Skocz do zawartości
IGNORED

podłogówki 20-30 tys. ( wokale, jazzu, electro.,) 16m2.


MusicManiacX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znawców serdecznie. Jak w temacie. Chcę kupić nowe kolumny. Chciałbym wiedzieć w jakim kierunku podążać, ponieważ albo kolumny będą niedostępne w Szkocji ( tu miszkam) albo np. nie będzie możliwości kupienia lub odsłuchania na miejscu. Będę musiał jechać do Polski lub zakupić je w Polsce... Kolumny to taka inwestycja już na stałe...

Nie jestem bogatym człowiekiem, poprostu zwykły człowieczek pracujący w fabryczce w Szkocji... który kocha muzyke i piękne wybrzmienia instrumentów, przede wszystkim kobiece wokale, Jazz. Jak bym słuchał tylko muzyki kupiłbym sobie jamnika i cieszył się muzyką... Nie będę pisał na czym słucham do tej pory bo wszystko będzie potem dostosowane do kolumn.

Mam swoje pewne modele kolumn. Prosiłbym abyście mi pogogli wybrac w jakim kierunku podążać i jakie kolumny brać pod uwagę. Cena do jakości przede wszystkim bo wybór jest ogromny.

Z pomoca jednego z forumowiczów mam już pewne modele na celowniku i jeden własny.

1. Zingali Monitor 2.8 lub 2.6

2. Sonus Faber Liuto

3. Opera Seconda

 

Pokój 16m2, w przyszłości może będzie wiekszy. Cały czas poprawiam akustykę, pułapki basowe itd...

Kolumny będę używał również do kina domowego jako fronty.

Z tych 3 modeli najprościej jest mi zakupić Opere Seconde. Nie chce kupować jednak to co prościej tylko to co lepiej.

Może macie swoje propozycje kolumn, takie pewniaki do kupienia jakosć dżwieku , budowy -cena.

Pozdrawiam serdecznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mieszkasz w Szkocji, nie chcesz nigdzie daleko wyjezdzac i chcesz miec dzwiek wybitny, to oczywiscie Tannoy-e. Z tym, ze nie da sie za te kwote nabyc nowych, proponuje wiec albo z drugiej reki model Kensington SE ( 105 litrow) na glosnikach koaksjalnych 10-cio calowych. Nie GR, bo to niedawny wypust, na rynku wtornym raczej barak, no i cena !!!.

A jesli za stosunkowo nieduze pieniadze (tak do 2 tys GBP), to bardzo polecam stary model Super Red Monitor

SRM 12X na koaksjalach 12-to calowych (68 litrow).

U siebie nie powinienes miec zadnych problemow z posluchaniem Tannoy-i.

 

Acha..., do SRM -ow przydalyby sie jakies niewysokie standy..., podstawki (25-40 cm), bo kolumny mja 85 cm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znawców serdecznie. Jak w temacie. Chcę kupić nowe kolumny. Chciałbym wiedzieć w jakim kierunku podążać, ponieważ albo kolumny będą niedostępne w Szkocji ( tu miszkam) albo np. nie będzie możliwości kupienia lub odsłuchania na miejscu. Będę musiał jechać do Polski lub zakupić je w Polsce... Kolumny to taka inwestycja już na stałe...

Nie jestem bogatym człowiekiem, poprostu zwykły człowieczek pracujący w fabryczce w Szkocji... który kocha muzyke i piękne wybrzmienia instrumentów, przede wszystkim kobiece wokale, Jazz. Jak bym słuchał tylko muzyki kupiłbym sobie jamnika i cieszył się muzyką... Nie będę pisał na czym słucham do tej pory bo wszystko będzie potem dostosowane do kolumn.

Mam swoje pewne modele kolumn. Prosiłbym abyście mi pogogli wybrac w jakim kierunku podążać i jakie kolumny brać pod uwagę. Cena do jakości przede wszystkim bo wybór jest ogromny.

Z pomoca jednego z forumowiczów mam już pewne modele na celowniku i jeden własny.

1. Zingali Monitor 2.8 lub 2.6

2. Sonus Faber Liuto

3. Opera Seconda

 

Pokój 16m2, w przyszłości może będzie wiekszy. Cały czas poprawiam akustykę, pułapki basowe itd...

Kolumny będę używał również do kina domowego jako fronty.

Z tych 3 modeli najprościej jest mi zakupić Opere Seconde. Nie chce kupować jednak to co prościej tylko to co lepiej.

Może macie swoje propozycje kolumn, takie pewniaki do kupienia jakosć dżwieku , budowy -cena.

Pozdrawiam serdecznie.

