Skocz do zawartości
IGNORED

Manifestacje KOD za żydowskie pieniądze...


jakub102

Rekomendowane odpowiedzi

Wałęsa za młodu nie był lepszy.

Włodek nie pitol piszemy teraz co jest a nie co za było 100 lat temu ...........

 

 

 

kiedys dinozaury srały na Nowogrodzkiej.......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Włodek nie pitol piszemy teraz co jest a nie co za było 100 lat temu ...........

 

 

 

kiedys dinozaury srały na Nowogrodzkiej.......

 

Oczywiście, że tak. Tylko że obecna rzeczywistość nie wzięła się znikąd. Jest to suma wszystkich dokonań po 1989 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Tylko że obecna rzeczywistość nie wzięła się znikąd. Jest to suma wszystkich dokonań po 1989 roku.

 

Raczej po '39.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty Patrick? Przecież między `45 a `89 były wedle Dziadka wyłącznie lata sprawiedliwości, szczęśliwości i powszechnego dobrobytu. I ten raj na ziemi w `89 te ohydne i wredne burżuje, kapitaliści, jankesi, Niemcy i oczywiście najpodlejsi z podłych czyli Ukraińcy zburzyli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Raczej po '39.

 

Poszedłbym jeszcze dalej w tych reminiscencjach do co najmniej 1918 roku

 

(...) Przecież między `45 a `89 były wedle Dziadka wyłącznie lata sprawiedliwości, szczęśliwości i powszechnego dobrobytu. I ten raj na ziemi (...)

 

Nie były to czasy sielanki. Na pewno były to czasy wielkiego skoku i wyrównania społecznego. Bez nich Bocznica byłaby uboższa o wielu umyślnych, w tym być może i ciebie, bo ich mamusie wolałyby zacisnąć mocno nogi przy porodzie albo odbyć go w jakiejś sadzawce, o ile wcześniej nie skorzystałaby z usług wiejskiego kowala czy tzw. baby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadzawki i baby czyli zwyczaje widać panujące w twojej rodzinie mnie nie interesują. Ale do mojej matki się odstosunkuj raz na zawsze. I byś to sobie zapamiętał zgłoszę co trzeba do moderacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Sadzawki i baby czyli zwyczaje widać panujące w twojej rodzinie mnie nie interesują. Ale do mojej matki się odstosunkuj raz na zawsze. I byś to sobie zapamiętał zgłoszę co trzeba do moderacji.

 

Nie pisałem o zwyczajach panujących w mojej rodzinie, ani o twojej mamusi. Ktoś mądry i nie zaperzony powinien to zrozumieć...

 

Pisałem o pewnym przymuszonym sposobie rozwiązywania problemu aborcji odziedziczonym po latach II RP. W opracowaniach tego dotyczących można znaleźć np. taki fragmencik " Głośnym echem w całej Polsce odbiła się sprawa 19-latki, która zmarła po zabiegu przerwania ciąży wskutek zatoru. Aborcję wykonał u niej kowal, używając do tego metalowej rurki i gumowej gruszki, takiej do przetykania nosa."

 

Doskonale pamiętam też opowieści z lat 1960 o pannach z brzuchem, które gubiły go po kąpieli sadzawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko "opowieści" z gminu.

Profesor Imieliński opisywał przypadek panny, która, całując się pewnego dnia z chłopakiem - nazajutrz dostała pierwszej menstruacji.

Kilkadziesiąt godzin spędziła zanurzona po szyję w Popradzie.

Wzięła i umarła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzepliński ukrywa morderców św. X Jerzego Popiełuszki i Piotra Bartoszcze !

Publicysta tygodnika Warszawska Gazeta – Mirosław Kokoszkiewicz – odszukał bardzo ważne i szokujące wystąpienia posła na Sejm IV kadencji Zygmunta Wrzodaka, który z trybuny sejmowej zadał pytanie dotyczące obecnego prezesa ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Trybunały Konstytucyjnego prof. Andrzeja Rzeplińskiego.

Zdaniem byłego już posła w ministerstwie sprawiedliwość są zeznania płk. Pietruszki, który miał w obecności prof. Rzeplińskiego zeznawać nt. zleceniodawców mordu bł. ks. Jerzego Popiełuszki oraz miał mówić kto chciał zabić biskupa Gulbinowicza!

