Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  166 członków

XiangSheng Klub
IGNORED

Klub XiangSheng


venom200
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

A ja dziś zainstalowałem nowego opampa temu sumarycznego który jest pojedynczy.

Opamp to Staccato dual i jest moc gra to już naprawdę jak urządzenie klasy wyższej klasy. Świetny bas średnica i rozdzielczość. Nie mylić z tym że jest jakiś jasno. Moje Mimo z Cayinem zagrały dziś jak nigdy.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

A ja dziś zainstalowałem nowego opampa temu sumarycznego który jest pojedynczy.

Opamp to Staccato dual i jest moc gra to już naprawdę jak urządzenie klasy wyższej klasy. Świetny bas średnica i rozdzielczość. Nie mylić z tym że jest jakiś jasno. Moje Mimo z Cayinem zagrały dziś jak nigdy.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

A ja dziś zainstalowałem nowego opampa temu sumarycznego który jest pojedynczy.

Opamp to Staccato dual i jest moc gra to już naprawdę jak urządzenie klasy wyższej klasy. Świetny bas średnica i rozdzielczość. Nie mylić z tym że jest jakiś jasno. Moje Mimo z Cayinem zagrały dziś jak nigdy.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

Już cały świat wie jaki jesteś genialny...nie trzeba 3razy pisać ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

venom200, jak to jest ze pojedynczy burson wszedl w miejsce OPA2604 dual? Wszedzie pisza, zeby nie pomyslic i nie wlozyc singla zamiast duala. Potrafisz to wyjasnic?

Czemu akurat ten sumujacy wziales podwojny/dual?

 

Jargier, Ty bursony wkladales single czy dual?

 

edyta: czy odpowiedz nie jest taka, ze to jest dual mono? Tylko jesli tak, to czemu producent wsadza byle jakie duale zamiast rownie byle jakich singli?

edyta2: jednak uklad nog, wyjsc przeczy mojemu podejrzeniu. Wyjscia dla duala nie pokrywaja sie z wyjsciem dla singla.

Nie wiem działa i to wyśmienicie. Nic złego się nie dzieje

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Już cały świat wie jaki jesteś genialny...nie trzeba 3razy pisać ;-)))

Ale zaistniałeś. Woow.

Forum z Tapatalka łapie zwiechy i powiela wpisy. Najlepsze jest to że dopiero po jakimś czasie same robią się dublety

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ale zaistniałeś. Woow.

Forum z Tapatalka łapie zwiechy i powiela wpisy. Najlepsze jest to że dopiero po jakimś czasie same robią się dublety

 

Nabijam się z tych Waszych ciągłych poprawek grania z plików...nic tego nie wynika, może tylko tyle, że ciągle próbujecie "odmulać zamulony do cna" system...

 

zaden klopot, fajnie ze sie dzielisz doswiadczeniem ;)

 

To nie doświadczenie tylko handel, za chwilę znowu wystawi na sprzedaż kolejny klocek, i kręcenie się wokół własnego ogona...

 

WOW...teraz zaistniałem...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabijam się z tych Waszych ciągłych poprawek grania z plików

 

To może czas przestać się nabijać i zacząć pisać coś sensownego i potrzebnego na forum. Z moich obserwacji wynika , że Twoim celem jest głównie komentowanie wypowiedzi innych. Pytanie po co? Nabijanie postów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Tak...takie mam hobby...

Wystarczy, że Wy poklepujecie się po pleckach i nic z tego nie wynika prócz mieszania w głowach...

I ciągle macie problemy, a to za ostro, a to za dużo piasku, a to sceny nie ma, a o basie już nie wspominam...przewalony, ale oczywiście pomimo tego wszystkie niuanse słychać ;-)))

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabijam się z tych Waszych ciągłych poprawek grania z plików...nic tego nie wynika, może tylko tyle, że ciągle próbujecie "odmulać zamulony do cna" system...

 

Musze stanac w obronie. Tu nie chodzi o granie z plikow, jak dobre czy zle by one nie byly. Mowimy tutaj o zmianach opampow w DACu, ktory bedzie istnial zawsze, gdy zrodlo jest cyfrowe a wzmacniacz analogowy.

Dzielenie sie doswiadczeniem na pewno jest cenne i zakladam, ze kazdy z nas ma dobre intencje w pisaniu na forum.

 

ps. sory za OT, ale chcialbym, zebysmy pisali na temat i na podstawie wlasnych doswiadczen a nie przypuszczen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Musze stanac w obronie. Tu nie chodzi o granie z plikow, jak dobre czy zle by one nie byly. Mowimy tutaj o zmianach opampow w DACu, ktory bedzie istnial zawsze, gdy zrodlo jest cyfrowe a wzmacniacz analogowy.

Dzielenie sie doswiadczeniem na pewno jest cenne i zakladam, ze kazdy z nas ma dobre intencje w pisaniu na forum.

