Skocz do zawartości
IGNORED

chiński armagedon


Bogdan

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie zajmuję się składaniem czegokolwiek na zlecenia. Ale możesz przecież spróbować sam. To proste . Głośniki możesz kupić w Zap Audio, elementy zwrotnicy też. Musisz tylko poszukać odpowiedniego zakładu stolarskiego. Tu na forum jest taka osoba. Przykręcenie głośników i polutowanie zwrotnicy to prosta sprawa - dasz radę ;)

Powodzenia i odrobiny wiary w swoje możliwości.

 

To slabo. Ale wylozysz kase na ten projekt ? Poniewaz jestes w 100% pewny ze bedzie identyczny efekt ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Nikt tego na żywo nie widział nikt nie słyszał ale dyskusja trwa hehe...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To slabo. Ale wylozysz kase na ten projekt ? Poniewaz jestes w 100% pewny ze bedzie identyczny efekt ?

 

Jeśli Cię to tak interesuje, to powinieneś postąpić zgodnie z audiofilską zasadą i spróbować samemu. O efekt jestem spokojny.

 

Te kolumny to nie prom kosmiczny i z pewnością dasz radę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cię to tak interesuje, to powinieneś postąpić zgodnie z audiofilską zasadą i spróbować samemu. O efekt jestem spokojny.

 

Te kolumny to nie prom kosmiczny i z pewnością dasz radę.

 

A ja sadze ze efekt bedzie do dupy i nie zamierzam moczyc swoich ciezko zarobionych pieniedzy, bo Ci sie tak wydaje. Wiec jesli nie zamierzasz wykonac takich glosnikow, ktore beda identyczne w srodku i na zewnatrz, to daruj sobie dalsze wywody na temat ile takie glosniki normalnie powinny kosztowac. Wole zapolowac na uzywki, niz miec w domu nieodsprzedawalne klony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sadze ze efekt bedzie do dupy

 

Twoja strata. I pomyśl o Twoich ciężko zarobionych pieniądzach jak będziesz dawał się po raz kolejny nabierać na opakowanie i logo.

 

Poza tym ja przecież nikogo do niczego nie namawiam. Każdy decyduje sam. Więc nie rozumiem zupełnie tego tekstu:

 

, bo Ci sie tak wydaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki - detal.

Zwrotnice - szczegół.

Wytłumienie - pikuś.

Paczki - ... Już widzę stolarza, który za ćwierćdarmo wykona naprawdę porządne i śliczne skrzynki!

Za grosze to można pozbijać budę dla Burka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie mogę zrobić wszystko na miejscu , mam pod nosem tartak i potężna firmę która handluje płytami, Tną na wymiar, także zamówić można wszystko. w potężnych ilościach jak i detalu .

Także mając wymiary elementów można sprawę szybko zamknąć .

 

Stolarza też znam takiego który na pewno poskładał i dopieścił by to na cycuś .

Tylko że gość ma masę zamówień, termin realizacji nie wiadomo jaki, porostu nie jest terminowy ale robi zajebiście. Ale coś czuje jak by mu się dorzuciło 200 - 300 zł na dobre za parę kolumn , poniechał by resztę klientów i robił tylko kolumny , przełożył by im termin realizacji :) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobić dobre kolumny nie tak prosto, ja może mój przyszły komercyjny projekt męczę już ponad rok na pomiarach i odsłuchach i ciągle są małe korekty chociażby dobór kabla do wysokotonowego głośnika, o reszcie nie wspomnę, w kolumnie gra wszystko !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uprzejmie proszę użytkownika ---- bum1234 ---- o nie komentowanie powyższego postu, a z głuchymi o wpływie i budowie kabli nie ma sensu dyskutować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producenci z reguły nie przejmują się aż tak bardzo. A jeśli o okablowanie chodzi to nie przejmują się tym zupełnie. I w tym wypadku mają rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producenci z reguły nie przejmują się aż tak bardzo. A jeśli o okablowanie chodzi to nie przejmują się tym zupełnie. I w tym wypadku mają rację.

