Skocz do zawartości
IGNORED

Wielki projekt ponad wszystkie.


areczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Użytkownicy+

 

Miałem taki pomysł aby pokazać głośniki na Audio Show,jednak to się wiąże z przewozem tylko busem co komplikuje sprawę.

Oczywiście masz moje zaproszenie.

 

Zastanawiam się co mogłaby mi przynieść taka pokazówka na AS?

Czyjś uśmiech? Grymas zdziwienia na twarzach słuchaczy? Niekończące się dyskusje, nowe znajomości? Inspiracje dla innych?

 

Przyjedź, a się przekonasz.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ciśnienia na gloryfikację moich głośników lub mojej osoby

 

 

Wybacz, ale po formie rozpoczęcia i przebiegu dyskusji, po Twoich dosyć buńczucznych wpisach jakoś trudno mi w to uwierzyć.

 

Zastanawiam się co mogłaby mi przynieść taka pokazówka na AS?

 

Uważam,że byłoby na pewno bardzo ciekawe wydarzenie.

 

Reasumując obydwa powyższe wpisy, sam dobrze powinieneś wiedzieć, że tylko odpowiednio szeroka (w kontekście ilości osób) weryfikacja odsłuchowa może dać Ci odpowiedź na pytanie i tezę, że "byłoby to ciekawe wydarzenie. Kolejne rodzące się pytanie jest takie czy Twój produkt a przede wszystkim czy Ty sam jesteś na to gotowy? Same słowa choćby nie wiem jak piękne tego nie zastąpią a zdjęcia jeszcze "nie grają" Śp Jan Kulczyk mawiał, "że biznes to relacje z ludźmi a nie suche liczby". I właściwie w tym stwierdzeniu masz odpowiedź na swoje pytanie.

 

Kończąc mój OT, ja Ci kibicuje, ale więcej skromności nie zaszkodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że tytuł trochę nieszczęśliwie wybrany. Z drugiej jednak strony przy tak zaawansowanym DIY każda skromność byłaby fałszywą skromnością. Abstrahując od samego efekty, czyli jak to gra już samo samozaparcie jest godne podziwu. Mi pozostało jedynie życzyć żeby to zagrało tak jak kolega areczek sobie życzy chociaż przyznam że wyznaję inną filozofię dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin

 

Ty określasz moje wpisy jako buńczuczne,to Twoja ocena,ocena przez Twój własny pryzmat...

 

''Zastanawiam się co mogłaby mi przynieść taka pokazówka na AS?''

''Uważam,że byłoby na pewno ciekawe wydarzenie.''

 

Czyli pokazówka przyniosła by ciekawe wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych.Ale co dla mnie?Uważam,że chyba nic wymiernego.Samo ciekawe wydarzenie mało mnie interesuje.

Dalej będziesz rozumować po swojemu?

 

Gdybym szukał gloryfikacji,to bym się zapisał na listę u Paltona jako pierwszy.Jak myślisz?

 

Życzę Tobie odczytywania słów przez neutralny pryzmat.

 

 

 

KrzysiekA

Ty to jesteś od zawsze neutralny i szczery!

 

Palton

Dziękuję bardzo za zaproszenie.

Przywiezienie to spory kłopot,tylko bus.I to tylko aby dwie godziny pograły...

Poza tym są kłopotliwe w przenoszeniu.

Przemyślę sprawę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Czyli pokazówka przyniosła by ciekawe wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych.Ale co dla mnie?Uważam,że chyba nic wymiernego.Samo ciekawe wydarzenie mało mnie interesuje.

Być może konstruktywną krytykę, która pozwoliła by Ci jeszcze bardziej ulepszyć swoją konstrukcję.

Osobiście jak coś projektuję i wykonuję staram się aby kilkoro "wprawnych" uszu posłuchało moich konstrukcji.

Z doświadczenia (na szczęście nie własnego) wiem, że jeśli produkt jest dobry konstruktor wpada w samozachwyt co blokuje dalszy rozwój produktu.

Myślę, że na AS kilkoro takich uszu powinno być.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale więcej skromności nie zaszkodzi.

Jaka skromność? Kawał projektu, mnóstwo włożonego wysiłku, pomysłowości, kasy... To diy wielkiej wody. Nie ma co być skromnym.

