Skocz do zawartości
IGNORED

IMPERIUM SŁOWIAŃSKIE


Gość A&T

Rekomendowane odpowiedzi

Gość A&T

(Konto usunięte)

Tu jest odpowiedź.

http://www.audiostereo.pl/no-to-co-szczepimy-sie-pewnie-jak-nie-to-wpier_95485.html/page__st__2900#entry4134051

Napisałeś mi na PRIV że bany nie sa na stałę. Informacja ta też nie jest na stałę. Bany zostaną usunięte informacja również. Ja ne mam nic do ukrycia.

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Najnowsze badania archeologiczne oraz zakrojone na szeroką skalę kilkuletnie badania genetyczne potwierdzają obecność naszych przodków - Słowian na ziemiach na wschód od rzeki Łaby od przeszło kilku tysięcy lat przed narodzeniem Chrystusa. Oznacza to, że Słowianie są ludem rdzennym dla tych ziem oraz tworzyli organizacje plemienne i zapewne państwowe na tych terenach wiele lat wcześniej niż podaje to oficjalna nauka. Na prelekcji przyglądniemy się temu procesowi oraz odnalezionym artefaktom, również w kontekście zakładanego istnienia przedchrześcijańskiej Polski czyli starożytnej Lechii. Potrzeba dotarcia do prawdy o swoich korzeniach będzie

naszym przewodnikiem, a że wiele z przeszłych wydarzeń miało miejsce na terenie dzisiejszego Krakowa i okolic, poprzez bezpośrednią znajomość jego topografii, jak można założyć, będziemy mieli dobrą okazję do lepszego ich zrozumienia.

 

Najnowsze badania archeologiczne oraz zakrojone na szeroką skalę kilkuletnie badania genetyczne potwierdzają obecność naszych przodków - Słowian na ziemiach na wschód od rzeki Łaby od przeszło kilku tysięcy lat przed narodzeniem Chrystusa. Oznacza to, że Słowianie są ludem rdzennym dla tych ziem oraz tworzyli organizacje plemienne i zapewne państwowe na tych terenach wiele lat wcześniej niż podaje to oficjalna nauka.

A wodzem ich był Jarosław Pierwszy...

 

Brednie księdza Kadłubka wiecznie żywe.

Już w pierwszej minucie ten cały Białczyński rzekł prawdę absolutną:

"Spotykamy się tutaj w dość specyficznym gronie... ".

Fakt. Choć słowo "specyficzny" nie oddaje pełni absurdu.

Doszedłem do stwierdzenia,jakoby "Polska jest sercem świata"; tak powiedział...

Ale co jest żołądkiem lub jelitami - tego nie powiedział.

A szkoda.

Napisałeś mi na PRIV że bany nie sa na stałę. Informacja ta też nie jest na stałę. Bany zostaną usunięte informacja również. Ja ne mam nic do ukrycia.

 

To tez miałeś zdjęte, a po tym oczywiście jak zawsze zacząłeś w tych watkach swój trolling!

Teraz szantażujesz moderację, że jak nie zdejmie ci banów za trolling to będziesz zamieszczał w stopce prowokacyjne i kłamliwe sentencje?

Dosyć tego!

Tak sobie wspominam.

Będąc dziecięciem lubiłem przebywać w towarzystwie sąsiada.

Facet opowiadał takie niestworzone rzeczy...

Dzieciarnia i młodzież była zafascynowana.

 

Teraz Arton i kilku Kolegów na Forum uprawiają podobne opowieści.

Nie zmarnuj tego Arton.

Usuń ten tekst ze stopki.

Arton, kiedy osiągnie siedemnastą gęstość sprowadzi nam autentycznych pralechitów sprzed trzydziestu tysięcy lat

i oni dadzą świadectwo prawdzie jedynej skrzętnie ukrywanej przed nami maluczkimi przez zawistnych historyków kupionych przez zakłamany świat oficjalnej nauki!

Jednego już chyba widujemy w TV. To chyba Prezes ;-).

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

  • 1 miesiąc później...
Gość D.S.D

(Konto usunięte)

Dla wszystkich miłośników historii Słowian. Pierwszy Polak został odnaleziony w Kareli nad jeziorem Omega. Datowanie na 8 tyś. lat wstecz.

