Skocz do zawartości
IGNORED

Nad c375 jak to faktycznie z nim jest


radark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, wojtek1234 napisał:

Dla mnie NADy ktore graja to np 317,319 itd na pewno nie 375 itp co do preampow w integrach zgadza sie ze dno i dzieki temu niektorzy tu zarabiajac na tym robiac w lolo ciemnote i nazywajac to tuningiem.O dziwo preampy Nada graja fajnie np 106.

W/g mnie ani żadne NADy, ani żadne inne wzmacniacze nie grają. Niezależnie od marki i ceny. Być może jestem w błędzie, więc proszę o chociaż jeden przykład wzmacniacza który gra 😜

Luuudzieee, ale macie "problemy" 🤗

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, marian.ch napisał:

W/g mnie ani żadne NADy, ani żadne inne wzmacniacze nie grają. Niezależnie od marki i ceny. Być może jestem w błędzie, więc proszę o chociaż jeden przykład wzmacniacza który gra 😜

Luuudzieee, ale macie "problemy" 🤗

Ale dla ciebie fujarka gra?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, wojtek1234 napisał:

Ale dla ciebie fujarka gra?

Też nie gra, dopóki ktoś w nią nie dmuchnie !!! 🙃

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah...Nad C375 i w sumie też C356. To są - a raczej były...jedne z najlepszych urządzeń tego producenta. Miałem obydwa, dobrze grały z głośnikami Dali. Wydajne i nie drażniły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Tonnii99 napisał:

ah...Nad C375 i w sumie też C356. To są - a raczej były...jedne z najlepszych urządzeń tego producenta. Miałem obydwa, dobrze grały z głośnikami Dali. Wydajne i nie drażniły.

Dobrze graly bo tylko takie mialem................

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wojtek1234 napisał:

Dobrze graly bo tylko takie mialem................

ale wiele jest opinii na forum zadowolonych użytkowników zarówno 356 i 375.

Zresztą o cyfrowych 368 też się dobrze pisze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem ostrzezenie choc nie bardzo wiem za co NAPISALEM PRAWDE TAK JAK TU JEST.aLE JAK PISALEM MNIE NA BYCIU TU I CZYTANI TEGO JUZ DAWNO NIE ZALEZY WIDZE CO SIE TU DZIEJE I MNIE TO JUZ NIE INTERESUJE/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie litery, zero interpunkcji. Zwykły bełkot bez merytoryki. Miałem 5 wzmacniaczy na odsłuchu i wygrał 375, nawet z o wiele droższymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lyricsensor napisał:

Wielkie litery, zero interpunkcji. Zwykły bełkot bez merytoryki. Miałem 5 wzmacniaczy na odsłuchu i wygrał 375, nawet z o wiele droższymi.

I co jeszcze?kolorowe jarmarki?

Mialem 5 wzmacniaczy no to ja ci powiem ze w tym momencie mam okolo 15 na wlasnosc moich prywatnych a mialem 90% sprzetu dostepnego na rynku kolezko na wlasnosc przez te lata i troche moge w temacie napisac ,pomijajac to co wysylaja klienci a yle czego nie naprawiam.Takze twoj 375 dla mnie to szmelc a dlaczego?lipne kondensatory w zasilaniu nagminnie spuchniete

Notorycznie zimne luty

marne okalowanie wewnatrz

zawodny tandetny transformator-lubi sie usmazyc.

To twoj 375 i jemu podobni o awaryjnosci 326 nawet nie wspomne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara linia wzmacniaczy nad była bardzo dobra.

Teraz patrząc nawet na pryzmat ceny to była świetna.

Owszem wiele osób zarzucało im dziwny czy też nieładny wygląd ale pod kątem brzmienia to wzmacniacze które oferowały naprawdę dużo w swojej cenie.

Szkoda że nad zmienił klasę swoich urządzeń....

Piotr 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piotr Sonido napisał:

Stara linia wzmacniaczy nad była bardzo dobra.

Teraz patrząc nawet na pryzmat ceny to była świetna.

Owszem wiele osób zarzucało im dziwny czy też nieładny wygląd ale pod kątem brzmienia to wzmacniacze które oferowały naprawdę dużo w swojej cenie.

Szkoda że nad zmienił klasę swoich urządzeń....