Też jestem ciekaw efektów.

 

Szczerze mówiąc to ori MBLe niezbyt mi się podobały w odsłuchu, ale nie zmienia to mojego szacunku dla twojego projektu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty określasz moje wpisy jako buńczuczne,to Twoja ocena,ocena przez Twój własny pryzmat...

 

''Zastanawiam się co mogłaby mi przynieść taka pokazówka na AS?''

''Uważam,że byłoby na pewno ciekawe wydarzenie.''

 

Czyli pokazówka przyniosła by ciekawe wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych.Ale co dla mnie?Uważam,że chyba nic wymiernego.Samo ciekawe wydarzenie mało mnie interesuje.

Dalej będziesz rozumować po swojemu?

 

Gdybym szukał gloryfikacji,to bym się zapisał na listę u Paltona jako pierwszy.Jak myślisz?

 

Odczytuje Twoje wpisy przez bardzo neutralny pryzmat. Tytuł, sposób prowadzenia wątku, wpisy - to dla osób poprawnie czytających i rozumiejących język ojczysty nie pozostawia raczej żadnych złudzeń. Więc albo intencje są sprzeczne z wpisami albo wpisy sprzeczne z intencjami.

 

Owszem, dalej będę rozumował po swojemu. A to dlatego? Bo w kontekscie Twoich wpisów nie ma jasnej odpowiedzi na czym Ci zależy. A na czymś na pewno. Jeśli nie na sławie i chwale to wprost na pieniądzach Wszak to Ty napisałeś "...ale co dla mnie. Chyba nic wymiernego. ..." już samo to stwierdzenie wskazuje na bardzo wiele. I nie trzeba być wielkim interpretatorem. Jeśli szukasz chwilowego poklasku i docenienia prac - fakt, forum wystarczy. Masz tu swoje "5 minut" a potem wątek umrze jak wiele innych. Jeśli zależy Ci na czymś więcej, to nie ma innej drogi jak zmierzyć się z realną a nie wirtualną rzeczywistością.

 

Obrazki, zdjęcia i słowa, koncepcje, know-how, to wszak tylko puste słowa. I tylko słowa. To, że sam z czegoś jesteś zachwycony nie oznacza, że obiektywnie to dobra konstrukcja i koncepcja. Jest obarczona subiektywizmem czasu, własnych preferencji i zaangażowania oraz środków które poniosłeś w związku z tym. Gdyby chodziło o podzielenie się pomysłem, daniem inspiracji nie byłoby tylu "tajemnic" - wiele osób tak właśnie robi. Nie zrozum mnie źle - nie chodzi o to, że mam o cokolwiek pretensje. Bo nie mam i miec nie będę. Ale nie nawija się makaronu na uszy celem ukrycia celu i faktycznych intencji. To nic złego, że robiąc coś - co suma sumarum może być bardzo dobre, chcesz osiągnąć swój cel - ale nie definiuj go w zafałszowany sposób.

 

Chcesz się przekonać czy przyniesie Ci to wymierne korzyści? Czy jakiekolwiek korzyści? Przez forum tego nie da się zrobić.Trzeba zaryzykować. Powtórzę raz jeszcze - zdjęcia i koncepcje nie grają. Więc albo jesteś gotowy zmierzyć się z tym publicznie albo będziesz jednym z wielu o których jak to w prasie - zapomina się tak szybko jak pojawia się nowy nośny temat. Nie sądzę, żeby była inna opcja.

 

Nie znaczy to wcale że nie doceniam nakładu prac, pasji i pomysłów. Bo doceniam i bije brawo. Nie znaczy to, że nie kibicuje. Bo kibicuje.

 

Ale na chwilę obecną to wciąż tylko słowa. Słowa jakich na forum jest wiele ...

 

Jaka skromność? Kawał projektu, mnóstwo włożonego wysiłku, pomysłowości, kasy... To diy wielkiej wody. Nie ma co być skromnym.

