Skocz do zawartości
IGNORED

Nad c375 jak to faktycznie z nim jest


radark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wezmy np Rotela 980 czy jeszcze lepiej 985 bije na leb takiego 375 a jest sporo tanszy niestety to forum robi swoje.Nasi importerzy tez zamiast sprowadzac takie marki jak np Xindak itp oni sprzedaja glupkom Nady,a dlaczego ano tak to dziala droga utarta tak prosciej.A to ze Nady sie po gwarancji rozkraczaja ,a kogo to interesuje ,ze graja jak graja ano czytales to o co ci kaman? w Angli ludzie wiedza co gra tu najwazniejsze jest forum paru glupkow z niego i reklama.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wojtek1234 napisał:

Czy wezmy np Rotela 980 czy jeszcze lepiej 985 bije na leb takiego 375 a jest sporo tanszy niestety to forum robi swoje.Nasi importerzy tez zamiast sprowadzac takie marki jak np Xindak itp oni sprzedaja glupkom Nady,a dlaczego ano tak to dziala droga utarta tak prosciej.A to ze Nady sie po gwarancji rozkraczaja ,a kogo to interesuje ,ze graja jak graja ano czytales to o co ci kaman? w Angli ludzie wiedza co gra tu najwazniejsze jest forum paru glupkow z niego i reklama.

Wojtuś bezkonkurencyjny i rządzi w temacie 🥱 Tylko dlaczego uważa mnie za głupka ??? 🤫 Swojego NAD 375 kupiłem świadomie, bez niczyjej porady. Założyłem sobie cenę max.do 5 tys. zł za nowy wzmacniacz, przetestowałem w domu 4 inne wzmacniacze do tej kwoty i one wróciły do sklepów. Został NAD i NADal mnie cieszy i choć gwarancja już się dawno skończyła nic się nie rozkraczyło.

Jak dla mnie świetny wzmacniacz w tej cenie...ale nikomu nie polecam, wszak w/g Mądrego Wojtka jestem GŁUPKIEM a kto by głupka słuchał....zresztą i tak Mistrz riposty zaraz odpowie w tym temacie, bo wie najlepiej i jego opinia musi być na wierzchu 😄

Na koniec w tym temacie dodam, że NAD 375 dosyć mocno się nagrzewa, bo przy przejściu na ON bierze z sieci elektrycznej min.90 W ( Wojtek zapewne wie dlaczego 🤫) więc należy mu zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza, nawet jak nie dostaje sygnału ze źródła a jest ON.

Odpowiednia wentylacja dotyczy zresztą wszystkich urządzeń wydzielających ciepło i znacząco wpływa na ich żywotność.

ps. Wojtek, absolutnie nie czuję się urażony, a wprost przeciwnie. Darzę Cię wielką sympatią. Mogę być głupkiem czy tam kimkolwiek chcesz. Pozdrawiam 🖐️

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, marian.ch napisał:

Wojtuś bezkonkurencyjny i rządzi w temacie 🥱 Tylko dlaczego uważa mnie za głupka ??? 🤫 Swojego NAD 375 kupiłem świadomie, bez niczyjej porady. Założyłem sobie cenę max.do 5 tys. zł za nowy wzmacniacz, przetestowałem w domu 4 inne wzmacniacze do tej kwoty i one wróciły do sklepów. Został NAD i NADal mnie cieszy i choć gwarancja już się dawno skończyła nic się nie rozkraczyło.

Jak dla mnie świetny wzmacniacz w tej cenie...ale nikomu nie polecam, wszak w/g Mądrego Wojtka jestem GŁUPKIEM a kto by głupka słuchał....zresztą i tak Mistrz riposty zaraz odpowie w tym temacie, bo wie najlepiej i jego opinia musi być na wierzchu 😄

Na koniec w tym temacie dodam, że NAD 375 dosyć mocno się nagrzewa, bo przy przejściu na ON bierze z sieci elektrycznej min.90 W ( Wojtek zapewne wie dlaczego 🤫) więc należy mu zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza, nawet jak nie dostaje sygnału ze źródła a jest ON.

