Skocz do zawartości
IGNORED

Audio mity


biniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Grzegorz7 napisał:

Sound!

Nie było mnie tu dwa lata a Ty żeś kabli zaczął kuźwa słuchać?!

Coś Ty...już od co najmniej 2 lat nie słucham i nie porównuję.
Jedynie dzielę się swoim doświadczeniem z tymi, którzy go w tym temacie nie mają. ?

P.S. A gdzie Ty byłeś kiedy Cię nie było?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.01.2020 o 01:40, rivage napisał:

wnioskujac po tym co piszesz ... no ale to moze byc niebezpieczne , trza stanac twarza do oponenta i mu w oczy powiedziec ze jest oszustem i mu to jeszcze UDOWODNIC...

Ooooo... :) zawiało groźbą :) hehehe jestem dosłownie przerażony :) a co do udowadniania to myślę że da się to zrobić bez najmniejszego problemu nawet bez użycia specjalistycznego sprzętu jak np. analizator widma akustycznego itp. wystarczą świadkowie i zwykły ślepy test :))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, robbit napisał:

nikt nie zmusza ale ludzie bezustannie są nagabywani do zakupu , sytuacja jest identyczna jak w przypadku garnków wciskanych ludziom po kilka tysięcy

Ze wszystkim tak jest...nie tylko z kablami, czy garnkami, a inwazyjne reklamy mają ludziom pobudzać wyobraźnię i zachęcać do kupowania czegoś co nie jest warte oferowanej ceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.01.2020 o 01:44, rivage napisał:

oj dzieci we mgle 
przed trybunalem stanu ani sadem najwyzszym nikt nigdy nie stanie by skutecznie mu zawyrokowac - w tych instytucjach ZAWSZE maja ludzi ci ktorych potem sadza - NIEZALEZNIE od politycznej metki po kolejnych wyborach -

w tym jednym przypadku mam pewne obawy że możesz mieć rację 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sir.jax napisał:

Xajas, ja mialem na myśli grono pomiarowców i wyznawców jedynie slusznego nurtu propagowanego przez  guru "Reduktora szumu", czy jak mu tam.

baaardzo chciałbym zobaczyć konfrontację Pana z Reduktora szumu z tobą na argumenty na żywo :)  już sobie wyobrażam jak po każdym argumencie zaczynasz się jąkać hahaha , bo widzisz kolego , tu na forum możesz udawać kogo zechcesz ale mam pewność że gdyby padła ze strony REDUKTORA SZUMU taka propozycja nie podjął byś wyzwania bo jesteś tu  na tym forum czynnikiem wyłącznie propagandowym a te bezustanne wpisy i uniki ślepego testu sugerują że masz płacone chyba od wpisu . Poza tym podejrzewam że sam nie masz takich kabli , może jedynie o nich marzysz bo ludzie których na nie stać nie siedzieli by tu i nie przekrzykiwali by się bo najzwyczajniej mają to w dupie . Przynajmniej ja bym miał . Jedynym zatem wyjaśnieniem twojej aktywności w tym temacie jest to że jesteś sprzedającym , ale skoro twierdziłeś gdzieś wcześniej że nie , pozostaje że masz płacone od wpisu :) podziel się z nami informacją , ile masz już w śwince ??:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, soundchaser napisał:

Coś Ty...już od co najmniej 2 lat nie słucham i nie porównuję.
Jedynie dzielę się swoim doświadczeniem z tymi, którzy go w tym temacie nie mają. ?

P.S. A gdzie Ty byłeś kiedy Cię nie było?

Robiłem rzeczy wielkie. Nie mogę zdradzić szczegółów bo po wszystkich, którzy to czytają przyszliby poważni panowie...

Wracając do tematu.