 

ps. sory za OT, ale chcialbym, zebysmy pisali na temat i na podstawie wlasnych doswiadczen a nie przypuszczen.

 

Każde urządzenie można przebudować i będzie grało inaczej...

 

Kolejny Klub w wiadomym celu...

 

 

PS. czas na bana...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabijam się z tych Waszych ciągłych poprawek grania z plików...nic tego nie wynika, może tylko tyle, że ciągle próbujecie "odmulać zamulony do cna" system...

"I still believe in God. But God no long believes in me"

Dlaczego nie napiszesz tego po polsku? W j. angielskim jest bardiej cool? Tuningujesz wlasne mysli o wznioslym znaczeniu a nie pozwalasz innym tuningowac przedmiotow martwych , ktore nas ciesza na tym padole.

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

"I still believe in God. But God no long believes in me"

Dlaczego nie napiszesz tego po polsku? W j. angielskim jest bardiej cool? Tuningujesz wlasne mysli o wznioslym znaczeniu a nie pozwalasz innym tuningowac przedmiotow martwych , ktore nas ciesza na tym padole.

 

Jimmi...to jest cytat, jak pewnie zauważyłeś...tuningujcie sobie co chcecie, i ile chcecie...

Tylko bez kitowania o tych wspaniałych zmianach in plus...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam tego dac, czytam sobie watek i nie podniecam sie w zadna ze stron. Mam stream magic 6 cambridge audio, ktory dzis wraca z tunningu od forumowicza, ktory juz dawno przestal udzielac sie na tym forum co mnie nie dziwi. Jedni kupuja nowosci z chin i poprawiaja, ja robie cos z tego co juz mam.

Jesli ktos miesza ci w glowie i nie masz dystansu-to nie pomoge!

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nabijam się z tych Waszych ciągłych poprawek grania z plików...nic tego nie wynika, może tylko tyle, że ciągle próbujecie "odmulać zamulony do cna" system...

 

 

 

To nie doświadczenie tylko handel, za chwilę znowu wystawi na sprzedaż kolejny klocek, i kręcenie się wokół własnego ogona...

 

WOW...teraz zaistniałem...

Znajdź jakąkolwiek wzmiankę o sprzedaży klocków przez moja osobę. W ciągu pół roku a może nawet i roku. Nie mówię tu o naturalnej zmianie klocków dla siebie ale tych też chyba nie sprzedawalem z rok. Kolumn nie liczę bo to nie klocek a i tak zostałem przy tej samej marce kolumn tylko wyższy model. Lampy sterujące to sprzedawalem . Zamulony system powiadasz to ja już rozumiem twoje wpisy masz zamulony umysł i jakoś odreagować musisz.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Nabijam się z tych Waszych ciągłych poprawek grania z plików...nic tego nie wynika, może tylko tyle, że ciągle próbujecie "odmulać zamulony do cna" system...

 

 

 

To nie doświadczenie tylko handel, za chwilę znowu wystawi na sprzedaż kolejny klocek, i kręcenie się wokół własnego ogona...

 

WOW...teraz zaistniałem...

Znajdź jakąkolwiek wzmiankę o sprzedaży klocków przez moja osobę. W ciągu pół roku a może nawet i roku. Nie mówię tu o naturalnej zmianie klocków dla siebie ale tych też chyba nie sprzedawalem z rok. Kolumn nie liczę bo to nie klocek a i tak zostałem przy tej samej marce kolumn tylko wyższy model. Lampy sterujące to sprzedawalem . Zamulony system powiadasz to ja już rozumiem twoje wpisy masz zamulony umysł i jakoś odreagować musisz.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam swoje trzy grosze. Największą zaletą tego Daca jest to że jest tani i dobry dlatego,że jest dobry i tani. Poszukajcie w necie opinii - my tu Ameryki nie odkrywany.

Proponuje dzielić się swoimi doświadczeniami i odczuciami - jak w temacie.

Boga i Stasia zostawcie w spokoju. Polacy nigdy nie mogą merytorycznie dyskutować tylko z siebie szydzić?

Jak ktoś czegoś nie rozumie to niech pyta?Po to jest forum. Panie staś

 

np. venom200 wymienił opampy duale i zastąpił je singlami ... i działa. mało tego dział lepiej. Interesujące, ale i ciekawe. Kolejne doświadczenie którymi ktoś się dzieli poświęcając czas.

o to chodzi. Tanim kosztem można się bawić i modyfikować brzmienie ( bo są znacznie tańsze scalaki od bursonów ) Jak ktoś oczywiście chce, bo jak nie chce nie musi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Bez zbędnego rozpisywania się: DAC w wersji B gra super. Polecam.

Jestem bardzo ciekawy konfrontacji z wersją A. Oczywiście taką surową, nie-tuningowaną.

Nie no co Ty przecież to zamulone urządzenie do zamulonych systemów które nie ma.prawa grać. Tym bardziej że nie kosztuje pierdyliona złotych.

