przeglądarkę www. aby sobie coś poczytać o świecie. Ale dzięki uprzejmości Pana Bartka. Już teraz wiem, że poczuję się jak w kinie,

 

Porównanie MS RS do Kauber.

MS RS jest szary matowy, Kauber był biały chyba matowy ?

Po rozwinięciu do połowy białego Kaubera na wiszącym MS różnice są widoczne w mojej ocenie na korzyść MS. MS ma większą głębię barw. Lepszy kontrast. I to jest lepszy o średnio 3 lub nawet 4 odcienie. Czarny jest ciemniejszy, czerwony i niebieski żywszy i głębszy. Ładniejsze przejścia tonalne. Natomiast biel na Kauberze jest lepsza o te 3 lub 4 stopnie wzornika. Ale tylko biel. Cała reszta obrazu na MS jest około 30 do nawet 40 % lepsza od Kaubera. Obraz był jakby wypłowiały.Ogólnie jak bym miał wybierać Jakoś obrazu to - MS.RS, cena wiadomo Kauber. Salon tylko z roletami dzień noc. Nie wiem jak w nocy by to wyglądało....

 

 

Ja się przekonałem, źe MS RS to jest to czego szukałem do salonu. Natomiast zacząłem mieć wątpliwość czy 120 cali to trochę nie za mało dla mnie ? Mam wolną ścianę szerokości 4m. A od ściany z ekranem do obiektywu projektora było by około 3,6m.Muszę poczytać czy nie ma większych w tym rozmiarze 2,41 do 1 czy coś tu czytałem. że może być większa przekątna.

 

Druga sprawa dotyczy projektora.

Czy był by ktoś chętny z Sony HW 55 lub 65 porównać obraz do Epsona 9300 na ekranie MS RS w Legionowie ? W dzień przy zasłoniętych tylko roletach dzień noc ?

Nie wiem jaki projektor ostatecznie wybrać... do tego ekranu, 9300 ma super jasność, HDMI 2,2, 4K podobne do tego z JVC., HW 65 ciekawszy obraz ale to podobno... I nie wiem jak z tą jasnością w dzień wyjdzie Sony vs 9300. Wielu pisze jak masz kasę JVC potem Sony ale nikt nie poleca tego Epsona 9300... Tylko dlaczego ?

Jak tak to proszę o kontakt choćby na priv.

 

 

Pozdrawiam

Jager

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu ma racje... Epson bardzo dobry jednak dalej LCD a Jvc i Sony to kombinacja technologi dlp i lcd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Wielu ma racje... Epson bardzo dobry jednak dalej LCD a Jvc i Sony to kombinacja technologi dlp i lcd.

 

Panele silikonowe - w SXRD oraz DiLa nie do pobicia jak dla mnie. I ta plastyka - LCD i DLP są dobre ale nawzajem im coś brakuje.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max720 świetne porównanie ekranów. Teraz żałuje, że nie czytałem całego wątku.

Tylko pytanie: na jakim projektorze robiłeś ten test i z jakim ustawieniem lampy. Salon to jaskinia czy jasne ściany?

 

Projektor , to JVC X 500 . Salon pomalowany na szary matowy kolor , sufit malowany Fluger 2s , nad ekranem suit obniżony o 10 cm i pomalowany na czarny mat (1m szerokość ). Lampa ustawiona na eko , w normalnym trybie projektor jest głośny .

Czarne zasłony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max720, obejrzałem zdjęcia z postu 620. No różnica jest, nie powiem, że nie. Ale dupy nie urywa, ta różnica.

Fajnie że zrobiłeś to porównanie, dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia robione zwykłącznie "debilką" , aparat nie odda tego , co widzi oko :(

Wiem tylko , że to były dobrze wydane pieniądze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max720 jeszcze jedno pytanie: jak zdobyłeś te duże próbki płótna? Adeo wysyła tak duże próbki, czy tylko fragmenty wielkości kartki A4, bo najczęściej takie widzę na zdjęciach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kogos to zainteresuje, to przetestowalem patent Bipo z zaciemnieniem 1,5m przestrzeni od ekranu w strone projka (ekran MS). Sufit mam bialy, sciany zolte (jasne - kolor pastelowy) i powiem tak... Po zastosowaniu 1,5m szerokosci czarnego matrialu efekt byl niewspolmierny do wysilkow. Przy MS kolor scian i sufitu nie gra duzej roli, wiec zacimenienie tego obszaru nie wnosi wiele. Jedyny efekt jaki jest to to ze nie widac mebli - a dzieki czemu moze ciut bardziej mozna naglebic sie w film (kinowy efekt, odciecia od rzeczywistoci). Jesli chodzi o kolory i czern to tutaj (jesli jakiakolwiek zmiana) efekt malo zauwazalny. To tak dla tych ktorzy planuja jeszcze poprawic obraz z MS (powodzenia). Moze kiedys wezme sie za przesestowanie u siebie ledow za ekranem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jesli kogos to zainteresuje, to przetestowalem patent Bipo z zaciemnieniem 1,5m przestrzeni od ekranu w strone projka (ekran MS). Sufit mam bialy, sciany zolte (jasne - kolor pastelowy) i powiem tak... Po zastosowaniu 1,5m szerokosci czarnego matrialu efekt byl niewspolmierny do wysilkow. Przy MS kolor scian i sufitu nie gra duzej roli, wiec zacimenienie tego obszaru nie wnosi wiele. Jedyny efekt jaki jest to to ze nie widac mebli - a dzieki czemu moze ciut bardziej mozna naglebic sie w film (kinowy efekt, odciecia od rzeczywistoci). Jesli chodzi o kolory i czern to tutaj (jesli jakiakolwiek zmiana) efekt malo zauwazalny. To tak dla tych ktorzy planuja jeszcze poprawic obraz z MS (powodzenia). Moze kiedys wezme sie za przesestowanie u siebie ledow za ekranem.

