Skocz do zawartości
IGNORED

Donald Trump Prezydentem USA - Trzymamy kciuki :)


Tommiashi
 Udostępnij

Czy Donald Trump powinien zostać prezydentem USA?  

165 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Donald Trump powinien zostać prezydentem USA?

    • TAK
      82
    • NIE
      83
  2. 2. Czy zdobycie fotela prezydenta USA przez Donalda Trumpa oczyści atmosferę na linii Rosja - USA?

    • TAK
      48
    • NIE
      117
  3. 3. Czy dzięki zwycięstwu Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w USA jest szansa na odtajnienie umowy TTIP?

    • TAK
      54
    • NIE
      111
  4. 4. Czy zwycięstwo DT w wyborach w USA zmieni coś w ich polityce bliskowschodniej ?

    • TAK
      100
    • NIE
      65
  5. 5. Ilu Generałów w P{entagonie pójdzie na emeryturę jak DT zostanie prezydentem USA?

    • 5
      75
    • 50
      55
    • 150
      35


Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

Jakby wolał to drugi raz by go wybrał. ?

Nic dobrego ze strony USA przy Trumpie Rosję nie spotkało. Przy ewentualnym Bidenie też nie spotka. Więc jeden ch*j.

PS. Według Bidena "perspektywy stosunków radziecko-amerykańskich są dobre". ?

 

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem na tvp,info żeby zobaczyć jakie jest stanowisko reżimu w sprawie dzisiejszych demonstracji.

Na razie chyba nie wiedzą co pisać, ale trafiłem na "artykuł" na temat wyborów w USA. No i zdziwko mnie wzięło, ale zrozumiałem skąd te przedziwne pomysły naszych forumowych PiSowców.

Zdziwko mnie wzięło bo to artykuł - kuriozum. No i na pierwszej stronie oficjalnej telewizji państwowej.

"Po ogłoszeniu przez część amerykańskich mediów, że to Joe Biden został zwycięzcą wyborów prezydenckich światowa lewica dała się ponieść fali euforii. Na ulice amerykańskich miast, pomimo tego, że koronawirus wciąż zbiera tam śmiertelne żniwo, wyszły tłumy, a w social mediach królowały niewybredne komentarze dotyczące „pożegnania” Donalda Trumpa. Głęboką ulgę słychać było też w Berlinie, Paryżu i Brukseli, mających do tej pory nie po drodze z Republikaninem."

Dalej jest jeszcze lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, JuG napisał:

Według Bidena "perspektywy stosunków radziecko-amerykańskich są dobre". ?

Jurij - znajdź jeszcze zdjęcie Bidena z Abri de Cro Magnon i będę usatysfakcjonowany!

??

11 minut temu, Grutka napisał:

Będą  ataki na Polskę przez bidena i tą  jego zastępczyni z Indii, musi być wszystko lewackie 

Do szkoły, ośla łąko!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałem na tvp...
Zdziwko mnie wzięło bo to artykuł - kuriozum. No i
Dalej jest jest jeszcze lepiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )


Autor lze i zmysla jeszcze lepiej niz sam TrampekIMG_5193.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Jaro 747, reżim to masz w tvn24 ,same kłamstwa całą dobę, skąd w nowożytnych czasach w Polsce po 1990roku, wzięła się nazwa telewizja reżimowa? Za czasów platformy, z Panem Kraśko na czele w TVP, potem za zasługi dla reżimu, gdzie trafił? No jak to gdzie? Do TVN, jedynej obiektywnej telewizji, która mówi tylko samą prawdę  całą dobę, ni krzty stronniczości i kłamstwa tam nie ma, jest całkowicie  niezależna, tylko od czego? Od prawdy, a niby od czego ? jak i w polskich sądach, ta Temida w Polsce, to jej wzrok pożera i uśmierca, ale tylko tych, którzy są biedni i nie mają układów. Więc włączyłem dziś Polsat, a tam Gozdyra, aż bije od niej stronniczością i lewactwem, powinna na zmianę w TVN 24, prowadzić  burkę nad i, z tą  jak jej tam? Smerfetka córką komucha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grutka napisał:

