Skocz do zawartości
IGNORED

Przedwzmacniacz+zasilacz lampowy (topologia Lamm)


micha7n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poza tym zastanówcie się czy w torze sygnałowym powinien być 10n czy 100n i jaki to ma wpływ na pasmo - mrelektronik przemierzył pasmo oscyloskopem i tego nie da się podważyć, no jedynie zelo7 może to zrobić bo wpakował 10n i był bas, i była holografia, i było super.

Następny kwiat , jak komentować ten wpis ,od razu widać ,że gość nie ma pojęcia o czym pisze .

Uwaga najważniejsze bas zależy w 90% od zasilacza ,a nie od kondensatora sprzęgającego.

Dobry zasilacz wyciągnie bas dużo lepszy i głębszy z 10n ,niż zły zasilacz ze 100n .

Pozatym wstawienie tam 100n pociąga za sobą inne zał konsekwencje , bas się robi ale kluchowaty i cału pre robi się wielkim mułem ,poza tym znika scena , siadają detale , ogólnie dupa.

Ale całe forum od 6 miesięcy jest w głębokiej dupie i nikogo nie skusi aby odwzorować zasilanie Lamm-a i wsadzić 10n dla porównań.

A już koncepcja zastosowania Salasa na takiej podstawie,że on był zrobiony specjalnie do lampy i jest doskonały ,to już szczyt.

Notabene nie sądze ,aby ktoś z tego forum odpowiednio skonfigurował prądy w tym zasilaczu ,więc nie rozumiem zachwytu nad tym. Poza tym jest to kapryśny zasilacz i potwornie się grzeje .

Ja oczywiście robiłem próby z Salasem i stwierdzam ,że lepiej gra oryginalny zasilacz i mniej z nim kłopotu ale jeżeli jest parcie na Salasa to proszę bardzo.

Oczywiście riposta była jednakowa zniechęcasz forum do tego pre i wprowadzasz wszystkich w błąd oczywiście z premedytacją .

O parazytologii juz nie będe pisał . A wystarczy w swoim pre drucikiem zewrzeć ten rezystor i posłuchać. Czy to takie skomplikowane. wszystko będzie jasne.

Oczywiście lista tematów zanegowanych przez Tychy jest większa ,możemy każyd temat przewałkować i wyjdzie,że chłop nie miał racji .

 

Rzeczywiście forum DIY do tego nie powinno służyć. Powinno się tu zrobić selekcję i pozostawić na forum jedynie elektroników z minimum 30 letnim doświadczeniem. Reszta - precz!

Ja natomiast pokuszę się o pouczenie kolegi. "Na prawdę" piszemy razem! Naprawdę!

Naprawdę jestem daleki od wypraszania kogokolwiek z forum ,ale jestem również daleki od akceptowania wypowiedzi autorytatywnych formułowanych przez laików.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry zasilacz wyciągnie bas dużo lepszy i głębszy z 10n

Nie bredź tylko wróć się do szkoły i policz. A jak ci się nie chce to tu masz kalkulator co policzy za ciebie. Fizyki żadnym voodoo nie oszukasz.

 

Nie bredź tylko wróć się do szkoły i policz. A jak ci się nie chce to tu masz kalkulator co policzy za ciebie. Fizyki żadnym voodoo nie oszukasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bredź tylko wróć się do szkoły i policz. A jak ci się nie chce to tu masz kalkulator co policzy za ciebie. Fizyki żadnym voodoo nie oszukasz.

Widzę kolejnego zwolennika uproszczeń i kalkulatora.

Jeden już policzył i od 6 miesięcy czeka na bas ,którego nie ma .

 

Taka jest różnica ja mam voodoo i mam bas ,a ty nie masz voodoo i nie masz basu.

Nie wiem co leprze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bredź tylko wróć się do szkoły i policz. A jak ci się nie chce to tu masz kalkulator co policzy za ciebie. Fizyki żadnym voodoo nie oszukasz.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moltos , z tym posyłaniem innych do szkoły to się raczej wstrzymaj , bo nie o taki filtr tu akurat chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bredź tylko wróć się do szkoły i policz. A jak ci się nie chce to tu masz kalkulator co policzy za ciebie. Fizyki żadnym voodoo nie oszukasz.

No rewelacja , totalna niewiedza , mogę śmiało powiedzieć Nie bredź, powrót raczej do innej szkoły.

