Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz multimedialny


906
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, Warm Hoxton napisał:

Jak tam na Kasprowym ? Projektorek działa ?

Niezła ekipa się tu zebrała . Fetor używający słowa g ...o w różnych odmianach w co drugim zdaniu i kibolek z  Gorzowa , który  nie rozumie nawet menu projektora .  

Cały czas  zbiorowo obrażacie Janunia , festiwal chamstwa .  Już on wam wypłaci z Falubaza w 4lytery . Jak was znam poprosicie o powtórkę .

Pol Klaczka  zauważyłem , że co raz wtrącasz jakieś słówka z Gwiezdnych Wojen . Jesteś emocjonalnym 13 latkiem czy pospolitym sye bossem ?

Ja przynajmniej mam projektor a nie budżetówkę z wyprzedaży,tak samo jak ampli i całą resztę.

Widać bolą 4 litery i trzeba wyklepać się na klawiaturze, za cienki facet jesteś ,tak ja twój mentor janunio.

Jutro BF ,idź i kup sobie coś by poprawił ci się nastrój i przestań bić pianę,geniuszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, paul klacska napisał:

Ja przynajmniej mam projektor a nie budżetówkę z wyprzedaży,tak samo jak ampli i całą resztę.

Szacun i pokornie proszę o wybaczenie . Moje marzenie to zostać kiedyś takim mocnym gościem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
13 minut temu, Warm Hoxton napisał:

Szacun i pokornie proszę o wybaczenie . Moje marzenie to zostać kiedyś takim mocnym gościem .

Idź się wypłacz mamie, nie musisz tutaj. Zresztą na twoim miejscu pomyślałbym nad psychologiem. No cóż ale na NFZ raczej ciężko będzie. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to M9702 ale wersja z modyfikowanym zasilaniem na tych zdjęciach to już totalnie odlot z ulepszonej wersji ulepszyli jeszcze kondziory i srebrne kable...

Masz tam soft jak w oppo bez ograniczeń, czy jest sens sam musisz ocenić zwykła wersja kosztuję około ~350$(z wysyłką do PL).

Gadałem z chińczykiem który sprzedaje te ulepszone wersję i koszt to ~ 420$ ale koleś nie wiem czym chyba samolotem 1 klasą ale liczy sobie 80$ za wysyłkę do PL...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pl z modowanym softem do kupienia 2200, nie wiem tylko która dokładnie rewizja

zalet softu oppo nie widzę, za to widzę ograniczoną funkcjonalność.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
On 11/25/2019 at 12:31 AM, bl4ck said:

Tak tam odczucia po prawie miesiącu? sprzęt został w domu?

Czesc

 

Tak, super sprzet, wszystko dziala poprawnie obraz jest bez zarzutow. Polecam z10.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do Was.

Używał od kilku tygodni Nvidia Shield 2017.

Nawet nasz forumowy kolega @Muzg wykonał na moją prośbę, 40W zasilacz liniowy do tego playera, w miejsce piszczącej impulsówki.

 

Ale do brzegu.

Oglądałem przedwczoraj "Irlandczyka".

Na projektorze Epson 4k.

Zródło - Netflix 4k UHD HDR.

Kolory czy wyrazistość obrazu bardzo przyjemna, ale interpolaryzacja między klatkami filmu, (odbieram to jako lagowanie) odbiera mi część przyjemności ogladania, i trochę żałowałem że jednak nie poszedłem do kina. 

 

Próbowałem sprzętowo zmieniać odświeżanie, z 23,976 na 59 Hz ale to bez różnicy. Jakby film miał realnie 12 a nie 24 czy wiecej klatek.

Po prostu albo te filmy tak są robione, albo ten serwis tak interpolaryzuje oferowane filmy, albo sam już nie wiem..

 

Wy też macie na swoich urządzeniach takie smużenie ?

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz wtyczkę do dostosowania odświeżania z ekranem 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Intrukcja:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiele osób używa właśnie tej wtyczki.

A i ten film jest w 24 klatach nie w 23,976.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rambo54 napisał:

Wy też macie na swoich urządzeniach takie smużenie ?

ogólnie nie, domyśle używam 4:2:0 rec2020 60hz. Upłynniacza w projektorze nie używam.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" ... ten film jest w 24 klatach nie w 23,976." Natychmiast podaj źródło tych informacji. Mam wrażenie, że się to tobie wydaje ... Tak okiem naszego znafcy. NETFLIX nigdy nie podaje fps-u.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.11.2019 o 14:10, paul klacska napisał:
W dniu 28.11.2019 o 12:17, Warm Hoxton napisał:

Jak tam na Kasprowym ? Projektorek działa ?

