Skocz do zawartości
IGNORED

Oppo Sonica Dac czy ktos slyszal juz?


Sprezyn1982
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Patrząc na dołączoną grafikę zastanawiam się, czym jest wejście USB Host i czy można do tego wejścia podłączyć zewn. dysk twardy. I o co chodzi z wej/wyj trigger?

 

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka

 

Z opisu tego DACa czytamy, że obsługuje zew dyski więc wejście USB

host jest do dysków lub pendrive.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą otrzymałem taką odpowiedź od Oppo w Polsce na kilka pytań:

 

 

Dzień dobry.1. Tak, serwery DLNA są obsługiwane. Nie ma oficjalnej listy serwerów DLNA

wspieranych przez Sonica DAC, ale teoretycznie powinien działać każdy

aktualny. Lista serwerów wspieranych oficjalnie przez odtwarzacze OPPO:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Proszę

zwrócić uwagę na dopisek na dole - to, że jakiegoś serwera nie ma na liście,

nie znaczy, że nie będzie on działał.

2. W przypadku odtwrzania DSD przez DLNA jesteśmy ograniczeni do DSD64 i PCM

24/192. Te same ograniczenia obowiązują w przypadku podłączenia dysków USB.

W przypadku wykorzystania wejścia USB DAC typ B możemy odtwarzać PCM 32/768

i DSD 512.

3. Oficjalnie instrukcja nic na ten temat nie mówi, ale dostajemy komunikaty

od użytkowników, że DLNA w trybie PUSH obsługuje gapless. Zależy też od

ustawienia aplikacji.

4. Nautilus 2 jest naszym partnerem w kwestii odtwarzaczy. Jeżeli salon

zdecyduje się na autoryzację Sonica DAC, produkt będzie oczywiście u nich

dostępny.

 

Pozdrawiamy,

 

Zespół OPPOdigital.pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie słucham Sonica DAC, jeszcze nie słyszałem tak dobrze grającego Tidala

Później coś więcej napisz

 

Zapowiada się ciekawa recenzja :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Wyjść cyfrowych brak więc jak ktoś myśli żeby go zastosować jako transport to nie poszaleje. Szkoda bo dźwięk z Sabre raczej cieniutki :)

Ja na początku swojej przygody z audio uważałem Sabre za najlepszy, teraz raczej z góry omijam tę nie muzykalną kość . Aczkolwiek nowe Sabre może być nowa jakość brzmienia. Bo tak naprawdę nikt jeszcze nie słuchał przetworników na tej kości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek nowe Sabre może być nowa jakość brzmienia.

właśnie piszą, że nowe sabre gra podobno jak nie sabre

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie piszą, że nowe sabre gra podobno jak nie sabre

To chyba dobrze bo może w końcu że suchością sobie poradzili

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Wykonanie, nie ma się do czego przyczepić, solidna aluminiowa skrzynka, bez zastrzeżeń

Funkcjonalność, bardzo dobra, dedykowana aplikacja Sonica DAC, działa sprawnie i spełnia swoje zadanie, mamy do wyboru Spotify, Tidal, granie po lanie, czyli serwer DLNA, bluetooth, usb, aux, dodatkowo ustawienia w których np możemy ustawić sleep. Duży plus to obsługa Tidal, przejrzysta i przyjemna w użytkowaniu.

 

Dźwięk

Testowałem połączenie po XLR, wejścia USB audio w połączeniu z Daphile i po lanie z NAS Synology + Minim server, od razu konkret, po lanie gra lepiej, jest soczyściej dźwięczniej bardzo dobrze

Tidal

Gra niesamowicie dobrze, porównywałem z wersją na PC i z Daphile, dzwięk z Tidala wypuszczany przez Oppo jest co najmniej o klasę lepszy.

Barwa dźwięku, nie ma szorstkości żadnej, jest dynamika namacalność muzykalność, góra pasma wyraźna nie męcząca, bas zasługuje na szczególną pochwałę, szybki zwarty mocny, dynamika i zejście perfekt, środek pasma jest lekko wycofany, ale ładnie łączy się z górą wokale brzmią dobrze

Urządzenie bardzo udane, choć cena nie jest niska, spokojnie broni się barwą i funkcjonalnością. Ale w jasno i ostro grających systemach Cayin iDAC-6 będzie lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za interesującą opinię.

A jak wygląda analityczność w Sonica na tle innych DAC-ów w podobnym budżecie?

