Skocz do zawartości
IGNORED

Audio mity


biniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, malikali napisał:

Zwykłe nabijanie w butelkę i tyle dlatego jest to voodoo, bo nie działa jak producent twierdzi i tyle.

Stary no to wreszcie podales konkretny argument - Teraz Pan Bybee (facet z doktoratem chyba na MIT) przeczyta twoje  "NIE DZIALA ...I TYLE" zrozumie jak bladzil i na kolanach do Czestochowy pojdzie w pokucie ...;) Bravo - naprawiasz swiat !

4 minuty temu, robbit napisał:

wy wszyscy woodoo cwaniacy jesteście podobni jak te ś....wa z PO co są gotowi poświecić dosłownie wszystko dla własnej korzyści .

o prosze , brak argumentow prowadzi do politycznej furii kazdego frustrata - teraz jeszcze przejdz do przekonan religijnych - DAWAJ, NIE ZALUJ ? ? ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, rivage napisał:

Stary no to wreszcie podales konkretny argument - Teraz Pan Bybee (facet z doktoratem chyba na MIT) przeczyta twoje  "NIE DZIALA ...I TYLE" zrozumie jak bladzil i na kolanach do Czestochowy pojdzie w pokucie ...;) Bravo - naprawiasz swiat !

Dla tego Pana bardziej cenne są Twoje posty, bo będzie wiedział jak mocno może naginać rzeczywistość dla wiernych i tworzyć te zlepki jak "Bybee Technologies iQSE V2s"  z działaniem iście ze świata bajek i magii ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, malikali napisał:

Co Ty nie powiesz?

a nie pisalem ci kilka postow wyzej ? jego zoo jego malpy , ma prwo sobie to nazwac jak chce. Widac zgodnie  z jego wiedza o swoim produkcie wnioskuje, ze to nazwa najblizsza rzeczywistosci... No ale kwanty ? przeciez nie ma czegos takiego - wez miernik i mi to pokaz ...voodoo panie. Do niedawna "nie moglo dzialac" nadprzewodnictwo w temperaturze pokojowej - chlopie opusc wreszcie gimbaze. Odloz te lutownice i popatrz na swiat bo niedlugo zdechnie dzieki takim ignorantom ?
BTW No i dalej nie wiesz jak do dziala , bo w swej madrosci wiesz ze to dzialac nie moze . 

 

10 minut temu, malikali napisał:

jak mocno może naginać rzeczywistość

Einstein, ten to dopiero ponaginal rzeczywistosc ... wtedy elektronicy tez go obsmarowali w watku Audio Mity ? ?  A Newton, to az sie przestal w grobie ze zlosci rozkladac .. 
Nie pograzaj sie juz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rivage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, robbit napisał:

to całe audio voodoo to nic innego jak lobbing , próbuje się nakłonić niekumatych na bezsensowne wydawanie pieniędzy by przeróżnej maści cwaniakom nabijać kabzę podczas gdy oni śmieją się do rozpuku .

Oczywiście masz rację. Ale bierze to się z tego, że wiele rzeczy w audio, w tym kable mają wpływ na brzmienie. Ten "lobbing" żeruje na tych, którzy nie potrafią już żyć w świecie audio bez ciągłego, chorobliwego "ulepszania" swojego brzmienia. Nawet jak mają sprzęt za olbrzymią kasę, szukają poprawy dźwięku. To wynika nie tylko z choroby, ale też z tego, że ten sprzęt za przysłowiowy pierdylion nie gra tak, jak powinien, bo jest źle zestawiony. Dlatego szukają rozwiązań w postaci kupowania "lepszych" kabli na przykład, albo innych gadżetów. Ale oni są szczęśliwi, bo cały czas żyją tym porównywaniem i cieszą się, jak słyszą poprawę.
 

7 godzin temu, robbit napisał:

biorąc pod uwagę straty jakie ponosi pojedynczy klient przy zakupie kabla za 50 tys i tegoż klienta przy zakupie browara za 10 zł  oraz koszty jakie ponosi wytwórca browara a wytwórca kabla to porównanie jest równie niedorzeczne jak cena w/w kabla.

poza tym uważam że tego rodzaju OKŁAMYWANIE ludzi w celu WYŁUDZENIA od nich znaczących kwot pieniędzy powinno być KARANE 

Ale on tego nie odczuwa jako stratę, tylko zysk, bo gra mu lepiej.