W kontekście obecnej postawy prof. Rzeplińskiego, ujawnienie tych informacji, będzie bardzo cennym dowodem z jakim człowiekiem mamy do czynienie. Prof. Rzepliński – według posła Wrzodaka) miał należeć do PZPR. Poseł pytał o tą część życia obecnego prezesa TK, jednak nie uzyskał odpowiedzi.

Apelujemy do ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro, aby zlecił odszukanie tych materiałów, które mają znajdować się w kierowanym przez niego resorcie.

Pytamy wprost: Czy prof. Rzepliński przez lata krył zbrodniarzy?

Prezentujemy całe wystąpienie posła Wrzodaka:

Sejm, 4 kadencja, 107 posiedzenie (stenogram str. 329) , 3 dzień (07.07.2005)

28 punkt porządku dziennego:

Powołanie Rzecznika Praw Obywatelskich (druki nr 4208 i 4257).

Poseł Zygmunt Wrzodak:

Dziękuję, panie marszałku.

Wysoka Izbo! Chciałbym poprosić posłów wnioskodawców, którzy wnoszą o powołanie na rzecznika praw obywatelskich pana prof. Rzeplińskiego, żeby coś powiedzieli o jego przeszłości politycznej, bo od strony zawodowej ja go znam dość dobrze. Ale czy prawdą jest, że do 1982 r. był sekretarzem POP na Uniwersytecie Warszawskim? I od kiedy był członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej?

Po drugie, jak się odnosi poseł wnioskodawca do wypowiedzi pana profesora z 2001 r., że on ma żal do władz komunistycznych z lat 1944-1950, że tylko dziesięciu Polaków zostało skazanych za tzw. mord w Jedwabnem, a powinno być skazanych przynajmniej stu? Na jakiej biografii, na jakiej historii, na jakich informacjach opiera taką dziwną opinię pan Rzepliński?

I rzecz najważniejsza: otóż gdzieś na początku roku 1990 ówczesny pułkownik SB pan Pietruszka poprosił, żeby mógł się wyspowiadać przed prokuratorem krajowym. Spisano na tę okoliczność odpowiedni dokument w obecności pana Rzeplińskiego i nieżyjącego już pana Nowickiego. Pan płk Pietruszka pokazuje cały mechanizm zabójstwa księdza Jerzego Popiełuszki. Pan płk Pietruszka mówi, kto z MSW zlecił zamordowanie i zamordował Piotra Bartoszcze. To przesłuchanie było w obecności pana Rzeplińskiego. Co zrobił z tą informacją pan prof. Rzepliński?

Następnie pan Rzepliński, słuchając wypowiedzi pana płk. Pietruszki, który mówił wprost, że generał Kiszczak kazał mu poddać się uwięzieniu, ponieważ on musi chronić pana gen. Jaruzelskiego i pana Kiszczaka. Pan Pietruszka zgodził się na więzienie, bo sąd był w tym momencie ustawiony i prokuratura ustawiona. I rzeczywiście taki wyrok, jaki ustawili przed rozprawą, dostał pan Pietruszka. Pan generał Kiszczak obiecał panu płk. Pietruszce stopień generała po wyjściu z więzienia.

Myślę, że tę informację posiada pan prof. Rzepliński. Pan prof. Rzepliński pod tymi zeznaniami pana esbeka Pietruszki podpisał się i te dokumenty są w Ministerstwie Sprawiedliwości. Zetknąłem się z nimi w tym roku. To są dla mnie informacje szokujące, bo pan Pietruszka wprost pokazuje, kto zamordował i kto zlecił zabójstwo Piotra Bartoszcze, jak również w jaki sposób miał być zamordowany biskup Gulbinowicz i wiele innych osób w latach osiemdziesiątych. To są zeznania złożone w obecności pana prof. Rzeplińskiego. I pan prof. Rzepliński podpisuje się pod tym protokołem – podkreślam to.

Co zrobił pan prof. Rzepliński z tą informacją od 1990 r.? Dziękuję bardzo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna ubecka prowokacja rozpowszechniana przez PiSowskich matołów.

 

Proste pytania - dlaczego wystapieniem Wrzodaka nie zajął sie Pan Zbyszek za pierwszych rządów PiS? Czyżby był w spisku?

 

Co zrobili z tą informacją PiSSmani wtedy, gdy rządzili w latach 2005-2007?

Dziękuję bardzo.

 

A ty o Zbysiu Wrzodaku, gdyby ktoś był ciekawy:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy "jak żyć w KODzie": "Brytyjczycy złamali reguły.Nie jest filozofią UE przyzwalanie, by masy decydowały o jej losie"

 

CmG_g6OXEAInRE0.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jasny gwint !!!

