Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do 7000zl


tomek_59824

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję wzmacniacza z raczej cieplym brzmieniem,miesistym ale kontrolowanym basem,duza sceną ale nie rozciągniętą. Wzmacniacz moze być używany

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

podaj proszę więcej informacji. Przede wszystkim w jakiej konfiguracji wzmacniacz będzie pracował (z jakimi kolumnami, źródłem, okablowaniem), jak duże masz pomieszczenie odsłuchowe.

Bez powyższych danych, bazując tylko na opisie brzmienia idealnie wpasowuje się w Twoje preferencje hybrydowa integra Vincent SV-227 lub model wyżej SV-237. Ewentualnie spójrz na najnowszą integrę Musical Fidelity M3si

 

Czekam na szczegóły, zapraszam serdecznie na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega z forum sprzedaje pma-2020ae za 5k, myślę że to okazja, a resztę dolozysz do czegoś innego.

Jednak w brew pozorom to nie jest i tak ciekawa propozycja. Po prostu nie wszystkim ten dzwiek odpowiada. Wysokie Denony nie są wcale takie miodem i złotem płynące.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę kolumny, zdecydowanie polecam hybrydę Vincent SV-237. Zapraszam na odsłuchy, jest także możliwość wypożyczenia wzmacniacza do odsłuchu w Twoim systemie, zapraszam.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję wzmacniacza z raczej cieplym brzmieniem,miesistym ale kontrolowanym basem,duza sceną ale nie rozciągniętą. Wzmacniacz moze być używany

Tu masz test i podane z czym graja oraz jak grają . Sam oceń czy tak Ci odpowiada

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

7000zł to niby dużo kasy ale tak naprawdę prawie nic ciekawego w tej cenie nie ma . Vincenta i nowe MF odradzam .

MF to stare piece , no ale są STARE .

 

 

Wysokie Denony nie są wcale takie miodem i złotem płynące.

Nie chodzi o liczbę mnogą ale o jeden , konkretny model . Uważam że nie ma nic lepszego w jego i dużo wyższej cenie a brzmienie to nie tylko wzmacniacz .

Warto też pomyśleć nad akustyką , tu panele Audioform są bdb pomysłem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam caspian m2 gra dynamicznym ciepłym ale nie kluchowat dźwiękiem

Muda znowu doradza to co ma w domu albo kupił jak zawsze , taki dobry a iceman i muda sie pozbywają albo pozbyli już tego denona

Za jakiś czas kupi coś coś innego i znowu całe forum pozna co ma i będzie wychwala jaki to jie klocek i wogole same achy no :)) pózniej pod pozorem potrzeby gotówki kupi inny i tak w koło :) może dostaje je pół za darmo zeby reklamować a pózniej jak już rynek sie nasici to sprzedaje ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega z forum sprzedaje pma-2020ae za 5k, myślę że to okazja, a resztę dolozysz do czegoś innego.

 

Biorąc pod uwagę fakt że z nowym ze sklepu za 5,5 można wyjść to faktycznie okazja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muda znowu doradza to co ma w domu albo kupił jak zawsze

Czy tak ciężko zrozumieć że skoro coś jest dobre / wyjątkowe to sam to mam , polecam i jest warte zakupu ?

taki dobry a iceman i muda sie pozbywają albo pozbyli już tego denona

Tu też ciężko zrozumieć że ktoś może ma możliwości zmieniania sobie co jakiś czas klocków ?

 

Za jakiś czas kupi coś coś innego i znowu całe forum pozna co ma i będzie wychwala jaki to jie klocek i wogole same achy no :)

Nie będzie , nie będzie douczania pasożytów którzy później w podzięce piszą to co ty .

może dostaje je pół za darmo zeby reklamować a pózniej jak już rynek sie nasici to sprzedaje ;)

Rozumiem że są upały ale może warto więcej czasu pobyć w cieniu ?

 

Biorąc pod uwagę fakt że z nowym ze sklepu za 5,5 można wyjść to faktycznie okazja

Skąd takie rewelacje ?

Oczywiście piszesz o nowym i z gwarancją ?

 

Kurcze , wyjściowo kosztował prawie 10 000zł a niedługo to będę go za darmo rozdawać ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam caspian m2 gra dynamicznym ciepłym ale nie kluchowat dźwiękiem

Muda znowu doradza to co ma w domu albo kupił jak zawsze , taki dobry a iceman i muda sie pozbywają albo pozbyli już tego denona

Za jakiś czas kupi coś coś innego i znowu całe forum pozna co ma i będzie wychwala jaki to jie klocek i wogole same achy no :)) pózniej pod pozorem potrzeby gotówki kupi inny i tak w koło :) może dostaje je pół za darmo zeby reklamować a pózniej jak już rynek sie nasici to sprzedaje ;)

 

 

No skoro odsłuchał, podobało mu się i kupił, to oczywiste, że poleca. /Nie widzę w tym niczego złego. Miał go z tego, co można na forum wyczytać dłużej niż miesiąc, czy dwa, a prawdopodobnie nie trzymałby go dłużej jeśli byłby ciulaty.

