Skocz do zawartości
IGNORED

Donald Trump Prezydentem USA - Trzymamy kciuki :)


Tommiashi
 Udostępnij

Czy Donald Trump powinien zostać prezydentem USA?  

165 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Donald Trump powinien zostać prezydentem USA?

    • TAK
      82
    • NIE
      83
  2. 2. Czy zdobycie fotela prezydenta USA przez Donalda Trumpa oczyści atmosferę na linii Rosja - USA?

    • TAK
      48
    • NIE
      117
  3. 3. Czy dzięki zwycięstwu Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w USA jest szansa na odtajnienie umowy TTIP?

    • TAK
      54
    • NIE
      111
  4. 4. Czy zwycięstwo DT w wyborach w USA zmieni coś w ich polityce bliskowschodniej ?

    • TAK
      100
    • NIE
      65
  5. 5. Ilu Generałów w P{entagonie pójdzie na emeryturę jak DT zostanie prezydentem USA?

    • 5
      75
    • 50
      55
    • 150
      35


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest lepszy powód by nie popierać Trumpa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trumpowi pyknie parę punkcików więcej:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trumpowi pyknie parę punkcików więcej:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Potraktujmy to zdroworozsądkowo. Islam istnieje i ma się dobrze, coraz lepiej. Jak widać politycy i wszechmocni tego świata muszą się dopasowywać do obecnej sytuacji, mód, tego co jest na świeczniku. Wygląda to powoli tak, jakby na Ziemi faktycznie miała miejsce wojna religijna, wojna o przekonania dot. spraw wiary.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło to słyszeć, oby Trump wugrał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

...Powtórzył, że konieczne jest wprowadzenie zakazu wjazdu do Stanów Zjednoczonych muzułmanów urodzonych poza USA. - Nie możemy już sobie pozwolić na polityczną poprawność - podkreślił miliarder.

 

Wygrana Trumpa spowodowałaby przekroczenie pewnej granicy psychologicznej i olbrzymie wsparcie dla morale politycznych ruchów antyislamskich w krajach Zachodu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło to słyszeć, oby Trump wugrał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

...Powtórzył, że konieczne jest wprowadzenie zakazu wjazdu do Stanów Zjednoczonych muzułmanów urodzonych poza USA. - Nie możemy już sobie pozwolić na polityczną poprawność - podkreślił miliarder.

 

Wygrana Trumpa spowodowałaby przekroczenie pewnej granicy psychologicznej i olbrzymie wsparcie dla morale politycznych ruchów antyislamskich w krajach Zachodu.

 

A może tylko gra ja głosy. W końcu ludzie nie chcą muzułmanów i przy demokratycznej decyzji by sie ich pozbyto. Więc warto to wykorzystać podczas wyborów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ludzie nie chcą muzułmanów

"Ludzie" nie chcą obcych. Po muzułmanach kolej przyjdzie m.in. na Polaków.

 

A kiedy Trump wycofa USA z Europy i obca siła złapie nas za gardło, nikt już nie przyjmie więcej naszej emigracji. Finito.

 

A gdzie Ty zamierzasz wówczas uciekać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tylko gra ja głosy. W końcu ludzie nie chcą muzułmanów i przy demokratycznej decyzji by sie ich pozbyto. Więc warto to wykorzystać podczas wyborów.

 

Nie będzie mógł mówić po ewentualnej wygranej "refugees welcome".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ludzie" nie chcą obcych. Po muzułmanach kolej przyjdzie m.in. na Polaków.

 

A kiedy Trump wycofa USA z Europy i obca siła złapie nas za gardło, nikt już nie przyjmie więcej naszej emigracji. Finito.

 

A gdzie Ty zamierzasz wówczas uciekać?

 

Niekoniecznie. Sa obcy ktorych tolerują bardziej i mniej. Muzułmanów zawsze mniej. U nas Ukraińcy np sa neutralnie odbierani. Muzułmanie wrogo. Rumuni niechętnie ale w większości akceptowalni. Polacy w większości sa akceptowalni za granicą. Także nie ma co siać propagandy. Problem jest z muzułmanami tym bardziej ze decyzje odnośnie przyjmowania sa podejmowane przez utajnione władze potajemnie. Reszta jest oficjalna i legalna.

 

Dlatego będą teraz sie pojawiax odoby które dla głosów beda próbowały cos zdziałać w tym koerunku. To czy im sie uda to juz inna kwestia zależy kto za tym stoi. Jeśli finansjera w ten sposób chce sie utrzymać wpychajac sniadych i zaklucajac spokój w Europie to marnie to widzę tym bardziej ze ka w tym cel... Być może chodzi o kontrolę Europy żeby nie chciała zagrozić konkurencji zza oceanu zawsze lepsza slabsza konkurencja.

Rosją i chinami by sie zajęli bo jedni za bardzo sie zbroja a drudzy za bardzo sie uprzemyslawiaja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez antymalkontent

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas Ukraińcy np sa neutralnie odbierani

Dopóki sprzątają...

Także nie ma co siać propagandy.