 

Micwoj. To czy to jest DIY wysokich lotów pokazać może tylko odsłuch. Bo o to wszystkim nam chodzi. O dźwięk. Przepraszam, że w uproszczeniu i prostą przenośnią - ale mogę pojechać do Castoramy czy innego LeroyMerlin, kupic sporo róznych klamotów, potem to wszystko połączyć, dać wykrochmaloną firankę po obwodzie, wyprowadzić druty, ubrać w ładny plastyczny projekt, na czubek dać wisienkę zamieścić zdjęcia i napisać że to projekt ponad wszystkie projekty wszystkich projektów. Dobrać do tego teorię i PR. Podświetlić ledami i napisać jak to nie jestem zachwycony. Tylko co z tego - skoro to będzie tylko wisiało na forum. A potem powiedzieć, że nie upublicznie tego bo nie wiem co z tego bedę miał. I mimo tego wciąż dla nikogo nic z tego nie bedzie wynikało - ale jak będzie ładnie wyglądało też znajdzie się sporo osób które zamieszcza swoje wpisy pod takim projektem. I byłoby pewnie sporo pytań.

Powtórzę - to czy to DIY wysokich lotów czy nie, nie decyduja ostatecznie zainwestowane środki, nakład pracy i chocby milion pomysłów ale efekt końcowy w postaci wydobywjącego się dzwięku. To jest weryfikator poziomu.

Ja osobiście namawiam areczka do zmierzenia się z tym w realnym świecie - bo doświadczenia z tego wyniesione są wiecej warte niż tysiąc słów na forum. Nawet w kontekscie ewentualnego rozwoju konstrukcji. Nawet jeśli teraz obiektywnie projekt miałby jakieś wady od strony sonicznej to projektant zostawiony z tym sam na sam nwet o tym nie bedzie wiedział. To tak jak z gotowaniem przysłowiowej pomidorówki. Po pewnym czasie nawet nie zauważasz, że jest za słona ...co wcale po czasie nie przeszkadza Ci w zachwycaniu się nią i pałaszowaniem ze smakiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin Ma racje

Owszem projekt i robota OK

Mnóstwo poświęconego czasu i kasy i pracy.

 

I to jest choćby powód aby zweryfikować projekt w postaci odsłuchów.

 

Bez tego to faktycznie tylko ładny mebel.

 

Może autor się boi że weryfikacja może być negatywna no i tak też może się stać tego wykluczyć nie można to bardzo skomplikowany projekt wiec popełnić błąd czy wykonać coś zle bardzo łatwo.

 

Oczywiście tylko od autora zależy czy chce się z tym pokazać czy też nie.

 

Jeśli będzie "kisił" wszystko dla siebie to wątek ten po kilku stronach umrze .....i to będzie na tyle z tego "Wielki projekt ponad wszystkie"

 

Taka jest prawda ....

 

Wszystko w rękach autora.

Osobiście mnie to wsio ryba ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Martin - daj spokój proszę....

Projekt jest na pewno innowacyjny, wymaga dużo wkładu zarówno pracy jak i gotówki a to jak gra...

Ma pewnie wady i zalety jednemu podpasuje innemu nie - jak wszystko.

Nawet jak zagra dobrze to zaraz się zacznie przeliczanie "ale dobrze jak na 10 tys a może 30 tys a może 100 tys" itd... itp...

Jak widzę ile niezdrowych emocji budzi projekt areczka sam zaczynam się zastanawiać czy bym chciał swoje konstrukcje prezentować nie tylko na forum ale i realnie.

Nie ma chyba na forum wielu konstruktorów, którzy włożyli by tyle czasu, pracy i gotówki w swoje DIY opracowując samemu konstrukcję więc jest to poniekąd "projekt ponad wszystkie" (choć może i mało skromnie to brzmi).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo nudni sie robicie! Przestancie sobie dopier...c prosze i apeluje bo to nie ma sensu. Jeden przez drugiego cytujecie sie wzajemnie i interpretujac slowa i tak w kolko jak leszcze z gimby.

Robi gosc projekt uwaza go za innowacyjny i taki tytul a nie inny. Oceny zostawcie sobie prosze was, one mnie np kompletnie nie interesuja.

Interesuje mnie sam projekt a autor puki co szuka moze argumentow i przkonania do pokazania go szerszej publicznosci. Wcale sie nie dziwie ze ma pewne opory. Narobil sie chlop, nainwestowal i jeszcze musialby sam to targac w te i na zad.