Odpowiednia wentylacja dotyczy zresztą wszystkich urządzeń wydzielających ciepło i znacząco wpływa na ich żywotność.

ps. Wojtek, absolutnie nie czuję się urażony, a wprost przeciwnie. Darzę Cię wielką sympatią. Mogę być głupkiem czy tam kimkolwiek chcesz. Pozdrawiam 🖐️

Byc moze zle mnie odebrales ,nie chce nikogo bezposrednio czy posrednio tu urazic .Poprostu zlosc i smiech mnie ogarnia jak czytam co niektore posty .Tak podobno objawia sie ta choroba a ze jak mowia prawda w oczy kole sa tacy co szczekaja tu ostro.To ze sie nagrzewa?podotykaj elementy w nim i dowiesz sie co go tak podgrzewa, i co z tego ze sie nagrzewa? tzn kup wzmacniacz i wez od razu wentylator do niego? masz racje nikomu nie polecaj 375.Jedni lubia zapach skarpetek drudzy pomaranczy................

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, marian.ch napisał:

Wojtuś bezkonkurencyjny i rządzi w temacie 🥱 Tylko dlaczego uważa mnie za głupka ??? 🤫 Swojego NAD 375 kupiłem świadomie, bez niczyjej porady. Założyłem sobie cenę max.do 5 tys. zł za nowy wzmacniacz, przetestowałem w domu 4 inne wzmacniacze do tej kwoty i one wróciły do sklepów. Został NAD i NADal mnie cieszy i choć gwarancja już się dawno skończyła nic się nie rozkraczyło.

Witam,

jak widać przepłaciłeś, ja zresztą też przepłaciłem.

A najgorsze jest to, że bardzo lubię ten wzmacniacz i nadal podoba mi się jak gra.

Nie zastanawiam się również czy się zepsuje i kiedy to nastąpi, bo zepsuć może się wszystko, człowiek też się psuje.

Trochę żałuję, że wcześniej nie znałem prawdziwej wartości 375, wtedy starałbym się kupić go za wspomniane 700pln.

A może ktoś ma do sprzedania za 700?

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sul76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sul76 napisał:

Witam,

jak widać przepłaciłeś, ja zresztą też przepłaciłem.

A najgorsze jest to, że bardzo lubię ten wzmacniacz i nadal podoba mi się jak gra.

Nie zastanawiam się również czy się zepsuje i kiedy to nastąpi, bo zepsuć może się wszystko, człowiek też się psuje.

Trochę żałuję, że wcześniej nie znałem prawdziwej wartości 375, wtedy starałbym się kupić go za wspomniane 700pln.

A może ktoś ma do sprzedania za 700?

Pozdrawiam

Hehehe ja mialem wlasciwie gratis od handlarza kupowalem Dynaudio i dolozyl mowiac ze gra ale zimne luty jednak byly.Dlatego tanio sprzedalem a raczej za tyle ile takie cos jest wart uzywane.Nie jest to chociaz ladne wtedy pewnie i drozej bym cenil.A ktory z nich jest ladny? szare pudelka.Z reszta kazdy niech gra nawet na patelni jego sprawa tylko niech drugiemu kitu nie zeni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku. Gdzieś tam wcześniej napisałeś, że masz 50 lat. Chce Ci się w tym wieku prowadzić krucjaty przeciwko marce i usilnie udowadniać jaki to NAD jest tandetny? Tak bardzo masz potrzebę przekonania kogoś do swoich tez? Chce Ci się? Która to już strona w tym temacie o wadliwości i byle jakości NAD? Zrobiłeś z siebie maniaka anty-NADowymi wpisami i nie wiem czy ktoś je potraktuje powarzenie, czytając to. To tak samo jak Muda, który parę lat temu pod każdym tematem o NADzie wypisywał o jego modyfikacjach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Krzysiek B napisał:

Wojtku. Gdzieś tam wcześniej napisałeś, że masz 50 lat. Chce Ci się w tym wieku prowadzić krucjaty przeciwko marce i usilnie udowadniać jaki to NAD jest tandetny? Tak bardzo masz potrzebę przekonania kogoś do swoich tez? Chce Ci się? Która to już strona w tym temacie o wadliwości i byle jakości NAD? Zrobiłeś z siebie maniaka anty-NADowymi wpisami i nie wiem czy ktoś je potraktuje powarzenie, czytając to. To tak samo jak Muda, który parę lat temu pod każdym tematem o NADzie wypisywał o jego modyfikacjach.

Ja wiem czy sie chce?a tak pisze bo czasu mam troche.To nie to ze anty NADowo poprostu zlosci mnie kiedy ktos pisze ze cos jest cacy a tak nie jest bo wprowadza innych w blad.Sam czytalem kiedys takie bzdury i kupowalem nowe graty i miesiac ,dwa i do ozenku bo to nie gralo tak bylo np z Yaqin tak tu uwielbiany.I ciagle bylem na minus na tych zlomach.Tak to wyglada nie to zebym bym wrogiem marki .Kazdy kupi co chce na co go stac ale niech drugiemu kitu nie zeni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, wojtek1234 napisał:

Hehehe ja mialem wlasciwie gratis od handlarza kupowalem Dynaudio i dolozyl mowiac ze gra ale zimne luty jednak byly.Dlatego tanio sprzedalem a raczej za tyle ile takie cos jest wart uzywane.Nie jest to chociaz ladne wtedy pewnie i drozej bym cenil.A ktory z nich jest ladny? szare pudelka.Z reszta kazdy niech gra nawet na patelni jego sprawa tylko niech drugiemu kitu nie zeni.

Witam,

czyli dostałeś zajeżdżonego złoma, handlarz zamiast zezłomować dał Tobie.

Myślałem, że sprzedałeś za 700pln sprzęt w dobrym stanie, który po prostu Ci nie podpasował.

Ty sprzedałeś po prostu złoma dalej i dodatkowo na jego przykładzie wyrobiłeś sobie zdanie o Nad c375, żeby było mało dałeś go posłuchać swojej żonie? i ona też pewnie już ma wyrobione zdanie.

Żeby było mało przedstawiasz się jako serwisant sprzętu audio. Mocne.

Ja kupiłem nowego, a nie złoma, więc trudno z Tobą wymieniać poglądy.

Słuchałeś kiedyś nada c375 w dobrym stanie? nowego? działającego?

Jak można tyle pisać o modelu na podstawie ruiny/złoma którego się dostało do utylizacji?

Mam nadzieję, że nigdy żaden mój sprzęt nie trafi w Twoje ręce.

Pozdrawiam

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sul76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sul76 napisał:

Witam,

czyli dostałeś zajeżdżonego złoma, handlarz zamiast zezłomować dał Tobie.

Myślałem, że sprzedałeś za 700pln sprzęt w dobrym stanie, który po prostu Ci nie podpasował.

Ty sprzedałeś po prostu złoma dalej i dodatkowo na jego przykładzie wyrobiłeś sobie zdanie o Nad c375, żeby było mało dałeś go posłuchać swojej żonie? i ona też pewnie już ma wyrobione zdanie.

Żeby było mało przedstawiasz się jako serwisant sprzętu audio. Mocne.

Ja kupiłem nowego, a nie złoma, więc trudno z Tobą wymieniać poglądy.

Słuchałeś kiedyś nada c375 w dobrym stanie? nowego? działającego?

Jak można tyle pisać o modelu na podstawie ruiny/złoma którego się dostało do utylizacji?

Mam nadzieję, że nigdy żaden mój sprzęt nie trafi w Twoje ręce.