Więc przestań ją siać.

utajnione władze

Masz na myśli Akcje Katolicką czy KGB?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki sprzątają... Więc przestań ją siać.Masz na myśli Akcje Katolicką czy KGB?

 

Raczej te zza oceanu. Ewentualnie ci od drukowania i kredytów.

 

A Ukraińcy... Sa do nas zblizeni więc odbierani neutralnie.

Sniadzi to obca kultura.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniadzi to obca kultura.

Raczej inny kolor skóry.

 

Uważasz się za kogoś lepszego, bo jesteś białasem?

 

Raczej te zza oceanu. Ewentualnie ci od drukowania i kredytów.

Indianie?

 

Kto drukuje i pożycza?

 

Skrzyknij ziomków, drukujcie i pożyczajcie, a nie płaczcie po kątach, niedorajdy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej inny kolor skóry.

 

Uważasz się za kogoś lepszego, bo jesteś białasem?

 

Indianie?

 

Kto drukuje i pożycza?

 

Skrzyknij ziomków, drukujcie i pożyczajcie, a nie płaczcie po kątach, niedorajdy.

 

Jestem biały i kultura białych mnie interesuje i odpowiada. Sbiadych nie. I takie podejście maja ludzie wiec nie ma sie co dziwić ze nie chca sbiadych z calkiem innej kultury.

 

Udruga część jest bez sensu więc nie odpowiadam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem biały i kultura białych mnie interesuje i odpowiada. Sbiadych nie

Wszyscy pochodzimy od bardzo śniadych, bo nawet czarnych. A ty się po prostu uważasz za kogoś lepszego.

 

Wyobraź sobie, że ci "śniadzi" też uważają się za kogoś lepszego od Ciebie.

 

Udruga część jest bez sensu więc nie odpowiadam.

Nie odpowiadasz dlatego, że nie potrafisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pochodzimy od bardzo śniadych, bo nawet czarnych. A ty się po prostu uważasz za kogoś lepszego.

 

Wyobraź sobie, że ci "śniadzi" też uważają się za kogoś lepszego od Ciebie.

 

Nie odpowiadasz dlatego, że nie potrafisz.

 

Jak mam traktować powaznie drugą część jesli nawet NBP ma zakaz drukowania... Ja mam z ziomkami drukowac. Mowie bez sensu.

 

Tej mafii nie przeskocze jest za mocna.

 

No dobra tych przy kebabie pracujących normalnych w sumie nic nie mam. Ale do reszty szczególnie pokazujacych dobitnie swoją kulturę ktora uwazam za patologiczna... Albo po prostu zacofana u nas tez w sredniowieczu zabobony rzadzily... Juz nie akceptuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam traktować powaznie drugą część jesli nawet NBP ma zakaz drukowani

Co ty pleciesz?

 

Tej mafii nie przeskocze jest za mocna.

Której mafii? Pisowskiej? Lepiej się staraj
No dobra tych przy kebabie pracujących normalnych w sumie nic nie mam

 

A gdyby pracowali w policji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by pracowali. Gorzej jak by nie pracowali... A jeszcze dostawali.

 

I bujdy wszczynali

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem biały i kultura białych mnie interesuje i odpowiada. Sbiadych nie. I takie podejście maja ludzie wiec nie ma sie co dziwić ze nie chca sbiadych z calkiem innej kultury.

 

No dobra tych przy kebabie pracujących normalnych w sumie nic nie mam. Ale do reszty szczególnie pokazujacych dobitnie swoją kulturę ktora uwazam za patologiczna... Albo po prostu zacofana u nas tez w sredniowieczu zabobony rzadzily... Juz nie akceptuje.

 

Biali? Owszem, siła napędowa, ale za paznokciami mają więcej brudu niż jakakolwiek inna rasa. W ramach najnowszej historii Niemcy zgotowali światu taki los, o którym tylko inni mogą pomarzyć (jedynie Japończycy w kwestii technicznej zadawania bólu byli lepsi). Francuzi? To jest dopiero obraz rozpaczy najnowszej historii - w ramach rozbudowy terytorium weszli do Algierii i się czuli jak u siebie. Jeszcze nie tak dawno, bo w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku, ciężarówki wypełnione po brzegi w karabiny zaopatrywały w nią kolonizatorów, a ci w ramach sezonu turystycznego odstrzeliwali bezbronną ludność cywilną Algierii jak kaczki - wszystkich: starców, kobiety, dzieci - ulice płynęły krwią, a setki, tysiące trupów leżały sobie jak gdyby nigdy nic jeden obok drugiego. Angielscy sado-dżentelmeni w białych rękawiczkach też po cichu uwielbiali wprowadzać swoje porządki wszędzie gdzie się dało i zaciskać pętlę na szyi prawie każdemu, kto się sprzeciwiał. I to wszystko działo się prawdopodobnie w imię Boga i szerzenia białej kultury, tak? O Ruskich nawet nie ma co wspominać - chyba nikt nie może się pochwalić tak celnym strzałem w potylicę w sensie seryjnym - i to z odległości 20 centymetrów - mistrzowie! Biali mistrzowie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Biali mistrzowie!

