Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, jezz napisał:

Może ty wydajesz takie odgłosy, ja nie, więc daruj sobie takie teksty.

Akurat szczekanie psów to o wiele milsze odgłosy niż np. te wydawane przez jednego szeregowego posła, więc nie masz się za bardzo o co obrażać ?

A reakcja tylko potwierdza że na ww. nie masz nic do powiedzenia bez względu na sposób artykulacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zbig napisał:

A reakcja tylko potwierdza że na ww. nie masz nic do powiedzenia bez względu na sposób artykulacji.

To, że o tym nie piszę nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia, a piszę o tym, o czym mam ochotę pisać.

 

O, np. o tym chce mi się pisać,

Wybory za miesiąc a co w tym czasie robi opozycja? Żre się.

"Nowacka o tym, jak Lewica walczy o prawa kobiet: Umawialiśmy się, że nie będziemy się atakować, a co oni robią? Atakują"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Marszałek z PiS ujawnił największą tajemnicę partii. Wejście programu Kaczyńskiego oznacza gigantyczne podwyżki i kryzys!"

I jeszcze jedno, ceny w Polsce nie rosną, one po prostu wstają z kolan.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lech36 napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Marszałek z PiS ujawnił największą tajemnicę partii. Wejście programu Kaczyńskiego oznacza gigantyczne podwyżki i kryzys!"

I jeszcze jedno, ceny w Polsce nie rosną, one po prostu wstają z kolan.

Chcieć sprzedać w handlu to jeszcze nie wszystko, jeszcze musi istnieć chęć kupna w cenie w jakiej pani żona chce coś sprzedać.

A tu dla ciebie ranking drożdżówek w stolicy z 2018.

Ranking można uznać za zabawę ale ceny już są prawdziwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Przypomina mi się tu lamentująca właścicielka cukierni w Warszawie, że nie ma ludzi do pracy. Zapomniała dodać, że pewnie za płacę minimalną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było o czasach, gdzie wszyscy mieli jednakowe i równe płace minimalne. Wtedy w Bieszczadach, to podcierali się liściami. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz też płaca minimalna jest równa.

12 minut temu, jar1 napisał:

Wtedy w Bieszczadach, to podcierali się liściami. ?

Ale tylko wiosną i latem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jezz napisał:

Teraz też płaca minimalna jest równa.

 

14 minut temu, jar1 napisał:

wszyscy mieli jednakowe i równe płace minimalne

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jar1 napisał:

Pamiętam, jak zarabiałem miliony a papier toaletowy był prawie nieosiągalnym rarytasem. 

Ja jeszcze wtedy nie zarabiałem ale wystawałem w kolejkach za róznymi dobrami pierwszej potrzeby i jeździłem przez pół Krakowa ze srajtaśmami na sznurku jak różaniec, bo pani psor od chemii dostała cynk, ze mają na Dietla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, jezz napisał:

To, że o tym nie piszę nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia, a piszę o tym, o czym mam ochotę pisać.

 

O, np. o tym chce mi się pisać,

 

W dniu 17.09.2019 o 21:28, jezz napisał:

Podoba mi się zwłaszcza słowo debil.

No tak, de gustibus...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Zbig napisał:

No tak, de gustibus...

No tak, zestawiać możesz sobie w ten sposób wszystko. 

To taka pisiorska metoda podobno, wyrywać z kontekstu, tak tu wiele razy czytałem Jesteś pisiorem, prawda?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, jezz napisał:

Przypomina mi się tu lamentująca właścicielka cukierni w Warszawie, że nie ma ludzi do pracy. Zapomniała dodać, że pewnie za płacę minimalną.

Za płacę która wynika z możliwości tego zakładu przy wydajności jego pracowników a nie z centralnego zarządzania nie swoimi pieniędzmi. Przy centralnym zarządzaniu cenami i płacami zawsze trzeba dokładać i po jakimś czasie co? "Grecja".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Lech36 napisał:

Za płacę która wynika z możliwości tego zakładu przy wydajności jego pracowników a nie z centralnego zarządzania nie swoimi pieniędzmi. Przy centralnym zarządzaniu cenami i płacami zawsze trzeba dokładać i po jakimś czasie co? "Grecja".

