Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, glazior napisał:

rku , ja naprawdę uważam cię za osobę prawie myślącą, więc przez grzeczność zapytam co  ma wspólnego z katastrofami kto był dowódcą WL,  a idąc tym samym tokiem rozumowania co ty pewnie należy stwierdzić że winę za to że Funkcjonariusze BOR przywieźli ministrowi Radosławow

wiec ja przez grzecznosc zapytam kto dopowiadal za wypadek CASSY?

 

32 minuty temu, tomek7776 napisał:

madrzy "juz rzadzili 2007-2015,i dziekuje ,nie chce ich juz nigdy przy wladzy.wole Kaczynskieg

tu takze zachodzi ten przypadek.Co wyrzadzili tamci czego nie wyrzadzili CI.Moze by w punktach.

bo ze nie TEN to malo chiba a jesli TAMTEN to dlaczego.I tu mozesz blysnac CALA twoja forma intelektualna i merytoryczna ktora dotychczas jest NIEZAUWAZALNA.  tomus..

Edytowane przez muls

a przy okazji glaziorki takie cós tez.I kto jest temu winny.

Znów uchwalili kulawe prawo. Sprzedaż kopciuchów może trwać w najlepsze, smog ma się świetnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls

"madrzy "juz rzadzili 2007-2015,i dziekuje ,nie chce ich juz nigdy przy wladzy.wole Kaczynskiego.  Maju dodał reakcję (LUBIĘ TO)

Potem @Maju będzie wołał: - Nigdy nie popierałem Kaczyńskiego!.

1 godzinę temu, muls napisał:

i glazior.

I xynwax

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

12 godzin temu, xniwax napisał:

Nie, to nie tylko to.
To efekt ciągłych talerzykowych, paranormalnych spotkań ze Żdanowem przy okrągłym stole.
Swego czasu dość często powoływał się "nieświadomie" , ze jest pod wpływem.
Nie dziwi zatem zauroczenie i nostalgia za padłym reżimem, chęć przywrócenia duchów z przeszłości w troszkę innej formie.

... a może się mylę i to tylko jego sen o potędze, któż to wie...

Znów brednie bez sensu, ale niczego innego po tobie nie sposób oczekiwać. Nie tęsknię za padłym reżimem, ale to twoja ulubiona opcja polityczna próbuje go odbudowywać. Ja tylko wskazuję te oczywiste fakty.

12 godzin temu, slawek.xm napisał:

zapewne masz rację, spirytualistyczne seanse z komunistycznymi duchami przeszłości, podswiadome powroty do smerfowych bajek z dzieciństwa, natura fanatyczna i niespełniona , obsesyjne szukanie wrogów i brak akceptacji rzeczywistości, frustracja religijna i polityczna zarazem

czynią obraz zycia naszego kolegi dramatycznym i przerażającym

Dobrze Wam zalazłem za skórę? Ciąg dalszy nastąpi.

3 godziny temu, tomek7776 napisał:

oderwano od koryta "lodziarzy",i wywolano kwik antypolskich zdrajcow,co widac i na tym forum.

przez 2 nastepne kadencje PIS wyczysci te stajnie augiasza.

(a mialem nie glosowac na PIS)

No tak, niektórzy to mają tak, że w drewnianym kościele cegła spadnie im na głowę.

 

Aha, jeszcze jedno - nie udawaj już więcej inteligentnego faceta.

Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

9 minut temu, Jaro_747 napisał:

No tak, niektórzy to mają tak, że w drewnianym kościele cegła spadnie im na głowę.

 

Aha, jeszcze jedno - nie udawaj już więcej inteligentnego faceta.

Polemika typu w/w "boś głupi" jest oczywiście bardzo inteligentna, "boś mohair" etc

No tak jak jest rekordowy przyrost gospodarki to jak cegła na głowę- bo im gorzej tym lepiej dla pełowiaków, a tu znowu lepiej- tylko udający inteligentnych nie popierają nieudaczników z PO, którzy przerżneli wybory, VAT i gospodarkę.

dieu est tres fin

6 minut temu, sterreydon napisał:

No tak jak jest rekordowy przyrost gospodarki

?! Że co? Wow to skąd te pożyczki w rekordowej ilości, zaciągane mn. w Niemczech ale i co szokujące - w Brazylii, by łatać budżet.

6 minut temu, sterreydon napisał:

PO, którzy przerżneli VAT i gospodarkę.

No tak, propaganda ma się dobrze. Pytanie tylko: skoro jest tak dobrze, dlaczego jest tak źle.

