Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  239 członków

Bluesound Klub
IGNORED

Bluesound Klub


Propheta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam. od wczoraj stałem się posiadaczem Powernode. 

Sprzęt z drugiej ręki , nie mam instrukcji - czy gdzieś znajdę instrukcję użytkowania do ściągnięcia? 

zainstalowałem aplikacje na telefonie , super jest , bardzo intuicyjna ale podejrzewam ze ma dużo funkcji,  które dopiero odkryje.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Marcous napisał:

Witam. od wczoraj stałem się posiadaczem Powernode. 

Sprzęt z drugiej ręki , nie mam instrukcji - czy gdzieś znajdę instrukcję użytkowania do ściągnięcia? 

zainstalowałem aplikacje na telefonie , super jest , bardzo intuicyjna ale podejrzewam ze ma dużo funkcji,  które dopiero odkryje.  

 

znalazłem instrukcje ale to tylko 2 strony tzw szybkie uruchomienie . Myslalem ze bedzie cos szerzej opisanego o mozliwosciach aplikacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Marcous napisał:

Myslalem ze bedzie cos szerzej opisanego o mozliwosciach aplikacji 

Sam dojdziesz do wszystkiego:) Jest trochę funkcji, ale znowuż nie aż taki ogrom, poza tym apka jest dość intuicyjna. A z instrukcjami to taką tendencję od pewnego czasu obserwuję. A kiedyś człowiek do byle popierdółki dostawał książkę w 20 językach (w sumie w większości przypadków nie wiadomo po co). Pamiętajmy, że papier i druk też kosztują. Optymalizacja kosztów...

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Potwierdza, że szata graficzna nowej wersji jest ładna, ale u mnie po aktualizacji apki na tablecie w dniu wczorajszym i dzisiejszym włączeniu BS pali się od dobrej godziny dioda na różowo{czerwono - czy macie jakieś sugestie czym może to być spowodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy.

Po aktualizacji oprogramowania znikła mi na dwóch urządzeniach biblioteka z dysków podpiętych do USB.

Restart i przywracanie do ustawień fabrycznych nic nie daje i nie mogę jej odbudować.

Jakby inicjacja dysków nie działa z automatu, a po wywołaniu w bibliotece muzycznej i odczytywania dysku ginie.

Czy też macie takie problemy z Node?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Cześć. Jakoś w kwietniu/maju przestałem korzystać z Node 2i. Schowałem do pudełka. Dziś podłączyłem po około półrocznej przerwie. Dowiedziałem się, że była aktualizacja. Zrobiłem aktualizację. Wszystko jest ok ale... nie widzi mi dysków podpiętych do usb. Prąd jest, bo dysk startuje ale w apce nie widać dodatkowego źródła. Dioda też świeci sie na niebiesko, nie indeksuje wpiętego dysku. W czym rzecz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, captainprice napisał:

Dioda też świeci sie na niebiesko, nie indeksuje wpiętego dysku. W czym rzecz? 

Jeżeli masz sporo folderów na dysku, to po włączeniu Node'a odczytanie dysku może zająć sporo czasu, z tego co pamiętam nawet 20 minut albo i dłużej. Cierpliwości.

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, tomek11 napisał:

Jeżeli masz sporo folderów na dysku, to po włączeniu Node'a odczytanie dysku może zająć sporo czasu, z tego co pamiętam nawet 20 minut albo i dłużej. Cierpliwości.

Tak, tak Tomku. Masz racje, jest tak jak piszesz. Znam dobrze to urządzenie, korzystam od lat. Jednak po tej aktualizacji nie widzi usb. Sformatowałem losowy pendrive na NTFS, FAT32, exFAT. Wgrywałem tylko po jednym pliku, żeby nie miał co katalogować. Nie widzi usb. W tym problem. Dziwne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszła aktualizacja i dyski są widoczne, ale teraz nie widzi serwisów muzycznych.

Ehh, jak jest coś dobre, to zawsze muszą usprawnić i popsuć.