 

Jak się dowiesz czym jest obciążenie reaktancyjne ,a czym jest obciążenie pojemnościowe zasilacza i co z tego wynika jak to wpływa na impedancję zasilacza w zakresie niskich częstotliwości ,to wtedy możemy podyskutować. Na razie nie widzę bazy do rozmowy z Tobą .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moltos , z tym posyłaniem innych do szkoły to się raczej wstrzymaj , bo nie o taki filtr tu akurat chodzi.

Jeśli chodzi tylko o obliczenie częstotliwości przy której nastąpi 3 decybelowy spadek napięcia to nie ma znaczenia czy to jest filtr RC czy CR (dolnoprzepustowy czy górnoprzepustowy). Wzór każdy zna lub powinien znać. Wyjdzie to samo czyli dla C=10nF i R=680kOhm f (-3dB) = 23,4 Hz. Więc f(-1dB) wyjdzie grubo wyżej. Nie w tym rzecz tylko w nieuzasadnionym uporze kolegi zelo7. Wszak na początku mowa jest o torze sygnałowym a nie o zasilaczu. Pomińmy już antyparazyt w szeregu z kondensatorem bo dojdziemy do paranoi. Zrobię pewnie tego Lamma w pajęczynie na szybko i specjalnie dam 10 nF a później 100 nF. Jak będzie gotowy to pomierzę i zamieszczę oscylogramy z pomiarów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry zasilacz wyciągnie bas dużo lepszy i głębszy z 10n ,niż zły zasilacz ze 100n .

W tym konkretnym przypadku to każdy usłyszy różnice między 10n a 100n .

parazytologii

W przypadku lampy o dużym nachyleniu charakterystyki takiej jak ecc88 i pochodne brak rezystora antyparazytowgo jest błędem w sztuce .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"We designed our valve (tube) amplifier, manufactured it, and put it on the market, and never actually listened to it. In fact, the same applies to the 303 and the 405" - Peter Walker - Quad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bredź tylko wróć się do szkoły i policz

Jak widać buta i arogancja dorównuje niewiedzy. I tak jest od początku forum bez przerwy ktoś musi zabłysnąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,to wtedy możemy podyskutować. Na razie nie widzę bazy do rozmowy z Tobą .

Jest to kwestia istotna w przypadku wzmacniacza mocy ale w przypadku przedwzmacniacza który praktycznie pobiera stały prąd kilku mA z zasilacza raczej nie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"We designed our valve (tube) amplifier, manufactured it, and put it on the market, and never actually listened to it. In fact, the same applies to the 303 and the 405" - Peter Walker - Quad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym konkretnym przypadku to każdy usłyszy różnice między 10n a 100n .

 

W przypadku lampy o dużym nachyleniu charakterystyki takiej jak ecc88 i pochodne brak rezystora antyparazytowgo jest błędem w sztuce .

tak tylko,że ten błąd w sztuce prowadzi do polepszenia dzwięku.

Ja wybieram błąd w sztuce, jeżeli lampa nie wzbudza się nie ma potrzeby stosowania tego rezystora.

A efekt jest taki ,jak pisał juz M Parwi ,"zdjęcie koca z kolumn"

 

Jest to kwestia istotna w przypadku wzmacniacza mocy ale w przypadku przedwzmacniacza który praktycznie pobiera stały prąd kilku mA z zasilacza raczej nie .

Każdy wzmacniacz w klasie A pobiera stały prąd z zasilacza , tu jest istotna odpowiedź impulsowa zasilacza.

 

Jeszcze jedna ważna sprawa.

Dość powszechnie znanym pojęciem jest damping factor dla ukadu wzmacniacz-głośnik.

Ale mało kto zdaje sobie sprawę że podobna zależność dotyczy układu zasilacza i jego obciążenia.

Prawie wszyscy koncentrują się na harmonicznych i intermodulacyjnych ale zniekształcenia dynamiczne

są zdecydowanie mniej znane a co za tym idzie prawie kompletnie nie rozpatrywane przy projektowaniu.

Ponadto dziwnym trafem sporo osób dźwięk lampowy kojarzy z miękkością i spowolnieniem.

Zapewniam tak nie jest przy dobrym zasilaczu. O zasilaczu na forum w ogóle nie było mowy.

To jest najważniejszy element tego preampa ,bez dobrego zasilania nic się nie osiągnie , bas, holografia , szkliste soprany -nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę nie jest moim zadaniem nauczanie elektroniki no forum .

 

a dlaczego nie? Jeśli masz do zaproponowania dużą wiedzę i doświadczenia to chętnie bym posłuchał nauczania zamiast przepychanek.Tu jest forum DIY, powinno być tak że mądrzejsi dzielą się wiedzą z mniej doświadczonymi.(popatrzcie na diyaudio-można bez złośliwości,kłótni i naganiania jeleni?-można)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez artw

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam tyle czasu czekają następne wyzwania GM70,813,może 833( oczywiście na razie wersja lite zas. do 1kV)

 

Aktualnie SET 2x15W ,na PL509 ,rewelacja ,duży potencjał.