A rolnicy dziś w Warszawie palą opony z powodu dobrobytu. Zapewne nie mają co robić z kasą, kupili nowe P-Zero i jadą "z koksem" ku chwale PiS.

I tylko ciemny lud kupuje propagandę PiS usłużnie podawaną przez TVP. 

 

Grzecznie pytam - jak bardzo trzeba być podatnym na bzdury, by wierzyć w te PiSowskie brednie lub jak bardzo trzeba być zakłamanym, by te kłamstwa wciskać innym?

Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

  • Moderatorzy
10 godzin temu, Adalbert95 napisał:

Polska w Nato jest 20 lat. I tak jakoś do momentu objęcia rządów przez pisołki jakoś te części dawało się kupić i 29 nie spadały. Nie wiem który z kretynów od Maciarewicza czy on sam, wpadli na pomysł, by wbrew wszelkim kardynalnym zasadom, na kowadełkach i szczypcami pewnie, sobie wyklepywać co tam do samolotów trzeba. Wyklepywać w zakładach osadzonych od góry do dołu Misiewiczami i dojną zmianą. Jak nie potrafią prowadzić durnej stadniny koni, to co dopiero zakłady lotniczo-wojskowe. Na tym się trzeba znać, lizanie dupy tym którzy im dali posady i dotowanie muchomorka to stanowczo zbyt mało. I efekty mamy...

 

Ciekawe bo ja od kilkunastu lat słyszę, że Rosja nie chciała nam sprzedawać części do M29 , w tym również silników i było kwestią czasu kiedy te same samoloty będą musiały zostać na ziemi. Z podobnych względów Niemcy podarowali nam wszystkie swoje MiGi.Identyczna sytuacja dotyczy śmigłowców, w dodatku nasze zakłady rywalizują/rywalizowały z klientami na remonty tychże.O to że remontujemy innym Mi24 była nawet awantura.

Nie przyklejałbym więc metki niszczyciela w tej sprawie anie pis ani po. Zwyczajnie Rosja tak jak używa instrumentalnie gazu tak samo części do samolotów.

Dlatego nasz nowy szkolny samolot to nie Jak tylko jego włoska wersja z innymi silnikami.

 

 

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

2 godziny temu, muls napisał:

Znów uchwalili kulawe prawo. Sprzedaż kopciuchów może trwać w najlepsze, smog ma się świetnie

wuj ze smogiem, szara masa która bezrefleksyjnie popiera pis, dostała 500 plus i ma takie "bzdety" zwyczajnie w dupie. poza tym pewnie ksiądz z ambony też nie powiedział że to niezdrowe więc skąd ci biedni ludzie mają o tym wiedzieć.

  • Moderatorzy
10 godzin temu, Pasqual napisał:

Można było kupić za nieduże pieniądze kilkanaście MIG 29 od Rumunii czy Bułgarii (nie pamiętam) W pakiecie było 20 silników ! Wymiana awioniki nie byłaby specjalnie droga w zestawieniu z ceną nowego myśliwca. Poza tym F16 wymagają przystosowanych lotnisk z linami, MIG wyląduje gdziekolwiek; F16 ma nisko położony wlot powietrza i działa jak odkurzacz - przed startami tych samolotów pluton żołnierzy  wędruje po pasie z miotłami i go czyści. Lądowanie F16 na nie przystosowanym lotnisku  kosztuje ok 50 tysięcy, MIGa  tysiąc zł (spadochrony hamujące do F16  kosztują ok 100 tysięcy i starczają na 2 x, do MIGa są dużo tańsze i starczają na 25 wypuszczeń) . Jak dla mnie te katastrofy MIGów nie są przypadkowe - jest powód do kupienia kolejnego amerykańskiego szmelcu, który de facto będzie sterowany z USA ( polskie F16  mogą być w każdej chwili wyłączone przez zewnętrzny sygnał radiowy) . Nie twierdzę, że ktoś coś poprzecinał w MIGach, ale np wystarczyło dopuścić  do lotów samolot naprawiony w nie autoryzowanym zakładzie, a katastrofa jest prawie pewna. Szkoda pilotów nie tylko dlatego, że mogą zginąć, ale też dlatego, że żeby latać ma MIGu trzeba być świetnie wyszkolonym lotnikiem - amerykanie twierdzą np,. że do obsługi kokpitu MIGa trzeba być ośmiornicą ?

Błędne wnioski dotyczące rzekomej delikatności f16.

Mianowicie dziś chyba wszystkie samoloty myśliwskie ( i większość szturmowych  chyba poza a10) posiadają wloty powietrza nisko , a przy mocy silnika to i tak zasysa wszystko jak leci więc 16 nie jest tu żadnym wyjątkiem.