1. Czy dobry sprzęt to taki, który dostarcza użytkownikowi satysfakcji.

2. W lichym sprzęcie wszystko może zagrać.

3. Dla wielu kwintesencją są poszukiwania.

4. W dobrym sprzęcie niczego się nie znajdzie.

5. Lichy sprzęt poprzez możliwości znajdowania daje satysfakcję i staje się dla poszukiwaczy dobrym sprzętem.

Jeszcze oczywiście trzeba sobie zadać pytanie, czy jakiekolwiek poszukiwanie ma sens. Jedni będą dublować zaśniedziały kabel do rozrusznika w maluchu, drudzy wysyłać ludzi na orbitę. W tym pierwszym przypadku kabel zagra, w drugim jakby zagrał którykolwiek to rakieta spier....łaby się na Ziemię...

I tak sobie myślę, że sprzęt dostarcza mi satysfakcji jak ładnie wygląda. Jak mi ładnie gra muzyka to na sprzęt nie zwracam uwagi...

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, robbit napisał:

baaardzo chciałbym zobaczyć konfrontację Pana z Reduktora szumu z tobą na argumenty na żywo ? już sobie wyobrażam jak po każdym argumencie zaczynasz się jąkać hahaha , bo widzisz kolego , tu na forum możesz udawać kogo zechcesz ale mam pewność że gdyby padła ze strony REDUKTORA SZUMU taka propozycja nie podjął byś wyzwania bo jesteś tu  na tym forum czynnikiem wyłącznie propagandowym a te bezustanne wpisy i uniki ślepego testu sugerują że masz płacone chyba od wpisu . Poza tym podejrzewam że sam nie masz takich kabli , może jedynie o nich marzysz bo ludzie których na nie stać nie siedzieli by tu i nie przekrzykiwali by się bo najzwyczajniej mają to w dupie . Przynajmniej ja bym miał . Jedynym zatem wyjaśnieniem twojej aktywności w tym temacie jest to że jesteś sprzedającym , ale skoro twierdziłeś gdzieś wcześniej że nie , pozostaje że masz płacone od wpisu ? podziel się z nami informacją , ile masz już w śwince ??:)

Hahahahaha.

Uwielbiam tego typu wpisy i podejrzenia.

????????????

Dzięki za poprawę humoru na resztę dnia. 

P.S.

Mierzenie i porównywanie kabelków z różnicą cenową co 20zl, to tylko w stylu reduktorek, toż to kabelki z jednej szpuli w chińskiej fabryce, tyle że obrandowane różnymi nazwami.

???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, robbit napisał:

a te bezustanne wpisy i uniki ślepego testu sugerują że masz płacone chyba od wpisu

Nawet nie masz pojęcia jak się mylisz, mam świadomość większą niż ci się wydaje, ostatnio słuchałem dwóch skrajnie różnych cenowo źrodeł i wiele razy w tych odsłuchach bym poległ w ślepaku, a i bez tego było trudno

46 minut temu, robbit napisał:

Poza tym podejrzewam że sam nie masz takich kabli , może jedynie o nich marzysz

To akurat dość mocno pasuje i myślę, że bardzo przylgnęło do antykablarzy.

Teza nie trafiona.

Ooopssss.

???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sir.jax napisał:

słuchałem dwóch skrajnie różnych cenowo źrodeł i wiele razy w tych odsłuchać bym poległ w ślepaku, a i bez tego było trudno

To były słyszalne różnice czy nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sir.jax napisał:

To akurat dość mocno pasuje i myślę, że bardzo przylgnęło do antykablarzy.

Teza nie trafiona.

Ooopssss.

tak ? to jakie kable posiadasz ? i za ile ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, przemak napisał:

To były słyszalne różnice czy nie?

Nie na każdym materiale/nagraniu były takie oczywiste.

Było też kilka zmiennych, które mogły mieć znaczenie, ale za wiele by pisać.

Sorry, nie kręcisz mnie w dalszą dyskusję.

1 minutę temu, robbit napisał:

tak ? to jakie kable posiadasz ? i za ile ? 