Niezła ekipa się tu zebrała . Fetor używający słowa g ...o w różnych odmianach w co drugim zdaniu i kibolek z  Gorzowa , który  nie rozumie nawet menu projektora .  

Cały czas  zbiorowo obrażacie Janunia , festiwal chamstwa .  Już on wam wypłaci z Falubaza w 4lytery . Jak was znam poprosicie o powtórkę .

Pol Klaczka  zauważyłem , że co raz wtrącasz jakieś słówka z Gwiezdnych Wojen . Jesteś emocjonalnym 13 latkiem czy pospolitym sye bossem ?

Ja przynajmniej mam projektor a nie budżetówkę z wyprzedaży,tak samo jak ampli i całą resztę.

Widać bolą 4 litery i trzeba wyklepać się na klawiaturze, za cienki facet jesteś ,tak ja twój mentor janunio.

Jutro BF ,idź i kup sobie coś by poprawił ci się nastrój i przestań bić pianę,geniuszu.

Piter szkoda czasu na nerwy?. Kiedyś każdy może dojdzie do sprzętu odpowiedniej klasy to zrozumie w czym rzecz. Ja oglądając filmy w stereo na moim sprzęcie jestem mega zadowolony sam zresztą wiesz?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zibii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, janunio napisał:

" ... ten film jest w 24 klatach nie w 23,976." Natychmiast podaj źródło tych informacji. Mam wrażenie, że się to tobie wydaje ... Tak okiem naszego znafcy. NETFLIX nigdy nie podaje fps-u.

To że czegoś nie wiesz to nic nowego, nie oczekuj odpowiedzi na pytanie wyśmiewając jednoczenie drugą stronę ?

 

ALE ok skończmy to chamstwo bo nic z tego nie wynika zródłem informacji o fps strumienia może być:

1. rip z netflixa na torrentach

2. kodi z wtyczką netflix

3. nie wiem czy jeszcze działa bo nie mam aktualnie konta netflix ale był skrót shift+ctrl+alt+s który w przeglądarce chrome\edge podczas odtwarzaniu filmu pokazywał informację o strumieniu.

 

Przykład ripu z sieci:

The.Irishman.2019.1080p.NF.WEBRip.x265.10bit.HDR.DDP5.1.Atmos-AMRAP

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

The.Dark.Crystal.Age.of.Resistance.S01.2160p.NF.WEBRip.x265.10bit.HDR.DDP5.1.Atmos-TrollUHD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bl4ck napisał:

3. nie wiem czy jeszcze działa bo nie mam aktualnie konta netflix ale był skrót shift+ctrl+alt+s który w przeglądarce chrome\edge podczas odtwarzaniu filmu pokazywał informację o strumieniu

nie działa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
8 godzin temu, zibii napisał:

Piter szkoda czasu na nerwy?. Kiedyś każdy może dojdzie do sprzętu odpowiedniej klasy to zrozumie w czym rzecz. Ja oglądając filmy w stereo na moim sprzęcie jestem mega zadowolony sam zresztą wiesz?.

Wcale się nie denerwuje, nie ma nic gorszego tutaj jak troll-teoretyk???

Zresztą szkoda czasu na klepanie o tym gościu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, paul klacska napisał:

nie ma nic gorszego tutaj jak troll-teoretyk

1. Piętnujący pospolite chamstwo  wg . klaczki to troll .

2. Teoretyk to ktoś który ostrzegł forumowiczów przed korzystaniem z praktycznych porad klaczki . Paul klacska zalecił forumowiczom przy montażu projektora pod sufitem uruchomienie trybu używanego powyżej 1500 m nad poziomem morza . Wentylatory na pełnych obrotach a klaczka opowiada jaki to jego exclusywny projo cichy i przy okazji puszcza oko jaki to klaczka jest bogaty .

Jak znam życie to na projo zostało trochę grosza z kredytu hipotecznego . Typowe dla wielu zakredytowanych ludzi epatowanie bogactwem .

13 godzin temu, zibii napisał:

Piter szkoda czasu na nerwy?. Kiedyś każdy może dojdzie do sprzętu odpowiedniej klasy to zrozumie w czym rzecz. Ja oglądając filmy w stereo na moim sprzęcie jestem mega zadowolony sam zresztą wiesz?.

Zibii nawet ten ciekawy wątek o odtwarzaczach potrafi wykorzystać do włażenia bez wazeliny . No i czeka coby klaczka pochwaliła jego zajebiszcze stereo .