Słyszałeś może SM6 lub SM6+muda44 mod?

Ja szukam czegoś do lampy KT88 i myślę na SM6 lub Sonica Dac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Do swojego systemu szukasz dalej jakiegoś DAC-a czy zostaje Oppo? Jakie ewentualnie inne bierzesz pod uwagę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Testowałem połączenie po XLR, wejścia USB audio w połączeniu z Daphile i po lanie z NAS Synology + Minim server, od razu konkret, po lanie gra lepiej, jest soczyściej dźwięczniej bardzo dobrze

 

I przy okazji dowiedziałem się, że Oppo jest kompatybilne z Synology i MinimServerem. Właśnie nabyłem prosty model Synology, teraz czeka mnie konfiguracja i następny krok to zakup Oppo.

 

@aqs możesz coś powiedzieć na temat grania z gapless bądź bez gapless?

 

Co do Sabre, to już we wzmacniaczu słuchawkowym Oppo HA-2 Sabre grało jak nie Sabre, bardziej ocieplony i muzykalny dźwięk. Za jedną recenzją HA-2.

 

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja moze jakas zmiane zrobie u siebie.

Mialem kupowac uzywanego Majika ale doczekalem Oppo Sonica DAC.

Gapless jest dla mnie rowniez istotne no i jak wyglda f-cja preampu , u mnie Oppo bylby bezposrednio podlaczony do monitorow aktywnych.

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SM6 miałem, dobrze grający DAC, nawet trochę podobnie do oppo, ma jednak gorszą separację i mniejszą scenę, funkcjonalność SM6 nie dorównuje oppo

Czyli oppo sonica i sabre w oppo 105d to inna bajka???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SM6 miałem, dobrze grający DAC, nawet trochę podobnie do oppo, ma jednak gorszą separację i mniejszą scenę, funkcjonalność SM6 nie dorównuje oppo

 

aqs napisz tylko czy miałeś na myśli granie sm6 po modyfikacji czy przed, bo to dość istotne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do swojego systemu szukasz dalej jakiegoś DAC-a czy zostaje Oppo?

Odtwarzacze BD Oppo mają jedną wadę. Czytają pliki z przerwami pomiędzy utworami. To drażni w przypadku płyt nagranych bez przerw np. koncerty lub takie jak np. D.S.O.T.M Pink Floyda. Oppo 103 i 105 mają już zaimplementowaną możliwość włączenia funkcji "gapless", ale wymaga to włączenia TV żeby uzyskać dostęp do tego menu. Aplikacja na tablet nie umożliwia takiego wyłączenia. Również bezpośrednio z pilota takie wyłączenie nie jest możliwe. Zwracałem ca. 2 lata temu uwagę firmie Oppo (USA) na tą niedogodność, ale olali temat mimo że w odpowiedzi zapewnili że zastanowią się nad nim. Tani tuner firmy Hama czyta pliki (wav. i flac.) bez przerw od razu (z założenia), bez potrzeby specjalnego włączenia jakiejś funkcji. Oppo nie wiadomo dlaczego ma z tym problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z Oppo Polska napisali, że gapless możliwy w trybie Push (cokolwiek ten tryb oznacza - nie wiem). Wiedzą to z doniesień użytkowników.

 

Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z Oppo Polska napisali, że gapless możliwy w trybie Push (cokolwiek ten tryb oznacza - nie wiem). Wiedzą to z doniesień użytkowników.

Tak, w menu opcje (103 i 105) na dole ekranu pojawia się menu i jest tam klawisz "gapless". Niestety uruchomić się da tylko po włączeniu TV a ten jak wiadomo do słuchania tylko muzyki z plików nie jest potrzebny a wręcz może przeszkadzać bo to cała elektrownia wypełniona zasilaczami impulsowymi o niewiadomym wpływie na brzmienie ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w menu opcje (103 i 105) na dole ekranu pojawia się menu i jest tam klawisz "gapless". Niestety uruchomić się da tylko po włączeniu TV a ten jak wiadomo do słuchania tylko muzyki z plików nie jest potrzebny a wręcz może przeszkadzać bo to cała elektrownia wypełniona zasilaczami impulsowymi o niewiadomym wpływie na brzmienie ;-).

 

Jest Pan w błędzie proszę Pana :)

Nie trzeba wcale włączać tv.