 

O rzesz ja głupi, głuchy i w dodatku jak słyszę różnice w kablach chory.... idę do casto bo zwykłe kable i na co było to wszystko :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uprzejmie proszę użytkownika ---- bum1234 ---- o nie komentowanie powyższego postu, a z głuchymi o wpływie i budowie kabli nie ma sensu dyskutować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość A&T

(Konto usunięte)

Bum w przyszłości wraz z tym jak posiądzie prawdziwy system będzie tu przepraszał, że ludzi okłamywał. Patrząc jak szybkie są postępy to może za jakieś 5 albo 10 lat. Bądźmy cierpliwi. Nie każdy jest jednakowoż bystry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi mój system jest wystarczająco dobry i absolutnie niewrażliwy na różne kablowe sztuczki. Bo kable działają, z małymi wyjątkami tylko w wyobraźni słuchacza. Plotki jakoby słuch ludzki był precyzyjniejszy od najczulszej aparatury pomiarowej, to tylko plotki i takimi pozostaną;)

 

A kto uważa inaczej, to już jego sprawa i dopóki nie namawia innych do wiary w marketing to jest to tylko taka nieszkodliwa mania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nigdy nie doczekamy się sytuacji, w której kable przestaną być elementem służącym pozornie do korekcji brzmienia. Jest to zbyt intratny u wymagający niewielkich inwestycji interes, by z niego zrezygnowano. A naiwnych nigdy nie brakowało i brakować nie będzie. Niestety z etyką wśród producentów jest coraz gorzej i oszukaństwo i szalbierstwa cieszą się coraz większą estymą. Oprócz kabli wystarczy wspomnieć o celowym, sztucznym postarzaniu produktów, przez konstruowanie ich tak, by zepsuły się zaraz po upływie gwarancji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi mój system jest wystarczająco dobry i absolutnie niewrażliwy na różne kablowe sztuczki. Bo kable działają, z małymi wyjątkami tylko w wyobraźni słuchacza. Plotki jakoby słuch ludzki był precyzyjniejszy od najczulszej aparatury pomiarowej, to tylko plotki i takimi pozostaną;)

 

 

Łoł , Mogę cię zabrać kiedy na mały odsłuch na naprawdę b dobre kolumny rewelacyjne źródło . Możesz zabrać swoje kable i będziesz osobiście je podmieniał . Jeżeli różnic nie będzie to przyznam ci rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o systemie mam na myśli wszystko, łącznie ze słuchaczem. Pozbyć się natrętnych sugestii nie jest łatwo, ale nie jest to niewykonalne. Trzeba tylko chcieć.

Bo przecież kable "grają" dzięki natrętnym sugestiom kłębiącym się w głowie, z realnym wpływem na sygnał nie ma to nic wspólnego.

 

Ja nie potrzebuję już żadnych "dowodów" ani też prób.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przecież kable "grają" dzięki natrętnym sugestiom kłębiącym się w głowie, z realnym wpływem na sygnał nie ma to nic wspólnego.

 

 

Czyżby natrętne sugestie kłębiące się w Twojej głowie sprawiły, że pozbyłeś się VDH Magnum? W ogóle używasz jeszcze kabli ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Nie na chińskim ;) Wszystko jest europejskie, z wyjątkiem japońskich magnetofonów, wyprodukowanych w latach, w których o chińskiej elektronice jeszcze nie słyszano.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vide Japonia czy Korea Płd. - ale nawet tam widać, że Azjaci mają zjebaną mentalność i świata nie opanują.

 

Nie opanuja? Czyzby? Gdyby Batu-chan nie zmarl w 1241 to Europa bylaby mongolska od 700set lat. Na poczatku XV wieku mogli to zrobic Chinczycy tylko cysorz sie przestraszyl i we wrozbe uwierzyl, ze wyprawy koloniazcyjne doprowadza do jego upadku wiec kazal spalic flote i zakazal Chiczykom podrozowania poza Chiny.

 

pozdrawiam,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.