Piotr 

Zgadza się, stara linia tych produktów na każdym kroku się broniła. Wygląda nie należał do pięknych. Ale te piękne "Denony i Marantze" i tak grały słabiej.

Dziś, zmieniły się te wzmacniacze konstrukcyjnie, inaczej grają i trzeba przez to dobrać odpowiednie kolumny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej ludzi kieruje się jednak wyborem po parametrach pub pseudo testach laboratoryjnych po ładnych wynikach.

Skoro można badać jasność wyświetlaczy telewizyjnych ilość herców kontrast to dlaczego nie badać audio pod kątem wyników tak samo?

Myślę że taki był cel zmiany zasilania w urządzeniach tej marki.

Mi nowe nie leżą ale i tak nie uważam żeby to była skopana klasa D 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Stara linia wzmacniaczy nad była bardzo dobra.

Teraz patrząc nawet na pryzmat ceny to była świetna.

Owszem wiele osób zarzucało im dziwny czy też nieładny wygląd ale pod kątem brzmienia to wzmacniacze które oferowały naprawdę dużo w swojej cenie.

Szkoda że nad zmienił klasę swoich urządzeń....

Piotr 

Zgadza sie ,byly i takie Made in Japan i tu juz bylo fajnie.Niestety to bylo.

Ludzie dzis przy zakupie kieruja sie przede wszystkim wygladem,cena.Mal istotne jak to gra,forum pisze ze gra ,gosc w sklepie to potwierdza i pozamiatane.A ze to badziew ktory ledwo wytrzymuje gwarancje to nie istotne,ale ma zaplacil sporo a sasiad niema.Nowe Nady to juz nie to i to sie juz nie zmieni ,reklama dziala a ze trafo sie usmazylo czy elektrolity wybuchly a co tam.Sa sprzety ze po 50 lat dzialaja z malymi niedocignieciami a tu na 10 375 8 ma sluchmiete elektrolity w zasilaczu no i sama jakosc ich wola o pomste do nieba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, wojtek1234 napisał:

Zgadza sie ,byly i takie Made in Japan i tu juz bylo fajnie.Niestety to bylo.

Ludzie dzis przy zakupie kieruja sie przede wszystkim wygladem,cena.Mal istotne jak to gra,forum pisze ze gra ,gosc w sklepie to potwierdza i pozamiatane.A ze to badziew ktory ledwo wytrzymuje gwarancje to nie istotne,ale ma zaplacil sporo a sasiad niema.Nowe Nady to juz nie to i to sie juz nie zmieni ,reklama dziala a ze trafo sie usmazylo czy elektrolity wybuchly a co tam.Sa sprzety ze po 50 lat dzialaja z malymi niedocignieciami a tu na 10 375 8 ma sluchmiete elektrolity w zasilaczu no i sama jakosc ich wola o pomste do nieba.

Audio to jescze kura znaczącą złote jaja w Polsce. Więc na marketing trzeba postawić bardzo dużo. Wyrwać co się da.

Na odległość? Tym lepiej

Piotr 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.11.2022 o 22:03, wojtek1234 napisał:

I co jeszcze?kolorowe jarmarki?

Mialem 5 wzmacniaczy no to ja ci powiem ze w tym momencie mam okolo 15 na wlasnosc moich prywatnych a mialem 90% sprzetu dostepnego na rynku kolezko na wlasnosc przez te lata i troche moge w temacie napisac ,pomijajac to co wysylaja klienci a yle czego nie naprawiam.Takze twoj 375 dla mnie to szmelc a dlaczego?lipne kondensatory w zasilaniu nagminnie spuchniete

Notorycznie zimne luty

marne okalowanie wewnatrz

zawodny tandetny transformator-lubi sie usmazyc.

To twoj 375 i jemu podobni o awaryjnosci 326 nawet nie wspomne.

Niezmiernie mi to imponuje ile masz wzmacniaczy na własność w chwili obecnej. Ja nie wypowiadam się od strony budowy i konstrukcji, tylko efektu, czyli brzmienia, które jest wyważone i przyjemne.