Hahaha...spróbuj ukarać takiego OKŁAMUJĄCEGO. Powodzenia. ? 

Godzinę temu, rivage napisał:

Audio Mity - bezladna paplanina niespelnionych elektronikow, wymachujacych miernikami , pomiedzy polucjami cytatow z gimnazjalnej fizyki, Tu jest najwiecej ludzi ktorzy maja cos do powiedzenia o rzeczach o ktorych pojecia nie maja...A jak sprobujesz zasugerowac by troche szerzej spojrzeli, natychmiast ugryza , broniac reputacji swej w tym watku.

Dokładnie mam podobne zdanie.

Godzinę temu, robbit napisał:

czekam aż się tym zajmie jakaś instytucja ds. wyłudzeń i cwaniaki przestaną naciągać niczego nieświadomych ludzi , na to czekam .

Człowieku - kto od kogo wyłudza? Przestań pisać bzdury. Czy ktoś zmusza niepoprawnych audiofilów do kupowania głupot?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rivage napisał:

o prosze , brak argumentow prowadzi do politycznej furii kazdego frustrata - teraz jeszcze przejdz do przekonan religijnych - DAWAJ, NIE ZALUJ

szkoda na ciebie tracić czasu , jesteś jak ta śmieszna totalna opozycja , jakichkolwiek bym nie użył argumentów ty wciąż będziesz kwitował to jednym i tym samym czyli " niedowiarki "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, robbit napisał:

wy wszyscy woodoo cwaniacy jesteście podobni jak te ś....wa z PO co są gotowi poświecić dosłownie wszystko dla własnej korzyści .

A nie te ścierwa z PiS? Ci nie poświęcają wszystkiego dla własnych korzyści?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rivage napisał:

Ja sam - pozyskuje klocek , odpalam , sam ocenie co slysze a co nie.  WIEM jak to dziala w moim systemie i mam PRAWO podzielic sie subiektywna ocene.

Zanim napisałem , to miesiąc u mnie trwało tak ze słuchawkami. Niby nic szczególnego - nowe Ultrasone Pro 900i   - ale dopiero po 100- 300 godzinach straciły kaszaniarski łomot z początku użytkowania. 

O właśnie taki przekaz mi chodziło (duże nauszniki, czytelny "subwooferowy" bas, ostro i lekko, PRAT wyczuwalny, no i patent na S- Logic Plus).

Parę dni to mało i pierwsze wrażenie nic nie znaczy. Gdybym się nim kierował nie wytrwał bym przy wyborze, a oceny z "HiFi i muzyka" "audiohobby.pl" , mp3store.pl, headfi.org i jeszcze paru sklepów tylko przywołały nazwę firmy, bo ceny niekiedy ma powalające - tu jeszcze rozsądne.

Parę miesięcy rozważałem, co może być dostępne i na dłużej interesujące. 

Tyle że kierowanie się słuchem jest obarczone zmiennością nastroju  ( inaczej mi się słucha rano , inaczej w środku dnia, inaczej w środku nocy). Podatne jest również na sugestie, które kompletnie nie sprawdzą się przy danym gatunku muzyki lub sposobie odbioru - dla mnie przekaz namacalny "na klatę" nie stanowi przykrości. Byle był i rozdzielczy i spójny.

Dlatego sceptyczny stosunek do entuzjastycznych chwytów marketingu jest wskazany - to względnie drogi bzik, ale ubarwiający życie. To co słychać, to sporo mechaniki ze znaczną domieszką elektryki. A forum musi z założenia być sprzętowe i konkretne. 

Polecam np. 4 broszurki z WNT:

Alain Charoy - Zakłócenia w urządzeniach elektronicznych (Kompatybilność elektromagnetyczna EMC).

Co jakiś czas warto do nich wracać, bo wiele jest nieoczywiste, a ma wpływ na warunki pracy wrażliwej elektroniki.