Rozumiem, ze jak się dowiesz, to będzie Ci się lepiej spało? 

Mnie nie obchodzi w posiadaniu czego ty jesteś, więc po co Ci ta wiedza?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym wiedzieć czy jesteś kłamcą czy nie 

4 minuty temu, sir.jax napisał:

Sorry, nie kręcisz mnie w dalszą dyskusję.

Ooooo ... nie ma to jak dobry unik od nie wygodnego pytania :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sir.jax napisał:

Nie na każdym materiale/nagraniu były takie oczywiste.

Było też kilka zmiennych, które mogły mieć znaczenie, ale za wiele by pisać.

Sorry, nie kręcisz mnie w dalszą dyskusję.

Ależ oczywiście, skąd, jaka dyskusja, bym nawet nie śmiał przypuszczać, przecież to forum dyskusyjne jest ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, robbit napisał:

chciałbym wiedzieć czy jesteś kłamcą czy nie 

Ooooo ... nie ma to jak dobry unik od nie wygodnego pytania ?

Uzasadnij mi po co Ci ta wiedza?

Odwróćmy pytanie, a Ty jakie kable masz?

?

Dla mnie to żadne niewygodne pytanie, ci którzy mnie znają dobrze wiedzą jaki zestaw u mnie gości.

A ty czekasz, żeby Ci dać pożywkę do dalszej dyskusji i wyśmiewania i udowadniają swoich racji rodem tunera reduktorka szumu?

 

23 minuty temu, przemak napisał:

Ależ oczywiście, skąd, jaka dyskusja, bym nawet nie śmiał przypuszczać, przecież to forum dyskusyjne jest ? 

Forum dyskusyjne z wyjątkiem takich wątków jak ten do naparzania.

Sorry szanuje twoja wiedzę i wpisy, ale nie tym razem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sir.jax napisał:

Forum dyskusyjne z wyjątkiem takich wątków jak ten do naparzania.

Sorry szanuje twoja wiedzę i wpisy, ale nie tym razem.

Ja nawet nie chciałem w ogóle o tym, wszedłem na chwilkę. Ale dalej jesteś niekonsekwentny - wchodzisz w ten wątek jak sam piszesz "do naparzania" i piszesz tezy kontrowersyjne, ale naparzać się nie będziesz ani dyskutować też nie. To po prostu nie pisz, będzie łatwiej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zwykłą melodikę , 

2 minuty temu, sir.jax napisał:

A ty czekasz, żeby Ci dać pożywkę do dalszej dyskusji i wyśmiewania i udowadniają swoich racji rodem tunera reduktorka szumu?

przestań w końcu uciekać od niewygodnych pytań , pokaż że jesteś obiektywny i wiarygodny bo na razie wiarygodny nie jesteś wogóle , no i neśli jesteś taki pewien swego to czemu tak się boisz tego reduktora szumu ? żeby uprzedzić twoją oczywistą odpowiedź powiem tak , reduktor szumu w bezpośredniej konfrontacji , użyję tu metafory " zjadłby cię i wy...rał "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki to obiektywny ten Pan Reduktor Szumu?

Przecież on lampy słucha.

Jakby był obiektywny to lampę by do kosza wyrzucił...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co 

2 minuty temu, Grzegorz7 napisał:

Jakby był obiektywny to lampę by do kosza wyrzucił..

co ma piernik do wiatraka ?

 tak jest obiektywny że nie opiera się wyłącznie na słowach ale i przedstawia fakty pokazując je na żywo w postaci obliczeń wszelkiego rodzaju , wzorów i innych prawideł bezpośrednio wynikających z praw fizyki .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam prawa fizyki...

Na Forum znajdziesz tematy: "Dlaczego winyl gra lepiej niż CD?", "Lampa bije na głowę tranzystor",...

To nie może ktoś napisać, że kable grają?