Pozdrawiam

 

Kolego prowadze serwis a wiec daje GWARANCJE wiec musialem serwisowac zloma od firmy NAD i zareczam ci ze po moim serwisie gra dluzej niz twoj nowy.........

Handlarzem byl powazny facet-Dunczyk i dla niego taki NAD to tyle co NAPLUC.

1 minutę temu, wojtek1234 napisał:

Kolego prowadze serwis a wiec daje GWARANCJE wiec musialem serwisowac zloma od firmy NAD i zareczam ci ze po moim serwisie gra dluzej niz twoj nowy.........

Handlarzem byl powazny facet-Dunczyk i dla niego taki NAD to tyle co NAPLUC.

Co do twojego sprzetu i serwisowania gdybys tak ze mna rozmawial jak tu piszesz dostalbys wiache i radz se sam.

Sly 76 gdybys mial matke i ojca moze by i wbili ci cos do glowy,ja jedynie moge ci poradzic tyle zebys trzymal glowe prosto bo piach sie wysypie i co wtedy?

sul 76 mialo byc -podniosles mi troche cisnienie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, wojtek1234 napisał:

Kolego prowadze serwis a wiec daje GWARANCJE wiec musialem serwisowac zloma od firmy NAD i zareczam ci ze po moim serwisie gra dluzej niz twoj nowy.........

Handlarzem byl powazny facet-Dunczyk i dla niego taki NAD to tyle co NAPLUC.

Co do twojego sprzetu i serwisowania gdybys tak ze mna rozmawial jak tu piszesz dostalbys wiache i radz se sam.

Sly 76 gdybys mial matke i ojca moze by i wbili ci cos do glowy,ja jedynie moge ci poradzic tyle zebys trzymal glowe prosto bo piach sie wysypie i co wtedy?

sul 76 mialo byc -podniosles mi troche cisnienie

Witam,

strasznie jesteś nerwowy, oby ręce Ci się nie trzęsły przy serwisowaniu bo wtedy może zrobiony przez Ciebie sprzęt długo nie pograć.

Co do przedmiotowego NAD'a, odsłuchujesz to co trafia do Ciebie podobno na serwis i nie połączyłeś faktów, że te wzmacniacze są zepsute. Dlatego trafiły do Ciebie.

Dostałeś od handlarza szrot i sprzedałeś go za 700pln dalej i dziwisz się, że nowy właściciel sprzedał go dalej? Przecież to był złom, to co miał z nim robić?

Zarzucasz innym, że sprzedają dobrze działające NAD"y za 3000 lub więcej, a nie zauważyłeś, że nie każdy sprzedaje zepsuty szrot.

Handlujesz złomem, odsłuchujesz je i wyciągasz błędne wnioski

Wzmacniacze sprawne, nowe grają, z tym, że Ty ich prawdopodobnie nigdy nie spotkałeś.

Nie zabieram Ci już czasu, bo i tak za dużo go straciłeś, chyba że nie bardzo masz pracę.

I nie wyrywaj się tak z tymi "wiąchami" jak to nazywasz, nie sądzę żeby na kogokolwiek to działało.

Co do piachu, głowy, rodziców itd - coś chyba u Ciebie nie gra i potrzebuje serwisu, a z ciśnieniem do kardiologa.

A Duńczyk to kto?  jakiś nadczłowiek co dał złoma Polakowi zamiast oddać na szrot? Wstyd o tym pisać chyba.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sul76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co może odniosę się nieco co do ilości nadów na portalach aukcyjnych.

Bo może wiesz albo nie wiesz niegdyś byłem bardziej zbliżony do branży zarówno tej w Polsce jak i w UK.

I powiem ci że nad w porównaniu do innych Marek sprzedawał się naprawdę dobrze.

Te urządzenia wychodziły z salonów bardzo często nie chcę powiedzieć że był to top sprzedaży ale na pewno jeden z liderów.

I przy takiej sprzedaży nieuniknione jest że później na rynek trafia wiele używanych wzmacniaczy.

Tak samo było z kolumnami dali zensor.

