Skocz do zawartości
IGNORED

Nad c375 jak to faktycznie z nim jest


radark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Szymek_47295 napisał:

Połączenie nie jest idealne ale gra najlepiej ze wszystkich wzmacniaczy, które zestawiłem z tymi Dynaudio. Był Harman hk680, Denon pma1510, Roksan k3, Sabaj a30 oraz modowany NAD356. W przyszłości zamierzam jeszcze podłączyć jakiegoś NAIMa, Exposure lub Lyngdorfa do nich 🙂 

Te kolumny potrzebują sporo prądu, jak wzmacniacz stereo to ja bym do nich szukał np mało używanego Krella 400 ale ten Krell nie będzie miał tyle basu co 375BEE. Dobry jest też Musical M6i i to jest podobne brzmienie do 375BEE z tym że siła basu z Musicala bierze się z jego energii a nie ilości jak w 375BEE. Wadą w zależności od instalacji może być burczące trafo zasilające ten wzmacniacz.

Lyngdorf  1120 to bardzo dobry pomysł. Ma dużo prądu a pasmo sobie ustawisz wedle potrzeb. Stosunek jakości do ceny jest wybitny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasmo tak. Ale lyngdorf nigdy nie zagra ciepło. Nie będzie miał takiej barwy jak starsze nady 37 czy właśnie wspomniany musical. 

Też lubię te urządzenia 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.08.2023 o 17:00, Szymek_47295 napisał:

Modowalem kiedyś u Pana nowego c356 i faktycznie była różnica na plus. Teraz gram na 375 i miałem również ostatnio drugi raz rownolegle modowanego 356. Jakościowo przepaść na korzyść 375, w każdym aspekcie, również rozdzielczości. 375 to znakomity wzmacniacz. To już drugi egzemplarz który posiadam i zero problemów. Rozjeżdża Roksana k3 pod względem melodyjności, potęgi i zdolności budowania sceny. O Denonie pma 1510 czy tanich Yamahach typu as701 nie wspomnę nawet. Wszystkie te wzmacniacze posiadałem i NAD 375 to wyzsza kultura i liga grania. 356 po modzie tez OK ale szybko pewne aspekty zaczynaja przeszkadzać. 356 ma słaba górę pasma, której mod w ogóle nie pomaga. Dźwięk 375 jest bardziej otwarty i poukładany. Bas przepotężny i dobrze kontrolowany. Obecnie gram na Dynaudio x32 i jest OK. Niebo lepiej niż z Roksanem k3, który odrzucił mnie po kilku dniach słuchania. 

Roksan K3 to według mnie przeciętny wzmacniacz nie wiem co ludzie niektórzy i prasa w tym widzi,  też go miałem u siebie i było źle kluskowate granie żeby to chociaż miało ładnie wysuniętą średnicę ocieploną, ale nic takiego tam nie usłyszałem,  gęsty  dźwięk może  i tak, ale nie przejrzysty i podbił mi w dodatku dolną średnicę czego nienawidzę, wydajność prądowa przeciętna z kolumnami o przeciętnej skuteczności mikrodynamika leci na pysk :-) basu niby sporo, ale  bez dobrego uderzenia, ale co się dziwić jak DF ma tylko 100, a w  zasilaczu króluje  chińczyzna... stare Kenwoody z lat 80 potraiły mieć po 500-1000 Damping Factor.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAD wznowił produkcje modelu c375. Można go znowu kupić w salonach sprzedaży. Ciekawi mnie czy przy tej okazji zaszły jakieś zmiany w jego konstrukcji. We wcześniejszych wersjach było chyba kilka wersji płyt głównych w zależności od roku produkcji. Czym się różniły? Nie wiem 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 hours ago, Szymek_47295 said:

NAD wznowił produkcje modelu c375. Można go znowu kupić w salonach sprzedaży.

Na stronie NADa nie ma ani słowa o C375, za to ciągle jest C316, w wersji V2.

Na mój chłopski rozumek, to salony sprzedają ostatnie sztuki magazynowe, ale może się mylę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gabaryton napisał:

Na stronie NADa nie ma ani słowa o C375, za to ciągle jest C316, w wersji V2.