 

Tak samo ja polecam Tannoy precision 6.2 bo porównałem je z różnymi klockami, miały dobry stosunek jakości do ceny i podobają mi się i stoją u mnie w domu.

 

taki dobry a iceman i muda sie pozbywają albo pozbyli już tego denona

 

Mam pm8005 i polecam ten wzmacniacz do pewnych kolumn ale nie w jego standardowej cenie. Jeśli jednak miałbym go możliwość sprzedać i ewentualnie do niego później wrócić, to zrobiłbym to, żeby posluchać kilka mcy innego wzmacniacza, niekoniecznie z półki wyższej. Nie ma w tym niczego złego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak ciężko zrozumieć że skoro coś jest dobre / wyjątkowe to sam to mam , polecam i jest warte zakupu ?

 

Tu też ciężko zrozumieć że ktoś może ma możliwości zmieniania sobie co jakiś czas klocków ?

 

 

Nie będzie , nie będzie douczania pasożytów którzy później w podzięce piszą to co ty .

 

Rozumiem że są upały ale może warto więcej czasu pobyć w cieniu ?

 

 

Skąd takie rewelacje ?

Oczywiście piszesz o nowym i z gwarancją ?

 

Kurcze , wyjściowo kosztował prawie 10 000zł a niedługo to będę go za darmo rozdawać ;)

Oczywiście że tak i to z Polską

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

No skoro odsłuchał, podobało mu się i kupił, to oczywiste, że poleca. /Nie widzę w tym niczego złego. Miał go z tego, co można na forum wyczytać dłużej niż miesiąc, czy dwa, a prawdopodobnie nie trzymałby go dłużej jeśli byłby ciulaty.

 

Tak samo ja polecam Tannoy precision 6.2 bo porównałem je z różnymi klockami, miały dobry stosunek jakości do ceny i podobają mi się i stoją u mnie w domu.

 

 

 

Mam pm8005 i polecam ten wzmacniacz do pewnych kolumn ale nie w jego standardowej cenie. Jeśli jednak miałbym go możliwość sprzedać i ewentualnie do niego później wrócić, to zrobiłbym to, żeby posluchać kilka mcy innego wzmacniacza, niekoniecznie z półki wyższej.

Kiedyś był xindak cacy pózniej krell teraz denon , ciekawe jak jest taki dobry do 10kZl to czy kupi na zimę jak pisał tez tego denona - oczywiscie powiem ze nie kupi inny i znowu będzie najlepszy :)

Rozumiem ze ludzie zmieniają wzmacniacze bo non stop czego słuchają albo po prostu tak maja ale pisać prawdę a nie zawsze kombinowanie ze potrzebna jest gotówka

 

Tak jest wyjątkowe ale dla ciebie , albo jest wyjątkowe bo ty to masz , mam Luxmana i nigdy go nie chwaliłem a jest duzo lepszy nic denon calyx i wiele więcej , oczywiscie dla mnie bo , i można go kupić za 7.5kzl do tego jest nade in japan ładnie wyglada itd itd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak i to z Polską

To super cena i tylko kupować !

Szczerze polecam .

Warto dokładnie sprawdzić dlaczego ta cena jest taka niska i omijać sprzęt powystawowy czy poekspozycyjny .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super cena i tylko kupować !

Szczerze polecam .

Warto dokładnie sprawdzić dlaczego ta cena jest taka niska i omijać sprzęt powystawowy czy poekspozycyjny .

 

Dlaczego na ex demo też jest pełna gwarancja Hor....

Cena dotyczy nowych sztuk nierozpakowanych

Ale co ty tak napierasz na ten temat ?

Poza konkursem są lepsze propozycje niż ten Denon,choćby wspomniany Caspian

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był xindak cacy pózniej krell teraz denon

Krell nie był dobry - pisałem o tym w klubie Krella wtedy kiedy go miałem .

ciekawe jak jest taki dobry do 10kZl to czy kupi na zimę jak pisał tez tego denona

Tego się nie dowiesz .

To są moje pieniądze i mój czas po to żeby taki ktoś jak ty pisał później to co piszesz .

Nigdy więcej .

 

oczywiscie powiem ze nie kupi inny i znowu będzie najlepszy :)

Może nadal jest ci to trudno zrozumieć że jak coś kupuję to musi być to coś lepszego od tego co miałem.

