Skocz do zawartości
IGNORED

Manifestacje KOD za żydowskie pieniądze...


jakub102

Rekomendowane odpowiedzi

niekonstytucyjną ustawę totalnie olewając prawo

 

Czerwiec

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dopóty dopóki ktoś im będzie odpisywał

To nie są zwykłe trolle. To trolle i szkolone i opłacane. Nie znikną tak jak zwykłe z braku pokarmu. Zrobią wszystko, by taki pokarm w razie potrzeby stworzyć. Za wszelką cenę. Z tego w końcu żyją. Dziwię się, że administarcja tego nie widzi, czy nie chce widzieć. Wiem, że ruch, ilość odsłon, etc, czyli finalnie wpływy z reklamy, ale dopuszczanie do generowania ruchu za wszelką cenę i nie oglądanie się na nic to już przesada. Nie ma absolutnej wolności słowa ograniczonej jedynie tym czy ktoś obsobaczy czy nie. Owa wolność słowa nie jest absolutną wartością samą w sobie. Są i wartości inne, nie mniej wążne, a w pewnych sytuacjach nawet i ważniejsze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są zwykłe trolle. To trolle i szkolone i opłacane. Nie znikną tak jak zwykłe z braku pokarmu. Zrobią wszystko, by taki pokarm w razie potrzeby stworzyć. Za wszelką cenę. Z tego w końcu żyją. Dziwię się, że administarcja tego nie widzi, czy nie chce widzieć. Wiem, że ruch, ilość odsłon, etc, czyli finalnie wpływy z reklamy, ale dopuszczanie do generowania ruchu za wszelką cenę i nie oglądanie się na nic to już przesada. Nie ma absolutnej wolności słowa ograniczonej jedynie tym czy ktoś obsobaczy czy nie. Owa wolność słowa nie jest absolutną wartością samą w sobie. Są i wartości inne, nie mniej wążne, a w pewnych sytuacjach nawet i ważniejsze...

 

Parafrazując.

 

Bardzo proszę zarówno moderacje jak i administracje forum o zwrócenie uwagi na obraźliwe posty pod adresem mnie oraz kilku kolegów którzy mają odmienne zdanie na temat polityki globalnej.

To że ktoś nie popiera oficjalnie zatwierdzonej polityki Waszyngtonu i Talawiwu nie oznacza że można go bezkarnie obrażać przy pomocy hasła "Rosyjski Troll".

 

jak długo opcja putinowska będzie obecna na AS?

 

Dopóty jest jeszcze kilku kolegów którzy myślą samodzielnie i dysponują większym wglądem w otaczającą nas rzeczywistość....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóty jest jeszcze kilku kolegów którzy myślą samodzielnie i dysponują większym wglądem w otaczającą nas rzeczywistość....

Ależ jesteśmy, jesteśmy - i jeszcze długo będziemy. To masz jak w banku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ jesteśmy, jesteśmy - i jeszcze długo będziemy. To masz jak w banku.

 

Nikt nie odmawia Ci prawa do własnego zdania, co więcej szanuję to że ktoś ma inne poglądy i potrafi ich bronić.

Ale proszę o odrobinę kultury.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten większy wgląd to rosyjska telewizja?A to skarżenie się to żałosne jest.W kiepskim stylu.

 

Nikt się nie skarży tylko oczekuje odrobiny przyzwoitości. Chyba można oczekiwać od "interlokutora" równie merytorycznej dyskusji bez narażania na szwank "dobrych obyczajów".

 

Co do Rosyjskiej TV i innych źródeł informacji nie widzę w tym nic nieprzyzwoitego żeby cytować je na forum , przeciwwaga dla wszechogarniającego nazwijmy go kulturalnie "atlantyckiego spojrzenia" na politykę światową musi zostać zachowana. ....

 

Chociaż z bólem muszę przyznać że rzetelna informacja ma coraz mniejszą szansę trafić pod "strzechy".....i bynajmniej nie jest to wina Putina....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy się styl, liczy się tylko efektywność. To też kanon postępowania w takich wypadkach. Będąc tubylcem można mieć dowolne poglądy polityczne i je tu przedstawiać. Inna polka jak się jest agentem wpływu innego państwa, czy wręcz wprost obcym którego zadaniem jest robota propagandowa na rzecz swojego, nie naszego państwa. I to my, tutejsi czy tubylcy będziemy oceniać co jest tylko zwykłą ekspresją własnych, nawet i kontrowersyjnych poglądów politycznych, a co pracą propagandową na rzecz obcego mocodawcy.

Nie nauczyli na szkoleniu, że trzeba to robić tak by tubylcy nie mieli pewności, że jesteście tu nie dla zabawy, a w pracy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy się styl, liczy się tylko efektywność. To też kanon postępowania w takich wypadkach. Będąc tubylcem można mieć dowolne poglądy polityczne i je tu przedstawiać. Inna polka jak się jest agentem wpływu innego państwa, czy wręcz wprost obcym którego zadaniem jest robota propagandowa na rzecz swojego, nie naszego państwa. I to my, tutejsi czy tubylcy będziemy oceniać co jest tylko zwykłą ekspresją własnych, nawet i kontrowersyjnych poglądów politycznych, a co pracą propagandową na rzecz obcego mocodawcy.

