Skocz do zawartości
IGNORED

Nad c375 jak to faktycznie z nim jest


radark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sadze aby w chinach były dwie taśmy montażowe albo trzy na trzy kontynenty W Chinach niedbałą o pracowników i odchodzą przychodzą nowi i trzeba przyuczać i stąd niedociągnięcia w składaniu pieców. Szybko i aby sztuka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co Wy macie z tymi NADami. Budujecie legendy o awaryjności inne dziwne rzeczy? Czy wzmacniacze innych marek są niezniszczalne i nie trafiają się sztuki z wadami? Na zagranicznych forach wszyscy sa zadowoleni z 375, a w Polsce kręcą nosem. To już 3 NAD jakiego mam i z żadnym nigdy nie było problemów….. 375 jest wykonany solidniej niż 356, to fakt. Mój obecny 375 ma z 10 lat i zero problemów. Wszystko działa, nic nie trzeszczy, nie szumi i potencjometr działa idealnie. Wzmacniacz właśnie wyróżnia się bardzo niskimi szumami. To porządna maszyna, konstrukcja jak w drogich piecach accuphase. Czego nie mogę powiedzieć o Exposure, w którym potek głośności nierówno działał i musiałem go ustawić. Dźwięk to inna sprawa, jednym będzie odpowiadał innym nie. Jedyna wadą NADow 356 i 375 jest to, ze są tanie i mocne. Kupują je ludzie którzy nie wiedza jak użytkować, zamykają w szafach i robią na nich imprezy… Wy się później dziwicie, ze wzmacniacz jest upieczony? Większość komentujących tutaj naoglądała się filmów albo nasłuchała kolegów i opowiada bajki…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymek_47295
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne legendy tylko fakty, jako użytkownik 1 egzemplarza możesz wyrobić sobie zdanie o tym jednym egzemplarzu, ja z racji kontaktu z kilkudziesięcioma mogę coś więcej na ten temat napisać gdy widzę problemy w tych samych miejscach. I nie ma to związku z tym jak użytkowany jest dany egzemplarz.

326, 356 do pewnej mocy gra praktycznie na samych driverach, ich radiatory parzą po kilku minutach włączenia, 375 ma wiele elementów wydzielających spore ilości ciepła.

Porównania do Accuphase nie ma żadnego, dosłownie żadnego.

Fakty niestety są takie że są to wzmacniacze wykonane z wykorzystaniem bardzo kiepskich kondensatorów co przy warunkach panujących we wnętrzu powoduje ich szybkie wysychanie. Elementy bierne są dopasowane na styk a często nawet zbyt małe, podawałem już przykłady gdzie na 1W rezystorze wydziela się znacznie wieksza moc. Kolejna kwestia bardzo kiepskiej jakości laminat.

Na pochwalę zasługuje jakość montażu, więc nie ma znaczenia to gdzie jest produkowany bo oni montują starannie to co dostaną do zmontowania, winę za taki stan rzeczy ponoszą konstruktorzy i być może księgowi. 

 

Koncepcja, schemat są naprawdę ciekawe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.08.2023 o 12:26, artj23 napisał:

Nie sadze aby w chinach były dwie taśmy montażowe albo trzy na trzy kontynenty W Chinach niedbałą o pracowników i odchodzą przychodzą nowi i trzeba przyuczać i stąd niedociągnięcia w składaniu pieców. Szybko i aby sztuka.

Na jednej montują chińczyki i Taga Harmony.
O innych liniach nie wiem...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wierzę w pesymizm. Jeżeli coś nie idzie po Twojej myśli, przebijaj się do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik Kolegi serwisanta o niczym nie świadczy. 

Pokazuje jedynie uszkodzony egzemplarz kilkunastoletniego NAD 375 BEE oddanego do naprawy.

Nic nie wiemy jak i czy sprzęt od nowości był użytkowany prawidłowo ? 

Dziś oczyściłem z kurzu wnętrze mojego 7 letniego 375, przy okazji dokładnie obejrzałem za pomocą szkła powiększającego i mocnego światła prawie wszystkie elementy, punkty lutownicze i....NIC - wszystko jak nowe -żadnych wycieków, spuchnięć, przypaleń itp, itd.

Od 7 lat ZERO problemów ze wzmacniaczem. Kanały grają równo w każdym zakresie wzmocnienia, potencjometry nie trzeszczą itd.