 

Widocznie potrzebuje czasu i przemyslen a moze potwierdzenia ze warto poswiecic jeszcze troche czasu i srodkow na promocje. Sam fakt pisania o swojej pracy i pokazania projektu jest dla mnie czyms fajnym-powinnismy to docenic zwlascza jesli poswiecamy mu uwage w tym watku.

 

Martin Ma racje

Owszem projekt i robota OK

Mnóstwo poświęconego czasu i kasy i pracy.

 

I to jest choćby powód aby zweryfikować projekt w postaci odsłuchów.

 

Bez tego to faktycznie tylko ładny mebel.

 

Może autor się boi że weryfikacja może być negatywna no i tak też może się stać tego wykluczyć nie można to bardzo skomplikowany projekt wiec popełnić błąd czy wykonać coś zle bardzo łatwo.

 

Oczywiście tylko od autora zależy czy chce się z tym pokazać czy też nie.

 

Jeśli będzie "kisił" wszystko dla siebie to wątek ten po kilku stronach umrze .....i to będzie na tyle z tego "Wielki projekt ponad wszystkie"

 

Taka jest prawda ....

 

Wszystko w rękach autora.

 

Co racja to racja-na tym etapie to wszystko zalezy od autora. Zgadzam sie z kazdym slowem bo teraz juz zostaje tylko jedna droga a cofac sie nie ma sensu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że skoro Areczek zaprezentował projekt na forum, to jakaś jego cząstka ma potrzebę pochwalenia się (uważam że słusznie). Bardzo bym się cieszył gdyby ta cząstka urosła do takich rozmiarów, że będzie chciał je zaprezentować w naturze na AS.

 

Koledzy, tu ja zaapeluję o skromność. Areczek nie ma obowiązku poddawania swojej konstrukcji pod waszą mniej czy bardziej obiektywną ocenę. W konkursie piękności udziału nie bierze. A robi dla siebie. Możecie go najwyżej ładnie i zachęcająco poprosić żeby zechciał włożyć wysiłek i przetransportować swój twór tam, gdzie będziecie mieli szansę go posłuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka,na wymierne efekty raczej nie liczę.Jestem szczęśliwy i trochę dumny ale najbardziej zadowolony,że ukończyłem pracę.

 

Drobny stary fotograficzny adwersarzu,guzik mnie interesuje co sądzisz.

Projekt będzie udostępniony chętnym na odsłuch,mocarne wzmacniacze mile widziane...

Jak będziesz dalej wylewać żale,to odeślę Cię w elektroniczny niebyt.

 

 

Tak,to cząstka mojego życia i pasji,adwersarzy w dodatku polonistów będę omijać szerokim łukiem za pomocą banów.

 

Seyv

 

Z miłą chęcią wysłucham uwag od słuchaczy których ugoszczę w domu.

Do poprawy jest zawsze i wszystko;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisalbym sie na takie spotkanie, mysle ze nie zajabym zbyt wiele czasu bo do oceny starczy mysle godzinka. Wszystko zalezy od tego jak daleko mieszkasz ode mnie. Przez najblizsze tygodnie jestem zarobiony wiec nie dam rady ale kiedys w przyszlosci prosze wziasc mnie pod uwage ;)

areczek skad jestes gwoli scislosci?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Czyli pokazówka przyniosła by ciekawe wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych.Ale co dla mnie?Uważam,że chyba nic wymiernego.Samo ciekawe wydarzenie mało mnie interesuje.

 

 

Gdybym szukał gloryfikacji,to bym się zapisał na listę u Paltona jako pierwszy.Jak myślisz?

Przepraszam Arku, ale jest inaczej niż myślisz. Wymieniłem wyżej, czego można się spodziewać w naszym pokoju. Jeśli ktoś myśli o gloryfikacji, to niech lepiej zostanie w domu. Dla mnie liczą się ludzie, tego nie da się wycenić. Jeśli brzmienie będzie dobre to mamy dodatkowy bonus, tylko tyle.

 

 

 

 

Palton

Dziękuję bardzo za zaproszenie.

Przywiezienie to spory kłopot,tylko bus.I to tylko aby dwie godziny pograły...