Słynne Imperium Lechitów, które miało egzystować w czasach gdy dopiero powstawały egipskie piramidy, mogło istnieć naprawdę. Wskazują na to kolejne dowody potwierdzające, że historia dzisiejszych Słowian sięga dalekiej starożytności. Historię o Lechitach, którzy stworzyli imperium, w czasach gdy nie doszło jeszcze nawet do rozkwitu antycznej Grecji, nieoczekiwanie wspierają badania genetyczne i odkrycie pobojowiska wielkiej bitwy w okolicy Szczecina, której według współczesnej wiedzy, nie powinno tam być.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Q4Qo3SZsAV0&t=205s

 

Historia Słowian w Wedach Słowiańskich. :)

HISTORIA SLOWIAN W WEDACH ARYJSKO SŁOWIAŃSKICH.pdf

Imperium słowiańskie, to przede wszystkim brak papieru toaletowego przez wiele wiele lat. No nie było papieru do dupy - tylko jak oddałeś tone makulatury, wtedy mogłeś liczyć na przydział. Ale prawdziwi imperialiści słowiańscy myją dupy, a nie podcierają, więc wszystko ok!

Parker's Mood

Gość D.S.D

(Konto usunięte)

Kolejne dowody wskazują, że starożytne Imperium Lechitów mogło istnieć naprawdę!!!

 

Słynne Imperium Lechitów, które miało egzystować w czasach gdy dopiero powstawały egipskie piramidy, mogło istnieć naprawdę. Wskazują na to kolejne dowody potwierdzające, że historia dzisiejszych Słowian sięga dalekiej starożytności. Historię o Lechitach, którzy stworzyli imperium, w czasach gdy nie doszło jeszcze nawet do rozkwitu antycznej Grecji, nieoczekiwanie wspierają badania genetyczne i odkrycie pobojowiska wielkiej bitwy w okolicy Szczecina, której wedlug współczesnej wiedzy, nie powinno tam być.

 

cqffzluxgaalulr.jpg?itok=isaDdPRn

 

Z tak dawnych czasów nie zachowały się do dzisiaj żadne przekazy. Dlatego właśnie dochodzenie do prawdy jest bardzo trudne. Przełomem w kwestii przodków zamieszkujących dzisiejsze terytorium Polski i państw ościennych były postępy w genetyce. Chodzi przede wszystkim o badania DNA, które precyzyjnie ustalają rozkład populacji w naszej części Europy, na podstawie analiz porównawczych odnalezionego materiału genetycznego zmarłych przed tysiącami lat ludzi ze składem genomu współczesnych narodów.

 

 

 

Okazało się, że w analizowanych szczątkach znajduje się dominująca ilość nietypowej mutacji chromosomu Y, tak zwana haplogrupa R1a. Lud o tak specyficznej sygnaturze genetycznej mieszkał na obszarze od Karelii do terenów dzisiejszej Polski aż do wschodnich Niemiec. Badania genetyczne wskazują na to, że nasi przodkowie pojawili się w dorzeczu Odry i Wisły przynajmniej 3 tysiące lat temu.

 

sfsdfsdf.jpg?itok=e5mTLfpf

 

Całość

 

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kolejne-dowody-wskazuja-ze-starozytne-imperium-lechitow-moglo-istniec-naprawde

Nawet gdyby

nasi przodkowie pojawili się w dorzeczu Odry i Wisły przynajmniej 3 tysiące lat temu.

to od słabych liczebnie plemion zajętych łowiectwem, prymitywnym rolnictwem i obroną przed sąsiadami droga do jakiegokolwiek imperium jest bardzo daleka.

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Wiadomo, że istniało. Dowody są tu systematycznie zamieszczane. Jedni je widzą inni są ślepi.

 

A jeszcze inni głupoty wypisują.

Gość D.S.D

(Konto usunięte)

Starodawne mapy, manuskrypty, kroniki, wedy , krypty królów na Jasnej Górze, listy królów z wieków z przed czasów Mieszka, zbiory monet a nawet Czarna Piramida to są głupoty. Głupotą jest nie widzieć jak nasza historia była wymazywana czego niepodważalnym dowodem było palenie ksiąg na stosach inkwizycji i niszczenie historii państwowości za czasów zaborów. To tylko niektóre z przykładów.

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.