Sterując aplikacją ze smartfona/tabletu wystarczy przytrzymać przez chwilę paluszkiem na utwór i rozwinie nam się menu z gapless czy bez.

To jest właśnie opcja zwana push.

 

Problem z gapless występuje nadal odtwarzając muzykę z Tidala.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_57210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Pan w błędzie proszę Pana :)

Nie trzeba wcale włączać tv.

Sterując aplikacją ze smartfona/tabletu wystarczy przytrzymać przez chwilę paluszkiem na utwór i rozwinie nam się menu z gapless czy bez.

To jest właśnie opcja zwana push.

 

Problem z gapless występuje nadal odtwarzając muzykę z Tidala.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Idę sprawdzić, jeżeli to prawda to wielkie dzięki, nawet w Oppo ten co mi odpowiadał nie wiedział.

Faktycznie działa. Wielkie dzięki odwołuję wyżej opisana krytykę :-)))

Szkoda że w Oppo nie wiedzieli o tym ;-). We Wrocławiu też.

P.S. Nie jestem Pan bo to mi się źle kojarzy, jestem Lech, Lech36 ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę sprawdzić, jeżeli to prawda to wielkie dzięki, nawet w Oppo ten co mi odpowiadał nie wiedział.

Faktycznie działa. Wielkie dzięki odwołuję wyżej opisana krytykę :-)))

Szkoda że w Oppo nie wiedzieli o tym ;-). We Wrocławiu też.

P.S. Nie jestem Pan bo to mi się źle kojarzy, jestem Lech, Lech36 ;-)

 

Ok Lechu. Te słowo Pan występuje u mnie w rodzinie żartobliwie więc mi się udzieliło :)

 

Btw ta opcja przestaje działać jeśli przyłączymy na następny utwór.

Więc jeśli słuchamy całą płytę z gapless to trzeba tak do końca.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_57210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw ta opcja przestaje działać jeśli przyłączymy na następny utwór.

Zauważyłem, ale dlaczego nie zrobią jako normalne odtwarzanie "gap less" tak jak w tym tunerze Hamy ? Po co te przerwy ?

Dobra, mniejsza o to i tak jest lepiej niż było ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, ale dlaczego nie zrobią jako normalne odtwarzanie "gap less" tak jak w tym tunerze Hamy ? Po co te przerwy ?

Dobra, mniejsza o to i tak jest lepiej niż było ;-).

 

Dobre pytanie. Jeśli ktoś zna odpowiedź chętnie się dowiem :)

Na polski Support bym tu nie liczył bo oni nic nie wiedzą. Mam wrażenie , że "oni" tylko są bo być muszą.

Nawet upgrade firmware pokazuje się na polskiej stronie z kilkudniowym a ostatnio nawet z kilkutygodniowym opóźnieniem.

Naprawdę dziwne podejście zwłaszcza, że ceny klocków Oppo w Polsce znacznie przewyższają te z za oceanu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_57210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polski Support bym tu nie liczył bo oni nic nie wiedzą

Polskiego supportu nie ma. Nawet w przypadku drobnych napraw na gwarancji serwis importera jest bezsilny (o ile w ogóle taki istnieje). Koledze nawaliła 95 dwa dni po zakupie, wysłał do sprzedawcy, ten do dystrybutora a dystrybutor do Anglii. Okazało się że padła jakiś kostka w zasilaczu co wskazuje na to że chyba w Polsce nawet instrukcji serwisowej nie mają. Gdyby mieli to naprawa zajęłaby od chwili otwarcia najwyżej pół godziny. Oppo to całkiem fajna firma, ale mają jeszcze sporo do poprawienia. Na szczęście naprawa nawet via Anglia była bardzo sprawna i trwała bardzo krótko. To duży plus.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskiego supportu nie ma. Nawet w przypadku drobnych napraw na gwarancji serwis importera jest bezsilny (o ile w ogóle taki istnieje). Koledze nawaliła 95 dwa dni po zakupie, wysłał do sprzedawcy, ten do dystrybutora a dystrybutor do Anglii. Okazało się że padła jakiś kostka w zasilaczu co wskazuje na to że chyba w Polsce nawet instrukcji serwisowej nie mają. Gdyby mieli to naprawa zajęłaby od chwili otwarcia najwyżej pół godziny. Oppo to całkiem fajna firma, ale mają jeszcze sporo do poprawienia. Na szczęście naprawa nawet via Anglia była bardzo sprawna i trwała bardzo krótko. To duży plus.