Jaro 747, reżim to masz w tvn24 ,same kłamstwa całą dobę, skąd w nowożytnych czasach w Polsce po 1990roku, wzięła się nazwa telewizja reżimowa? Za czasów platformy, z Panem Kraśko na czele w TVP, potem za zasługi dla reżimu, gdzie trafił? No jak to gdzie? Do TVN, jedynej obiektywnej telewizji, która mówi tylko samą prawdę  całą dobę, ni krzty stronniczości i kłamstwa tam nie ma, jest całkowicie  niezależna, tylko od czego? Od prawdy, a niby od czego ? jak i w polskich sądach, ta Temida w Polsce, to jej wzrok pożera i uśmierca, ale tylko tych, którzy są biedni i nie mają układów. Więc włączyłem dziś Polsat, a tam Gozdyra, aż bije od niej stronniczością i lewactwem, powinna na zmianę w TVN 24, prowadzić  burkę nad i, z tą  jak jej tam? Smerfetka córką komucha 

Jak Ty to przeżyjesz gdy Biden będzie składał przysięgę....współczuję 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grutka napisał:

Jaro 747, reżim to masz w tvn24 ,same kłamstwa całą dobę, skąd w nowożytnych czasach w Polsce po 1990roku, wzięła się nazwa telewizja reżimowa? Za czasów platformy, z Panem Kraśko na czele w TVP, potem za zasługi dla reżimu, gdzie trafił? No jak to gdzie? Do TVN, jedynej obiektywnej telewizji, która mówi tylko samą prawdę  całą dobę, ni krzty stronniczości i kłamstwa tam nie ma, jest całkowicie  niezależna, tylko od czego? Od prawdy, a niby od czego ? jak i w polskich sądach, ta Temida w Polsce, to jej wzrok pożera i uśmierca, ale tylko tych, którzy są biedni i nie mają układów. Więc włączyłem dziś Polsat, a tam Gozdyra, aż bije od niej stronniczością i lewactwem, powinna na zmianę w TVN 24, prowadzić  burkę nad i, z tą  jak jej tam? Smerfetka córką komucha 

Ale ja synku amerykańskie portale czytam bo gdzie niby mam czytać o amerykańskich wyborach.

1 godzinę temu, JuG napisał:

W Gruzji ? głosy zostaną przeliczone ręcznie w związku z bardzo niewielką przewagą Bidena nad Trumpem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Do 270 głosów Bidenowi wystarcza Pensylwania a jest jeszcze Nevada i Arizona. Tak że Gruzja to już jako truskawka na torcie ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Pisałem o polskich sprawach, a tam biden teraz tam będzie walczył z koronawirusem itd, to amerykanów  sprawa, kogo sobie wybiorą, jak sobie pościelisz,  tak się wyśpisz, w następnej kadencji wygra ktoś od liberałów i tak w kółko, ludzie potrzebują zmian ? lepsze czy gorsze, zmiana dla zmiany,  tak to wygląda ? aby tylko to amerykańskie lewactwo, nie nakazywały nam swoich światopoglądów, ten biden to ledwo co się rusza, głowy nie dam, czy dożyje do końca swojej prezydentury, poza tym to zwykły lewacki dureń, on nawet nie wie, gdzie polska leży,  jak mu CNN powie że koło hong Kongu, to będzie polski w Azji szukał  ? oby tylko nie pozwolił na Nord stream itd, może go zajmą, walki rasowe w Stanach  ? a ta vice prezydent z Indii, to niech wprowadza LGBT do Indii, zobaczymy jak jej pójdzie  ? już to widzę jak by wprowadzała kartę LGBT w Indiach  ? nie chcę być wulgarny, ale dostała  by w łeb od paru Hindusów, wzięło by ją paru w obroty do pały, i by było po LGBT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste zdanie, choć trochę przykrótkie.