Pisałem tu wcześniej o możliwościach tego zakładu, jakie jest podejście do klienta i jak to jest zarządzane. 

Mogę też napisać o jakości produktu jak chcesz.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, jezz napisał:

Mogę też napisać o jakości produktu jak chcesz.

Nie jestem właścicielem tego zakładu, więc co mnie to obchodzi? Nie jestem też właścicielem Polski w przeciwieństwie do Prezesa i jego ferajny. Powinni ustalić płacę minimalną z większym rozmachem np. na 10 tyś zł. Wiesz ilu wyborców by zdobyli? Albo może wprowadzić to co "ciemnym" Szwajcarom się nie udało, czyli dopłaty państwowe do minimalnej pensji jaką może płacić dany zakład wyrównujące płace leżące poniżej państwowego minimum. Szwajcarzy w referendum odrzucili ten socjalistyczny pomysł, ale w Polsce na pewno by przeszedł a partia która go zaproponuje i wprowadzi w życie uzyska dozgonną sympatię ciemnogrodzian. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, fox733 napisał:

Ja jeszcze wtedy nie zarabiałem ale wystawałem w kolejkach za róznymi dobrami pierwszej potrzeby i jeździłem przez pół Krakowa ze srajtaśmami na sznurku jak różaniec, bo pani psor od chemii dostała cynk, ze mają na Dietla.

he, pamiętam jak będąc w Parku Saskim na spacerze z żoną i dzieckiem w wózku, a było tam pełno takich , jakaś kobieta (też z dzieckiem) rzuciła cynk, ze właśnie na Senatorskiej (niedaleko) "rzucili" Bebiko. I zaraz cały park opustoszał a korowód rodziców z wózkami ruszył po "zakupy".   Takie były czasy... gdy "państwo" wiedziało lepiej co i kiedy ludziom jest potrzebne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Lech36 napisał:

Nie jestem właścicielem tego zakładu, więc co mnie to obchodzi?

 

1 godzinę temu, Lech36 napisał:

Za płacę która wynika z możliwości tego zakładu przy wydajności jego pracowników a nie z centralnego zarządzania nie swoimi pieniędzmi.

Ale jednak wypowiadasz się o nim jakbyś go znał na wylot, a tu raptem co cię to obchodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jar1 napisał:

he, pamiętam jak będąc w Parku Saskim na spacerze z żoną i dzieckiem w wózku, a było tam pełno takich , jakaś kobieta (też z dzieckiem) rzuciła cynk, ze właśnie na Senatorskiej (niedaleko) "rzucili" Bebiko. I zaraz cały park opustoszał a korowód rodziców z wózkami ruszył po "zakupy".   Takie były czasy... gdy "państwo" wiedziało lepiej co i kiedy ludziom jest potrzebne.

No byly, ale juz nie ma. Inna rzeczywistosc, inne myslenie, inne srodki. Kiedys panstwo moglo zakazac. Teraz nie ma takiej mocy. I miec nie bedzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, jezz napisał:

Ale jednak wypowiadasz się o nim jakbyś go znał na wylot, a tu raptem co cię to obchodzi.

Podsunąłem dobry pomysł pochodzenia szwajcarskiego na pogłębienie polskiego socjalizmu tworzonego przez Prezesa. Skorzystaj z tego i złóż propozycję w centrali. Prezes na pewno Ciebie pochwali za właściwą patriotyczną inicjatywę mimo że nie nową.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lech36 napisał:

Podsunąłem dobry pomysł pochodzenia szwajcarskiego na pogłębienie polskiego socjalizmu tworzonego przez Prezesa. Skorzystaj z tego i złóż propozycję w centrali. Prezes na pewno Ciebie pochwali za właściwą patriotyczną inicjatywę mimo że nie nową.

A co mnie obchodzi twój pomysł. Jak masz ochotę to sam złóż.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, bubusia napisał:

No byly, ale juz nie ma. Inna rzeczywistosc, inne myslenie, inne srodki. Kiedys panstwo moglo zakazac. Teraz nie ma takiej mocy. I miec nie bedzie.