Ich ilość w obiegu wtórnym spowodowała że ich cena używanych jest wręcz śmiesznie niska.

Piotr 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sul76 napisał:

Witam,

strasznie jesteś nerwowy, oby ręce Ci się nie trzęsły przy serwisowaniu bo wtedy może zrobiony przez Ciebie sprzęt długo nie pograć.

Co do przedmiotowego NAD'a, odsłuchujesz to co trafia do Ciebie podobno na serwis i nie połączyłeś faktów, że te wzmacniacze są zepsute. Dlatego trafiły do Ciebie.

Dostałeś od handlarza szrot i sprzedałeś go za 700pln dalej i dziwisz się, że nowy właściciel sprzedał go dalej? Przecież to był złom, to co miał z nim robić?

Zarzucasz innym, że sprzedają dobrze działające NAD"y za 3000 lub więcej, a nie zauważyłeś, że nie każdy sprzedaje zepsuty szrot.

Handlujesz złomem, odsłuchujesz je i wyciągasz błędne wnioski

Wzmacniacze sprawne, nowe grają, z tym, że Ty ich prawdopodobnie nigdy nie spotkałeś.

Nie zabieram Ci już czasu, bo i tak za dużo go straciłeś, chyba że nie bardzo masz pracę.

I nie wyrywaj się tak z tymi "wiąchami" jak to nazywasz, nie sądzę żeby na kogokolwiek to działało.

Co do piachu, głowy, rodziców itd - coś chyba u Ciebie nie gra i potrzebuje serwisu, a z ciśnieniem do kardiologa.

A Duńczyk to kto?  jakiś nadczłowiek co dał złoma Polakowi zamiast oddać na szrot? Wstyd o tym pisać chyba.

Pozdrawiam

Kolego chcialbys miec tyle i takiego sprzetu co taki Dunczyk,nie zapominaj tez ze salony audio sa otwarte dla kazdego takze mozna isc posluchac a jak wlascicielem jest znajomy to i do domu zabrac.Jesli nie wiesz do kogo piszesz nie pisz glupot.Troche pomysl zanim wyciagniesz wnioski.

3 minuty temu, Piotr Sonido napisał:

Wiesz co może odniosę się nieco co do ilości nadów na portalach aukcyjnych.

Bo może wiesz albo nie wiesz niegdyś byłem bardziej zbliżony do branży zarówno tej w Polsce jak i w UK.

I powiem ci że nad w porównaniu do innych Marek sprzedawał się naprawdę dobrze.

Te urządzenia wychodziły z salonów bardzo często nie chcę powiedzieć że był to top sprzedaży ale na pewno jeden z liderów.

I przy takiej sprzedaży nieuniknione jest że później na rynek trafia wiele używanych wzmacniaczy.

Tak samo było z kolumnami dali zensor.

Ich ilość w obiegu wtórnym spowodowała że ich cena używanych jest wręcz śmiesznie niska.

Piotr 

Nie zapominaj ze NAD ze sprzetu ktory jakos gra jest prawie najtanszy,oni oszczedzaja doslownie na wszystkim od flakow do obudowy.Druga sprawa jest tani bo robiony tam gdzie tanio,poza nielicznymi modelami Made in Japan ale i to nie wiele pomoglo bo tez cieli na kosztach z tym ze w tych kondensatory np byly firmowe nie jak w reszcie.Tlukli to w milionach bylo tego wszedzie tanio to i ludzie brali ,nie kazdy zaczyna od hi endu .Sam kupowalem Nada ba mazylem kiedys o nim.Mam jeszcz 106ke preamp a jak.Ale nowych nie trawie poprostu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się zgadzam.

Dlatego gdzieś wcześniej powiedziałem że jemu trzeba zrobić serwis ale ten serwis też nie jest drogi dlatego że na warsztacie nadow było masę chyba już u każdego elektronika.

A brzmienie nadal pozostaje dla niektórych bardzo atrakcyjne.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Piotr Sonido napisał:

To się zgadzam.