Składanie systemu to jakby zadanie optymalizacyjne. Marketingowcy zmyślają wynalazki, jakich świat nie widział a często lepsze rozwiązanie bywa gdzie indziej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, soundchaser napisał:

Oczywiście masz rację. Ale bierze to się z tego, że wiele rzeczy w audio, w tym kable mają wpływ na brzmienie. Ten "lobbing" żeruje na tych, którzy nie potrafią już żyć w świecie audio bez ciągłego, chorobliwego "ulepszania" swojego brzmienia. Nawet jak mają sprzęt za olbrzymią kasę, szukają poprawy dźwięku. To wynika nie tylko z choroby, ale też z tego, że ten sprzęt za przysłowiowy pierdylion nie gra tak, jak powinien, bo jest źle zestawiony. Dlatego szukają rozwiązań w postaci kupowania "lepszych" kabli na przykład, albo innych gadżetów. Ale oni są szczęśliwi, bo cały czas żyją tym porównywaniem i cieszą się, jak słyszą poprawę

skoro tak to skąd biorą punkt odniesienia ? słuchali w studio taśm matek ? czy co? bo jeśli nie, to chyba nie mogą wiedzieć tak samo jak realizator dźwięku w nagraniach studyjnych , jakie ma być prawidłowe założenie brzmienia danego nagrania , a zatem do czego zmierzają ? do lepszego brzmienia w/g własnego mniemania ? jeśli tak to jak to się ma do definicji hi-endu czy nawet zwyczajnego hi-fi ? przecież każdy lubi odmienny , różny sposób prezentacji nagrań i co wtedy ? kto będzie wiedział że najbardziej zbliżył się do do oryginalnego brzmienia ???

11 minut temu, soundchaser napisał:

A nie te ścierwa z PiS? Ci nie poświęcają wszystkiego dla własnych korzyści?

tak , poświęcają , szyją afery jedną za drugą , ambergoldy , kamienice, sądy prl-owskie, paliwowe , węglowe, hazardowe , vat-owskie itd. ale przyjdzie taki czas że na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, robbit napisał:

skoro tak to skąd biorą punkt odniesienia ? słuchali w studio taśm matek ? czy co? bo jeśli nie, to chyba nie mogą wiedzieć tak samo jak realizator dźwięku w nagraniach studyjnych , jakie ma być prawidłowe założenie brzmienia danego nagrania , a zatem do czego zmierzają ? do lepszego brzmienia w/g własnego mniemania ? jeśli tak to jak to się ma do definicji hi-endu czy nawet zwyczajnego hi-fi ? przecież każdy lubi odmienny , różny sposób prezentacji nagrań i co wtedy ? kto będzie wiedział że najbardziej zbliżył się do do oryginalnego brzmienia ???

Nie ma punktu odniesienia. W głowach mają zakodowane, że idealny dźwięk jest czymś nieosiągalnym i dlatego próbują go znaleźć, ale nigdy nie znajdą. Błędne koło.
Tylko psycholog może pomóc, o ile taki audiofil da sobie wytłumaczyć, bo jeśli nie, to będzie szukał do końca życia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, robbit napisał:

skąd biorą punkt odniesienia ? słuchali w studio taśm matek ? czy co? bo jeśli nie, to chyba nie mogą wiedzieć tak samo jak realizator dźwięku w nagraniach studyjnych , jakie ma być prawidłowe założenie brzmienia danego nagrania , a zatem do czego zmierzają ?

Nie masz najmniejszych szans na przebicie się z tego typu myśleniem... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, xetras napisał:

Tyle że kierowanie się słuchem jest obarczone zmiennością nastroju  ( inaczej mi się słucha rano , inaczej w środku dnia, inaczej w środku nocy).
(...)
Dlatego sceptyczny stosunek do entuzjastycznych chwytów marketingu jest wskazany

Zwłaszcza wtedy, gdy nie potrafi się zapanować nad własnym słuchem w trakcie zmienności nastrojów.

A jak ktoś nie potrafi, to niech porównuje słuchając tylko wtedy, gdy ma taką dyspozycję słuchową jak teraz Dawid Kubacki w skokach narciarskich. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, robbit napisał:

niby do czego miałbym się przebijać ??