 

O sukcesach niesienia cywilizacji czerwonym, wychowania pracą czarnych i szerzenia demokracji pośród śniadych przez Imperium Dobra mierzonych milionami trupów nie napisałeś z powodu braku czasu, braku wiedzy czy patriotyzmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chruszczow klepał butem w stół i mówił zaraz po kryzysie kubańskim, że jak nie chcecie Amerykanie komunizmu teraz, zaraz i na raz, to będziemy go wam wdrażać stopniowo i systematycznie - tego nikt nie przewidział, że ta gówniana myśl naprawdę odniesie światowy sukces. Był czas, żeby tę myśł raz na zawsze wyciąć z pamięci, ale jak zwykle łatwowierzący i infaltyny Zachód zbagatelizował sprawę. Skąd nadajesz JuG? Jesteś mądrym userem - jednym z najinteligentniejszych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

ta gówniana myśl naprawdę odniesie światowy sukces

 

Uważasz banksterów, koncernowców i innych bilderbergów za komunistów?

 

Skąd nadajesz JuG?

 

Z kraju dalece niedoskonałego lecz jak dla mnie optymalnego do życia - Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Biali? Owszem, siła napędowa, ale za paznokciami mają więcej brudu niż jakakolwiek inna rasa. W ramach najnowszej historii Niemcy zgotowali światu taki los, o którym tylko inni mogą pomarzyć (jedynie Japończycy w kwestii technicznej zadawania bólu byli lepsi). Francuzi? To jest dopiero obraz rozpaczy najnowszej historii - w ramach rozbudowy terytorium weszli do Algierii i się czuli jak u siebie. Jeszcze nie tak dawno, bo w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku, ciężarówki wypełnione po brzegi w karabiny zaopatrywały w nią kolonizatorów, a ci w ramach sezonu turystycznego odstrzeliwali bezbronną ludność cywilną Algierii jak kaczki - wszystkich: starców, kobiety, dzieci - ulice płynęły krwią, a setki, tysiące trupów leżały sobie jak gdyby nigdy nic jeden obok drugiego. Angielscy sado-dżentelmeni w białych rękawiczkach też po cichu uwielbiali wprowadzać swoje porządki wszędzie gdzie się dało i zaciskać pętlę na szyi prawie każdemu, kto się sprzeciwiał. I to wszystko działo się prawdopodobnie w imię Boga i szerzenia białej kultury, tak? O Ruskich nawet nie ma co wspominać - chyba nikt nie może się pochwalić tak celnym strzałem w potylicę w sensie seryjnym - i to z odległości 20 centymetrów - mistrzowie! Biali mistrzowie!

 

Ale biali hamerykanie teraz wprowadzają sniadych... W celu osłabienia Europy... Oczywiście chodzi im o Niemcy. Takie już geny mamy. A może to celowe żeby nie zaludnic planety w koncu przy 50 miliardach ludności by nie wydolila.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz banksterów, koncernowców i innych bilderbergów za komunistów?

 

Jak najbardziej - globalizm nie jest fikcją. Z drugiej strony może to i lepiej, że w przyszłości będą mogli człowieka wyłączyć? Wysyp debilizmu jest zatrważający. Nie wszystkie narody zasługują na 'demokrację' i 'wolność'. O tym mówił już Hussein, Kadafi, Stalin, Tito - można powiedzieć, że mieli rację.

 

Ale biali hamerykanie teraz wprowadzają sniadych... W celu osłabienia Europy... Oczywiście chodzi im o Niemcy. Takie już geny mamy. A może to celowe żeby nie zaludnic planety w koncu przy 50 miliardach ludności by nie wydolila.

 

To nie są Amerykanie - to Soros i Rothschild grają w szachy. Na razie jest lekko ponad siedem miliardów - o cztery za dużo!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Wysyp debilizmu jest zatrważający.

 

Przy nowoczesnym systemie oświaty nie jest to zaskakujące.

 

'demokrację' i 'wolność'

 

Jest kawał o Pinokio, takim drewnianym pajacyku. Miał dziewczynę, Malwinę. Wieczór, Pinokio głośno stuka do zamkniętych drzwi błagając - Malwino, Malwino, otwórz! - Nie otworze. - Malwino, Malwino, otwórz, ja Cię bardzo kocham! - Idź stąd, od Twojej miłości całą pi.dę (sorry) mam w drzazgach!

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kraju dalece niedoskonałego lecz jak dla mnie optymalnego do życia - Polski.

 

Z Polski? Co tu robisz Jurij, przecież w Rosji z tego co piszesz jest lepiej?

Zesłali cię tutaj za karę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

przecież w Rosji z tego co piszesz jest lepiej?

 

Jarku, cały czas masz problem ze zrozumieniem tego co piszę. Jeszcze raz: nie piszę, że w Rosji jest lepiej lub gorzej, piszę, że w Rosji nie jest tak jak wynika to z polskiej i zachodniej propagandy.

 

Zesłali cię tutaj za karę?

 

Los bywa okrutny. )))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.