Skocz do zawartości
IGNORED

Puszcza Białowieska


czester15.30
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muls.

 

Zanim znów napiszesz coś o bełtaniu wynajmij tłumacza by ktokolwiek coś z tego potoku słów mógł zrozumieć.

 

Nigdzie nie pisałem o "ekoterrorystach", tak jak nie ja zainicjowałem dyskusję na ten temat.

Nie udawaj czasem że nie wiesz o tym kto rozpoczął dyskusję o grożeniu księdzu, bo odpisałeś tej osobie.

Jak nie widzisz różnicy między tym co piszę a co cytuję to zajmij się czym innym, albo......tak jak juz ci proponowałem pisz coś o Rospudzie będzie przynajmniej śmiesznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ty?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Rospuda przekracza zakres twojego zrozumieni a wiec nie powtorze bo mozesz sie ..zapetlic.Rozumiem ze trudno cos zrozumiec jak sie nie chce albo ma sie ten leb ciasnawy.Rospuda krotko mowiac nie jest na twoj rosum.Podobnie jak PB ale Rospuda przetrwala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie widzisz różnicy między tym co piszę a co cytuję to zajmij się czym innym...

 

Dziękuję, że mnie posłuchałeś....już jest wesoło. :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie cytuje to znaczy ze sie podpiera teze.Mozesz rznac glupa ale na podworku.

 

i to jeszcze wybierz sobie wlasciwych kolegow

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze zacytowales ale byles przeciw.No No zaczynasz ...MYslec???

 

Na argumenty chłopcy! Na argumenty, a nie personalnie po łbach!

czekam ale sie nie doczekam.

 

wiec targam za łeb.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie cytuje to znaczy ze sie podpiera teze.Mozesz rznac glupa ale na podworku.

 

 

Czasem się cytuje by pokazać że ktoś nie do końca pisał prawdę....tak było tym razem. Mam ci to przypomnieć, służę linkiem;

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

czekam ale sie nie doczekam.

 

Zbyt pewny siebie a raczej swego jesteś by zauważyć cokolwiek poza tym co napiszesz sam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki eufemizm..nie do konca pisal prawde.?

 

do polowy?

 

nie bede juz pytal co robił tam ten klecha,

 

i po co.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytasz linki czy tylko wertujesz w poszukiwaniu czegoś czego mógłbyś się przyczepić?

Duszpasterz Generalnej Dyrekcji LP nie ma prawa robić tego co robią tam ekolodzy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem co masz na myśli pisząc; "slajd wyrwany z kontekstu" bo o ile pamiętam slajdów nie wklejałem....

 

Proszę bardzo:

 

Co by o tym nie mówić zwiększone wycinki prowadzone w latach 2002-2004 (i nie tylko....a były niemal równe ilości drzew chorych) gdy występowały zwiększone ilości drzew zasiedlonych dziwnym trafem spowodowały pozytywny skutek... natomiast eksperyment z zaniechaniem wycinek lawinowy wzrost gradacji patrz wykres;

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pamiętam, ale to nie slajd a wykres.

Teraz znowu nie rozumiem co tam wyrwałem z kontekstu....pisaliśmy na temat wycinek i tego że ich zaniechano w kluczowym momencie co mogło przyczynić się go niespotykanej wcześniej gradacji kornika, podałem ten wykres.

O jakim innym kontekście piszesz??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede juz pytal co robił tam ten klecha,

 

i po co.

 

Mulsienku!

Przecież leśnictwo to "mundurówka". To musi tam być powsadzanych na etatach pułkowników, ładnych kilku kapelanów leśnych :-)))

 

Włodek.

 

Ps.

No chyba że sie mylę??? :-(

To proszę leśniczego Maryna o sprostowanie. Albo lepiej znającego te sprawy gajowego Maju :-)

 

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pamiętam, ale to nie slajd a wykres.

Teraz znowu nie rozumiem co tam wyrwałem z kontekstu....

 

Przecież to jest slajd - owszem, zawierający wykres.

 

Czego dotyczyła cała prezentacja? Skąd wiadomo, że dotyczy tematyki omawianej w tym wątku?

 

Próbowałem namierzyć źródło, ale mi się nie udało...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w Trójce leciał gajowy Marucha , on wyjaśniłby wszystko

 

Ale Marucha Czesterku kochany, był cholernie małomówny :-)

 

serdeczności,

Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(.....kochany Czesterku)

 

"Cicho, wiem".... :))

 

Maju dnia 30.11.2017 - 11:21 napisał

"To pamiętam, ale to nie slajd a wykres.

Teraz znowu nie rozumiem co tam wyrwałem z kontekstu...."

 

Przecież to jest slajd - owszem, zawierający wykres.