 

 

 

Ty jesteś idiota na pełny zegar, czy masz part-time?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Zajebiste zdanie.

 

Ty jesteś idiota na pełny zegar, czy masz part-time?

Też mi się spodobało, fajne.

Nareszcie nam się jakiś czerstwy prawdziwek trafił, musimy o niego dbać. Pochwalić i zachęcić to jeszcze nie raz tu wszystkich zadziwi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Grutka napisał:

To chyba Ty jesteś  idiota, to co piszesz, nie wiadomo o co Ci chodzi, tylko dukasz,  widać że jesteś tym pokoleniem lemingów z fejsa, co wysłowić się nie potrafią i patrząc w smartfona, wpadają pod tramwaj, to tak zwani Zombie 

Właśnie taki jestem. I źle mi z tym bardzo. Ale może gdy dorosnę, to się coś zmieni.

 

Bóg zapłać za dobre słowo, Jaśniepanie. Niech Najświętsza Panienka ma was zawsze w opiece.

Łostańcie z Bogiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ja nie jestem moherowy beret, nie chodzę do kościoła, w Matkę  Boską nie wierzę, ot podyskutowałem sobie i napisałem jak jest ,a Ty przylazłeś, coś napisałeś, tylko nie wiadomo do kogo,dlatego zapytałem, nie wiadomo do czego się odniosłeś nawet  ? no a teraz idę spać, jeszcze film na sen w tv poogladam,  możesz mi pod moją nieobecność tyłek obrobić, pozwalam Ci ? buziaki słodkie Niusiećku ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaro_747 napisał:

czerstwy prawdziwek trafił,

Bez żadnych wątpliwości.

 

5 godzin temu, JuG napisał:

W Gruzji

Wiesz, oni tam mają takie prawo nakazujące przeliczenie, jak różnica wynosi poniżej pół procenta głosów. W każdych zresztą wyborach. To, że w Gruzji będą przeliczać ponownie było wiadomo już tak gdzieś od czwartku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł, ale wyłącznie dla inteligentnych i w miarę zorientowanych wiec z byle czym proszę mi dupy nie zawracać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I kilka cytatów:

"President Donald Trump's efforts to deny the outcome of the 2020 election cannot change an undeniable reality: Joe Biden won decisively, and his lead nationally and in key states has grown over time as more votes have been counted.

President-elect Biden is likely to end up over 5 million votes ahead of Trump in the popular vote when all the counting is done. He'll get about or above 80 million votes -- by far the most of any presidential candidate in history."

I zasadnicze przesłanie:

"And let's be clear, the chance of a recount overturning the results in 2020 is basically nothing."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że chciałeś popełnić wystarczająco duże oszustwo wyborcze, żeby zmienić wynik w Stanie. Jak byś się do tego zabrał?

Weźmy Pensylwanię. Na dzień dzisiejszy margines zwycięstwa Joe Bidena wynosi 50 000 głosów i rośnie. Jak oddać ponad 50 000 fałszywych głosów, nie dając się złapać ani wykryć? Jeśli Demokraci byli na tyle wyrafinowani, by ukraść prezydenturę, dlaczego nie ukradli też kilku miejsc w Senacie?

W 2016 roku Donald Trump twierdził, że od 3 do 5 milionów ludzi głosowało nielegalnie. Powołał nawet komisję, aby znaleźć dowody oszustw wyborczych. Nic nie znalazła.

W wyborach, w których oddano ponad 150 milionów głosów, nie ma wątpliwości, że zostałyby wykryte błędy i nieprawidłowości. Kilkadziesiąt głosów tu i tu nie ma znaczenia. Błędy te nie będą wystarczająco duże, aby zmienić wynik w jakimkolwiek pojedynczym Stanie, nie wspominając o wielu Stanach, co byłyby potrzebne do obalenia wyników wyborów w USA.

Podsumowując, podobnie jak w 2016 roku twierdzenia Trumpa o oszustwach wyborczych są całkowicie bezpodstawne.