 

16 metrów to niewiele. W 16 metrach bez adaptacji akustycznej (chyba że możesz ją zrobić i masz na to kasę) to polecam bardziej porządne monitory niż podłogówki. Do jazzu i wokali na 16 m2 to dobre rozwiązanie, kolumny Harbetha warto sprawdzić, a ich w GB powinno być pełno...chyba że takie wzornictwo odpada i jednak lubisz włoskie zaokrąglenia... Ile masz kasy na wzmacniacz? Z jakiego źródła chcesz słuchać? Pliki? CD?

Wszystko jest ważne. Same kolumny nie zagrają...czasami lepiej kupić porządnego nowoczesnego jamnika na wypasie...są takie np. Naima, Phantom Devialeta, Electrocompanieta za kilka tysięcy PLN...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

One swietnie zagrają w 16 metrach i nie wydasz fortuny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest 16m2 ale zmienie kiedyś mieszkanie na większe. Nie chcę znowu zmienniać kolumn. Chciałbym nowe i podłogówki już na stałe. Jestem w trakcie poprawy akustyki. Teraz muzyki słucham na Klipsch r26f i bas da się ujarzmić, wszystko zależy od ustawienia i głośności. A koumny mają też służyc do ozdoby pokoju jako mebel na lata. Nie słucham muzyki głośno bo mieszkania w Szkocji to jakiś akustyczny koszmar ;) Zależy mi na głębbi już przy niedużej głośnosci. Zycie jest zbyt krótkie na kompromisy ;). Póki jestem kawalerem chce problem kolumn i reszty mieć juz za sobą bo przy kobiecie to nawet już jamnika nie kupie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bo przy kobiecie to nawet już jamnika nie kupie...

Wiec poszukaj takiej kobiety abys to Ty decydowal o rodzaju kolumn jakie chcesz nabyc - nie wyobrazam sobie aby w tej kwestii moglo by byc inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest 16m2 ale zmienie kiedyś mieszkanie na większe. Nie chcę znowu zmienniać kolumn. Chciałbym nowe i podłogówki już na stałe. Jestem w trakcie poprawy akustyki. Teraz muzyki słucham na Klipsch r26f i bas da się ujarzmić, wszystko zależy od ustawienia i głośności. A koumny mają też służyc do ozdoby pokoju jako mebel na lata. Nie słucham muzyki głośno bo mieszkania w Szkocji to jakiś akustyczny koszmar ;) Zależy mi na głębbi już przy niedużej głośnosci. Zycie jest zbyt krótkie na kompromisy ;). Póki jestem kawalerem chce problem kolumn i reszty mieć juz za sobą bo przy kobiecie to nawet już jamnika nie kupie...

Audiomachina Pure NSE III - jesli te tysiace, to funty.Ale wtedy problem bedziesz mial z glowy i dzwieku i wygladu . Wzgledem akustyki sa tez "wyrozumiale."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Trenner & Friedl Osiris, tej nie słuchałem, ale mało kto krytykuje wyroby tej firmy. Może poza ceną. To małe podłogowe kolumny, które mogą zagrać może nawet w 16 m2. Mogą stać blisko ściany. Tylko w Szkocji raczej ich nie będzie. W Polsce na pewno możesz ich posłuchać. Ponadto piękny mebelek. Wykonanie perfekcyjne. No i przyszłej kobiecie będą się podobać :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiomachina Pure NSE III - jesli te tysiace, to funty.Ale wtedy problem bedziesz mial z glowy i dzwieku i wygladu . Wzgledem akustyki sa tez "wyrozumiale."

Brzmienie dobre - ale wygląd to maskara

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie SONUS FABER Olympica II:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i pewnie dziewczynie się będą podobać :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość BOBSAPP

(Konto usunięte)

Widzę że dziś chyba wstałeś lewą nogą...

A taki piękny dzień się zapowiada...

 

 

Brzmienie dobre - ale wygląd to maskara

 

Bodnar - co za masakryczna karykatura dźwięku - świat audiofilski to jednak jest bardzo dziwny

Polecam lekturę testu Harbeth 40.2. Otóż wynika z niej, że Alan Shaw w zasadzie w ogóle nie ulepszył 40-stek tylko urealnił cenę :):):)

40.1 były po prostu za tanie - jak się okazuje. No czapki z głów panie Shaw. He he he ........

 

 

Konkurenci Harbetha ??? - spendor ,graham, tannoy i wszystkie tego typu "oldskulowe" wynalazki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiomachina Pure NSE III - jesli te tysiace, to funty.Ale wtedy problem bedziesz mial z glowy i dzwieku i wygladu . Wzgledem akustyki sa tez "wyrozumiale."

 

Nie rób sobie jak z autora wątku...napisał szczerze że nie jest rosyjskim oligarchą...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dziś chyba wstałeś lewą nogą...

A taki piękny dzień się zapowiada...