F16 operują w różnym klimacie również pustynnym : Izrael,  USA i tam pasy startowe są brudzone ciągle i samoloty działaja.

Więc powód delikatności naszych Jastrzzębi musi być spowodowany innymi względami (może innymi silnikam)i bo na pewno nie samą konstrukcją płatowca.

5 godzin temu, Sine Metu napisał:

1569a4c3af766ff038938f29173c66e2.jpg

To jak się koalicja rozejdzie i każdy pójdzie w swoją stronę to po ile będą mieli byli koalicjanci (którzy szybko się skłócą) vs pis ?

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

13 minut temu, arkadowski napisał:

nie pytam - jak bardzo trzeba być podatnym na bzdury, by wierzyć w te PiSowskie brednie lub jak bardzo trzeba być zakłamanym, by te kłamstwa wciskać innym?

Zasłonił oczki- nie ma przyrostu- wszystko sfałszowane. A skąd te pradawne argumenta, że przyrost jest dzięki poprzednikom poprawnym- tak jak w 2005r.

Money.pl to też propaganda? a?  :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

dieu est tres fin

15 minut temu, arkadowski napisał:

?! Że co? Wow to skąd te pożyczki w rekordowej ilości, zaciągane mn. w Niemczech ale i co szokujące - w Brazylii, by łatać budżet.

To w ramach kreatywnej księgowości ;-). Kreatywna księgowość jest po to tworzona żeby suweren z ciemnogrodu miał poczucie świetnej kondycji gospodarki. Kreatywną księgowość wspiera się zmasowaną propagandą sukcesu. To elementy gospodarcze rodem z mienionej epoki. 

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

13 minut temu, sterreydon napisał:

Zasłonił oczki- nie ma przyrostu- wszystko sfałszowane.

Tak, tak. Żyje się obecnie w Polsce jak na wyspie szczęścia. Miliardy nadwyżki i ulice miodem płynące. Reszta za pół darmo w sklepach. Bo zapomnę, z tego dobrobytu ponad 16.000 sklepikarzy zamknęło swoje firmy i skupiają się obecnie na hodowli kwiatów, niektórzy jak wieść gminna niesie - nawet na hodowli jedwabnika.

Reszta napchana dobrobytem myśli o dniach wolnych w soboty, niedziel im już mało.

Nauczyciele masowo z dobrobytu rzucają się w wir kopulacji i rodzenia dzieci, porzucając miejsca pracy. Taki ogarnia to naród dobrobyt i ogólne zadowolenie. I tylko koni w Janowie żal.

 

A tak na poważnie, dyskusja z Tobą jest niestety bezproduktywna i nie niesie niczego, poza czytaniem bzdur PiS propagandy. Daruj więc sobie.

Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

4 minuty temu, arkadowski napisał:

Nauczyciele już masowo z dobrobytu rzucają się w wir kopulacji i rodzenia dzieci, porzucając miejsca pracy.

Tylko Prezes ciągle dziewica ;-).

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

4 minuty temu, arkadowski napisał:

na poważnie, dyskusja z Tobą jest niestety bezproduktywna i

jak dla mnie nie idzie na marne w ramach cwiczen umyslowych.

nadal nie ma danych dlaczego wczesniej bylo zle a teraz jest dobrze.I dlaczego..... glazior i tomus.

34 minuty temu, stench napisał:

Ciekawe bo ja od kilkunastu lat słyszę, że Rosja nie chciała nam sprzedawać części do M29 , w tym również silników i było kwestią czasu kiedy te same samoloty będą musiały zostać na ziemi. Z podobnych względów Niemcy podarowali nam wszystkie swoje MiGi.Identyczna sytuacja dotyczy śmigłowców, w dodatku nasze zakłady rywalizują/rywalizowały z klientami na remonty tychże.O to że remontujemy innym Mi24 była nawet awantura.

Nie przyklejałbym więc metki niszczyciela w tej sprawie anie pis ani po. Zwyczajnie Rosja tak jak używa instrumentalnie gazu tak samo części do samolotów.

Dlatego nasz nowy szkolny samolot to nie Jak tylko jego włoska wersja z innymi silnikami.

Problem części i remontów istniał od zawsze, ale wojskowi dopiero pod światłym kierownictwem PiS wprowadzili nowatorską metodę metodę naprawy foteli wyrzucanych, tudzież innych elementów. Temat jest udokumentowany więc proszę nie udawać, że zawsze tak było, bo nie było.Jeszcze raz odsyłam do artykułów w Onecie po których interwencję podjął RPO.