Daj namiary na swoją firmę, żebym przypadkiem tam nie wysłał kiedyś swojego zepsutego NADa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

chciałem dodać swoje trzy grosze jednocześnie nie czytając wypowiedzi moich poprzedników. Mam ten wzmacniacz a przerobiłem jak wielu tutaj ich co najmniej kilka. Żeby zacząć jakiekolwiek opinie należy zobaczyć go bez obudowy (lub zdjęcie) i jak logicznie i starannie jest zaprojektowany. Nie ma tam audofiskiego powietrza, jest naprawdę zrobiony według sztuki i każdy elektronik (ja nim nie jestem) z którym rozmawiałam kiedy zastanawiałem się (nad tym a może bym wymienił) powiedział, zostaw - takich już nie będą robić. Ja jestem prostym melomanem i słuchu absolutnego nie mam, mam głośniki, które wymagają rozbujania membrany, mocnego na wyjściu i neutralnego klasycznego wzmacniacza. Porównywaliśmy u kolegi z forum bezpośrednio z yamahą as o podobnych parametrach na harbaciakach i obydwaj różnicy nie stwierdziliśmy poza ponad o połowę niższą ceną. I to jest chyba kluczowe zagadnienie, sens jest rozmawiać jedynie o bezpośrednich porównaniach na dobrych głośnikach i w dobrym akustycznie pomieszczeniu.

Gdyby ten nad kosztował 20k na pewno wielu z was pisałoby jaki to on fantastyczny, palce lizać, pacuła to i pacuła tamto;). Moim zdaniem, jest to świetny wzmacniacz, niedrogi i świetnie się nadaje do nie zepsucia toru. Przecież, te wszystkie przymiotniki na temat sprzętu, którymi się tak pieścicie na wzajem wynikają, z tego że lubicie zniekształcenia i skoro nie da się jednoznacznie określić tego ,,jak to faktycznie z nim jest" jest dowodem na to, że to kapitalny wzmacniacz o neutralnym charakterze. Tak więc 90% zrobią głośniki i jakość materiału i akustyka.

Byłem na ostatnim audioshow i tak jak przed pandemią oprócz mcintosha nie słyszałem, żadnego fajnego wzacniacza (no i oprócz chłopaków z DIY) same hybrydy, lampy i inne. A przepraszam był jeszcze Irlandczyk z Technicsem su-c1000m2 - do tego miał świetne kameralne kolumny, ale nikt do biedaka nie zaglądał.  Myślę, że ktoś powinien za rok podłączyć swojego nada 375, ale by zrobił zamieszania - oczywiście wymagałby odpowiedniego przebrania.

 

🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mercandede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem c375 wiec nie napisze swojej opinii na jego temat. Natomiast mialem c320bee a pozniej c352 i CD C542 i nawiazujac do kilku powyzszych wpisow nie moge potwierdzic ani awaryjnosci ani slabego wykonania. Pomimo plastikowej przedniej scianki calosc zmontowana solidnie a co najwazniejsze bardzo fajne brzmienie w tym przedziale cenowym.

Kiedys jak posiadalem c352 to ten c375 byl moim kolejnym celem, jednak wszystko potoczylo sie inaczej i stanelo wtedy na zupelnie innym wzmacniaczu. Mysle jednak ze chcialbym miec jakiegos NADa na stale w swojej kolekcji i mysle ze bedzie to c320bee do ktorego mam pewnego rodzaju sentyment. Wlasciwie to brzmienie c320bee podobalo mi sie bardziej niz c352.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, BlueDot napisał:

Mysle jednak ze chcialbym miec jakiegos NADa na stale w swojej kolekcji i mysle ze bedzie to c320bee do ktorego mam pewnego rodzaju sentyment. Wlasciwie to brzmienie c320bee podobalo mi sie bardziej niz c352.

Może ten z limitowanej edycji: NAD C 3050 LE 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, BlueDot napisał:

Nie mialem c375 wiec nie napisze swojej opinii na jego temat. Natomiast mialem c320bee a pozniej c352 i CD C542 i nawiazujac do kilku powyzszych wpisow nie moge potwierdzic ani awaryjnosci ani slabego wykonania. Pomimo plastikowej przedniej scianki calosc zmontowana solidnie a co najwazniejsze bardzo fajne brzmienie w tym przedziale cenowym.

Kiedys jak posiadalem c352 to ten c375 byl moim kolejnym celem, jednak wszystko potoczylo sie inaczej i stanelo wtedy na zupelnie innym wzmacniaczu. Mysle jednak ze chcialbym miec jakiegos NADa na stale w swojej kolekcji i mysle ze bedzie to c320bee do ktorego mam pewnego rodzaju sentyment. Wlasciwie to brzmienie c320bee podobalo mi sie bardziej niz c352.