Na mój chłopski rozumek, to salony sprzedają ostatnie sztuki magazynowe, ale może się mylę.

Tez nie znalazłem takiej i informacji ale jest film w internecie, w którym jeden z salonow sprzedaży mówi o powrocie NAD 375 do sprzedaży. Film jest nowy. W tamtym roku gdy do nich dzwoniłem to mowili, ze ostatnie sztuki sprzedają i więcej nie będzie. Wzmacniacz był dostepny tylko w małych ilościach w niektórych salonach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nas nagle przyjechała dostawa Nada C375. Miało nie być już, a jest 😉

 

 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Do nas nagle przyjechała dostawa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Miało nie być już, a jest 😉

 

 

Ciekawe skąd się wzięła ta skreślona cena 6399 zł ???

7 lat temu kupiłem nówkę 375 za 4799 zł 🤗

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, marian.ch napisał:

Ciekawe skąd się wzięła ta skreślona cena 6399 zł ???

7 lat temu kupiłem nówkę 375 za 4799 zł 🤗

to cena detaliczna tego wzmacniacza. 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.08.2023 o 14:06, Dune napisał:

Roksan K3 to według mnie przeciętny wzmacniacz nie wiem co ludzie niektórzy i prasa w tym widzi,  też go miałem u siebie i było źle kluskowate granie żeby to chociaż miało ładnie wysuniętą średnicę ocieploną, ale nic takiego tam nie usłyszałem,  gęsty  dźwięk może  i tak, ale nie przejrzysty i podbił mi w dodatku dolną średnicę czego nienawidzę, wydajność prądowa przeciętna z kolumnami o przeciętnej skuteczności mikrodynamika leci na pysk 🙂 basu niby sporo, ale  bez dobrego uderzenia, ale co się dziwić jak DF ma tylko 100, a w  zasilaczu króluje  chińczyzna... stare Kenwoody z lat 80 potraiły mieć po 500-1000 Damping Factor.

Czyli nie spasował tobie a nie jest słaby. 

Znam wzmacniacze i niskim DF które grają świetnie.

W dniu 10.08.2023 o 17:00, Szymek_47295 napisał:

NAD wznowił produkcje modelu c375. Można go znowu kupić w salonach sprzedaży. Ciekawi mnie czy przy tej okazji zaszły jakieś zmiany w jego konstrukcji. We wcześniejszych wersjach było chyba kilka wersji płyt głównych w zależności od roku produkcji. Czym się różniły? Nie wiem 🙂

O to ciekawe. 

18 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Do nas nagle przyjechała dostawa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Miało nie być już, a jest 😉

 

 

Ale to wznowiona produkcja czy cały czas stany magazynowe?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko drożeje.. za tą samą jakość.. dzisiaj trzeba zapłacić

nawet 50% więcej.. co kilka lat temu..:-/ 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać.. oglądać.. czytać.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Czyli nie spasował tobie a nie jest słaby. 

 

 

Roksany ogólnie nie nadają się zbytnio do trudnych kolumn to samo Caspian ludzie narzekają,  jak coś kosztuje obecnie w detalu  8kzł  za K3 i tak gra nie dzięki nigdy w życiu,   znajomy się tego pozbył  i to po niedługim czasie używania grał z monitorami MA GX 100 dał mi go na kilka dni  przed sprzedażą do potestowania, szkoda mi go było bo wywalił na to kupę siana i stracił, wymienił to wszystko na kolumny aktywne Klipsch jakiś model za 6kzł i jest zadowolony i ma święty spokój :-)  wcześniej przed Roksanem też miał tego Nada od tego Pana co to tuninguje C356 nie był w stanie swierdzić czy ten mod coś w ogóle dał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania:

Czy C375 jest wrażliwy na zmianę przewodu zasilającego?

Czy zmiana fabrycznych zworek Main In - Pre out na inne robi różnice?

Czy gniazdo IEC jest rodowane/srebrzone?

Czy C375 dobrze różnicuje nagrania i jest w stanie przekazać różnice po zmianie przewodów IC?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tajitsu napisał:

Mam pytania:

Czy C375 jest wrażliwy na zmianę przewodu zasilającego?