Jestem Europejczykiem.

 

Ambasadorzy mają 100% racji:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jeszcze coś na temat "świetlanej postaci" PiS:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
  • Moderatorzy

A co im się nie spodobało ? Bo mnie się wydaje, że są byli ambasadorzy są przeciw "onym" którzy ich odwołali.

Tu treść pisowskich postulatów:

".....treść Deklaracji Europejskiej PiS, podpisanej na scenie przez liderów list do europarlamentu.

1. Europa Wartości

Będziemy działać na rzecz powrotu Unii Europejskiej do wartości, które głosili jej twórcy i które miały stać się jej fundamentem

2. Europa Rodziny

Obronimy prawa rodziców do wychowywania dzieci

3. Europejskie wsparcie dla polskiej wsi

Będziemy aktywnie zabiegać na forum UE o interesy polskich rolników

4. Budżet UE dobry dla Polski

Wynegocjujemy korzystny dla Polski nowy budżet Unii Europejskiej

5. Europejski Wspólny Wolny Rynek

Będziemy bronić równego traktowania polskich firm na europejskim rynku

6. Bezpieczne granice Europy

Będziemy nadal skutecznie zabiegać o bezpieczeństwo i o ochronę zewnętrznych granic Unii

7. Europa niezależna energetycznie

Dołożymy wszelkich starań, by zapewnić Polsce i Europie bezpieczeństwo energetyczne

8. Ta sama jakość produktów w całej Europie

Będziemy walczyć o to, aby konsumenci w całej Europie byli równo traktowani i mieli dostęp do produktów i towarów tej samej jakości

9. Europa równych szans

Będziemy zabiegać o likwidację podwójnych standardów w traktowaniu państw w ramach Unii Europejskiej

10. Sprawiedliwa polityka klimatyczna Europy

Będziemy dążyć, by polityka klimatyczna Europy uwzględniała polskie interesy 

11. Zrównoważony rozwój - podstawa silnej UE

Chcemy silnej polityki spójności jako podstawy szybkiego i solidarnego rozwoju UE

12. STOP nielegalnej imigracji

Chcemy, by Europa pomagała w miejscach konfliktów. Sprzeciwiamy się nielegalnej imigracji....."

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

czuli tak c*p c*p cipuchna.Nie majace nic wspolnego z dotychczasowymi zachowaniami kaczynskiego.Taki niegrozny i niezobowiazujacy ..belkocik.

Edytowane przez muls
10 minut temu, stench napisał:

3. Europejskie wsparcie dla polskiej wsi

Będziemy aktywnie zabiegać na forum UE o interesy polskich rolników

Ostatnio głosowali przeciw interesom polskich rolników.

Reszta gołosłowna. Pod takim zestawem podpisują się w zasadzie wszyscy. 

Natomiast praktykę PiS znamy aż za dobrze.

  • Moderatorzy

Czekamy na wybory, ktoś będzie opozycją a ktoś rządem.

Tradycyjnie opozycja policzy, że rządzący zdobyli mało % bo %x %frekfencja itd to jeszcze mniej.

I tak będzie wybór między dzuma a cholerą.

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

25 minut temu, stench napisał:

I tak będzie wybór między dzuma a cholerą.

Otóż nie - między zaziębieniem a śmiercią.

39 minut temu, stench napisał:

Sprawiedliwa polityka klimatyczna Europy

Będziemy dążyć, by polityka klimatyczna Europy uwzględniała polskie interesy 

W interesie Polski jest czyste powietrze na światem, Europą i Polską. Co "rząd" zamierza z tym zrobić? Tymczasem Niemcy zamykają kopalnie węgla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I tak w każdym w/w punkcie. Litania pod publiczkę, na co dałeś się złapać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez toptwenty
Godzinę temu, stench napisał:

Ciekawe bo ja od kilkunastu lat słyszę, że Rosja nie chciała nam sprzedawać części do M29 , w tym również silników i było kwestią czasu kiedy te same samoloty będą musiały zostać na ziemi. Z podobnych względów Niemcy podarowali nam wszystkie swoje MiGi

Dobrze słyszałeś, tylko, że do `15 dało się to "załatwić" przez pośredników choćby z Ukrainy. I co najciekawsze koszt czy nowych czy tych po kapitalnym remoncie silników i to dwu, z dodatkowym zyskiem pośredników, wynosił mniej niż połowę tego co nowy silnik do F16. Przy bardzo podobnym resursie. Niemcy podarowali nam swoje 29 nie z powodu braku części zamiennych, a wyłącznie dlatego, że połączone lotnictwo "zachodnie" i "wschodnie" miało za dużo maszyn (zobowiązania traktatowe). Nie, nie jestem zdania, że 29 trzeba koniecznie utrzymać w linii za wszelką cenę. Ale biorąc pod uwagę, że resursy płatowców "wychodzą" przy naszych 29 średnio dopiero za 8-10 lat, nie ma żadnego racjonalnego powodu by je natychmiast uziemiać i złomować, bo te matoły z PiS nie potrafią je utrzymać w dobrym stanie.