 

Mie a naprawiac je to dwie rozne sprawy,owszem 320 gra fajnie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, mdavis napisał:

Może ten z limitowanej edycji: NAD C 3050 LE 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Widzialem wlasnie w sasiednim watku. Fajny jest, ale dyche trzeba wylozyc. 

31 minut temu, wojtek1234 napisał:

Mie a naprawiac je to dwie rozne sprawy,owszem 320 gra fajnie 

Ja problemow z NADem nigdy nie mialem, ale nie twierdze ze sie zepsuc nie moze. Ja w sprzecie nie grzebie wiec nawet jak cos padnie to nie moj problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mdavis napisał:

Może ten z limitowanej edycji: NAD C 3050 LE 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

powrót legendy, chciałoby się powiedzieć. Fajnie. Z zewnątrz Vintage, od tyłu nowoczesny. Jeśli będzie grał dobrze, to Nad może odnieść spory sukces.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.11.2022 o 22:03, wojtek1234 napisał:

... ,pomijajac to co wysylaja klienci a yle czego nie naprawiam.Takze twoj 375 dla mnie to szmelc a dlaczego?lipne kondensatory w zasilaniu nagminnie spuchniete

Notorycznie zimne luty

marne okalowanie wewnatrz

zawodny tandetny transformator-lubi sie usmazyc.

 

Zastanawiałem się kiedyś czy na pewno sprzęty droższe od 375 i "lepsze" nie mają lipnych kondensatorów, zimnych lutów, marnego okablowania wewnątrz, podejrzanych transformatorów itd. Czy są naprawiane ? Czy można je nazwać szmelcem. ? Pewnie nie od razu są naprawiane ale czy po otwarciu nowego drogiego sprzętu nie widać w środku taniości, pseudo oszczędności  i szmelcu ? Która firma w sprzęcie dla "Kowalskiego" wstawia kondensatory za 50/100/500 zł zamiast za 5 zł ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość budowy zawsze była tragiczna w nadzie.

Te stare jeszcze da się naprawić,  w przypadku nowszych czesto się ni3 da lub jest to nie opłacalne.

Miałem teraz 326bee na stole, tranzystory smd tak usmażyły druk że jedyna droga ratunku to zrobienie kilkunastu obejść ścieżek i lutowanie do nich tranzystorów w powietrzu.

Wzacniacz uzywany można dostać za 400, a naprawa? Przynajmniej 3h roboty czyli 600zl

Nie ruszając całej reszty czyli suchych kondensatorów i trzeszczacych potencjometrach po 5 latach.

Szanujcie swoje pieniądze, nad nie gra wcale wybitnie żeby się kurczowo jego trzymać i akceptować takie ryzyko wtopienia kasy.

27 minut temu, slayerek napisał:

Która firma w sprzęcie dla "Kowalskiego" wstawia kondensatory za 50/100/500 zł zamiast za 5 zł ?

To co siedzi w nadzie to najgorsze z najgorszych, takie których 100 sztuk kosztuje 2zl na aliexpress.

Żeby sprzet był dobry czy trwaly wcale nie trzeba nie wiadomo jak wyszukanych elementów, wystarcza podstawowe ale markowe kondensatory nichicona czy nippona

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bumpalump napisał:

 

 

 

 

Szanujcie swoje pieniądze, nad nie gra wcale wybitnie żeby się kurczowo jego trzymać i akceptować takie ryzyko wtopienia kasy.

 

 

O jakiej wtopie kasy, szanowaniu pieniędzy i ryzyku mowa ?

Za takie pieniądze to nawet metra porządnego hajendowego kabla rca się nie kupi...i to jest wtopa i brak szacunku dla pieniędzy kiedy zwykły Kowalski wypruwa sobie żyły, spłaca kredyty tylko po to, by zabłysnąć  przed ludźmi, a i tak nigdy się nie spełni w tym śmiesznym temacie audio.

Tutaj mówimy o sprzęcie, który nowy kosztował 4700 zł, a stosunek ceny/możliwości jest fantastyczny.

 

Mojemu 375 stuknęło 7 lat i nic mu nie spuchło, ani nie zatrzeszczało. Kompletnie nic złego się nie dzieje.