Poza tym są kłopotliwe w przenoszeniu.

Przemyślę sprawę.

 

Nie zagwarantuję Ci, ile czasu w trakcie wystawy Twój sprzęt będzie grał. Nikomu tego nie zagwarantuję. Mogę powiedzieć tylko tryle, że zazwyczaj kolumn nie ma wiele (2-3 pary), więc przeważnie dostają swoją szansę. Oczywiście w dzień w którym dobieramy systemy, każdy sprzęt dostaje swoją szansę. Najwięcej mamy zawsze wzmacniaczy (ostatnio 8 końcówek mocy?), tutaj jest duża konkurencja. Wiadomo, że nie wszystko może grać w dni wystawowe. Mimo to, ludzie świetnie się bawią. Są tacy, którzy sami mówią, moje nie sprawdza się. To cenię najbardziej, bo trudno zachować obiektywność, gdy tyle krwi i potu człowieka to kosztowało.

 

Tak więc w pierwszej kolejności chcę poznawać ludzi, sprzęt jest na dalszym miejscu. Jeśli to do Ciebie trafia to zapewne przyjedziesz.

 

Pozdrawiam

Robert

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie:

czy takie zestawy ( DIY czy MBL)mają prawo zagrać poprawnie w pokoju Audishow? Czy taki pokój nie będzie dla nich zbyt dużym ograniczeniem?

Nie miałem styczności z takimi konstrukcjami stąd moje wątpliwości

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin - daj spokój proszę....

Projekt jest na pewno innowacyjny, wymaga dużo wkładu zarówno pracy jak i gotówki a to jak gra...

Ma pewnie wady i zalety jednemu podpasuje innemu nie - jak wszystko.

Nawet jak zagra dobrze to zaraz się zacznie przeliczanie "ale dobrze jak na 10 tys a może 30 tys a może 100 tys" itd... itp...

Jak widzę ile niezdrowych emocji budzi projekt areczka sam zaczynam się zastanawiać czy bym chciał swoje konstrukcje prezentować nie tylko na forum ale i realnie.

Nie ma chyba na forum wielu konstruktorów, którzy włożyli by tyle czasu, pracy i gotówki w swoje DIY opracowując samemu konstrukcję więc jest to poniekąd "projekt ponad wszystkie" (choć może i mało skromnie to brzmi).

 

No i dobrze. Jesteśmy chyba audiofilami i słuchamy, a nie pitolimy na forum. Niech wszyscy krytykują i się kłócą, niech się coś dzieje. Lepsze to niż głaskanie się po pitolkach na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze to niż głaskanie się po pitolkach na forum.

 

Masz duże "piwo" !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 925R, Sony TA F690ES, ST-S590ES, NuBERT NuBox 360, AKG K550, Graham Slee Solo klon, BCL.

"Doświadczenie jest ostatecznym kryterium prawdy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U... straszne

Chyba sie zamknę w sobie ...

 

Ale chyba torszkę źle interpretujesz me wypowiedzi mam ciety jezyk nie szarpie sie piszę to co myśle

I dalej uważam że jesli ktoś coś pokazuje to powinien to robić od A do Z

A jak na razie to skaczemy

Domyślamy sie

Ale i tak jest już nieźle chcesz już to pazać a to już coś ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max-bit

Zachowuj się poprawnie i z kulturą w moim temacie od A do Z.To Ty skaczesz do mnie wymuszając podania przepisu na zbudowanie"cebulek".Wymuś na samym sobie zmianę zachowania,od tego należy zacząć.

 

Palton

Wierzę na słowo,że konstruktorzy odwiedzający pokój DIY,to inteligentni i rozsądni ludzie.

 

 

Seyv

Masz absolutną rację.

Tytuł tematu oraz opis napisałem zupełnie spontanicznie ale nie bez rozumnie.

Z mojej wiedzy wynika,że nie ma konstruktora DIY który opracowałby od A do Z i wykonał zupełnie sam,takiej kolumny jak MBL 101,zatem tytuł siłą rzeczy jest trafny.Trzeba być tylko zazdrosnym o moje kolumny aby czepiać się o tytuł.