Niektórzy chcą się rozwijać , inni wolą stać w miejscu a jeszcze inni lubią sobie bzdury popisać .

 

ale pisać prawdę a nie zawsze kombinowanie ze potrzebna jest gotówka

Tu też widzę ciężko ci zrozumieć to że niektórzy żyją " szybko " . Nie przywiązuję się do sprzętu a jak potrzebuję jakiejś gotówki to go sprzedaję .

Okres zimowy jest okresem gdzie mam sporo dodatkowej gotówki na " zachcianki " - tak żeby zaspokoić twoją ciekawość a dlaczego teraz sprzedaję pozwolisz ze zostawię dla siebie .

 

Co za forum :)

Same detektywy i łapacze podstępów :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez polece to co mialem i uwazam za rewelacje, caspian bardzo dobry, jolida 502 brc jeszcze lepsza, ale za 7 tys mozna kupic asr emittera 1 okolo 98-00 rok, cieply, gesty i przestrzenny dzwiek z ogromna swoboda budowania sceny i wysteruje niemal dowolne kolumny.

Do tego wyglada niesamowicie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlaczego na ex demo też jest pełna gwarancja Hor....

Sprzęt który jest w idealnym stanie trafia na sprzedaż jako nowy . Jak ma ślady ( mniejsze lub większe ) używania to trafia właśnie na " promocje " . Czasami ma masę godzin pracy za sobą .

Największym przekrętem są i tak telewizory w sklepach które potrafią grać całymi dniami przez rok czy więcej a później idą na " promocje ".

Ale co ty tak napierasz na ten temat ?

Bo 5500zł to rewelacyjna cena za ten wzmacniacz.

 

Poza konkursem są lepsze propozycje niż ten Denon,choćby wspomniany Caspian

W czym ?

Dobry żart . Oczywiście gra system i każdy wzmacniacz musi być dobrany do reszty albo reszta do wzmacniacza .

Należy też pamiętać że ten Denon nowy gra inaczej niż wygrzany a długo się wygrzewa .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Krell nie był dobry - pisałem o tym w klubie Krella wtedy kiedy go miałem .

 

Tego się nie dowiesz .

To są moje pieniądze i mój czas po to żeby taki ktoś jak ty pisał później to co piszesz .

Nigdy więcej .

 

 

Może nadal jest ci to trudno zrozumieć że jak coś kupuję to musi być to coś lepszego od tego co miałem.

Niektórzy chcą się rozwijać , inni wolą stać w miejscu a jeszcze inni lubią sobie bzdury popisać .

 

 

Tu też widzę ciężko ci zrozumieć to że niektórzy żyją " szybko " . Nie przywiązuję się do sprzętu a jak potrzebuję jakiejś gotówki to go sprzedaję .

Okres zimowy jest okresem gdzie mam sporo dodatkowej gotówki na " zachcianki " - tak żeby zaspokoić twoją ciekawość a dlaczego teraz sprzedaję pozwolisz ze zostawię dla siebie .

 

Co za forum :)

Same detektywy i łapacze podstępów :)))

Wiec nie pisz ze jest najlepszy denon bo sam napisałeś ze zawsze coś szukasz lepszego od tego co miałem , a może okazać sie ze klocek 5 kzl będzie lepszy od tego denona

Chodzi mi ze o to ze zawsze zachwalasz pod niebiosa , co masz , same perełki kupujesz :) ale pamiętaj ze jak z kobietami każdy ma inny gust i nie ma najlepszych ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec nie pisz ze jest najlepszy denon bo sam napisałeś ze zawsze coś szukasz lepszego od tego co miałem

A czy gdzieś napisałem że kolejny wzmacniacz będzie w tej kwocie ?

Może będą to znacznie wyższe kwoty ?

 

a może okazać sie ze klocek 5 kzl będzie lepszy od tego denona

Jeżeli chodzi o całość jak jakość wykonania , spasowania , użytych elementów , funkcjonalność ( powinien być też wysoce bezawaryjny ) a także brzmienia - NIE MA .

I jest to sprzęt NOWY lub prawie nowy a nie wieloletnie klocki w nieznanym stanie i nieznaną przeszłością .

 

Chodzi mi ze o to ze zawsze zachwalasz pod niebiosa , co masz , same perełki kupujesz :)

Facet , zrozum w końcu że przewalam trochę sprzętu i kupuję ten najlepszy . Tak ciężko to zrozumieć ?

 

Starczy tego pitolenia i domysłów .

 

Na forum są opisywane stare , udane wzmaki MF . Warto poszukać , poczytać i wybrać ten najlepszy mając na uwadze że jest to sprzęt już leciwy .

Sugden to też dobry trop .

Można by też rozejrzeć się za sprzętem pracującym w A klasie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.