Kiedy właśnie w takim kierunku zmierzamy.PiS chce wszechpotężnego państwa,które wszystkim zarządza i ewentualnie rozdaje dobra ( oczywiście uznaniowo patrz te cyferki Kaczyńskiego ).To archaiczna i bardzo szkodliwa wizja kraju,która  sprowadzi nas do poziomu skansenu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez wojciech iwaszczukiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, jezz napisał:

A co mnie obchodzi twój pomysł. Jak masz ochotę to sam złóż.

To nie mój pomysł tylko szwajcarski. Ja go tylko przypomniałem, w ciemnogrodzie powinien być popularny, w końcu PiS buduje PRL-bis a Ty jesteś fanem tej budowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wi.

Mysle, ze przesadzasz. Ale to twoje zdanie i nie zamierzam go podwazac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, bubusia napisał:

No byly, ale juz nie ma. Inna rzeczywistosc, inne myslenie, inne srodki. Kiedys panstwo moglo zakazac. Teraz nie ma takiej mocy. I miec nie bedzie.

Nie zrozumiałeś. Nie było zakazu kupowania (np. Bebiko), tylko go k... nie było i nie można było sobie, ot tak wyjść do sklepu i kupić co chcesz i co ci potrzebne. Po mięso na kartki trzeba było się z rana ustawić w kolejce, żeby po otwarciu sklepu można było na te kartki coś kupić, co można było zjeść.

Kto tego nie doświadczył, ten nie zrozumie, do czego prowadzi dyktatura i izolacja, zamykanie się przed światem i życie w syndromie oblężonej twierdzy. 

A przecież wtedy, w tej zgniłej Europie było wszystko i bez problemów. 

A Korea Płn. to też rzeczywistość...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzam.PiS stosuje metodę rozdawnictwa ( a właściwie korupcji elektoratu) a gawiedź się cieszy nie zdając sobie sprawy,że te pieniądze wkrótce zeżre inflacja i nadchodząca recesja.Popatrz na przykład Korei Płd.Wychodzili z podobnej biedy jak my.Załapali się na koniunkturę i zbudowali silną i nowoczesną gospodarkę.Ale to im nie wystarczyło.Nie poszli w rozdawnictwo ale w inwestycje w nowoczesność ( w tym w edukację).I gdzie teraz są?Polsce i polskiej gospodarce potrzebne są inwestycje aby podnieść innowacyjność.Aby naszym jedynym atutem na światowym rynku nie była jedynie ( tradycyjnie) tania siła robocza.

W chwili obecnej najbardziej potrzebne są inwestycje w oświatę i ochronę zdrowia.To powinien być priorytet.A co robi PiS?W prostej drodze prowadzi nas do dalszego zacofania cywilizacyjnego.

to do bubusi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, jar1 napisał:

Nie zrozumiałeś. Nie było zakazu kupowania (np. Bebiko), tylko go k... nie było i nie można było sobie, ot tak wyjść do sklepu i kupić co chcesz i co ci potrzebne. Po mięso na kartki trzeba było się z rana ustawić w kolejce, żeby po otwarciu sklepu można było na te kartki coś kupić, co można było zjeść.

Kto tego nie doświadczył, ten nie zrozumie, do czego prowadzi dyktatura i izolacja, zamykanie się przed światem i życie w syndromie oblężonej twierdzy. 

A przecież wtedy, w tej zgniłej Europie było wszystko i bez problemów. 

A Korea Płn. to też rzeczywistość...

 

Mysle, ze jednak zrozumialem. Po prostu uogolnilem. Puste polki, kartki, kolejki, dyktatura i izolacja, to inna rzeczywistosc. Jak sie raz otworzy twierdze, to nie ma powrotu. A twierdza juz dawno otwarta. Rzeczywistosc zupelnie inna.