(quora)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł wygrzebany w Sieci. Napisany przez Amerykanina, rzuca dużo światła czym w rzeczywistości jest amerykańska "najlepsza demokracja na świecie".

 

Najmilszą rzeczą , jaką możemy powiedzieć o Joe Bidenie, jest to, że jest on sklerotykiem z posuniętą demencją, którego codzienne życie zależy od czujnej opieki żony nad tym co zrobi i powie.

Jest zawsze obecna, gdziekolwiek on jest: szepcze do ucha zapomniane słowo i pokazuje mu, gdzie jest podium a gdzie drzwi wyjściowe.

Po prostu jest jego psem przewodnikiem i suflerem. Z tego, co wiemy, Biden może już nie wstrzymywać (moczu) i potrzebować pieluch dla dorosłych pod piżamą, a pani Biden również tutaj pełni rolę osobistej niani zmieniającej pampersy.

To jest przedwyborczy status naszego nowego prezydenta Joe Bidena.

A co z okresem po wyborach? W jaki sposób nasz upośledzony i zależny od żony prezydent poradzi sobie ze złożonymi sprawami państwowymi i jeszcze bardziej złożoną polityką zagraniczną przez następne cztery lata? Ma już 77 lat i najwyraźniej jego zdolności poznawcze będą naturalnie zmniejszać się wraz z wiekiem, bez żadnej perspektywy na powrót do pełnej sprawności.

Nasuwa się zatem pytanie: dlaczego, u licha, Partia Demokratyczna wybrała go na przywódcę partii i kandydata na prezydenta, skoro wiedzą lepiej niż ty i ja o słabnącej kondycji mentalnej Bidena? Czyżby był tu jakiś odrażający podstęp?

Tak, rzeczywiście istnieje i nazwijmy to „Operacja Kamala”.

Przywództwo Partii Demokratycznej, które rozpaczliwie potrzebuje wygrania Białego Domu i pozostania w nim przez osiem lat, uciekło się do zastosowania niekonwencjonalnej taktyki aby umieścić swojego prawdziwego preferowanego kandydata: kandydata niepopularnego według standardów prezydenckich; kandydata wyznaczonego a nie wybranego.
.
Prawdziwym kandydatem, preferowanym przez Deep State i Lobby Żydowskie jest Kamala Harris, wybrana przez Joe Bidena na wiceprezydenta, a nie sam Joe Biden. Partia Demokratyczna już niedługo będzie przeprowadzać „wielką zamianę”, gdy nie będzie można już ukryć umysłowych mankamentów Bidena. To, co ci szaleńcy z Partii Demokratycznej i zdesperowani stratedzy zrobili w istocie to cynicznie wykorzystali naszą konstytucję i zasady wyborcze, grając w dwie karty przeciwko amerykańskiemu wyborcy. Teraz widzisz demokratycznie wybraną kartę Bidena, a TERAZ widzisz wybraną kartę Kamali Harris. Każda karta w tej przebiegłej grze sprawia, że amerykański wyborca jest zawsze przegrany.
.
Kamala Harris: prawniczka, która dotarła do stanowiska prokuratora okręgowego w ultra liberalnym San Francisco, jest rasy mieszanej: pochodzenia azjatycko-indyjskiego i afroamerykańskiego. Jest połączeniem pierwszej izraelskiej Modi i pierwszej izraelskiej Sammy Davis Jr – jednak mainstreamowe media konsekwentnie nazywają ją „czarnoskórą Amerykanką” i wyraźnie dzieje się tak dlatego, że „Azjatka-Hinduska” nie „sprzedaje się” dobrze podczas wyborów.

Mamy tutaj tę samą celową nieścisłość rasową, jak w przypadku „sprzedaży” wyborcom prezydenta Mulata Obamy. I podobnie jak prezydenci Obama i Trump przed nią, Kamala jest jednocześnie oczarowana i podporządkowana żydowskiej władzy. Lobby żydowskie promowało jej wybór jako przyszłego prezydenta, mimo że była pierwszą Demokratką, która odpadła z wyścigu prezydenckiego i pierwszą Demokratką, którą z wyścigu wyparła Tulsi Gabbard.