Dopóki działa ma u mnie dożywocie, jeśli odmówi...to płakać nie będę, bo NIC co jest zbudowane rękami ludzkimi nie jest wieczne i niezawodne.

Temat " Nad c375 jak to faktycznie z nim jest' ....więc odpowiem, po raz kolejny, bo jestem wieloletnim użytkownikiem..- NAD C375 BEE to kawał porządnego, znakomicie brzmiącego wzmacniacza wartego swojej ceny 👍 💪

i nic i nikt nie wpłynie na zmianę moje krótkiej tym razem oceny 🤗

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już 375, ale wspominam go z sentymentem, finezji grania tam nie było, ale to mocny piec, fajnie dociąża dźwięki, czuć w jego graniu moc i siłę, ale są też wady w postaci trzeszczących potencjometrów, raz w tygodniu przed włączeniem musiałem pokręcić gałkami na przeczyszczenie styków, okazało się też po pomiarach, że ten od balansu nie był sprawiedliwy i musiałem przebalansować go o 15% w lewo by oba kanały były równo obdzielone. A gdy postawiłem obok MA 252 okazało się, że NAD przykrywa połowę informacji w górnym zakresie, że jego bas jest monotonny i wszystko uśrednia, no nic .... gdybym musiał nagłośnić większe pomieszczenie pod imprezę jak najbardziej pomyślał bym o 375 bo to potrafił znakomicie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Bogusław_59825 napisał:

Nie mam już 375, ale wspominam go z sentymentem, finezji grania tam nie było, ale to mocny piec, fajnie dociąża dźwięki, czuć w jego graniu moc i siłę, ale są też wady w postaci trzeszczących potencjometrów, raz w tygodniu przed włączeniem musiałem pokręcić gałkami na przeczyszczenie styków, okazało się też po pomiarach, że ten od balansu nie był sprawiedliwy i musiałem przebalansować go o 15% w lewo by oba kanały były równo obdzielone. A gdy postawiłem obok MA 252 okazało się, że NAD przykrywa połowę informacji w górnym zakresie, że jego bas jest monotonny i wszystko uśrednia, no nic .... gdybym musiał nagłośnić większe pomieszczenie pod imprezę jak najbardziej pomyślał bym o 375 bo to potrafił znakomicie.

Tak To prawda. Swego czasu użytkowałem go 3 tygodnie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś...ale Twój Mc Intosh jest droższy od NADa o jakieś 18 tys.zł, a o reszcie Twojego systemu audio nie wspomnę. Cieszę się, że są Ludzie, o tak ogromnych wymaganiach i których stać na tak drogie sprzęty 👍

Dla przeciętnego Kowalskiego wydatek kilku tysięcy zł. na słuchanie muzyki jest barierą nie do przejścia.

Zapewne 90 % Polaków nie ma nawet najtańszego dostępnego w supermarketach zestawu  stereo, a my ( elyta hahaha) sobie tutaj - na forum szpile wbijamy jeden drugiemu, przy każdej okazji i w każdym temacie. Wystarczy poczytać i można boki zrywać.a najzabawniejsze jest to, że w większości przypadków autorzy wątków już dawno przestali się interesować tematem...a pyskówki itd trwają w najlepsze 🤔

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marian.ch napisał:

Zapewne 90 % Polaków nie ma nawet najtańszego dostępnego w supermarketach zestawu  stereo, a my ( elyta hahaha) sobie tutaj - na forum szpile wbijamy jeden drugiemu, przy każdej okazji i w każdym temacie. Wystarczy poczytać i można boki zrywać.a najzabawniejsze jest to, że w większości przypadków autorzy wątków już dawno przestali się interesować tematem...a pyskówki itd trwają w najlepsze 🤔

Masz rację 🖐️

8 minut temu, marian.ch napisał:

Dla przeciętnego Kowalskiego wydatek kilku tysięcy zł. na słuchanie muzyki jest barierą nie do przejścia.

Dużo zależy też od hobby jakie kto prezentuje. Jednych rajcują motocykle, innych samochody, egzotyczne podróże, wędkarstwo itd... Bardzo dużo osób nie przywiązuje uwagi jakiej muzyki słucha i na jakim sprzęcie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, mdavis napisał:

Bardzo dużo osób nie przywiązuje uwagi jakiej muzyki słucha i na jakim sprzęcie. 

Powiem więcej moim zdaniem zdecydowana większość słuchająca muzyki w ogóle...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.