 

 

artw

Z reguły ciężko o dobre warunki akustyczne,a dla MBL 101 ciężej o odpowiednia kubaturę pokoju do słuchania.

Posiadam 16 m2 pokój i jest to co najmniej o 20 m2 za mało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Nasz pokój na wystawie będzie miał ok. 26m2 + 3-4m2 przedpokój. Sufit jest dosyć wysoko, gramy przy otwartych oknach i drzwiach, co też zwiększa nieco kubaturę. Myślę, że nie jest tak źle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palton

Wierzę na słowo,że konstruktorzy odwiedzający pokój DIY,to inteligentni i rozsądni ludzie.

 

Zapytam od siebie. Czemu żywisz taką nadzieję?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz pokój na wystawie będzie miał ok. 26m2 + 3-4m2 przedpokój. Sufit jest dosyć wysoko, gramy przy otwartych oknach i drzwiach, co też zwiększa nieco kubaturę.

żarty sobie robisz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie daje takiej gwarancji. Udział w spotkaniu jest dla osób dobrowolnie zgłaszających swój udział, nie obowiązują testy na inteligencję ani na kulturę osobistą.

Najważniejsza jest jednak chęć udziału (także nic na siłę) i fakt zrobienia urządzenia samemu. Trzeba także się stosować do harmonogramu wyznaczonego przez organizatora, a także do jego poleceń. Samozachwyt nad własnymi urządzeniami jest czymś normalnym u konstruktorów, nie gwarantuje on jednak wystawowego sukcesu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr_1

Oczywiście zle napisałem myśl.

Zatem sprostuję-wiem,że ludzie którzy tworzą,to nie kmiotki z jadem zamiast jaj.

 

Samozachwyt?Człowieku mi już te kolumny nie grają,mam ciśnienie na poprawę i zbudowanie doskonalszych.

Samozachwyt=uwstecznienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było szczere z twojej strony. Niestety... po swojemu widzę, że prace trwają czasem wiele lat. Sam zostajesz z tym co z tym zrobisz. Krytyczne opinie słuchaczy z reguły pomocne i utwierdzające we własnych poszukiwaniach. Z reguły - nie znaczy że zawsze. Fizyka praktyczna nie ma jasno sprecyzowanych granic. Powodzenia!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego dojdzie projekt zwrotnicy(zleciłem tą pracę osobie z dużym doświadczeniem)

 

Z mojej wiedzy wynika,że nie ma konstruktora DIY który opracowałby od A do Z i wykonał zupełnie sam,takiej kolumny jak MBL 101,zatem tytuł siłą rzeczy jest trafny

 

A z mojej wiedzy wynika, że "grające" kolumny to nie tylko same przetworniki. To jak to jest Arek: sam o A do Z czy nie sam? ;-)

 

A tak poważnie - traktujesz mnie jak wroga, straszysz banem, obrażasz, a ja nie napisałem nic co mogłoby Cię obrazić czy urazić. Kurcze Arek - kibicuje Ci, zachęcam żebyś się ujawnił szerzej, bo tylko taka jest droga do tego żeby coś osiągnąć poza lokalną zagrodą. To co mam "ale" dotyczy nie projektu, nie głosników tylko "ciemnej strony" osobowości i pewnych kwestii, zdań, myśli może niefortunnie dobranych. O, jak choćby ten:

Trzeba być tylko zazdrosnym o moje kolumny aby czepiać się o tytuł.

 

No, na miłość boską... Ogarnij się. Nie jestem Twoim wrogiem, wręcz z chęcią bym Ci pomógł jak pewnie co najmniej kilka innych osób z forum. A z takim podejściem barykadujesz sobie tylko wejście do kurnika. Zniechęcasz tylko wiele życzliwych Tobie osób, co - jak myślisz o tym poważnie, prędzej czy później do Ciebie wróci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin

Gdzie Ciebie obraziłem?Pokaż odnośnik.

 

Nie widzę kibicowania,nie widzę chęci pomocy.Przykładowo KrzysiekA chce pomóc bo nakierowuje mnie na zwrotnice aktywne.Ja i inni dobrze o tym wiedzą,że to dobry kierunek,zatem jest pewna pomoc.

 

Reasumując,jaki jest cel Twoich wpisów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.