Skocz do zawartości
IGNORED

Manifestacje KOD za żydowskie pieniądze...


jakub102

Rekomendowane odpowiedzi

Sam jesteś troll...

 

Jest. Ale teraz to NASZ troll, bocznicowy i kochany.

Mulsiunienka mi żal. Tyle lat go wspierałem, a zmusił mnie swym ostatnim napadem do zbanowania. Bardzom nie rad i zawiedzion okrutnie :-(((

 

Trzymajcie się w kupie trolliki moje kochane, jedność niedługo będzie nam na forum potrzebna.

 

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popiłeś ???

 

;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mulsiunienka mi żal

Oj, vlado, vlado. Nie wstyd Ci takigo starego chopa banować? Dawaj go z powrotem!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w Polsce takiego miejsca nie ma.

 

To zapewne "bul" i "rzal" z tego powodu.

Trzeba stworzyć choćby "ChinaWola" w Warszawie i będzie cacy dla pajacy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
[...]

Trzeba stworzyć choćby "ChinaWola" w Warszawie i będzie cacy dla pajacy.

 

Są już w paru miastach dzielnice chińskie / wietnamskie (w każdym razie z widocznym udziałem) i nic się nie dzieje, wszyscy są zadowoleni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nic się nie dzieje, wszyscy są zadowoleni.

 

I o to chodzi.

dzielnice chińskie / wietnamskie

 

Wspólne / razem te dzielnice?

O "miasteczku" wietnamskim słyszałem.

 

Albercik pisał, że takowych miejsc nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi.

 

 

Wspólne / razem te dzielnice?

O "miasteczku" wietnamskim słyszałem.

 

Albercik pisał, że takowych miejsc nie ma.

 

To jest dynamiczne. Był okres, kiedy pod Łodzią (Zgierz i okolice) rozkwitały hurtownie i chińskie, i wietnamskie. Pracownicy (co zrozumiałe) trzymali się razem i po robocie mieszkając w jednej z dzielnic zasadniczo blisko siebie. To też prawie było takim zgierskim "Chinatown". Teraz się to trochę zmieniło, ale naszych żółtych braci jeszcze tam sporo jest. Chińczycy są teraz mocni bardziej na południu (np, Częstochowa, Wieluń i okolice), gdzie np. mocna jest (i się rozwija) sieć chińskich sklepów (nawet marketów i galerii handlowych - pogoogluj, to się zdziwisz, ile tego).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O polityce nie masz zielonego pojęcia, i po przeczytaniu tych Twoich bzdurek nawet nie warto mi się do nich ustosunkowywać... Szkoda czasu i klawiatury..

Jest to tak dziecinne widzenie świata, że aż szok.... także sorry, ale szkoda mi na Ciebie czasu - wybacz brutalną szczerość.

Z wzajemnością Shrek, z wzajemnością. Tym bardziej, że jak zwykle w takich przypadkach jak się nie ma żadnych argumentów to się przechodzi do oceniania interlokutora. Typowe. Powstrzymam się zatem z ocenianiem nie Twoich tu wygłaszanych poglądów, a osoby bo rzeczywiście szkoda na to strzępić palce na klawiaturze.

 

Ja to wiem ale albercik nie wie.

Wiesz? Nie wiesz, tylko Ci się wydaje. Nie ma żadnej, miejscowości czy dzielnicy w Polsce gdzie "obcokrajowcy" są w większości w stosunku do Polaków. Dla Ciebie większosć to 2 np. Wietnamczyków czy Chińczyków na 10 Polaków. Jak to u miłośników PiS - w arytmetyce też najważniejsza jest ideologia i 2+2 = 7, byle pasowało do z góry założonej tezy.

 

To zapewne "bul" i "rzal" z tego powodu.

Trzeba stworzyć choćby "ChinaWola" w Warszawie i będzie cacy dla pajacy.

Niewątpliwy bul i rzal wzbudza u Ciebie, że problemu imigrantów u nas nie ma, a tak świetnie nadawałby się jako pole kolejnej wojenki pisiarstwa z całym światem. Moze to własnie jest pomysł. Podsuń gdzie trzeba i niech sprowadzą choć ze setkę, najlepiej arabów, by było na kim wieszać psy i o co drzeć mordy. Wedle starej komunistycznej zasady, że jak nie ma wroga to należy go sobie stworzyć. Ja się nawet dziwię, ze do tej pory nikt przy Nowogrodzkiej nie wpadł jeszcze na taki pomysł. Zezwolić na tak postulowaną przez Unię relokację garstki imigrantów (plusujemy w Brukseli), a potem zrobić nagonkę i cyrk nienawiści jak to PiS potrafi. I mamy plusy na własnym podwórku. Ale cóż,, za głupi są nawet na taki prosty numer.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy radę, kilkaset lat doświadczenia mamy :)

Niekoniecznie na trzeźwo, ale damy radę :)