 

Sterowany oczywiście z drugiej siatki .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też podjąłem temat zasilacza opartego na lampie. Z całym szacunkiem dla Salasa i jego parametrów, jednak w pewnych aspektach prostownik czu uklad stabilizacji na lampie może i jest w stanie go przewyższyć. I nawet nie chodzi o parametry, ale o walory soniczne a o to przecież wszystkim nam chodzi.

Układ który zaproponowalem to układ znany, ale przerobiony pod moje potrzeby (sama PCB) i jest on w zasadzie o krok dalej niż układ Lamma tzn. wyposażony w regulację napięcia, co sprawia że jest on bardziej uniwersalny i mozna go zastosować w innych aplikacjach.

Szkoda ze nikt nie wniósl jakichkolwiek sugestii odnośnie zasilacza bo przecież można dyskutować, można zrobić układ bardziej rozbudowany, jak widać każdy z góry na starcie potrafi tylko narzekać i oczerniać.

 

Co do samych PCB układu preampa, i zasilacza to podkreślę jeszcze raz bo dostaję sporo pytań na PW, a ponieważ założylem ten temat czuje sie zobowiązany.

Na chwilę obecną PCB preampa jest jeszcze korygowane przez kolegę Jaskiniowca, więc jak plik będzie gotowy z pewnością się odezwie. Jego też jest projekt Salas ale to już on niech się wypowie.

Jeśli chodzi o mnie to mam gotową PCB zasilacza lampowego, teraz czekam na wykonanie prototypu, jeśłi wszystko będzie ok i znajdzie sie osoba która poprowadzi zbiorowe zamówienie to czemu nie, można zamawiać czy to w Chinach czy w PL.

Chociaż teraz dotarło do mnie że może warto by jeszcze na pcb zasilacza od razu umieścić stabilizator żarzenia LM317 jak w oryginale Lamma, czy choćby mały przekaźnik do opóznionego załączania napięcia anodowego.

Jeśli ktoś ma jakieś sugestie czy wizje, śmiało pisać. Wspólnie można o wiele więcej konstruktwnego wymyślić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez micha7n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej pcb od lamma był błąd :) . co kiedyś pokazałem , na razie ogólnie jest roztargnienie przez to że sam już nie wiem jak to ma wyglądać ta pcb :) .finalnie.

 

Druga sprawa można zrobić jakiś prosty sterownik do tych pree , można nawet zlecić jego produkcje w chinach, tylko na ich częściach .

 

Można też zrobić obudowy do tego, ale ogólnie mam brak wizji i zlecić ich produkcje.

Prawdopodobnie wyszło by to taniej niż na ebay a było by to coś bardziej oryginalnego.

 

Powiedzcie mi czy taki panel do wzmacniacza się wam podoba , siedziałem nad tym w niedziele po południu a wczoraj stwierdziłem że jest do kitu, że te wycięcia są za ostre . a miało to być coś bardziej oryginalnego .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powiedzcie mi czy taki panel do wzmacniacza się wam podoba , siedziałem nad tym w niedziele po południu a wczoraj stwierdziłem że jest do kitu, że te wycięcia są za ostre . a miało to być coś bardziej oryginalnego .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Futurystycznie i oryginalnie, jeżeli pasuje do koncepcji pozostałych klocków w systemie to bardzo bardzo:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC+DAC PCM1795/NUDA+TELEFUNKENS600/KHOZMO+ALEPH J 2xMONO+HURRICANE=DIY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy taki panel do wzmacniacza się wam podoba , siedziałem nad tym w niedziele po południu a wczoraj stwierdziłem że jest do kitu, że te wycięcia są za ostre . a miało to być coś bardziej oryginalnego .

 

Nie idź w tym kierunku-te frezy są strasznie niepraktyczne i słabo to wygląda,pooglądaj starsze konstrukcje,znajdź coś inspirującego i czasem jeden dodany szczegół zaważy o całości...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Druga sprawa można zrobić jakiś prosty sterownik do tych pree , można nawet zlecić jego produkcje w chinach, tylko na ich częściach .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ja bym poszedł o krok dalej, skoro robimy nailepsze pre, to zestawmy to w parze z najlepszym sterownikiem, o ile dobrze pamiętam to niedokończony projekt JarkaC PVC był najbardziej wypasiony i z najładniejszymi matrycami led jakie widziałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po spotkaniu z właścicielem LAMM LL2 Delux .