 

Korea Pln wlasnie jest zamknieta. Jak otworza, to po nich. I potem juz nie zamkna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Nie przesadzam.PiS stosuje metodę rozdawnictwa ( a właściwie korupcji elektoratu) a gawiedź się cieszy nie zdając sobie sprawy,że te pieniądze wkrótce zeżre inflacja i nadchodząca recesja.Popatrz na przykład Korei Płd.Wychodzili z podobnej biedy jak my.Załapali się na koniunkturę i zbudowali silną i nowoczesną gospodarkę.Ale to im nie wystarczyło.Nie poszli w rozdawnictwo ale w inwestycje w nowoczesność ( w tym w edukację).I gdzie teraz są?Polsce i polskiej gospodarce potrzebne są inwestycje aby podnieść innowacyjność.Aby naszym jedynym atutem na światowym rynku nie była jedynie ( tradycyjnie) tania siła robocza.

W chwili obecnej najbardziej potrzebne są inwestycje w oświatę i ochronę zdrowia.To powinien być priorytet.A co robi PiS?W prostej drodze prowadzi nas do dalszego zacofania cywilizacyjnego.

to do bubusi

w korei pld panstwo sterowalo cala gospodarka - skoncentrowano sie na kilku branzach i je rozwijano tzw czebole odpowiedniki

zaibatsu w japonii

drugi aspekt - korea pld podobnie jak japonia bardzo ale to bardzo chronily rodzimych producentow przed importem a jednoczesnie cala gospodarka byla nastawiona na eksport inna sprawa ze japonia z korea to byli strategicznie wazni ze wzgledow geopolitcznych junior partnerzy USA wiec im na to pozwalano - japonia urosla na merkantylnej polityce do tego stopnia

ze amerykanie zmusili ich politykow do umocnienia yena w porozumieniach w hotelu plaza ktore zakonczyly w zasadzie japonski cud gospodarczy - kilka lat pozniej nastapil krach - jako skutek tych porozumien

nic nie rozumiecie ze swiata a sie madrzycie

zupelnie inaczej niz Polska - nam nie pozwala sie na ochrone rodzimych producentow i ich ekspansje na zagranicznych rynkach

przyklad kilka lat temu bosh wykupil z rak fundusze czolowego obok amiki producenta AGD zelmer

dzis po parlu latach brand zelmera zostal zliwkidowany - zostal dla kilku niszowych nic nie znaczacych produkow

a fabryki zelmera produkuja urzadzenia bosha  tak sie niszczy polskie firmy to tylko jeden z przyklad

podobnie bylo z pewna spolka chemiczna kupiona od ciechu przez basf- kupiono firme zaklady w polsce poszly w rozbiorke

produkcje przeniesiono do niemiec zaloge zwolniono - kilkorgu inzynierom zaoferowano prace w niemczech ......

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Lech36 napisał:

To nie mój pomysł tylko szwajcarski. Ja go tylko przypomniałem, w ciemnogrodzie powinien być popularny, w końcu PiS buduje PRL-bis a Ty jesteś fanem tej budowy.

Tradycyjnie proszę o jakiś mój wpis, który by potwierdzał twoje słowa, bo klepać w klawiaturę  możesz sobie co chcesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, bubusia napisał:

Mysle, ze jednak zrozumialem. Po prostu uogolnilem. Puste polki, kartki, kolejki, dyktatura i izolacja, to inna rzeczywistosc. Jak sie raz otworzy twierdze, to nie ma powrotu. A twierdza juz dawno otwarta. Rzeczywistosc zupelnie inna.

Nic nie jest "otwarte" na zawsze. Ale, to właśnie demokracja pozwoliła na otwarcie, z którego korzystaliśmy przez ostatnie 20 lat. Ale ta demokracja nie spadłą nam z nieba, kosztowała wiele ofiar i poświęceń .  I kilkadziesiąt lat rozwoju świadomości społeczeństwa. 

A każde wejście na drogę dyktatury powoduje zamykania. 

Hitler też przejął pełnię władzy w warunkach demokratycznych. Nic nie jest więc dane ludziom  "na zawsze". 

Również tuż przed rewolucją październikową, w Rosji też była demokracja...

Demokracja sama ludzi nie obroni przed zamknięciem, to ludzie muszą bronić demokracji, by do tego nie doszło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.