Dlatego gdzieś wcześniej powiedziałem że jemu trzeba zrobić serwis ale ten serwis też nie jest drogi dlatego że na warsztacie nadow było masę chyba już u każdego elektronika.

A brzmienie nadal pozostaje dla niektórych bardzo atrakcyjne.

 

No wiesz sa modele niezle grajace np 319,317,350,352 te mi jakos podchodza.Co do preampa Nad ktory mam jest zrobiony jak nie NAD ,PORZDNY DRUK ,ELEKTROLITY ,REZYSTORY 1% PREK Alpsa ,ladne folie.Dlatego jeszcze go mam a kasy za to nie wezme.Masz racje kazdy w Nadzie chyba dlubal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

....A brzmienie nadal pozostaje dla niektórych bardzo atrakcyjne.

 

to rozumiem, że jest żart 🤭

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.12.2022 o 20:25, Elbing napisał:

to rozumiem, że jest żart 🤭

No nie. Zdziwił byś się ile osób nadal o to pyta. I to nie seirrzycj osób które po prostu jakimś cudem orzyczytaly opinie w audio. Ale także osób które już audio miały i chciałby by do niego wrócić. 

Na prawdę. Widziałem to na przykładzie klientów. Pytań na forum. 

Sam też wrócił bym do 326/356/375 mimo ich wad konstrukcyjnych. 

Piotr 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i mysle co ludzie widza w tym 375.Ni to bas ladny ni gora a taki przecietniak,broni sie tylko moca i moze tu jest wlasnie to ze napedza wiekszosc glosnikow.Wiadomo moc daje wrazenie potegi,lepszego grania itd .Nie wiem dla mnie 320 i jemu podobne graja duzo lepiej ich sie nie czepiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Elbing napisał:

NAD 375 nie chciałbym nawet za dopłatą dla mnie ... Koszmarne granie ...

Witam,

za żadne pieniądze? czy jest jakaś kwota, która mogła by Cię przekonać?

Może Branża stanie na wysokości zadania:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sul76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sul76za żadne... słuchanie na nim muzyki to są tortury...

a Branża niech się lepiej przyłoży do roboty zamiast produkować buble i jednorazówki ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, sul76 napisał:

Witam,

za żadne pieniądze? czy jest jakaś kwota, która mogła by Cię przekonać?

Może Branża stanie na wysokości zadania:)

Nie stanie bo ich już nie ma 🙂

więc nie muszą. 

20 minut temu, Elbing napisał:

 

Nie mogę usunąć twojego cytatu. Ale dziwne. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Piotr Sonido napisał:

Nie stanie bo ich już nie ma 🙂

więc nie muszą.

Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź bo nie bardzo rozumiem ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Elbing napisał:

Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź bo nie bardzo rozumiem ???

Mega prosto i jasno napisane, jak mogłeś nie zrozumieć?

Tylu ludzi na świecie ma c375, tyłu go docenia i im się podoba, a tu trafiasz się Ty i piszesz o torturach podczas słuchania.

Piszesz, jakby ten 375 zrobił Ci jakąś mega krzywdę.

Ja tez go mam i pasuje mi to granie.

Pytanie kto ma coś nie tak że słuchem?

Może się podobać lub nie, pasować lub nie, ale tortury?

Żeby trzymać się tematu wyjaśnię: Kolega napisał, że nowych 375 już nie ma, więc Branża nie będzie Ci naskakiwać.

Pozdrawiam 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sul76 napisał:

.... Piszesz, jakby ten 375 zrobił Ci jakąś mega krzywdę.

Ja tez go mam i pasuje mi to granie.

Pytanie kto ma coś nie tak że słuchem?

Może się podobać lub nie, pasować lub nie, ale tortury...

Bo nie myśłałem, że sprzęt audio może tak kaleczyć odtwarzaną muzykę, że aż uszy bolą...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elbing napisał:

Bo nie myśłałem, że sprzęt audio może tak kaleczyć odtwarzaną muzykę, że aż uszy bolą...