Brak R6,zasilanie wygląda tak jakby 12AU7 i 6922 miały osobne zasilania,ale jednak z tego samego mostka pracowniczego.

Co do kondensatorów to jeden miał dość wyraźnie napisy (ero mkp 1841 u1J 250V)

Dwóch mniejszych nie dało mi się odczytać ,wyglądały jak Epcos takie pomazane.

Właściciel nie dał mi odkręcić górnej pokrywy,musiałem przez otwory wentylacyjne oglądać,a było dość ciemno.

Wygląda na to że C3 może mieć wartość 10 nF,ale tego nie mogę potwierdzić.

Jedno mogę powiedzieć że jest co najmniej połowę mniejszy od C1.

Ok,to tyle Irlandczyk był bardzo zły jak się zorientował że chciałem tylko bebechy obejrzeć.

Obecnie testuję 10nF i bez rezystora,na pewno więcej szczegółów,i jeszcze szerszą scena.

Bas może i ciut słabszy ,dość zwarty i bardzo szybki.

Potestuje kilka dni to się zobaczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez cezar504
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko widać na zdjęciach nie trzeba odkręcać obudowy ,wystarczy porównać wymiary kondensatorów

sprzęgający 10n ma wymiary takie jak odsprzęgający zasilanie 10n ,a 0,1uF jako bocznik przy kondensatorach 47UF elektrolitach jest zdecydowanie większy.

 

Bas może i ciut słabszy ,dość zwarty i bardzo szybki.

Wstaw 10n jupiter miedziany (hificollective), bas bardzo nisko , nie tak szybko ale super barwa i rozciągnięcie , szyby w oknach wibrują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do PCB zasilacza lampowego chce dolozyc zasilacz żarzenia, LM350K w obudowie TO3 powinien wystarczyc do napedzenia czterech ECC w Lammie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasilacz z dodaną sekcją żarzenia na LM350

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam otrzymałem już ze 20 zapytań o pcb - Zróbcie sobie listę zainteresowanych w innym wypadku zamówię ze 40 szt .

 

Troszkę zjadę znowu z tematu o lammie .

Jak się widzi coś takiego . , grubość 20mm , do tego doprojektuje przyciski z podświetlaniem . od spodu będzie pcb z mikro stykami i diodami .

Panel jest kompatybilny z jednym typem obudów z modu shop - gabaryt, mocowania .

Własciwie zrobiłem do tego swoisty matematyczny szablon , na którym można łatwo nanosić zmiany . Na razie ma to być panel bez wyświetlacza .

W środkowym frezie będzie napis .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

HEHE

 

post-35540-0-66634300-1433350356_thumb.jpg

 

Albo na środku logo dolara , :))))))) Panel dla bogatych :::))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jaskiniowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płytki do lamma z poprawkami? Bo już gubię się która wersja jest bardziej prawdziwa. Jak z salasem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam otrzymałem już ze 20 zapytań o pcb - Zróbcie sobie listę zainteresowanych w innym wypadku zamówię ze 40 szt .

 

bardzo dobry pomysł, zatem:

 

PCB Lamm:

 

1. ManieX - 4szt.

2.

3.

4.

 

 

 

PCB zasilacz:

 

1. ManieX - 3sz.

2.

3.

4.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PCB Lamm:

 

1. ManieX - 4szt.

2. grzecho - 4szt.

3.

4.

 

 

 

PCB zasilacz:

 

1. ManieX - 3sz.

2. grzecho - 4szt.

3.

4.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można wiedzić na jakie pcb to są zapisy?

Przyłączam się do zapytania kolegi.

 

Proponują poniższą formę zamawiania za zgodą autora wątku.

 

PCB zasilacz:wersja jaskiniowiec

PCB zasilacz:wersja micha7n

 

PCB Lamm:wersja jaskiniowiec

PCB Lamm:wersja micha7n

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PCB Lamm:

 

1. ManieX - 4szt.

2. grzecho - 4szt.

3. navirobik-4szt.

4.

 

 

 

PCB zasilacz:

 

1. ManieX - 3sz.

2. grzecho - 4szt.

3. navirobik-2szt.

4.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PCB Lamm:

 

1. ManieX - 4szt.

2. grzecho - 4szt.

3. navirobik-4szt.

4. freedi - 2 szt.

 

 

 

PCB zasilacz:

 

1. ManieX - 3sz.

2. grzecho - 4szt.

3. navirobik-2szt.

4. freedi - 2 szt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.