NAD 375 dosyć mocno się nagrzewa - to fakt, dlatego należy dbać o jego prawidłową wentylację - dodatkowo mój wspomagany jest od nowości dwoma wiatraczkami  i temperatura wewnątrz zbijana jest o 20-25 st.C. Obudowa jest zimna.

Znakomity wzmacniacz za niewielkie pieniądze, a porównywanie go do Accucośtam jest zwyczajnie śmieszne 😉 Gdyby NAD bazował na takich samych elementach co Accucośtam to by kosztował podobnie.

Po 7 latach NADal jestem zachwycony  brzmieniem i bezawaryjnością 357...a gdyby jednak coś... odpukać -strata finansowa będzie niewielka. Dopiero wtedy się pomyśli i nie o jakimś leciwym hajendzie, ale o nowym - zwykłym tzw. budżetowym urządzeniu do słuchania muzyki 🤗

Miałem tego nie publikować, bo uznałem to za dziecinadę, ale co tam....na tym zacnym forum jest dużo dziecinady i śmieszności, więc wrzuciłem, krótki 1 minutowy filmik, bo po takim czasie sam się siebie zawstydziłem, że to robię i po co i  

Tak wygląda wnętrze mojego NAD 375....zaznaczam, że doszukiwanie się jakichś podejrzanie wyglądających elementów jest bezcelowe. Wizualnie nie ma się do czego przyczepić ( oglądane pod lupą) ...nie ma tam nic takiego jak na filmiku Kolegi serwisanta 🤗

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marian.ch napisał:

Ten filmik Kolegi serwisanta o niczym nie świadczy. 

Pokazuje jedynie uszkodzony egzemplarz kilkunastoletniego NAD 375 BEE oddanego do naprawy.

Nic nie wiemy jak i czy sprzęt od nowości był użytkowany prawidłowo ? 

Dziś oczyściłem z kurzu wnętrze mojego 7 letniego 375, przy okazji dokładnie obejrzałem za pomocą szkła powiększającego i mocnego światła prawie wszystkie elementy, punkty lutownicze i....NIC - wszystko jak nowe -żadnych wycieków, spuchnięć, przypaleń itp, itd.

Od 7 lat ZERO problemów ze wzmacniaczem. Kanały grają równo w każdym zakresie wzmocnienia, potencjometry nie trzeszczą itd.

NAD 375 dosyć mocno się nagrzewa - to fakt, dlatego należy dbać o jego prawidłową wentylację - dodatkowo mój wspomagany jest od nowości dwoma wiatraczkami  i temperatura wewnątrz zbijana jest o 20-25 st.C. Obudowa jest zimna.

Znakomity wzmacniacz za niewielkie pieniądze, a porównywanie go do Accucośtam jest zwyczajnie śmieszne 😉 Gdyby NAD bazował na takich samych elementach co Accucośtam to by kosztował podobnie.

Po 7 latach NADal jestem zachwycony  brzmieniem i bezawaryjnością 357...a gdyby jednak coś... odpukać -strata finansowa będzie niewielka. Dopiero wtedy się pomyśli i nie o jakimś leciwym hajendzie, ale o nowym - zwykłym tzw. budżetowym urządzeniu do słuchania muzyki 🤗

Miałem tego nie publikować, bo uznałem to za dziecinadę, ale co tam....na tym zacnym forum jest dużo dziecinady i śmieszności, więc wrzuciłem, krótki 1 minutowy filmik, bo po takim czasie sam się siebie zawstydziłem, że to robię i po co i  

Tak wygląda wnętrze mojego NAD 375....zaznaczam, że doszukiwanie się jakichś podejrzanie wyglądających elementów jest bezcelowe. Wizualnie nie ma się do czego przyczepić ( oglądane pod lupą) ...nie ma tam nic takiego jak na filmiku Kolegi serwisanta 🤗

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nie zrozumiałeś
ciesze się,że wszystko ok
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wierzę w pesymizm. Jeżeli coś nie idzie po Twojej myśli, przebijaj się do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, marian.ch napisał:

Tak wygląda wnętrze mojego NAD 375....