Bezdzietna, w wieku 56 lat, żona rozwiedzionego Żyda, nazywa siebie „dumną i kochającą macochą” swoich dwojga żydowskich dzieci. Tak więc Kamala najwyraźniej ma osobisty i karierowy powód by służyć Izraelowi ponad wszystko.

W tym sensie można powiedzieć, że Kamala faktycznie wyszła za mąż za Izrael i zagwarantowała sobie w ten sposób awans w hierarchii politycznej USA, pomimo jej niskiej popularności nawet wśród Demokratów. Jak inaczej wytłumaczyć największego przegranego w prawyborach, który w końcu został faktycznym prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki?

Oto „niekonwencjonalny” podstęp wymyślony przez zbrodniczych strategów Demokratów. Oto miejsce zbrodni, gdzie amerykańska demokracja została dźgnięta w serce i walnięta między oczy.
To ona może równie dobrze być katalizatorem wojny rasowej zaplanowanej dla Ameryki przez żydowską potęgę, kiedy Ameryka znajdzie się z dnia na dzień rządzona przez wyznaczoną (nie wybraną) kolorową prezydentkę.

Kiedy to się stanie, to widzę już ocean białej wściekłości i świszczące w powietrzu kule.
.
Ale aż do dnia, w którym Kamala przejmuje Biały Dom z pomocą żydowskiego przekrętu, mamy Bidena.
.
Biden to zaangażowany syjonista. Biden, stary człowiek, który lubi lubieżne dotykanie małych dziewczynek.
Biden, zwolennik kolorowych rewolucji i wojen dla Żydów.
Biden, który nie wie, gdzie są drzwi wyjściowe.
Biden, który jest kiepski z matematyki, ale dobrze radzi sobie z liczeniem pieniędzy z korupcyjnych transakcji.
Biden, symbol i podpora największego żydowskiego przekrętu na szkodę amerykańskiego wyborcy i jego ukochanej konstytucji.

Cóż więcej powiedzieć? Powodzenia, Amerykanie. Na pewno będziecie pieprzeni przez następne 4-8 lat. Macie przerąbane, może nawet na wieczność.

Źródło oryginalne:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60% darowizn, które Trump zabiera do „Georgia Recount Fund” lub do „Election Defense Fund”, idzie na długi kampanii. Nieważne, że miliony ludzi nie mogą opłacić swoich rachunków za prąd ani innych pilnych rachunków.

Pozostałe 40% trafia na konto operacyjne Partii Republikańskiej, która może wydawać pieniądze w dowolny sposób. A jeśli moje umiejętności matematyczne są nadal dokładne, oznacza to, że 0% pieniędzy trafi do Georgii.

Trump wciąż oszukuje swoich zwolenników. Jedynymi wydatkami za kampanię są pensje jego kamaryli, wydatki i opłaty prawne.

Smutne jest to, że Trump i jego ludzie nie mają nic przeciwko temu, że ofiarodawcy mogą nie być w stanie nakarmić swoich dzieci, ale na Boga niech oddadzą Donaldowi ostatniego dolara.

Jedno pytanie: nawet jeśli jesteś gotów zapłacić rachunki tego, przynajmniej wg republikanów, najbardziej odnoszącego sukcesy biznesmena w Ameryce, czy istnieje możliwość, że mimo wszystko nie odniesie sukcesu w obalaniu wyników wyborów na Prezydenta?

Otóż nie ma nic lepszego niż walka z prawdopodobnym "oszustwem" za pomocą gigantycznego oszustwa. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ostatnia szumowina i gównojad w tym przypadku nie wolałby Trumpa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Amator 2b napisał:

Tylko ostatnia szumowina i gównojad w tym przypadku nie wolałby Trumpa.

No - pacz.

To ich tam strasznie dużo w tej Ameryce...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.