Lepsze jest wrogiem dobrego i nic tego nie zmieni.

Czekam na następną poprawkę, Hmm, talia praktyka przypomina trochę Windowsa 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u osób które korzystają z Tidal występuje taki problem że nie da się ustawić "uwzględniaj treści dla dorosłych" w miejscu gdzie się autoryzujemy?. Tzn zaznaczyć się da ale potem samo wraca do ograniczonego ustawienia. Przez to spora cześć utworów nie jest widoczna pomimo że w apce Tidal są.

Logouty, resety, ustawenia fabryczne nie pomagają.

Zastanawia mnie tylko fakt czy to u wszystkich niezależnie od modelu czy tylko w konkretnym

 

Zgłoszone do supportu, ich odp:

After speaking with our engineering team regarding your specific issue they have been able to replicate it here in our labs. Our engineering team will be looking into this further and be providing a fix for this issue in a future firmware update.
 
Unfortunately, we here in technical support are not provided a timeline on future development and releases so I can not say for certain when this update will become available. However, rest assured that our engineering team will be doing everything they can to resolve this issue as soon as possible.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
W dniu 28.11.2023 o 20:37, Adamk napisał:

Weszła aktualizacja i dyski są widoczne, ale teraz nie widzi serwisów muzycznych.

Ehh, jak jest coś dobre, to zawsze muszą usprawnić i popsuć.

Lepsze jest wrogiem dobrego i nic tego nie zmieni.

Czekam na następną poprawkę, Hmm, talia praktyka przypomina trochę Windowsa 😃

Zrobiłem reset, przywrocenie ustawień fabrycznych. BluOS 4.2.6. Wszystko śmiga jak trzeba 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Gdyby ktoś był zainteresowany to sprzedaję DACa Topping d90se który grał razem z Node 2i z zasilaniem PD Creative. Potwierdzam, że takie połączenie podnosi Node 2i o kilka klas, ale poszedłem jeszcze wyżej i topping już mi nie jest potrzebny. Wystawiłem na OLX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Gdyby ktoś był zainteresowany to sprzedaję DACa Topping d90se który grał razem z Node 2i z zasilaniem PD Creative. Potwierdzam, że takie połączenie podnosi Node 2i o kilka klas, ale poszedłem jeszcze wyżej i topping już mi nie jest potrzebny. Wystawiłem na OLX

A co teraz gra u ciebie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampizator Amber 4. Jest petarda! Ale to 7x droższe urządzenie od Toppinga. O dziwo z BN2i jajo źródło jest wręcz zjawiskowo. Nie spodziewałem się aż takiego dźwięku z Node 2i w torze. 

Już z Topping d90se było bardzo dobrze, wręcz rewelacyjnie bo ten DAC bardzo pasuje do BN 2i. 

Gorąco polecam zasilanie i zewnętrzny DAC do Node 2i, bo to jest dużo dużo lepsze granie!

A, dodam że jeśli komuś pasuje sygnatura brzmienia Bluesound Node 2i i nie potrzebuje korygować dźwięku lecz podnieść jakość jego prezentacji to Topping d90se będzie bardzo dobrym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Lampizator Amber 4. Jest petarda! Ale to 7x droższe urządzenie od Toppinga. O dziwo z BN2i jajo źródło jest wręcz zjawiskowo. Nie spodziewałem się aż takiego dźwięku z Node 2i w torze. 
Już z Topping d90se było bardzo dobrze, wręcz rewelacyjnie bo ten DAC bardzo pasuje do BN 2i. 
Gorąco polecam zasilanie i zewnętrzny DAC do Node 2i, bo to jest dużo dużo lepsze granie!
A, dodam że jeśli komuś pasuje sygnatura brzmienia Bluesound Node 2i i nie potrzebuje korygować dźwięku lecz podnieść jakość jego prezentacji to Topping d90se będzie bardzo dobrym wyborem.

No to zrobiłeś "skok w inna galaktykę" . Gratulacje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.