Trzeba byc naprawde uposledzony intelektualnie aby dzis byc zwolennikiem PISu. Problem jednak w tym ze jezeli nie PIS to co ?  Ja niestety nie widze na scenie politycznej partii ktora wspiera tych co tworza dobrobyt czyli klase srednia. Wydaje sie ze Polacy w swojej masie wyborczej takiej partii nie potrzebuja ...

TUX

zgadzam sie nawet, tyle ze tego nie zrobi partia ktora MUSI wygrac.I w zwiazku z tym musi byc dobra dla wszystkich.Inna sprawa jakie to by musialy byc postulaly zeby srednia poszla niezaleznie od swoich swiatopogladow.Raczej nie wierze ze to byloby wiodace.

Edytowane przez muls

Kanada dała nam przykład.

Chodzi tu o tzw. pseudoterapie, które bazują na przeświadczeniu, że orientacja inna niż heteroseksualna jest czymś nieprawidłowym i niepożądanym.

Przeświadczenie to nie ma żadnych podstaw naukowych. Potwierdzają to cytowane w projekcie stanowiska ponad 40 renomowanych towarzystw naukowych, zarówno międzynarodowych (np. Światowej Organizacji Zdrowia ONZ), jak i krajowych (m.in. Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego czy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego). Co istotne, wprowadzenie zakazu tego rodzaju praktyk rekomendował Polsce we wrześniu 2018 r. Komitet ds. Praw Osób z Niepełnosprawnościami ONZ. Projekt ustawy realizuje te rekomendacje.

W uzasadnieniu projektu przywołano szereg wstrząsających historii konkretnych osób, które mają za sobą doświadczenie praktyk konwersyjnych.

Zdarza się, że podczas takiej pseudoterapii dochodzi do molestowania seksualnego – jej uczestnicy są zmuszani do spania w jednym łóżku z samozwańczym terapeutą, doświadczają “zdrowego” męskiego dotyku czy egzorcyzmów.  Osoby, które doświadczyły tych praktyk, opowiadają o doznanym upokorzeniu, wstydzie i traumie związanej z wmawianiem im choroby i obwinianiem za nieudaną próbę “zmiany”.

Do tego nierzadko dochodzi szantaż ekonomiczny i emocjonalny ze strony najbliższego otoczenia, groźby wyrzucenia z domu lub zerwania kontaktu w razie odmowy poddania się pseudoterapiom. 

Projektowana ustawa jest wymierzona przeciwko szerzeniu fałszywego i nienaukowego przekonania, że orientacja inna niż heteroseksualna jest czymś nieprawidłowym i że należy ją zmienić.

Projekt wprost wyłącza z reżimu ustawy działania, które „służą leczeniu zaburzeń psychicznych uznawanych w powszechnie akceptowanych międzynarodowych klasyfikacjach medycznych i diagnostycznych”, a więc m.in. również w ICD-10 (art. 2 pkt 1lit. c projektu ustawy). Innymi słowy, jeśli specjalista zidentyfikuje tego rodzaju zaburzenie może, a wręcz powinien, zaproponować pacjentowi terapię, która nie będzie traktowana jako próba zmiany jego orientacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rację mają zwolennicy twierdzenia wskazujący, iż orientacja seksualna nie powinna podlegać leczniczej modyfikacji

Państwo ma nie tylko możliwość, ale również obowiązek zakazywać tego rodzaju oddziaływań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
44 minuty temu, stench napisał:

Czekamy na wybory, ktoś będzie opozycją a ktoś rządem.

Tradycyjnie opozycja policzy, że rządzący zdobyli mało % bo %x %frekfencja itd to jeszcze mniej.

I tak będzie wybór między dzuma a cholerą.

Są takie choroby, na które nie ma szczepionki i tych należy unikać. Skłócanie Polski z sąsiadami,  wypychanie z EU oraz deprecjonowanie jej pozycji na arenie światowej  to choroba, która kosztowała już miliony ofiar Polaków i zniszczeniami kraju. 

 

Edytowane przez jar1
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.