Fizyką można wydaje Ci się udowodnić, że kable nie grają. Nie da się zaś udowodnić, że czarna płyta i lampa to relikty przeszłości? Wydaje się, że to drugie łatwiej.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

co ? wstydzisz się swoich kabli ? :)

2 minuty temu, Grzegorz7 napisał:

Na Forum znajdziesz tematy: "Dlaczego winyl gra lepiej niż CD?", "Lampa bije na głowę tranzystor",...

To nie może ktoś napisać, że kable grają?

Fizyką można wydaje Ci się udowodnić, że kable nie grają. Nie da się zaś udowodnić, że czarna płyta i lampa to relikty przeszłości? Wydaje się, że to drugie łatwiej.

co gra lepiej CD czy VINYL to zależy co kto lubi mówiąc obiektywnie , natomiast dlaczego winyl brzmi lepiej od cd ( obiektywnie ) również w sposób bardzo przejrzysty uzasadnił reduktor szumu i nie była to kwestia uznania wyższości vinyla nad cd tylko wyjaśnienie dlaczego ci którzy tak uważają ( maja przecież prawo do tego by uznać co im się bardziej podoba ) odnoszą takie wrażenie i mówi wyraźnie że charakter brzmienia płyty winylowej wynika paradoksalnie z jej niedoskonałości na które jednak składają się również takie czynniki jak brak wad wynikających z zapisu cyfrowego które przecież również istnieją .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście wolę zdecydowanie brzmienie vinyla , od bardzo dawna nie słuchałem cd , choć ostatnio byłem zmuszony zakupić płytę cd.gdyż nie było wydania w wersji na vinylu . I powiem tak, gdy się ciągle słucha vinyli przez dłuższy czas i po takim czasie włączy się cd wtedy słychać róznicę w brzmieniu i jak to kiedyś napisał pewien forumowicz , porównanie jest takie między cd a vinylem jakby się napić wody destylowanej a źródlanej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś zastosuje niedoskonały kabel i mu zagra. Czym to się będzie różniło od innych tego typu rozważań?

A na Forum już podniecano się kablami telefonicznymi z czasów II WŚ... Podpowiadam; głównie stalowymi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Grzegorz7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie neguję w żaden sposób cd , nie do tego zmierzam tylko dla mnie brzmienie vinyla jest bardziej naturalne . Natomiast zanim stałem się słuchaczem vinyli , nie miałem uwag do brzmienia cd , może poza tymi wynikającymi ze słabego masteringu co  zresztą występuje również na vinylach.

achhh te kable .. dajcie już ludzie spokój , bo to tyle warte co te podstawki na kable wystrugane scyzorykiem z drewienka , no k....wa farsa jakaś 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, robbit napisał:

żeby uprzedzić twoją oczywistą odpowiedź powiem tak , reduktor szumu w bezpośredniej konfrontacji , użyję tu metafory " zjadłby cię i wy...rał "

Wiesz co "Pan" reduktor może mi zrobić....?

Powiem tylko tak, skoro jesteście w grupie "uprzywilejowanych" którzy nie słyszą wpływu kabli wszelkiej maści, bezpieczników, podkładek i co by tam sobie nie wymyśleć, to chwała wam za to, bo macie do tego prawo. Ale dajcie też prawo tym wszystkim do tego, którzy słyszą te wszystkie gadżety, kable i inne duperele, oni też mają do tego prawo.

Wy zaś im te prawo odbieracie, bo wasza racja musi być na wierzchu i na siłę chcecie kogoś przekonać swoimi teoriami i tekstami o szkole?

Darujcie sobie, bo prawie 1700 stron pisania w kółko to samo, piaskownica.

Nie słyszysz O.K., kto inny słyszy,  też O.K. oboje macie swoje racje i niech tak zostanie.

Naprawdę myślicie, że jesteście czyimś autorytetem pisząc od 1700 stron w kółko jedno i to samo?