Do kogokolwiek tutaj na przykład. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wy na to, żeby dać ludziom wydawać kasę tak, jak chcą?

kabel za 50 kafli? masz tyle i chcesz go mieć? no, to na szczęście są tacy, którzy ci go sprzedadzą ?

cieszmy się, że ktoś komuś robi przysługę ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za taką przysługę :) ale jeśli ktoś postradał rozum a stać go na tak idiotyczny zakup no to jego bajka , ale osobiście gdyby mnie było stać wydać na kabel 50 000 wolałbym wydać te pieniądze np. na biednych lub chorych . I jestem pewien że dałoby mi to większą radość . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, rivage napisał:

 ...a wrazliwi tfu audiofile chca, nie ruszajac dupy z fotela , przeniesc sie tam gdzie nagrali plyte ....
 

Akuku - teraz nagrywa się domowo, w kilku miejscach.

Koncert może dotyczyć jedynie kilkuset osób a nagranie służy do wielokrotnego użycia.

Tu nie chodzi o warunki koncertowe, ale np. o to, że sobie o 4 rano chcę powiedzmy The Prodigy u siebie posłuchać, bo akurat taka chcica mnie naszła.

Domowe audio, (czy to tak nieogarnialne ?), tym tu się zajmujemy. Przy okazji oczywiście niech mają wygląd akuratny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xetras
Uzupełnienie zdań

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, robbit napisał:

hehe przebijać do kogoś tutaj tak? a w jakim niby celu miałbym się np. tutaj do kogoś przebijać ? 

Bo piszesz na forum więc nie pier..l. Jak piszesz dla siebie, to użyj notepada i zapisz sobie w pliku .txt, nawet w chmurze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minutes ago, xetras said:

Akuku - teraz nagrywa się domowo, w kilku miejscach.

 

hm, niby prawda, ale czy słucha się tylko tego, co "teraz"? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, robbit napisał:

ty wciąż będziesz kwitował to jednym i tym samym czyli " niedowiarki "

to kto w koncu jest tym niedowiarkiem ? ja ktory slyszalem , doswiadczylem i wiem o czym pisze , czy Audio Mity, ktore neguja wszystko w co nie wierza ? Bezsilna zlosc placze ci watek - przerwij pisanie i ochlon.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, soundchaser napisał:

Hahaha...spróbuj ukarać takiego OKŁAMUJĄCEGO. Powodzenia. ?

to akurat bardzo proste - wez taki kabel za 10 tys, podlacz i sprawdz czy cos ci robi . jesli robi dobrze na tyle ze zechcesz go zatrzymac (z jakichkolwiek subiektywnych powodow) oddajac mu zan tyle kasy to poprostu zatrzymaj go i sie ciesz.  Jak to nie zadziala albo i spieprzy ci dzwiek to mu go oddaj i powiedz ze robi shit i kroi frajerow. 
Nie ma dla niego wiekszej kary niz, gdy dostanie same zwroty od zdegustowanych klientow oraz UZASADNIONA zla opinie . 
ALE  jesli to zadziala i stwierdzisz to WLASNYM doswiadczeniem, to nie wyskakuj mu z tekstem, ze choc to jest fajnie to on nie ma prawa sprzedawac tego za 10 tysi bo to niemoralne zeby na drucie miec takie przebicie....

 

2 minuty temu, przemak napisał:

Znaczy co? ?

placze ci się watek ? płacze czytelnik , jezeli juz ? sory nie mam "alt+a" w kompie

56 minut temu, psklae napisał:

a co wy na to, żeby dać ludziom wydawać kasę tak, jak chcą?

kabel za 50 kafli? masz tyle i chcesz go mieć? no, to na szczęście są tacy, którzy ci go sprzedadzą ?

cieszmy się, że ktoś komuś robi przysługę ?

czy aby nie o to walczylim z komuna ? niestety wiekszosc tęskni za siermiega, jak sa nie umiem to panstwo da i gra gitara. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, rivage napisał:

to kto w koncu jest tym niedowiarkiem ?

no ja nim jestem :) ale jest to raczej kwestia wiedzy niż wiary , jak jesteś taki kozak i tak doskonale słyszysz to może zgodzisz się na ślepy test , będziesz mógł udowodnić wszystkim że słyszysz kable ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, rivage napisał:

 ? ?

Jak wkladasz cewke w uklad, celem uzyskania okreslonego efektu, to stracisz na R czy nie ?
to po co wkladac jakies L do wzmacniacza jak chcemy drut ze wzmocnieniem ? no bo inaczej sie nie da, yes ? A po co wkladaja L lub C do kabla pisalem kilka postow wyzej 

No to w kółko macieju od podstaw:

Panie szanowny - fazowo to się rozjedzie, energie się nie zgodzą i będziesz słyszał zamiast klarnetu - saksofon (inna obwiednia). Naturalne jest u wyczulonych to, że słuch wyszukuje podstawy tonalnej, źródła pozornego, itede...