 

No proszę. Ja na szczęście jeszcze nie miałem problemów z moim 105 ale pisałem do nich w jakiejś tam błachej sprawie. Nie potrafili mi pomóc. W końcu sam sobie poradziłem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Ja na szczęście jeszcze nie miałem problemów z moim 105 ale pisałem do nich w jakiejś tam błachej sprawie. Nie potrafili mi pomóc. W końcu sam sobie poradziłem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Też nie mam problemów z moimi odtwarzaczami. Kolega miał po prostu pecha. To się zdarza. Po naprawie od kilku lat jest wszystko O.K.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odtwarzacze BD Oppo mają jedną wadę. Czytają pliki z przerwami pomiędzy utworami. To drażni w przypadku płyt nagranych bez przerw np. koncerty lub takie jak np. D.S.O.T.M Pink Floyda. Oppo 103 i 105 mają już zaimplementowaną możliwość włączenia funkcji "gapless", ale wymaga to włączenia TV żeby uzyskać dostęp do tego menu. Aplikacja na tablet nie umożliwia takiego wyłączenia. Również bezpośrednio z pilota takie wyłączenie nie jest możliwe. Zwracałem ca. 2 lata temu uwagę firmie Oppo (USA) na tą niedogodność, ale olali temat mimo że w odpowiedzi zapewnili że zastanowią się nad nim. Tani tuner firmy Hama czyta pliki (wav. i flac.) bez przerw od razu (z założenia), bez potrzeby specjalnego włączenia jakiejś funkcji. Oppo nie wiadomo dlaczego ma z tym problem.

Gapless uruchamiam z tabletu...czyli bez potrzeby uruchamiania TV ( utwory z dysku sieciowego). Niestety Tidal uruchamiany na oppo 105d nie ma gapless czyli tnie plyty....

 

 

Idę sprawdzić, jeżeli to prawda to wielkie dzięki, nawet w Oppo ten co mi odpowiadał nie wiedział.

Faktycznie działa. Wielkie dzięki odwołuję wyżej opisana krytykę :-)))

Szkoda że w Oppo nie wiedzieli o tym ;-). We Wrocławiu też.

P.S. Nie jestem Pan bo to mi się źle kojarzy, jestem Lech, Lech36 ;-)

W oppo to wiedza. Mnie te informacje przekazali okolo roku temu....

 

 

 

No proszę. Ja na szczęście jeszcze nie miałem problemów z moim 105 ale pisałem do nich w jakiejś tam błachej sprawie. Nie potrafili mi pomóc. W końcu sam sobie poradziłem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Myslisz ze warto ze wzgledu tylko na dzwiek wpiac w system sonica a odlaczyc oppo 105d???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Małe sprostowanie, boki obusowy są z plastiku

Po USB audio gra równie dobrze jak po Lan

możesz coś powiedzieć na temat grania z gapless

 

Nie ma gapless

 

Czyli oppo sonica i sabre w oppo 105d to inna bajka???

 

nie znam brzmienia 105d

 

aqs napisz tylko czy miałeś na myśli granie sm6 po modyfikacji czy przed, bo to dość istotne.

 

bez żadnych modyfikacji

 

 

Preamu nie testowałem, brak pilota to minus jak ktoś chce sterować głośnością za pomocą Sonici

Jest jeszcze trochę minusów, np nie wyświetla okładek albumów podczas przeglądania folderów, dopiero jak wejdziemy w folder widzi okładki

 

 

Jeszcze co do brzmienia

Gra łagodnie nie ma żadnych szorstkości czy nalotu metaliczności, przynajmniej u mnie, góra mogła by być bardziej otwarta, średnie bardziej wysunięte a bas mógłby mieć większą masę, Sonica gra bardzo równo, może to i zaleta, porównywałem dzisiaj z Cayinem idac-6 tam jest wszystkiego więcej poza górą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz ze warto ze wzgledu tylko na dzwiek wpiac w system sonica a odlaczyc oppo 105d???

 

Myślę, że nie. Słuchałem dziś krótko Oppo Sonica. Progresu nie ma w stosunku do 105 D.

Ale podkreślam, że tylko tak myślę, gdyż słuchałem go w salonie z zupełnie innym zestawieniem niż u mnie w domu.

Tak czy siak ja mam problem z głowy bo już nie muszę się martwić czy robić wymianę ze 105 na Sonica.

Ja zostaję przy 105d.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.