Ok, jacy Ci wszyscy zadowoleni są głusi:)

Ja też.

Na szczęście to już historia.

Typujesz jakiś następców, żebym przypadkiem nie popełnił kolejnego błędu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie typuję. Przegięcia sa w obie strony - w przypadku tego NAD  granie jest zbyt jazgotliwe, ostre, metaliczne... Jest też sprzęt, który wszystko zalewa mułowatym, powolnym, rozlazłym basem. Najlepiej gdyby po prostu sprzęt audio normalnie odtwarzał  muzykę (równomiernie wszystkie pasma częstotliwości). Może dlatego nie lubię też sprzętu grającego tzw. V

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. @Elbingi @wojtek1234 jakieś fantasmagorie opowiadają o jazgotliwości, muleniu, jakichś V itp, itd NAD 375.

Przecież za brzmienie muzyki z systemu audio w zdecydowanym stopniu odpowiadają kolumny głośnikowe, akustyka i ...jakość nagrań.

Z w/w Kolegami nie warto wdawać się w "dyskusyję" w tym temacie...takie typy ludzi tak mają...są niewiarygodni  pozbawieni argumentów... ale jak się przyczepią to jak rzep....

Tutaj jest wiarygodny opis wzmacniacza NAD 375. 🖐️

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Po 6 latach bezproblemowego użytkowania nadal twierdzę, że kupno NAD 375 za 4,7 tys. zł. było świetnym wyborem KROPKA 👍😊

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )   

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marian.ch napisał:

Kol. @Elbingi @wojtek1234 jakieś fantasmagorie opowiadają o jazgotliwości, muleniu, jakichś V itp, itd NAD 375.

Przecież za brzmienie muzyki z systemu audio w zdecydowanym stopniu odpowiadają kolumny głośnikowe, akustyka i ...jakość nagrań.

Z w/w Kolegami nie warto wdawać się w "dyskusyję" w tym temacie...takie typy ludzi tak mają...są niewiarygodni  pozbawieni argumentów... ale jak się przyczepią to jak rzep....

Tutaj jest wiarygodny opis wzmacniacza NAD 375. 🖐️

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Po 6 latach bezproblemowego użytkowania nadal twierdzę, że kupno NAD 375 za 4,7 tys. zł. było świetnym wyborem KROPKA 👍😊

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )   

 

Z tego co mi wiadomo to V-ką gra Yamaha

NAD jest raczej neutralny.

Może ma leciutko podbite któreś z pasm, tak jak na przykład w moim modelu C326, wyższy bas. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marian.ch napisał:

Kol. @Elbingi @wojtek1234 jakieś fantasmagorie opowiadają o jazgotliwości, muleniu, jakichś V itp, itd NAD 375.

Przecież za brzmienie muzyki z systemu audio w zdecydowanym stopniu odpowiadają kolumny głośnikowe, akustyka i ...jakość nagrań.

Z w/w Kolegami nie warto wdawać się w "dyskusyję" w tym temacie...takie typy ludzi tak mają...są niewiarygodni  pozbawieni argumentów... ale jak się przyczepią to jak rzep....

Tutaj jest wiarygodny opis wzmacniacza NAD 375. 🖐️

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Po 6 latach bezproblemowego użytkowania nadal twierdzę, że kupno NAD 375 za 4,7 tys. zł. było świetnym wyborem KROPKA 👍😊

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )   

 

Faktycznie, szkoda czasu.

Tym bardziej, że wzmacniacz nie jest już produkowany.

Pozdrawiam 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te strony z testami sprzętu w PL to jest też dobra ściema. Lanie wody, lawirowania, zero negatywów albo tak opisane, że czytający myśli, że to zalety a nie wady. Jednym słowem sponsorowany bullshit.

Polecam poszperać w testach zagranicznych - tam się mniej patyczkują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.