Przed następnym nagraniem strzel setę .😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, marian.ch napisał:

Tak wygląda wnętrze mojego NAD 375....zaznaczam, że doszukiwanie się jakichś podejrzanie wyglądających elementów jest bezcelowe. Wizualnie nie ma się do czego przyczepić ( oglądane pod lupą) ...nie ma tam nic takiego jak na filmiku Kolegi serwisanta 🤗

 

Kadr, kadr, kadr…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę kilka wygrzanych elementów które zmieniły już kolor, nie ma jeszcze tragedii bo wzmacniacz ma lat 7 a nie 15, za kolejnych 7 będzie wyglądał jak ten z mojego filmu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bumpalump napisał:

Ja tam widzę kilka wygrzanych elementów które zmieniły już kolor, nie ma jeszcze tragedii bo wzmacniacz ma lat 7 a nie 15, za kolejnych 7 będzie wyglądał jak ten z mojego filmu.

Za 7 lat Kolego to nie wiadomo jak będzie wyglądał nasz Świat ? Przejmować się jakimś nieistotnym urządzeniem to drobiażdżek 😏

 

2 godziny temu, Marek.S napisał:

Wrzucający został wytłumaczony i zwinął ogon.

Czytaj jw. 🤗

Zdrówka, spokoju i dbania o naprawdę ważne sprawy wszystkim życzę...a takie błachostki jak tu na forum traktujmy z przymrużeniem oka i bez napięć emocjonalnych 🖐️🖐️

Koledze " od strzelania setki" też tego życzę 🍺

Pozdrawiam 😊

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko ten C375 i tak jest dużo lepszy od tych szarych niższych Nadów, jego atutem jest na pewno duży zapas mocy papier 150W w pomiarach ponad 200W co jest dość imponującą wartością jak na nowy piec za 5 kzł,  a DF też  ma przyzwoitą wartość 200.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Bumpalump napisał:

Ja tam widzę kilka wygrzanych elementów które zmieniły już kolor, nie ma jeszcze tragedii bo wzmacniacz ma lat 7 a nie 15, za kolejnych 7 będzie wyglądał jak ten z mojego filmu.

A czy wzmacniacze o porównywalnej mocy innych producentów wyglądają lepiej po 15 latach eksploatacji?

Ten wzmacniacz jest na tyle tani (a oferuje na prawdę dużo), że spokojnie co 15 lat użytkowania można sobie pozwolić na porządny serwis i wymianę tych elementów.

Nie mam C375 i nie miałem, ale znam jego brzmienie i pewno wolałbym tego NADa z kiepskimi kondensatorami, wygrzanymi rezystorami, kiepskim pcb od niejednego Sony ESa, pięknie wyglądającego na zewnątrz i wewnątrz, ale kiepsko grającego (bo niestety dobrze one nie grają). Myślę, że po 15 latach takiemu ESowi też przydałby się serwis.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 15 latach? A kto tyle wytrzyma z jednym wzmacniaczem? Żeby to był jeszcze jakiś klasyk to można by  zainwestować w niego, ale to żaden cud. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.08.2023 o 19:10, StachMuszel napisał:

A czy wzmacniacze o porównywalnej mocy innych producentów wyglądają lepiej po 15 latach eksploatacji

Znacznie lepiej, niektóre po 30 nie są tak zmęczone 

W dniu 27.08.2023 o 19:10, StachMuszel napisał:

niejednego Sony ESa, pięknie wyglądającego na zewnątrz i wewnątrz, ale kiepsko grającego (bo niestety dobrze one nie grają).

To już kwestia gustu, ja dźwiękowo wolę jakikolwiek wzmacniacz 5xx ES niz cokolwiek z NAD'a

W dniu 27.08.2023 o 19:10, StachMuszel napisał:

Myślę, że po 15 latach takiemu ESowi też przydałby się serwis

Jak 13 lat temu trafiały na serwis pierwsze ES'y to nie miałem co w  nich robić, serwis wtedy kosztował 100zl za odkurzenie i ustawienie biasu 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Bumpalump napisał:

 

Jak 13 lat temu trafiały na serwis pierwsze ES'y to nie miałem co w  nich robić, serwis wtedy kosztował 100zl za odkurzenie i ustawienie biasu 🙂

Dobrze, ze są te NADy bo przynajmniej masz co robić 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymek_47295
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAD to już kompletny przeskok w drugą stronę 😉 Tyle roboty że nieopłacalne, równie dobrze mozna kupić obudowę, trafo, gołe płytki, radiatory i poskładać wzmacniacz od zera :))))
W sumie to może być dobry dawca do projektu DIY z czasem, tak samo jak 370 i 372.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam się Was jak to jest w klasie D czy są potencjometry do ustawiania prądów spoczynkowych jakieś i jak to jest przy wymianie rezystorów i innych elementów czy wystarczy wlutować odpowiednie i po sprawie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis klasy D jest nie opłacalny, jak się zepsuję to śmietnik. 