Czy zmiana fabrycznych zworek Main In - Pre out na inne robi różnice?

Czy gniazdo IEC jest rodowane/srebrzone?

Czy C375 dobrze różnicuje nagrania i jest w stanie przekazać różnice po zmianie przewodów IC?

 

To bardzo zacny wzmacniacz. Ja nie usłyszałem różnicy po wymianie fabrycznych zworek...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Dune napisał:

Roksany ogólnie nie nadają się zbytnio do trudnych kolumn to samo Caspian ludzie narzekają,  jak coś kosztuje obecnie w detalu  8kzł  za K3 i tak gra nie dzięki nigdy w życiu,   znajomy się tego pozbył  i to po niedługim czasie używania grał z monitorami MA GX 100 dał mi go na kilka dni  przed sprzedażą do potestowania, szkoda mi go było bo wywalił na to kupę siana i stracił, wymienił to wszystko na kolumny aktywne Klipsch jakiś model za 6kzł i jest zadowolony i ma święty spokój 🙂 wcześniej przed Roksanem też miał tego Nada od tego Pana co to tuninguje C356 nie był w stanie swierdzić czy ten mod coś w ogóle dał.

Miałem caspiana M2 i uważam że to był najlepszy wzmacniacz do 10k za nowy jaki miałem.

A testowałem z wieloma innymi. Każdy na coś narzeka.

Pada, źle, praży słonko, źle, gra , źle nie gra źle.

Mówię rozumiem że komuś nie spasował. To normalne. Ale innemu spasuje.

2 godziny temu, Tajitsu napisał:

Mam pytania:

Czy C375 jest wrażliwy na zmianę przewodu zasilającego?

Czy zmiana fabrycznych zworek Main In - Pre out na inne robi różnice?

Czy gniazdo IEC jest rodowane/srebrzone?

Czy C375 dobrze różnicuje nagrania i jest w stanie przekazać różnice po zmianie przewodów IC?

 

A ja nie testowałem na nim innego kabla niż ten seryjny.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Miałem caspiana M2 i uważam że to był najlepszy wzmacniacz do 10k za nowy jaki miałem.

A testowałem z wieloma innymi. Każdy na coś narzeka.

Pada, źle, praży słonko, źle, gra , źle nie gra źle.

Mówię rozumiem że komuś nie spasował. To normalne. Ale innemu spasuje.

A ja nie testowałem na nim innego kabla niż ten seryjny.

 

Dużo osób przesiadało się na Caspiana z K3 i uważało, że jest lepszy  grający równiej i muzykalniej mnie zniechęciło do kupna używki to, że ludzie  narzekali głównie na to, że nie daje sobie rady z trudniejszymi kolumnami, mam monitory z niską skutecznością i niestety  tu potrzeba raczej jakiegoś  Krella np stary Kav 500i bym chętnie przytulił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dune napisał:

Dużo osób przesiadało się na Caspiana z K3 i uważało, że jest lepszy  grający równiej i muzykalniej mnie zniechęciło do kupna używki to, że ludzie  narzekali głównie na to, że nie daje sobie rady z trudniejszymi kolumnami, mam monitory z niską skutecznością i niestety  tu potrzeba raczej jakiegoś  Krella np stary Kav 500i bym chętnie przytulił.

Jakie to monitory?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.08.2023 o 11:56, Dune napisał:

Dużo osób przesiadało się na Caspiana z K3 i uważało, że jest lepszy  grający równiej i muzykalniej mnie zniechęciło do kupna używki to, że ludzie  narzekali głównie na to, że nie daje sobie rady z trudniejszymi kolumnami, mam monitory z niską skutecznością i niestety  tu potrzeba raczej jakiegoś  Krella np stary Kav 500i bym chętnie przytulił.

Ja nie przesiadałem się z K3. Jego znałem po prostu. Caspiana gra inaczej 

Zgadza się jak kolumny są wymagające to może mieć problem. Ale to na prawdę rzadkość.