Czy Wg Ciebie napisałem coś niezgodnie z prawdą ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość BOBSAPP

(Konto usunięte)

Czy Wg Ciebie napisałem coś niezgodnie z prawdą ?

 

Według Twojego oglądu jest prawdą jedyną wszystko co napiszesz.

I nie ma nic w tym złego że masz takie radykalne poglądy / przynajmniej mnie to nie przeszkadza.

Tylko sposób ich artykulacji przypomniał mi pewien obrazek z bajki :

 

http://www.realistic.pl/upload/images/large/2013/11/smerf_maruda_2013-09-22_21-47-22.jpg

 

Nie zamierzam Ciebie obrazić lub nawet uszczypnąć / każdy ma prawo mieć słabszy dzień ...

Ot tak.... po salwie Twoich opinii mi się skojarzyło...i tyle...

Niemniej Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska ułańska fantazja :). Im więcej czytam propozycji tym mniej wiem...

Jeśli mielibyście wybrać pomiędzy tymi modelami, które wymieniem co byłoby najlepszym wyborem? Coś w ich cenie. Może źle przeliczyłem funty na złotówki. Tak do 3- 4 tys. funtów.

 

Może tak, czy Opera Seconda nada się do rodzaju mzyki, której słucham?

Potrzebuje je też jako fronty do kina domowego panowie.

Zingali Monitor z tego co czytałem prawdopodobnie bardziej nadaja się do muzyki i kina, maja dobrą dynamikę.

Kolumny które chciałem kupić wcześniej to były Sonus Faber 2.5 tylko znowu opinie sa takie że za te pieniądze kupi się lepsze kolumny do stereo i kina... nie chcę pzrepłacać w stosunku cena- jakość. Na zachodnich forach zamiast Fabera 2.5 i 3.0 do stereo polecają Vienna Acoustic.

 

Kobiety zostawmy w spokoju. Mojej byłej nie podobało sie nawet kupowanie płyt CD. Jak usyszała ile chce wydać na kolumny, poszukała sobie fotogtrafa... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość BOBSAPP

(Konto usunięte)

Polska ułańska fantazja :). Im więcej czytam propozycji tym mniej wiem... Jeśli mielibyście wybrać pomiędzy tym modelami, które wymieniem co byłoby najlepszym wyborem? Coś w ich cenie może źle przeliczyłem funty na złotówki. Tak do 4 tys funtów. Kobiety nie mieszajmy w to bo kolumny kupuje dla siebie, a to ze nie mam teraz żadnej to tylko dlatego że mam bzika ;) olumny za 3,4 tys funtów chory czy co?

 

Słyszałem te Zingali Monitor 2.8 - bardzo ciekawe brzmienie.

Szybkie / sprężysty mocny bas / dużo informacji na środku ale podanych w gładki sposób [ co zaskakuje bo z tubki ] / barwa - pastelowa ( ale to zależy od elektroniki)...

Na wysokie tony nie zwróciłem uwagi - więc zszycie raczej musiało być [ zresztą tam nie ma czego szyć bo ciągnie jeden głośnik od 1500Hz do samej góry ] też dobre i wtopione w całość...

Wytwarzają dość potężny i obszerny obraz muzyczny / taki rozmiar potrafi się udusić w 16 m2 - może się wszystko nakładać..będzie kocioł....i całkowity bałagan na scenie...

Niemniej jeżeli " zagrają " w Twoim metrażu ...to w większym będzie tylko lepiej / a istnieje taka możliwość - bo mają takie kapkę estradowe zacięcie i szybkie membrany..

Bas - refleks / umieszczony na spodzie kolumny może też w tym znacząco pomóc..

Musisz to sprawdzić osobiście / wypożyczając...

 

Reszty osobników nie słyszałem - nie mam zdania.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl sobie "floorstand" Morel Octave 6 lub jeszcze lepiej Morel Octave Signature. Te drugie mają modułową budowę (w osobnej komorze wysokotonowy i z nim średniotonowy w nadstawce nad wydzielonym subwooferem).

Z wyglądu bardzo ładne, jeśli komuś podpasuje lakier biały, czarny lub czerwony. W teście porównawczym, z wieloma uznanymi markami, Octave Signature okazał się najlepszy. Do jazzu i muzyki bez ściany dźwięku idealne. Grają jakby ich nie było, więc wszysko jasne na temat brzmienia.

Może u siebie znajdziesz. Do 16 m^2 to jakby znaleźć drugą połówkę jabłka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harbeth to też objetosc podlogowki, powinien świetnie grac z wiekszoscia urzadzen. Warto sprawdzic jak sprzet zachowa sie z lepszymi kablami, czesto okazuje sie, że to ostatnie najslabsze ogniwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może podarować sobie te 16 m2, bo ma być większe. Skupmy się na cenie. Przy małych poziomach zagra w tych 16 m2. Stawiam na Contour S 3.4 LE i po sprawie. To już Hi End za rozsądne pieniądze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znawców serdecznie. Jak w temacie. Chcę kupić nowe kolumny. Chciałbym wiedzieć w jakim kierunku podążać, ponieważ albo kolumny będą niedostępne w Szkocji ( tu miszkam) albo np. nie będzie możliwości kupienia lub odsłuchania na miejscu. Będę musiał jechać do Polski lub zakupić je w Polsce... Kolumny to taka inwestycja już na stałe...