Nie nauczyli na szkoleniu, że trzeba to robić tak by tubylcy nie mieli pewności, że jesteście tu nie dla zabawy, a w pracy?

 

 

Dziwne że jeszcze kilka lat temu na tym forum zgadzałem się z kilkoma z was nawet miałem ich jako swoich "znajomych".

Dziś już nie jestem Polakiem a jestem Rosjaninem i za kasę piszę posty tym samym siejąc "ruską propagandę"

Zastanów się najpierw dwa razy zanim coś napiszesz.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosuj to najpierw do siebie.

 

Jaro lubisz "pyskówki"?

 

I to my, tutejsi czy tubylcy będziemy oceniać co jest tylko zwykłą ekspresją własnych, nawet i kontrowersyjnych poglądów politycznych, a co pracą propagandową na rzecz obcego mocodawcy.

 

OOO kolega uzurpuje sobie prawo do wypowiadania się w imieniu Polaków.

 

To jest u Kodowc-ów bardzo powszechne...., walcząc o demokrację odbierają prawo głosu innym , jak się to nazywa....."Szczyt Hipokryzji" ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odmawia Ci prawa do własnego zdania

Skąd wiesz?

 

KOD.....walcząc o demokrację odbierają prawo głosu innym

Wyrzucają niepokornych z radia i TV ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premier Buzek ma jeszcze prawo głosu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z problemem braku elementarnej kultury u obecnie rządzących będziemy mieli do czynienia jeszcze nie raz i nie dwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że jeszcze kilka lat temu na tym forum zgadzałem się z kilkoma z was nawet miałem ich jako swoich "znajomych".

Dziś już nie jestem Polakiem a jestem Rosjaninem i za kasę piszę posty tym samym siejąc "ruską propagandę"

Zastanów się najpierw dwa razy zanim coś napiszesz.....

Takie są własnie skutki nieprzykładania się do roboty, olewania obowiązków, lekceważenia zasad i metodologi tej pracy. Trzeba się było przykładać bardziej, a teraz biadolić, że efekty do kitu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

I to my, tutejsi czy tubylcy będziemy oceniać

 

Jaki kryterium koszerności tubylczości stosujesz: pochodzenie, obywatelstwo, kolor skóry, poglądy, kształt nosa, ...?

 

Podobają mi się "tubylcze" antypisiory (liberalni demokraty), większość z których posiada jedną z najobrzydliwszych pisiorskich cech - absolutna nietolerancja znania innego niż "słuszne"/głoszone przez wodza/własne. A Jaro jeszcze się obraził, kiedy nazwałem go kryptopisowcem...

 

pracą propagandową na rzecz obcego mocodawcy

 

Szukanie wroga tam gdzie go nie ma to też jedna z cech pisiorstwa. Jest coś takiego jak paranoja indukowana. Paranoja smoleńska w części antyrosyjskie niestety została indukowana znacznej części zdrowych przed tym Polaków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z problemem braku elementarnej kultury

 

Nie sądzę abyś miał z tym jakiś większy problem....jako przedstawiciel owego elementarnego wybrakowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa debilna odpowiedź PiSSmana. Ja to sobie mogę być chamem, ale jak przedstawiciele Państwa zachowują się jak wsiowe prostaki to już zdecydowanie coś innego.

 

Trybisz iksik różnicę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota bije brawo dla głupoty.

Bij dalej asterix...może coś ubijesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Gdańsk, brawo Wrocław, ten napis jest 200m od mojego mieszkania!

Szacunek Krzysztof dla Wrocławia i Dolnego Sląska :)

nie pierwszy raz dochodzą mnie słuchy o takich niespodziankach ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

"Skwer na warszawskiej Woli przy skrzyżowaniu ulic Twardej i Prostej został nazwany w sobotę imieniem Martina Luthera Kinga. Chcemy uczcić pamięć jednego z największych orędowników ludzkiej godności, wolności i szacunku dla każdego człowieka - mówił założyciel KOD Mateusz Kijowski." http://wawalove.pl/I-have-a-dream-Manifestacja-KOD-u-na-skwerze-Martina-Lutera-Kinga-GALERIA-sl23279

 

Kijowski mija się oczywiście z prawdą, bo MLK walczył o godność, wolność i szacunek nie dla każdego - tylko dla czarnego człowieka. Poza tym dlaczego przy okazji nie wymienił żadnego polityka walczącego o te same wartości w USA dla Indian i Latynosów. Zastanawiam się też, czy nie lepszym uhonorowaniem Martina Luthera Kinga byłoby nadanie jego imienia ZTM w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.