Skocz do zawartości
IGNORED

Manifestacje KOD za żydowskie pieniądze...


jakub102

Rekomendowane odpowiedzi

A może najpierw przeczytaj.

 

Chyba nie w kontekście KOD-u?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki lewakom nie ma wojny..

 

Lewactwo to fikcja, takie coś co ma zająć maluczkich i spowodować wkurzenie pozostałych, doprowadzić do podziałów i konfliktów wewnętrznych aby za pomocą zarządzania nimi przejąć wszystko co się da, dla bardzo wąskiej grupy tzw osób, w rzeczywistości największych kanalii jakie wydała Ziemia.

 

Rozumiesz Kolego ?

 

Kto palił ludzi w piecach ?

Prawicowiec ?

Konserwatysta?

Lewak ?

 

Nie.

 

Ludzi palił wielki biznes z gatunku tych największych z istniejących czyli paliła korporacja, tylko taki twór miał moc zorganizowania i przeprowadzenia.

 

Rozumiesz do tego miejsca?

 

Brawo tym razem z sensem.

Tylko że korporacja nie pali chyba ze zawita bankructwo. Także nie nnarzekaj na UE i inne twory bo zabezpieczaja przed poczynaniami monopoli i ich chorymi wizjami. No moze przed tym drugim tylko czesciowo ttip i inne kwiatki wychodza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U PiSSmanów po Brexicie obserwuję jakiś atak wyjątkowego (nawet jak na nich) zidiocenia. Ciekawe kiedy otrzeźwieją?

zidiocenie pseudo elit eułopejskich widać pragnących okupacji państw co jak powiedział pewien minister platformy obywatelskiej w unii doprowadzi do wojny przez takich typu merkel i innych podobnych z zapędem stworzenia państwa pod butem dojczlandu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranna porcja bredni. Ciekawe kiedy prosty lud PiSowski przejży na oczy, bo taki Waszczykowski już teraz inaczej śpiewa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranna porcja bredni. Ciekawe kiedy prosty lud PiSowski przejży na oczy, bo taki Waszczykowski już teraz inaczej śpiewa.

rzekł zagorzały kolaborant ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

wojna

 

nie dziwota

 

permanentna wojna

 

Poranna porcja bredni

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjął kolaborację

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkałem i pracowałem we Francji, mam tam zresztą rodzinę, mieszkałem i pracowałem w Niemczech, bywam tam do tej pory circa raz w miesiącu. I tam i tam się bez problemu dogadam, czuje się tam może nie jak w domu, ale całkiem komfortowo. Dla mnie "Deutschfrankreich" to nie problem. Nie jest to też żaden problem ani dla pokolenia mojego syna, ani i dla ogromnej części mego własnego. Jeśli jest dla Ciebie to Twój problem, nie mój. Mam się przejmować, że dla was jest...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "Deutschfrankreich" to nie problem.

 

No cóż...na podobne rozumki liczą szemrane sztanmajery.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty licz sobie na geniusz kurdupla wraz z jego równie wybitną gromadką i ich równie genialne pomysły, ja sobie będę liczył na te wedle Ciebie szemrane. I zobaczymy kto per saldo lepiej na tym wyjdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko zaglądam tu bo kwestia KODu to kwestia oczywista (kretynizm). Ale czasem wydarzy się coś tak niebywałego że ciekaw jestem jak KODziarze mogą z "tym" żyć:

 

13529186_1746084122347909_3001841342588833121_n.jpg?oh=3ae6ce21588d813d85311cb0ac29b786&oe=57FF94F9&__gda__=1477192029_7c09d1b9f1c3880fc79a2368fea62b71

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "tym" nie muszą wcale, bo to fałszywka. Pytanie powinno brzmieć: jak tacy jak ty muszą mieć nie po kolei by w "takie" wierzyć i je jeszcze kolportować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to blef w dodatku zrobiony przez analfabetę.

"...słuchają się".

 

Takie coś w języku polskim nie istnieje:-)

 

No, chyba że prawaczny dziennikarzyna pisze.

Wtedy - tak.

A Judzisławy się cieszą.

 

PS - znam tu typa. Kiedyś skręcił nogę i obwieścił:

- Słuchoj się; pszystopój, bo mom problemy z idzieniem.

 

Jak Jodzi z gowom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak Jodzi z gowom.

 

Pewnej granicy nie przekraczaj, jeszcze jeden taki epitet i zgłaszam to do moderacji.

 

Co do tekstu junkersa to autentyk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak on pisuje o innych jako kretynach to nie jest epitet. Jak jego w ten sposób opiszą to już jest. Prawacy tak mają, taki typ umysłowości. Z premedytacją piszę umysłowości, nie inteligencji, bo łaczenie ich z inteligencją nie znajduje żadnych podstaw.

Skoro KODowcy to kretyni i wedle nich nie jest to obraźliwy epitet, to wyłącznie na zasadzie wzajemności można napisać, że "świniożerczy wojownicy to skończeni idioci"*

 

* To zaznaczenie po to byś wiedział co zgłosić do modedracji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy - jak wy z tym możecie żyć? ...Magdalena Środa powiedziała:

 

CmGx1peWAAA83Rb.jpg

 

Nie krępuj się, Judzisławie.