 

Ostatnio dla "sportu" naprawiałem Pioneera A-70DA

Końcówki udało się naprawić, zatrzymałem się na preampie i układzie regulacji głośności. 

 

Jakbym miał to robić dla zarobku to szkoda czasu, 2 dni siedzieć nad wzmacniaczem za 3tys, dla klienta próg opłacalności naprawy to pewnie by było gdzieś polowa wartości 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bumpalump napisał:

Serwis klasy D jest nie opłacalny, jak się zepsuję to śmietnik. 

Cała prawda o ekologiźmie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś jeszcze miał ochote na C375. Znajomy właśnie podesłał mi kilka fotek, niestety kiepskiej jakości ale widać na nich co trzeba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

375bee1.jpg

375bee2.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marek.S napisał:

Gdyby ktoś jeszcze miał ochote na C375. Znajomy właśnie podesłał mi kilka fotek, niestety kiepskiej jakości ale widać na nich co trzeba.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Ukryj zawartość

 

375bee.jpg

375bee1.jpg

375bee2.jpg

 

 

Opowieści z mchu i paproci...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wiecej foto nie ma problemu, widzialem ten egzemplarz osobiscie na warsztacie i mialem w rekach plytki, moge podjechac ew. poprosic zeby podeslal wiecej zdjec jak jeszcze stoi.

Wraca do wlasciciela ktory sam zrobil recap ale wzmacniacz dalej nie dzialal poprawnie. Znajomy go naprawil, wlasciciel w domu zaczal grzebac i znowu cos uszkodzil, teraz jeden kanal ma za duzy pobor mocy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.08.2023 o 17:07, Dune napisał:

Mimo wszystko ten C375 i tak jest dużo lepszy od tych szarych niższych Nadów, jego atutem jest na pewno duży zapas mocy papier 150W w pomiarach ponad 200W co jest dość imponującą wartością jak na nowy piec za 5 kzł,  a DF też  ma przyzwoitą wartość 200.

Słuchałem wzmakow o niskim DF i grały znacznie lepiej. 

Nie ufam już temu parametrowi.

W dniu 29.08.2023 o 18:29, cortes napisał:

Cała prawda o ekologiźmie...

Może prądu zaoszczędził na utilizacje jego 😛

żarcik. Nie specjalnie jestem zwolennikiem klasy D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora część osób wydaje tu dziesiątki tysięcy zł, bo im się wydaje, że w nowym sprzęcie który wymienili, ( bo taki mieli kaprys ) przy odsłuchu było odrobinę więcej powietrza, niż w tym co akurat mają a lamentują o Nada, którego trzeba przeserwisować raz na 10 lat, za kilka stówek;)

Bardzo dobrze gra i to się broni. Ciekawy jestem wrażeń użytkowników, gdyby te wszystkie magiczne wzmaki kiedyś przebrano w inne wdzianka - jak kiedyś zrobił Moon z Denonem . Powiedzmy taki 375bee w fikuśnej obudowie i cenie 25k. Ludzie by kupowali, sklepy by polecały i ....wszyscy szczęśliwi.

Wole kupić nowego 375bee, czy tam naprawić ten "spartolony" w środku projekt, niż jarać się idealnie zaprojektowanym wnętrzem, ze słabym dzwiękiem ( niewspółmiernym bardzo często do ceny ) w produkcie, który jak każdy inny może się po prostu zepsuć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem drodzy mili:

„Nad c375 jak to faktycznie z nim jest”?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Tajitsu napisał:

Zatem drodzy mili:

„Nad c375 jak to faktycznie z nim jest”?

Rzecz względna. Porównajmy do równie popularnej i obecnej naynku od lat Yamahy A-S300/301/500/501 - psują się? Jakoś nie słyszałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo względne jak brzmienie rzeczonego NAD'a do przywołanej Yamahy. Prawdopodobnie NAD ze swoim brzmieniem jest bardziej cywilizowany niż bezpośrednia Yamaha przez co jest też bardziej chodliwy i wybierany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.