Skocz do zawartości
IGNORED

Winyl z Biedronki


Świetlicki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem ok. 13tej w dwóch sklepach w rzeszowie i twierdzili, że płyt nie dowieźli. Miałem ochotę na Milesa...

 

Ta płyta Milesa nawet w Empiku była juz przeceniana chyba z 3 razy. Taniej niż w Biedrze,tylko trzeba często sprawdzać promocje Empiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta płyta Milesa nawet w Empiku była juz przeceniana chyba z 3 razy. Taniej niż w Biedrze,tylko trzeba często sprawdzać promocje Empiku.

Tak, tylko w empiku było inne tłoczenie. Tak mniemam.

Ja dziś wyszedłem z Jacksonem, Elvisem i Santaną. :)

I mówię poważnie. W kolejce musiałem czekać na możliwość przerycia kartonów z płytami. Myślałem, że czego zabraknie i mi wykupią. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na osiedlu dużą Biedronkę. Pojechałem rano i niestety płyt nie było. Poprzednio również w pierwszej akcji nie było, w drugiej i trzeciej chyba byłem jedynym kupcem, bo płyty praktycznie w komplecie można było kupić przez cały tydzień.

Po drodze do pracy zajrzałem do innej Biedronki i były przy kasie dwa kartony. Mogę jutro sprawdzić co zostało. Znając życie i ten sklep może ktoś kupi jakąś jedną lub dwie sztuki i do końca akcji będzie pełen wybór.

Jeśli komuś bardzo na czymś zależy proszę o kontakt na [email protected] mogę kupić i wysłać Inpostem. Może się okazać, że będzie taniej niż jeżdżenie po sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Santanę można brać gra pięknie a jutro porównam ze starszym biciem

Wytłoczyli tego Abraxasa z matryc MOV, jak słuchałem na yt i porównywałem z mfsl i innymi to nie ma różnicy ale wiadomo to yt tylko. Płyta prosta i nie smaży?

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warszawie w końcu trafiłem na biedry z winylami ale zostały tyko Brodka, Jackson, Cohen. Czy ktoś w ogóle widział na oczy Trible called quest? Kupił ktoś?

 

Mnie sie jednak udało kupić wziołem 2 sztuki które były w kartonie, to album roku jak dla mnie w tej kategorii, no moze jeszcze nowy Wu-tang

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Santanę można brać gra pięknie a jutro porównam ze starszym biciem

Kupiłem,mam nadzieję że będzie ok.

 

Ma pytanie do tych którzy kupili Trible called quest, czy to jest wydanie dwupłytowe? Jak to gra?

Dwupłytowe,choć ktoś tu w to powątpiewał.

Edytowane przez Lencoman

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz o Santanie dla niezdecydowanych. Okładka gatefold w środku oprócz płyty czarno/biały duży plakat płyta prosta bez trzasków (przed myciem). Porównałem z holenderskim wydaniem wytwórni CBS i choć generalnie wolę starsze wydania, tę z biedry osobiście polecam.

Ostatnio kupiłem najnowsze dzieło Roberta Planta Carry Fire (nie w biedronce) i chciałbym, żeby ta płyta tak ładnie grała jak Abraxas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z przykrością informujemy, że w związku z dużą skalą działalności (ponad 2750

sklepów, blisko 4 miliony klientów dziennie) nie jesteśmy w stanie udzielać

precyzyjnej informacji dotyczącej aktualnej dostępności produktów w danym sklepie"

 

 

chyba mają dość zapytań o winyle

Edytowane przez loczeokos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odkopałem mojego starego Pionka po 25 latach i postanowiłem zakupić kilka biedronkowych krążków. Dzisiaj w Poznaniu kupiłem bez problemu Cohena, Davisa, Jarre`a i Santanę. Były wszystkie aktualne pozycje po kilka sztuk.

 

Mam prośbę, pomóżcie w wyborze wkładki w okolicach 600 zł z możliwością naciągnięcia budżetu. Proszę o odpowiedzi w poniższym wątku.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupione i do zwrotu: Jarre, Santana i Dylan.

Płyty jednostronnie wypukłe (krzywe). Dźwiękowo bardzo dobrze, Dylan w mono.

Cohen to wydanie Legacy, bardzo dobrze brzmiące (chyba minimalnie przestrzenniej od MOV ale muszę jeszcze raz dokładnie posłuchać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiony Santana i Davis. Ten pierwszy miazga, zero pyknięć cyknięć nic! Sama muzyka. Nie mam MFSL żeby porównać ale wg mnie jest bardzo dynamicznie i scena bardzo ładnie zarysowana, zauważyłem że przez te konga i podroby rozlokowane po prawej i lewej, odsłuch jest bardzo rozbity na boki coś jak pierwsze mono realizacje przełożone na stereo z bębnami po jednej stronie i tu też jeśli dobrze słyszę gary główne sa po prawej stronie, w środku bas, gitary i wokale.

Btw ale to już może do plagiatów a nie tu ale zauważył ktoś że Yes zerżnął bridge z Heart Of The Sunrise ('71) z Santany Incident At Neshabur ('70) ? :-)

Miles genialna realizacja. Też nie mam 6-eye pierwszego bicia stereo do porównania ale gra jakby do chałupy wpadł band jazzowy ;-)

 

...no i pospieszyłem się z oceną Santany.. strona A super, strona B cały czas "szura" w prawym kanale, leci do zwrotu jutro i mam nadzieję że będzie na podmiankę.

 

Jeszcze raz o Santanie dla niezdecydowanych. Okładka gatefold w środku oprócz płyty czarno/biały duży plakat płyta prosta bez trzasków (przed myciem). Porównałem z holenderskim wydaniem wytwórni CBS i choć generalnie wolę starsze wydania, tę z biedry osobiście polecam.

Ostatnio kupiłem najnowsze dzieło Roberta Planta Carry Fire (nie w biedronce) i chciałbym, żeby ta płyta tak ładnie grała jak Abraxas

Daj znać czy u Ciebie nie słychać na Santanie str. B tego szurania w prawym kanale? Mam nadzieję że to pojedynczy fakap a nie cały nakład skefirzony.

Edytowane przez thrak

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.