Wal.

 

 

Poszło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Lider KOD Mateusz Kijowski oświadczył, że w ciągu kilku tygodni odda 80 000 PLN długu alimentacyjnego, bo wkrótce Zarząd tego ruchu będzie zarabiał po ok. 2 500 PLN miesięcznie.To oświadczenie powinno niewątpliwie postawić na nogi każdą policję skarbową - nawet w największych demokracjach świata.

 

Brawo. Szkoda tylko, że lider KOD nie mówi jasno, z jakich będzie finansowany jego ruch. Np.: rządowych - czyli fundacji amerykańskich, prywatnych -Fundacja Batorego faktycznie Sorosa czy innych - może nawet przez prezydenta RF Putina. Uważam za mało wiarygodne powiedzenie, iż pieniądze nie pochodzą z zagranicy. Na tyle, że ABW powinna to sprawdzić.

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Mateusz-Kijowski-oddam-caly-dlug-w-ciagu-kilku-tygodni,wid,18400919,wiadomosc.html

 

 

"Konstytucje oraz czerwone kartki dla rządu to spontaniczna akcja, którą rozpoczęli przedstawiciele wielkopolskiego Komitetu Obrony Demokracji. Jego członkowie rozdawali poznaniakom czerwone kartki oraz konstytucje, podnoszone podczas przemówienia Andrzeja Dudy oraz odczytywania listu premier Beaty Szydło przez ministra Piotr Glińskiego. Przemowa prezydenta Polski została zagłuszona przez jego przeciwników. Krzyczano: "Konstytucja". Słowa głowy państwa trudno było usłyszeć - zostały praktycznie zagłuszone przez gwizdy oraz buczenie."

 

Rzeczywiście KOD-owska spontaniczność jak zwykle. Ciekaw jestem za czyje i skąd pochodzące pieniądze. Czerwone kartki, bibuła z Konstytucja, klaka i manifestacyjna logistyka kosztują. I to nie mało.

 

Poza tym Czarny Czwartek Czerwca'56 był robotniczym wystąpieniem przeciwko pogarszającym się warunkom pracy i płacy. KOD broni obecnie położenia robotników w Polsce? Wątpię. Mam pewność, że KOD w wyrafinowany sposób się pod tę rocznicę podpina. Dla obrony interesów odsuniętych od władzy w demokratycznych i wolnych wyborach.

 

Był tam również przypalony autorytet Wałęsa. Przywódca, którym najpierw sterowała SB, potem robotnicze elity z Warszawki i podobnych, a później kto popadnie. Jego prezydentura kojarzona jest z tzw. falandyzacja prawa czyli wzorcem dla obecnych poczynań PiS. Mimo gwizdów BoLechu przemówił jak zwykle: w duchu demokracji, wartości duchowych z klapy i miłości do Jarosława K.

 

http://wiadomosci.onet.pl/poznan/poznanski-czerwiec-gwizdy-i-buczenie-poznaniacy-z-konstytucja-i-czerwonymi-kartkami/lgg9sg

 

 

Kolejny raz ośmieszono Polskich Robotników. PAD tez się do tego przyczynił - jako naturszczyk rodem z programu satyrycznego Marcina Wolskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko zaglądam tu bo kwestia KODu to kwestia oczywista (kretynizm). Ale czasem wydarzy się coś tak niebywałego że ciekaw jestem jak KODziarze mogą z "tym" żyć:

 

13529186_1746084122347909_3001841342588833121_n.jpg?oh=3ae6ce21588d813d85311cb0ac29b786&oe=57FF94F9&__gda__=1477192029_7c09d1b9f1c3880fc79a2368fea62b71

Współczuje Ci że tutaj zaglądać musisz.......ale jak już przypadkowo zaglądnąłeś to może co powiesz o takowym kliencie z Twojej strony tzw.prawackiej

 

13510863_1798031683764185_358553559825132046_n.png

 

 

a tutaj w tym artykule masz próbkę tych prawych i itd.....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

partia zwana prawem i cos tam przemówiła

PiS bierze się za Tarczyńskiego. Wpis o Wałęsie może "świadczyć o zaburzeniu umysłowym"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

więc zanim ( nie daj Boże jak ten gosc wyżej) odpowiesz przemyśl

żeby czasem znów sprostowania o podobnej treści z Tobą związanej nie musiał komitet centralny tworzyć

 

Ps. na mieście chodza słuchy że gosciu z Tomaszem Lisem na solo ma wyskoczyć...........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, wyzywanie na solo słabe, ale nie porównuj tego do negacji demokracji przez junkersa, zasad których rzekomo broni KOD. Ten przypadek w ogóle pokazuje w jak patologicznym systemie żyje świat zachodu. Gdyby system był zdrowy junkers powinien by już wylecieć na zbity pysk a być może wylądować w pudle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.