Mam podobny punkt widzenia Shrek do Twojego tylko nie widziałem sensu by udzielić się w podobnej długości wypowiedzi, bo choćby człek palnąl elaborat na 4 strony to i tak jakiś "przyjaciel" shreka :) znajdzie przecinek w wypowiedzi. Jest problem ze skrótami myślowymi bo zniewolenie i włazidupstwo ostatnich lat spolaryzowało neurony ludziom w jeden biegun. I do tego usunięte masowa hipokampy . Więc jak cudownie było a jak ch...owo będzie. Niestety nasze narodowe cechy to także skundlenie , kompleksy niższości i poddaństwo min. Trudno się dziwić skoro Polski jako suwerena nie ma tak naprawdę ponad 200 lat może z przerwą miedzy circa I i II WŚ. Boli że próbujemy wstać z kolan. Zobaczymy co z tego będzie ale intencje dobre wg mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom intelektualny tej dyskusji, poziom i argumenty srodowiska rzadzacego przez ostatnie 8 lat Polska mnie osobiscie przeraza i pojde zaglosowac zgodnie ze swoim sumieniem, na aspirujace czy budujace sie partie jak korwin, kukiz, a jesli bede musial to zaglosuje na pis. podobnie jak nie majac wielkiej alternatywy zaglosowalem na dudę w pojedynku z komorowskim, nie znioslbym komorowskiego kolejne lata u wladzy, tak po prostu. jak widac podobnie myslalo duzo ludzi, kim jest duda mniej mnie obchodzilo, uwazalem,ze nie moze byc gorszy niz komorowski. No i coz, z wyboru jestem zadowolony. Nie mamy prezydenta idioty, chociaz tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom intelektualny tej dyskusji, poziom i argumenty srodowiska rzadzacego przez ostatnie 8 lat Polska mnie osobiscie przeraza i pojde zaglosowac zgodnie ze swoim sumieniem, na aspirujace czy budujace sie partie jak korwin, kukiz, a jesli bede musial to zaglosuje na pis. podobnie jak nie majac wielkiej alternatywy zaglosowalem na dudę w pojedynku z komorowskim, nie znioslbym komorowskiego kolejne lata u wladzy, tak po prostu. jak widac podobnie myslalo duzo ludzi, kim jest duda mniej mnie obchodzilo, uwazalem,ze nie moze byc gorszy niz komorowski. No i coz, z wyboru jestem zadowolony. Nie mamy prezydenta idioty, chociaz tyle.

Tylko teraz na nic już nie narzekaj.

 

Wszystko musi Ci się podobać, wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowici debile:

 

 

I jak zwykle w przypadku lewicy jest to jedno wielkie oszustwo, bo nie chodzi tu o żadną równość, tylko o przywileje dla mniejszości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowici debile:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

I jak zwykle w przypadku lewicy jest to jedno wielkie oszustwo, bo nie chodzi tu o żadną równość, tylko o przywileje dla mniejszości.

 

Historia szybko sama napisała epilog: "...Na razie nie wiadomo jakimi motywami kierował się 29-letni Omar Mateen..." buahahahahahaha!!!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia szybko sama napisała epilog: "...Na razie nie wiadomo jakimi motywami kierował się 29-letni Omar Mateen..." buahahahahahaha!!!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rzeczywiście bardzo śmieszne ...a może te info do działu "Brak humoru na forum" ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście bardzo śmieszne ...a może te info do działu "Brak humoru na forum" ?

 

To w ogóle nie jest śmieszne, to tacy jak ty są odpowiedzialni za ten stan rzeczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia ......" buahahahahahaha!!!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To w ogóle nie jest śmieszne, to tacy jak ty są odpowiedzialni za ten stan rzeczy.

Kto tutaj sie śmieje ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tutaj sie śmieje ?

 

Kto jest odpowiedzialny! Kto zatruwa ludziom głowy KODami i innymi farmazonami, np. że imigranci są "biedni i kochani"?

 

Ckw6fJ8W0AAYHuw.jpg

 

----------------------------

 

 

GW: ...To najbardziej krwawa strzelanina w historii USA... !!! - Pomyślałby kto że jakieś gangi tam załatwiały porachunki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatruwanie głów ludziom miesięcznicami, marszami narodowców, jakieś inscenizacje ślubów post mortem czy wreszcie religijnymi szopkami jest jak najbardziej ok? KOD i zdjątko nie z Polski jakiegoś dziwaka, nawet i ta parada równości nie. Kiedy wreszcie do waszych tępych głów dotrze, że chwalić Boga nie macie monopolu na rację i polityczną i społeczną i obyczajową?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wreszcie do waszych tępych głów dotrze

Próżne nadzieje.

 

Ich jest tylko 19,13%, ale lubią hejtować w Internecie i dotarli na Bocznicę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Próżne nadzieje.

 

Ich jest tylko 19,13%, ale lubią hejtować w Internecie i dotarli na Bocznicę.

 

Pytam kolejny raz - to ilu jest tych zwolenników PO? Podpowiem ci, że mniej niż PiS-u. 9 - 10 %?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilu jest tych zwolenników

wszystko widzisz w urojonym popisie. zapytaj, ilu jest zwolenników normalności rozumianej jako prawa dla mniejszości,kobiet, rządów prawa, demokracja liberalna etc. moim zdaniem wiekszość ludzi na forum jest za normalnościa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatruwanie głów ludziom miesięcznicami, marszami narodowców, jakieś inscenizacje ślubów post mortem czy wreszcie religijnymi szopkami jest jak najbardziej ok? KOD i zdjątko nie z Polski jakiegoś dziwaka, nawet i ta parada równości nie. Kiedy wreszcie do waszych tępych głów dotrze, że chwalić Boga nie macie monopolu na rację i polityczną i społeczną i obyczajową?

 

Byłeś na paradzie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.