 

Czego dotyczyła cała prezentacja? Skąd wiadomo, że dotyczy tematyki omawianej w tym wątku?

 

Próbowałem namierzyć źródło, ale mi się nie udało...

 

 

Jestem starej daty, określenie slajd kojarzy mi się raczej ze zdjęciem niż wykresem....zostawmy to.

 

Wytłumaczysz co miałeś na myśli sugerując że coś wyrwałem z kontekstu?

Bo te pytania (szukanie źródła jak gołym okiem widać że podpisany jest ten wykres) niczego mi nie wyjaśniają, sprawiają wrażenie że będziesz znowu jeszcze bardziej gmatwał? :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duszpasterz Generalnej Dyrekcji LP nie ma prawa robić tego co robią tam ekolodzy?

taaak to jest wlasciwa odpowiedz.

 

sadze ze wczesniej poblogoslawil te harwestery.

 

i straz lesna zgodnie z duchem katolicyzmu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Mulsienku!

Przecież leśnictwo to "mundurówka". To musi tam być powsadzanych na etatach pułkowników, ładnych kilku kapelanów leśnych :-)))

Włodek.

Ps.

No chyba że sie mylę??? :-(

To proszę leśniczego Maryna o sprostowanie. Albo lepiej znającego te sprawy gajowego Maju :-)

 

W.

 

Oczywiście, to jakiś oficjalny kapelan, nie wiem tylko czy centrali, czy DGLP Białystok. Nie wiem, ile zarabia, ale nie powinien chyba mniej, niż pierwszy lepszy nadleśniczy, czyli minimum 15 tysięcy.

 

Jeszcze ekolodzy czy już eko-terroryści? „Obrońca” Puszczy Białowieskiej groził księdzu ścięciem. ZOBACZ WIDEO

A całym incydentem zajęła się już policja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czy to majowa to ci ekoterrorysci o ktorych tu piszesz??Jak nabardziej sie zgadzam.Wlasciwa formula dla ksiedza byloby ...jak to zrobisz... to jaja ci urwe.

wam juz razem z ta policja,redaktorem i ksiendzem tak normalnie...... wali wiatr... po pustce musgowej..

a reszta bez zmian jak widze..Belkocik na miare zabeltania zeby zrobił sie kisiel.

 

Pzesłuchałem zamieszczony tam materiał i żadnego grożenia ścięciem nie wysłyszałem, ale cóż... Audiofile we "wpolityce" mają słuch lepszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem starej daty, określenie slajd kojarzy mi się raczej ze zdjęciem niż wykresem....zostawmy to.

 

Wytłumaczysz co miałeś na myśli sugerując że coś wyrwałem z kontekstu?

 

No to zamieśćmy wprost, żeby wszyscy wiedzieli, o czym dyskutujemy:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To jest JEDEN SLAJD z jakiejś prezentacji (niezidentyfikowanej). Owszem, podpisany: Biuro Urządzania Lasu itd. I nawet zatytułowany: Ocena stanu drzewostanów świerkowych - przyszłość?

 

Jednak nic więcej nie wiadomo. Czego dokładnie dotyczą zaprezentowane dane - nie sposób wywnioskować z wykresu.

Skąd mamy wiedzieć, jaki jest ich związek z Puszczą Białowieską? A może nie ma żadnego?

 

Dlatego piszę o wyrwaniu z kontekstu i pytam o źródło - żeby zapoznać się z całością materiału.

 

Bo te pytania (szukanie źródła jak gołym okiem widać że podpisany jest ten wykres) niczego mi nie wyjaśniają, sprawiają wrażenie że będziesz znowu jeszcze bardziej gmatwał? :))

 

Maju, staram się traktować Cię poważnie (mimo wszystko, nie jesteś typowym oszołomem jak np. il Dottore), więc może bez wycieczek osobistych? Chyba odpowiadam jasno na Twoje pytania?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dong
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w ramach walki z kornikiem, tylko w ramach planowej gospodarki leśnej, która w tamtych nadleśnictwach jest normalnie prowadzona. To nie rezerwat tylko zwykłe lasy gospodarcze.

Puszcza Białowieska łgarzu nie jest lasem gospodarczym. A raczej nie była, zanim Szyszko nie postanowił jej wyrżnąć i zalać betonem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udawaj czasem że nie wiesz o tym kto rozpoczął dyskusję o grożeniu księdzu, bo odpisałeś tej osobie.

 

Chodzi o tego księdza który najpierw postrzelił rysia a później udusił go sznurkiem?

 

Sam bym dał w ryj takiemu skurwysynowi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste. Ich wycinka nie ma nic wspólnego z kornikiem. Pamiętaj, że to nie jest żaden rezerwat, tylko normalne nadleśnictwa, gdzie prowadzi się normalną gospodarkę leśną. Polega ona m. in. na wycince drzew i pozyskiwaniu drewna.