Offtopu z mojej strony by nie było gdyby nie chamstwo nic nie wnoszącego do tego wątku klakiera . Fetek i bl4ck przynajmniej piszą ciekawe rzeczy .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Bij koleś pianę dalej , nie mój problem , że cię nie stać na pewne klocki . A co gorsza szydzisz z tych którzy mają lepiej i z góry zakładasz ,że żyją na kredyt. Widać bardzo cię to boli. Chcesz fajną pracę za dobre pieniądze to napisz na PW. Zobaczymy co umiesz ,jak z językami. Mieszkam w Norge, chętnie ci pomogę jak będę mógł. Może wtedy skończą się twoje kompleksy.

Chłopie ,ogarnij się trochę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Warm Hoxton napisał:

Zibii nawet ten ciekawy wątek o odtwarzaczach potrafi wykorzystać do włażenia bez wazeliny . No i czeka coby klaczka pochwaliła jego zajebiszcze stereo

Ja nie muszę nikomu wchodzić chyba, że ty. Nikt nie musi chwalić mojego stereo bo robię to dla siebie a nie takich bałwanów jak Ty. Mi ma się podobać i grać tak jak chcę nie patrzę na recenzję i pozycję w słupku bo to większość jest sponsorowane.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zibii napisał:

takich bałwanów jak Ty

 

Wydaje Ci się , że tylko Ty potrafisz ubliżać pisząc z dużej litery ? Cały Twój post jest niedorzeczny .

2 godziny temu, paul klacska napisał:

nie mój problem , że cię nie stać na pewne klocki . A co gorsza szydzisz z tych którzy mają lepiej

 

2 godziny temu, paul klacska napisał:

Zobaczymy co umiesz ,jak z językami. Mieszkam w Norge

I to niby ja mam kompleksy . Raczej to Ty szydzisz z tych , którzy mieszkają w RP i według Twojego wyobrażenia mają gorzej . Sprowadzę Cię na ziemię , widziałem szopy i baraki norweskiej klasy średniej zwane przez nich domami a przypominające nasze  budowle na działkach R.O.D . Obkredytowany jesteś na bank , chyba że nie masz zdolności , czyli jesteś ubogi . Nie ma w tym nic złego oprócz chamskiego traktowania ludzi żyjących w RP .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, Warm Hoxton napisał:

Obkredytowany jesteś na bank , chyba że nie masz zdolności , czyli jesteś ubogi . Nie ma w tym nic złego oprócz chamskiego traktowania ludzi żyjących w RP .

Człowieku,ty zacznij się leczyć. Osobiście życzę każdemu jak najlepiej, wielu osobą pomagam kupić fajny sprzęt bo tutaj nie które rzeczy są poprostu tańsze. Widzisz sam jak jesteś uprzedzonych do osób które mają trochę lepiej niż ty sam. W sumie nie jesteś pierwszy który liczy moje pieniądze. 

No ale niech ci będzie , mieszkam w baraku , żyje na kredytach i pobieram zasiłek z NAV-u( coś ala nasz MOPS). 

Wszystko co mam musiałem ukraść. Mam nadzieję , że teraz jesteś zadowolony.???????????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli ktoś coś ma na kredyt to w czym problem ? osobiście ostatnią i najdroższa część kina (audio) też planuje w kredycie 0%.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

Kupiłem sobie porządnego laptopa jako media center

Acer Aspire VX5-591G
i7-7700HQ
16GB RAM
256 GB SSD
Win 10
GTX 1050Ti

 

Ale to urządzenie, mimo porządnych komponentów i wydajnej grafiki, nie jest w stanie puścić 4k sygnału płynnie przez projektor 4k

ani przez Netflix ani z odtwarzacza mpc+MadVr.

 

Cały czas obraz generuje zasrana grafika Intel w procesorze, a ten GTX to tylko taki dopalacz.

Może w grach to się sprawdza ale do audio video kupa ?

 

Ktoś ma pomysł czy taki laptop sprzętowo można zmusic by Nividia była natywnym wyjsciem video z HDMI ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co to robić skoro w ustawienia sterowników nvidia można ustawić na sztywno aby mpc+MadVr korzystały tylko z procesora graficznego nvidia a nie tryb automatyczny lub procesor zintegrowany intel. Wtedy przy korzystaniu z owego playera sam przełączy się na mocniejszą kartę.

Po to zostały stworzone te "hybrydy" aby podczas np przeglądania internetu korzystać z energooszczędnego intela a podczas grania lub innych wymagających rzeczy korzystać z amd lub nvidia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się w ustawieniach Nvidia dodać ani MadVr ani MPC.

Dodanie Netflixa działa ale obraz i tak wychodzi z Intela. Mydlany i przekolorowany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.