Żałosne... ŻAL PL na prawdę. 

P.S.

Jeszcze raz powtórzę, a jak tego nie rozumiesz, to cóż...

Jak mam się uwiarygodnić, zrobić sweet focie na tle mojego zestawu, wymienić Ci po kolei co mam, mogę napisać wszystko i co, uwierzysz? Czujesz to, co chcę powiedzieć?

Opiszesz mi swój system? Czy też będziesz unikać?

Po co Ci to, jeszcze raz zapytam?

 

39 minut temu, robbit napisał:

co gra lepiej CD czy VINYL to zależy co kto lubi mówiąc obiektywnie , natomiast dlaczego winyl brzmi lepiej od cd ( obiektywnie ) również w sposób bardzo przejrzysty uzasadnił reduktor szumu i nie była to kwestia uznania wyższości vinyla nad cd tylko wyjaśnienie dlaczego

Bzdura jakich wiele z jego strony, ale kolega SLY Ci wytłumaczy, ma większą wiedze w tym temacie chcesz podeślę kilka linków.

Pomijając fakty cyfryzacji tego medium od wielu już lat, pieprzenie, że winyl ma przewagę można też obalić. 

Niech to robią mądrzejsi, mnie nic do tego...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robbit

Ja to rozumiem co piszesz.

To tylko dyskusja, żadne zarzuty. Wywodzę się z lampy. Tranzystory były dla mnie dobrodziejstwem. Podobnie było z patefonem. W rodzinie jest gramofon i kupa płyt. I rajcuje mnie to. Kiedyś o tym pisałem na Forum. Nawet lampy mnie rajcują...

Nie o to chodzi.

Absurdalne są stwierdzenia o lepszej jakości dźwięku ze wspomnianych a tak nie jest!

Nie można poprzez własne upodobania tak wyrokować. CD bije na głowę winyl, tranzystor rozjeżdża lampę.  Ostatnio reaktywowałem jakiś wyższej klasy magnetofon kasetowy. Zarypiasta muza zważywszy, że ostało mi się jeszcze z kilkadziesiąt kaset wyższej klasy nagrywanych na znakomitych magnetofonach w czasach narodzin CD... Wspomnienia... Żadna zaś jakość w porównaniu do CD czy gęstych formatów...

Abstrahuję tu oczywiście od masteringu. Bo na przykład pierwsze wydania zespołu Yes na CD to była tragedia i rzeczywiście lepiej się tego słucha na czarnej płycie. 

I tak jak napisałem, wywodząc się z tradycji doceniłem nowinki. Z sentymentem wracam do przeszłości.

Ale na Forum bywa obraz odwrotny. Ludzie wychowani na nowych technologiach obrazoburczo twierdzą o bezwzględnej wyższości staroci. Tak to niestety nie działa. Że są widocznie głusi to oczywiste ale sięgneliby do opisu technicznego. Ot taki winyl - bas monofonizowany, przesłuchy na żenującym poziomie, szumy, trzaski... 

I za przeproszeniem, jak się słyszy kabelki to nie słyszeć basów ze środka to kompromitacja... ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Grzegorz7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

3. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wdawać w potyczki nad wyższością tego czy tamtego. Nie dalej niż wczoraj zmuszony zostałem do podłączenia zestawu awaryjnego( Roksan do naprawy). Podłączyłem końcówkę MPWR Audiolaba do DAC-a Audiolab najtańszym kablem VDH ( the name) kolumny Dynaudio 2/8 , dźwięk stał się zdominowany niskimi tonami. Zmieniłem VDH na Albedo ( też najtańszy z ich oferty) i daje się słuchać , niskie gdzieś odeszły . Proszę mnie nie opierniczać i pisać, że to bzdury ☺️

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Grzegorz7 napisał:

nie słyszeć basów ze środka to kompromitacja

Raczej kierunkowe słyszenie basu wskazuje na problemy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez przemak

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.