Dotarło?

No ale zewsząd słychać, że właśnie teraz się tnie na potęgę bo kornik drukarz.

Puszcza lasem gospodarczym? Chyba na wyspie z prezydentem pedałem. :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto poczytać o ochronie PB i jej braku .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Raport z Wilczej Tryby" pokazuje skalę przyrodniczych zniszczeń, do jakich doszło w Puszczy Białowieskiej w wyniku prowadzonej przez Lasy Państwowe intensywnej wycinki. Raport przygotowali ekolodzy z Obozu dla Puszczy, Greenpeace Polska i Fundacji Dzika Polska

 

Szczególną uwagę autorzy poświęcili oddziałom leśnym – 338, 312 i 311 – które przylegają do drogi zwanej Wilczą Trybą. Lasy wokół niej to, jak piszą autorzy, „w większości cenne starodrzewia dębowo-świerkowe, nierzadko z drzewostanem panującym osiągającym wiek 180 lat”. To obszar ochronny UNESCO, w którym nie wolno prowadzić gospodarki leśnej, położony w bezpośredniej bliskości Białowieskiego Parku Narodowego.

 

Ale właśnie tu Lasy Państwowe wycięły od czerwca do końca sierpnia 2017 roku drzewa o łącznej kubaturze ponad 1356 m3. Z tego ponad 1344 m3 w drzewostanach stuletnich, w których – zgodnie z Planem Zadań Ochronnych Natura 2000 – nie powinno się prowadzić gospodarki leśnej. Najstarsze wycięte w tej części Puszczy Białowieskiej drzewa miały 165 lat."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy moderatorzy, czy moglibyście mimo wszystko odbanować Maju?

 

On przynajmniej próbuje argumentować (aktualnie via PW), i trochę szkoda, że nie można dać mu tutaj publicznego odporu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie tęsknię do kłamstw które maju powiela. Z drugiej strony niech sobie chłopina pisze, można go nie czytać.

Ale jak obraża Kolegów, którzy naprawdę znają się na temacie i mają coś do powiedzenia to trochę krew mi się gotuje.

Zwłaszcza, że jest to standardowy zestaw kłamstw, matactw, przeinaczeń, insynuacji a po wszystkim robienie z siebie ofiary prześladowań.

Ile można to tolerować?

 

P.S.

Dla mnie EOT, to temat o czym innym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy moderatorzy, czy moglibyście mimo wszystko odbanować Maju?

 

On przynajmniej próbuje argumentować (aktualnie via PW), i trochę szkoda, że nie można dać mu tutaj publicznego odporu.

 

Nie nie możemy "odbanować" drogiego Jędrusia.

Dostał 10 dni przez moja nieuwagę:-(

Dałem mu karę za obraźliwy wpis do jego ukochanego Bobcata, taka bez punktów karnych bo ma ich już sporo, ale okazało się, że nie znałem działania automatu który to i bez dodatkowych punktów odesłał Jędrusia na dziesięć dni.

Nie było to moim zamiarem i jest mi przykro co napisałem mu na PW.

Jako karę założyłem sobie, że dopóki nasz drogi Jędruś nie powróci nie będę kpił z niego w swych prywatnych wpisach.

I Wy również zachowajcie się jak gentleman's i nie znęcajcie się nad jego wpisami dopóki nie będzie mógł się bronić. Jak zwykle żarliwie i z oddaniem głosząc swoja prawdę.

To taka moja osobista prośba abyście umniejszyli moje poczucie winy za nieznajomość działania silnika forum. Więcej już trak się nie pomylę.

Zbesztam w wątku a kary nie dam, kiedy nie będę musiał użyć bana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie tęsknię do kłamstw które maju powiela. Z drugiej strony niech sobie chłopina pisze, można go nie czytać.

Ale jak obraża Kolegów, którzy naprawdę znają się na temacie i mają coś do powiedzenia to trochę krew mi się gotuje.

Zwłaszcza, że jest to standardowy zestaw kłamstw, matactw, przeinaczeń, insynuacji a po wszystkim robienie z siebie ofiary prześladowań.

Ile można to tolerować?

 

A ja myślę, że większą (i trwałą) wartość mają odpowiedzi i argumenty merytoryczne - czyli w tym przypadku prostowanie przeinaczeń i matactw.

 

Bo jeśli sam odpowiadasz inwektywami, to czym właściwie się różnisz od adwersarza?

 

Dałem mu karę za obraźliwy wpis do jego ukochanego Bobcata, taka bez punktów karnych bo ma ich już sporo, ale okazało się, że nie znałem działania automatu który to i bez dodatkowych punktów odesłał Jędrusia na dziesięć dni.

 

OK, rozumiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.