 

A tak czekałem, na debatę, na sankcje, na majdan, na przewrót..

 

Wszystko przez Brexit, a on dokonał się dzięki m in Tuskowi..

 

Gdzie by ten Tusk nie wlazł, wszystko rozwali..

 

2d4f140f0d064b8c8e432329f0ba6c31.jpeg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo demokracja jest dobra, dopóki lud decyduje po naszej myśli. Do zrobienia referendum w sprawie np. kary śmierci nikomu nieśpieszno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste pytania

 

Zwi%25C4%2585zek%2BEuropy%2Bod%2BW%25C5%2582adywostoku%2Bdo%2BLizbony.JPG

 

Jaro, Ty w jakim obecnie państwie mieszkasz..?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy "jak żyć w KODzie": "Brytyjczycy złamali reguły.Nie jest filozofią UE przyzwalanie, by masy decydowały o jej losie"

 

CmG_g6OXEAInRE0.jpg

 

Nie mogę znaleźć tej wypowiedzi na żadnym poważnym portalu. Można prosić jakiegoś wiarygodnego linka?

 

Debilnego podczepienia KOD nie skomentuję, szkoda czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także teges:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak czekałem, na debatę, na sankcje, na majdan, na przewrót..

Wszystko przed wami. KE odstąpiła od procedury ochrony praworządnosći? Jesteś tak bezdennie głupi, że sądzisz że Bruksela i PE pozwolą - właśnie w kontekscie Brexitu by mały fuhrerek wyprawiał co chce?

 

Można prosić link do wklejonej wypowiedzi Schulza?

Prosić możesz, nawet jeśli się doczekasz (w co bardzo wątpię) to z całą pewnością nie będzie to link do źródła które choć w nimimalnym stopniu będzie mozna uznać za wiarygodne. Wczoraj był fałszywy Junker, dziś Shultz, jutro będzie kto inny.Zwykłe, prawackie kłamstwa, liczą żę debile uwierzą. Zauważyłeś, ze wczorajszy Junker i dzisiejszy Schultz mówią dokładnie to samo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Zauważyłeś, ze wczorajszy Junker i dzisiejszy Schultz mówią dokładnie to samo?

 

Normalka. Nawet porządnego fake'a nie są w stanie spreparować. Kolejny dowód, że żaden w miarę inteligentny człowiek nie zbliży się do pisdzielskich agitatorów nawet na odległość szczotki klozetowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy byliśmy skupieni na Euro. Tymczasem PiS przygotowało ustawę, która sparaliżuje Trybunał

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

1. Sprawy będą rozpatrywane w kolejności wpływania wniosków ( paraliż TK )

 

2. Możliwość wetowania wyroków przez mniej niż 1/3 sędziów.......... Misteria Pisowska ....

 

 

3. Prezydent i prokurator mogą ustalić, kiedy obrady będą w pełnym składzie ....czyli po co nam sędziowie ,niezależność sędziowska

 

 

4. Nowa ustawa obejmie wszystkie toczące się postępowania czyli wydłużenie spraw dotychczas toczących sie.....

5. Zmieniony zostanie sposób wyboru prezesa czyli prezesa może wybrać....prezydent, wystarczy jeden głos ( nie za dużo pracy dają jemu, żal mi Jego .....)

 

 

6. Premier będzie odpowiadać za publikację wyroków ....zapytam sie gdzie sa publikacje tych z marca ?

 

no i finał

 

7. Ustawa włączy do obrad trzech sędziów wybranych przez nowy Sejm czyli tych co przy noktowizorach przysięgali.....

 

 

 

13483388_1720221481574657_4609603476531241040_o.png

 

Ten lewej nigdy nie poprze takiego bambuka ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esencja KODu:

 

"...Gdy Bob Geldof z przyjaciółmi imprezowali na zacumowanej przy Tamizie „barce pozostania w UE”, przyszedł do nich zarządca przystani i poprosił o ściszenie muzyki. Rozsierdzony muzyk zadzwonił ze skargą do swojego kumpla Davida Camerona. Ten nie mógł pomóc, bo przygotowywał się do sesji pytań posłów. Głosujący za wyjściem z Unii rybacy - wyznaczone przez nią kwoty połowowe zrujnowały ich życie - „poczęstowali” imprezowiczów strugami zimnej wody z węży."

 

Kijowski, Geldof, jeden grzyb.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.