 

A tak na poważnie daj mu czasu jeszcze i kombinuj z lampką. Będzie jeszcze lepiej. Sam jestem ciekaw wersji B

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Bez zbędnego rozpisywania się: DAC w wersji B gra super. Polecam.

Jestem bardzo ciekawy konfrontacji z wersją A. Oczywiście taką surową, nie-tuningowaną.

Nie no co Ty przecież to zamulone urządzenie do zamulonych systemów które nie ma.prawa grać. Tym bardziej że nie kosztuje pierdyliona złotych.

 

A tak na poważnie daj mu czasu jeszcze i kombinuj z lampką. Będzie jeszcze lepiej. Sam jestem ciekaw wersji B

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Bez zbędnego rozpisywania się: DAC w wersji B gra super. Polecam.

Jestem bardzo ciekawy konfrontacji z wersją A. Oczywiście taką surową, nie-tuningowaną.

Nie no co Ty przecież to zamulone urządzenie do zamulonych systemów które nie ma.prawa grać. Tym bardziej że nie kosztuje pierdyliona złotych.

 

A tak na poważnie daj mu czasu jeszcze i kombinuj z lampką. Będzie jeszcze lepiej. Sam jestem ciekaw wersji B

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29ef5a53b86242e1med.jpg

 

 

Jeszcze zamienić Muses8820 - na .. Bursony V6 Vivid

 

Panowie, czy macie pewnosc, ze te trzy gorne, identyczne opy (na tym zdjeciu to chyba musesy), odpowiadaja za wyjscia RCA? Mam watpliwosci, czy to nie sa wyjscia zbalansowane.

Zakladam, ze cztery dolne opy to i/v (IC-8 do IC-11).

Stawiam teze, ze za RCA odpowiadaja dwa opy, ktore na powyzszym zdjeciu w ogole nie sa zaznaczone czerwonymi owalami (IC-12, IC-13).

Powyzsze wnioskuje na podstawie tego, ze uzycie singli w ramach "trojki" nie spowodowalo zmian typu zmniejszenie wzmocnienia. Natomiast zmiana brzmienia wynikala jedynie ze zmiany czworki IC-8 do IC-11.

Spojrzecie na ponizszy schemat modelowy.

UWAGA! Powyzsze to jedynie przypuszczenia. Poddaje powyzsze pod dyskusje.

post-65175-0-27588100-1517381886_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, czy macie pewnosc, ze te trzy gorne, identyczne opy (na tym zdjeciu to chyba musesy), odpowiadaja za wyjscia RCA? Mam watpliwosci, czy to nie sa wyjscia zbalansowane.

Zakladam, ze cztery dolne opy to i/v (IC-8 do IC-11).

Stawiam teze, ze za RCA odpowiadaja dwa opy, ktore na powyzszym zdjeciu w ogole nie sa zaznaczone czerwonymi owalami (IC-12, IC-13).

Powyzsze wnioskuje na podstawie tego, ze uzycie singli w ramach "trojki" nie spowodowalo zmian typu zmniejszenie wzmocnienia. Natomiast zmiana brzmienia wynikala jedynie ze zmiany czworki IC-8 do IC-11.

Spojrzecie na ponizszy schemat modelowy.

UWAGA! Powyzsze to jedynie przypuszczenia. Poddaje powyzsze pod dyskusje.

Chyba nie bo ja 3 górne zmieniłem i właśnie na rca jest największa zmiana

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy macie pewnosc, ze te trzy gorne, identyczne opy (na tym zdjeciu to chyba musesy), odpowiadaja za wyjscia RCA? Mam watpliwosci, czy to nie sa wyjscia zbalansowane.

Zakladam, ze cztery dolne opy to i/v (IC-8 do IC-11).

Stawiam teze, ze za RCA odpowiadaja dwa opy, ktore na powyzszym zdjeciu w ogole nie sa zaznaczone czerwonymi owalami (IC-12, IC-13).

Powyzsze wnioskuje na podstawie tego, ze uzycie singli w ramach "trojki" nie spowodowalo zmian typu zmniejszenie wzmocnienia. Natomiast zmiana brzmienia wynikala jedynie ze zmiany czworki IC-8 do IC-11.

Spojrzecie na ponizszy schemat modelowy.

UWAGA! Powyzsze to jedynie przypuszczenia. Poddaje powyzsze pod dyskusje.

Zaznaczyłem tylko opampy dla toru zbalansowanego, jak można było przeczytać w moim poście. Dobrze myślisz. Reszta opampów to tor dla RCA.

 

To teraz po tuningu gra chyba lepiej od lks da-004?Skoro wtedy grał na 90%.

W takim ustawieniu minasy i mimo chyba się męczą.Przydał by się jakiś rospraszacz między

kolumnami.Telewizor strasznie psuje scenę dźwiękową.

 

Tomash`u - nie wierzysz?! - kup i sam się przekonaj i wypowiedz. Jak chcesz zabierać głos w tym temacie. Masz LKS`a? wyrzuciłeś TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.