Barwa mi bardzo odpowiadała.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakość NAD'ow
Od 5:00 minuty
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Bumpalump napisał:

 

Jakość NAD'ow
Od 5:00 minuty
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dramat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wierzę w pesymizm. Jeżeli coś nie idzie po Twojej myśli, przebijaj się do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ostatnio widziałem 375 na serwisie - identyczne problemy jak na filmiku kolegi Bumpalump.
Zawsze mówiłem że NAD jest zrobiony żeby się zepsuć po pewnym okresie bo wszystko jest zaprojektowane na styk.

Ale w całej historii jest jeden plusik, ich odtwarzacze CD są jeszcze gorsze :-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z używanych lepiej się od tego trzymać z daleka, sprzęt wypieczony  ze szumami i zniekształceniami daleko poza specyfikacją producenta, na aukcjach widzę ceny używanych ok 3kzł ciekawe jaki mają przebieg :-)))) a nowy sklep 5kzł...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was czy kupić dzisiejszego nada gdzie jest mniej elementów smd niż w teac al301 i czy jest robocizna opłacalna i ile czasu schodzi zabawa z smd w razie spalenia 

spacer.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez artj23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry elektronik spokojnie zrobi SMD. Problem jest kiedy padnie nam procesor z wlasnym oprogramowaniem ale w takim NADzie padnie wszystko dookola przed samym procesorem :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff... jakie to szczęście, że zamiast legendarnego NAD trafiłem na wyśmiewane Onkyo. Kiedyś trafiły do mnie 4szt Teac 610 (czy jakoś tak), wszystkie 4 kilkuletnie z podobnymi objawami jak ten NAD - masakra!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z tego modelu a5vl się Szymon nie śmiał. Sam ci go wtedy polecałem. Jak na klasę D był wręcz zaskakująco ciężki. 

Ale może gdybyś wybrał nada to już przez te 10 lat coś byś zmienił 🙂

patrz na to ten sposób. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.08.2023 o 10:58, Dune napisał:

Czyli z używanych lepiej się od tego trzymać z daleka, sprzęt wypieczony  ze szumami i zniekształceniami daleko poza specyfikacją producenta, na aukcjach widzę ceny używanych ok 3kzł ciekawe jaki mają przebieg :-)))) a nowy sklep 5kzł...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kiedyś kupiłem nowy z Niemiec i już od nowości miał szumy i nierównomierności w balansie. W ciagu pierwszych 3 dni 2 razy nie zaskoczył przekaźnik w trakcie włączania. Odesłałem po tygodniu. W dodatku jeszcze niewidoczny koc na kolumnach się pojawił ktorego nie mogłem ściągnąć... zostałem przy starym pma 1510ae który mimo kilku lat nie sprawiał żadnych problemów. Fakt c375 mocniejszy, ale...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem używanego 375, grał u mnie ponad dwa lata i byłem bardzo zadowolony. Żadnego koca, żadnych niedomagań czy nierówności w balansie. Myślę że ważne jest by go nie upychać w żadnych szafkach, on po prostu musi stać na szafce i mieć dobrą wentylację. Grzał się i to dosyć mocno, w związku z czym zimową porą wylegiwała się na nim dosyć często moja kotka, musiałem gonić by miał wentylację lub wyłączać wzmaka. Nigdy mnie nie zawiódł i nic się nie psuło. Potencjometr działał wzorowo, wszystkie przełączniki zawsze łapały jak powinno. Więc albo miałem fart, albo po prostu dobra wentylacja jest kluczowa. Brzmieniowo było bardzo solidnie, wzmacniacz napędzał B&W Matrix 3 series3, 4 ohmowe spore skrzynki o konstrukcji zamkniętej. Bujał nimi bardzo swobodnie, pierdyknięcie było, trzeba to przyznać z ręką na sercu. Niełatwo było było go zastąpić, i pobił go zdecydowanie dopiero Accuphase E308. Sprzedałem za 3k, trzeba przyznać że na OLX zainteresowanie było spore, chyba mogłem sprzedać drożej. Inna sprawa że stan był gabinetowy, z nieużywanym pilotem i papierami. Byłem w kontakcie z nabywcą, pisał że jest zachwycony, co mnie oczywiście cieszyło. Jak to faktycznie z nim jest....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Diazo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może były różne wypusty pieca, kraje produkcji co wpływa na skrajnie odmienne opinie o jakości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.