...świetnie ,że to zrobiłeś bo zaoszczędziłeś mi roboty....bo sam z ciekawości chciałem coś takiego zrobić... :) ....

A co do ledów to polecam zwłaszcza przy filmach w formacie 2,4:1....czarne pasy są jeszcze bardziej czarne.... chociaż subiektywnie obraz wydaje się mniejszy... ale nie będę się powtarzał bo już wcześniej dokładnie to opisałem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jak czytam ten wątek to dochodzę do wniosku, że jedyną alternatywą dla MS jest MS w wersji rozwijanej. Myślę że sporo osób byłoby takim ekranem zainteresowanych, gdyż nie zawsze można sobie w salonie pozwolić na stały ekran ramowy. Pozostaje więc czekać na premierę takiego ekranu lub kupić coś z oferty Kauber lub Adeo, tylko czy to ta sama jakość?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa jesli masz :

a) pokój typowy kinowy czyli ciemne ściany

możesz zakupić tańszy ekran ramowy markowy np Adeo lub Kauber

b) jeśli masz jasny salon lub częściowo zaciemniony to MS.

 

Sytuacja się komplikuje jeśli potrzebny jest rozwijany bo MS rozwijanego na dzień dzisiejszy jeszcze nigdzie nie można kupić. Jeśli już będzie można kryteria wyboru takie same jak powyżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do uzytkownikow magica z ledami.Czy zastosowanie ledow przy projekcji w dzien przy swietle naturalnym i sztucznym poprawia kontrast i czern? filmy ogladam wieczorem i tam zadnej mowy na wlaczenie ledow nie ma mowy bo dla mnie efekt kinowy traci czar ale do ogladania w dzien jesli bylaby poprawa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez llukk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam MS RS ale widziałem na własne oczy.

Dotyczy MS RS. W Future nie wiem, nie widziałem.

 

Po włączeniu LED wokół ekranu, przy świetle sztucznym i naturalnym w dzień. Zauważalna zmiana. Jest zauważalna poprawa czerni, głębi kolorów, kontrastu - myślę, że tak o dwa stopnie na plus rośnie... Jednym słowem warto zamontować takie podświetlenie widać wyraźne plusy na korzyść. Moim zdaniem jakbym miał do wyboru, wydać tyle samo pieniążków na adaptację pokoju lub podświetlenie LED wybrałbym LED. Prostsze, szybsze i widać natychmiastowy efekt na plus. Pewniak.

 

W mojej ocenie. Inwestycja przy MS RS w adaptację pokoju po tym co oglądałem i przeczytałem powyżej u hp13 ma sens już tylko w takie cuś :

Pokazany jest wpływ zaciemniania pokoju z jasnego salonu w jaskinię.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Aby poczuć naprawdę zauważalną i satysfakcjonującą różnicę na plus. Prawdopodobnie.. bo nie widziałem :)

 

Do oglądania w dzień w zupełności wystarczy mi opuszczenie rolet okiennych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co... popatrzyłem sobie na black diamonda, lecz tylko na youtube kilkanaście filmików. Popatrzyłem na to co nagrałem na komórce Sony w 4K podczas prezentacji i wiesz co ja stwierdziłem... przed chwilą po chwili namysłu... że ja tam różnicy nie widzę. W dzień przy niezasłoniętych oknach to chyba jest to samo. Przy zaciemnionym pokoju jest chyba też to samo... Na tą chwilę... tak sobie myślę, przewaga tej firmy to rozmiar powyżej 120 cali i chyba zwijana wersja. Ale to moje zdanie a ja się mało znam i mało widziałem jeszcze :)

 

Kąty widzenia są dobre tego MS RS. siedząc na wprost około 3,6m od ekranu i po skrajnych bokach ekranu 120 cali, jest to samo. Sprawdzałem. Dwa metry od ekranu i dwa metry w prawo tez jest ok. Stałem patrzyłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobre informacje. ja chciałbym to sprawdzic na poczatku na próbce obiecanej przez producenta ale wysyłanej do mnie od lutego....

zawsze sie znajdzie jakis powod... a próbek jak nie było tak nie ma

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez llukk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Żartowałem. Jak nic się nie zmieni to we wtorek u mnie będzie wisiał MS Reference Series Black :)

 

To jak ? wisi ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisi ale dopiero dzisiaj odpalę jakiś film

 

bf8de26f40710bb8c10bd3af27f9293b.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

cool:) napisz jakie wrazenia po seansie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde ale dyskoteka, jak tak miałby wyglądać u mnie klimat kinowy to ja dziękuję.... :-) mam nadzieje że jest możliwość łatwego włączenia lub wyłączenia tego podświetlenia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podswietlenie jest regulowane poziom jasności , barwa i bez problemu można wyłączyć. Lecz dla mnie poprawia kontrast i ogląda się przyjemnie.

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze ale neony hehe.

Nie, to nie jest kino, to wygląda jak telewizor Philips

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez RAF77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.