Nie jestem bogatym człowiekiem, poprostu zwykły człowieczek pracujący w fabryczce w Szkocji... który kocha muzyke i piękne wybrzmienia instrumentów, przede wszystkim kobiece wokale, Jazz. Jak bym słuchał tylko muzyki kupiłbym sobie jamnika i cieszył się muzyką... Nie będę pisał na czym słucham do tej pory bo wszystko będzie potem dostosowane do kolumn.

Mam swoje pewne modele kolumn. Prosiłbym abyście mi pogogli wybrac w jakim kierunku podążać i jakie kolumny brać pod uwagę. Cena do jakości przede wszystkim bo wybór jest ogromny.

Z pomoca jednego z forumowiczów mam już pewne modele na celowniku i jeden własny.

1. Zingali Monitor 2.8 lub 2.6

2. Sonus Faber Liuto

3. Opera Seconda

 

Pokój 16m2, w przyszłości może będzie wiekszy. Cały czas poprawiam akustykę, pułapki basowe itd...

Kolumny będę używał również do kina domowego jako fronty.

Z tych 3 modeli najprościej jest mi zakupić Opere Seconde. Nie chce kupować jednak to co prościej tylko to co lepiej.

Może macie swoje propozycje kolumn, takie pewniaki do kupienia jakosć dżwieku , budowy -cena.

Pozdrawiam serdecznie.

Możesz przyjechać do Polszy na odsłuch? Jeżeli nie to napisz co masz do wyboru u Siebie w sklepach, może jakieś ciekawe manufaktury. Przy dużych brandach trzeba mocno przepłacić, żeby znaleźć coś ciekawego. Zazwyczaj koszt wykonania kolumn przez koncerny to maksymalnie 10%-15% ceny detalicznej więc realnie kupujesz paczki warte materiałowo maksymalnie kilka kzł.

Pamiętaj im lepsza kolumna tym droższej amplifikacji będzie wymagać.

Wymienione przez Ciebie Opery to Chińszczyzna, Liuto Sonusa to 10% dawnego grania (w tej cenie kupisz Amati Homage, które grają w innej lidze), Zingali żeby zagrało trzeba zakupić model za kilka razy wyższą kwotę od deklarowanej. Podstawowy model pomimo tubowego wyglądu wcale nie drze japy co zaliczam na plus. Resztę pominę milczeniem.

 

Jeżeli nie boisz się używek to bierz te, zostanie Ci na lepszą amplifikację. Dzisiaj za ten poziom trzeba zapłacić 60-100kzł.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie ja zaproponuje takie podłogóweczki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i zapomnij o kinie głośnikowym w pokoju 16m2 :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymon1

 

Jest możliwe, aby mając w kolumnie 2 x 13 cm wykręcić 90 dB efektywności?

 

Zejście do tylko 55Hz przy -3 dB przypomina mi osiągi ATC.

Czyli w skrócie nie znajdziesz wzmacniacza, który to uciągnie jak trzeba.

 

Nie znam kolumny, więc nie przesądzam, czy to mina. I jak wielka :-)

Wysokość 53 cm to raczej do bardzo delikatnej muzyki. Wszystko z większą energią będzie grało z bas-refleksu. Być może tutaj jest to zrobione misternie, ale w ciemno... czarno to widzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymon1

 

Jest możliwe, aby mając w kolumnie 2 x 13 cm wykręcić 90 dB efektywności?

 

Zejście do tylko 55Hz przy -3 dB przypomina mi osiągi ATC.

Czyli w skrócie nie znajdziesz wzmacniacza, który to uciągnie jak trzeba.

 

Nie znam kolumny, więc nie przesądzam, czy to mina. I jak wielka :-)

Wysokość 53 cm to raczej do bardzo delikatnej muzyki. Wszystko z większą energią będzie grało z bas-refleksu. Być może tutaj jest to zrobione misternie, ale w ciemno... czarno to widzę.

W 16m2 wystarczy. Jak chcesz podłogowke to masz chario academy 3 i Millenium grand, tam basu nie braknie. Jedne z najlepszych paczek tradycyjnych jakie znam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon małe pytanie czy Chario Academy 2 Millenium zagrają fajnie w 16m2 z monoblokami MPW GM70 na 300B robionymi przez p.Waldka i jaki repertuar ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.