Kiedy ingerujesz tak znacznie w sygnał elektryczny, to wymaga wyrównania czasowego, aby składniki sygnału czasowo zgrać.

Podstawy dlatego, bo kiedy dokładamy L lub C inaczej czasowo prąd (przemienny !) wyprzedza napięcie lub przeciwnie. 

Wykresy odnośnie zniekształceń liniowych i fazowych były na stronach 130- 136 w broszurce:

Witort, Aleksander - Dźwięk i technika HiFi (wyd. NOT Sigma, Warszawa 1988).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, robbit napisał:

gdyby mnie było stać wydać na kabel 50 000 wolałbym wydać te pieniądze np. na

nie badz taki do przodu, jak bedziesz mial te pieniadze , to dopiero wedy przyjdzie ci do głowy co z nimi robic ...
Wielu bogaczy bylo kiedys dziadami i paplali tak jak ty ...jak juz usiedli na kasie to im socjalizm przeszedl ?
No i slawetni milionerzy totolotkowi ...wiekszosc skonczyla w rynsztoku ....zreszta jest takie przyslowie : daj biedakowi fure kasy to sam sie wykonczy ....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, rivage napisał:

to akurat bardzo proste - wez taki kabel za 10 tys, podlacz i sprawdz

jak już pisałem , śmierć frajerom , przy zwrocie mi powiesz że zwróciłem uszkodzony kabel bo np. przez podpiecie do niewłasciwego sprzętu zaburzyłem jego je...ną strukturę jakichś wyimaginowanych kryształów lub innych debilnych kwantowych wynalazków i będę się musiał z tym bujać po komuszych sądach . Ale frajerów nie brakuje więc szukaj dalej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, robbit napisał:

tak , poświęcają , szyją afery jedną za drugą , ambergoldy , kamienice, sądy prl-owskie, paliwowe , węglowe, hazardowe , vat-owskie itd. ale przyjdzie taki czas że na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści ?

Ty siebie czytasz czasem?

Ja pier**le następny pisowski czub!

Przypomnę Srebrna, Skoki, kamienice?.... faktycznie jest jedna w Krakowie z pokojami na godziny, afera Get Back, KNF, 15mln z CBA, Sądy itd.

Przełącz czasem to TVP info,  bo ci mózg sprali,  że żadne voodooo Ci nie pomoże.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, malikali napisał:

 ?  wystarczy Eq i zabaw nie będzie końca ?

Zabawa, czyli jak przypuszczam -  kalibracja.

Osobna - dla cichego odsłuchu i taka, dla naturalnej głośności, kiedy zamiarem jest, żeby wszystko grało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, robbit napisał:

będziesz mógł udowodnić wszystkim że słyszysz kable ??

1. nie slysze kabli - jezei juz slysze cos to ich wplyw na przekaz elektro- psycho-akustyczny jakim jest odbior przez moj mozg muzyki emitowanej przez moj audio system.

2. Jak sie zgodze - to mnie wysmiejesz po tescie , nawe sam slyszac roznice , zeby wyszlo na twoje - takie tu zwyczaje na watku panuja

3. jak sie nie zgodze - zatryumfujesz ze dygam -wiec nie chodzi ci o prawde ale wlasna racje

4. Chcesz posluchac kabli w slepym tescie ? nic prostszego wez goly kabel miedziany i taki sam w izolcji. Stan tylem do jakiejs blachy i w nia troche ponapierdzielaj - nawet polgluchy stwierdzi czy roznica jeste czy nie - milej zabawy !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rivage napisał:

No i slawetni milionerzy totolotkowi .

Oooo.. dobre porównanie , jak co mądrzejszym wiadomo totalizator to nic innego jak podatek od głupoty a wygrana choćby bańki to mrzonka dla naiwniaków podobnie jak z tymi kablami . Nawet jak trafiłbyś szóstkę w totka to wtedy się okaże że trafień było 20 i zostajesz z groszami a udowodnić to że nie było 20 trafień można tak samo jak to że kable grają .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.