Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacze Line Magnetic.


triode
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Krzysztof_56775 napisał:

Taka ładna 508-mka.

Gonimy króliczka? 🙂 

A to nie jest tak że im droższe tym lepsze?

A to nie jest tak że im cięższe tym lepsze?

😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, adams84 napisał:

A to nie jest tak że im droższe tym lepsze?

A to nie jest tak że im cięższe tym lepsze?

😄

W porządku, przekonałeś mnie,

to czekamy na relację jak się sprawuje LM-845 Premium 😄.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krzysztof_56775
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie 508 gra cudownie. Jest przepiękna barwa, jest detal, jest przestrzeń. A dzięki regulacji sprzężenia możemy dostosować bas do naszych preferencji

W kolegi na Jego kolumnach ATC było dobrze ale u mnie na yb z topowymi scan speak jest już bajecznie. Za 3 miesiące wprowadzam się do nowego mieszkania które zostanie zaaranżowane w celu dostosowania akustyki do sprzętu. Już, nie mogę się doczekać. Obecnie jednak 22 cm revelator czasami się wzbudza bo pomieszczenie delikatnie mówiąc jest SŁABE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pawel k napisał:

Moja 805ka też gra cudownie ,ale tylko do czwartku bo idzie na sprzedaż 🤷😂

Na co zmieniasz 

Tzn co znalazłeś lepszego? Chwal się 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, pawel k napisał:

Wracam na stare śmieci 😂. Biorę unison research symfonia anniversary.

Można wiedzieć co cię skłania do takiej zmiany. Przed 508 miałem cayin A70mk2 i zabrałem go do audioplaza w Poznaniu. Grało to specjalnym pokoju odsłuchowym z Wilson audio Sabrina. UR miał więcej szczegółów ale całościowo lepiej grał cayin.Mial fajne dociążenie czego brakowało simfoni. W mojej ocenie zrobisz krok w tył. Barwowo lm jest zdecydowanie fajniejszy. Jednakże szanuję wybór i życzę przyjemność z odsłuchów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez adams84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyjan to konstrukcja push pull więc od razu odpada.Interesuje mnie tylko klasa A.Ja szukam właśnie więcej szczegółów informacji.No i konstrukcja dual mono w unisonie moim zdaniem robi lepszą separację kanałów i całego obrazu stereo tego mi trochę brakuje w LM.Rownież jeśli chodzi o realizm i wierność odwzorowania instrumentów to unison jest tu  dużo lepszy od 805.Moim skromnym zdaniem.Myślę że krok w tył raczej nie 😉 bardziej w bok.Z sinfonią nie będzie lepiej tylko inaczej .O względach wizualnych już raczej nie wspomnę bo w tym aspekcie UR to majstersztyk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pawel k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, pawel k napisał:

Rownież jeśli chodzi o realizm i wierność odwzorowania instrumentów to unison jest tu  dużo lepszy od 805.

Moim skromnym zdaniem na podstawie odsłuchu simfoni jest tak jak piszesz z ta tylko różnicą że dokładnie odwrotnie. Lampy KT graja dynamicznie, bliżej do tranzystora. Lampy 805, 211, 845 GM70 mają szybkość kt,  a barwy 300b. Doświadczyłem tego osobiście. I dorzuciłbym jeszcze do tego tzw diabełki które równięż grają pięknie barwą bez dobrej kontroli dołu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piorasz napisał:

A czemu by tu nie pogadać? Od tego jest ten temat. No chyba, że się umawiacie na priv na bimber

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wymieniliśmy tylko doświadczenia. Z mojej strony mogę podzielić się pewnym spostrzeżeniem. W ciągu roku wymieniłem/przerzuciłem sporo wzmacniaczy :

było wcześniej kilka końcówek mocy z pre od WBA flamebird czyli a klasa na 2a3 grało to z d klasowym nord nc500mk2(400/700W) wcześniej z tym pre grały monobloki od WBA 80w/ kanal później sprzedałem ten zestaw i kupiłem Yamahę as2100, przy okazji miałem przez tydzień as3200. Później cayin A70mk2. Teraz Lm508. Można więc powiedzieć że w ciągu roku sporo. 

W międzyczasie przeprowadziłem się do tymczasowego mieszkania i z 30m2 salonu zrobiło się 18. To pokazało jak duży wpływ ma akustyka i wielkość salonu. Oczywiście moje kolumny YB są teraz za duże.

po zakupie a70mk2 wydawało mi się że jest za dużo basu oczywiście porównawczy do tego co mialem wcześniej ale zabrałem cayina do audioplaza w Poznaniu aby porównać go z simfonia Anniversary. Okazało się że porządnym pokoju mój cayin nie gra już tak basowo a bardzo przyjemnie. Teraz LM również potrafi przyłożyć. Wniosek nasuwa się jeden. Kolumny muszą być dostosowane do pomieszczeń. W przypadku Cayin i LM do 18m2 spokojnie wystarczyłaby 16cm woofer. Przynajmniej do ww lamp bo np taki ur simfonia w sklepie zagrał  chudo. Słabo . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, adams84 napisał:

Wymieniliśmy tylko doświadczenia. Z mojej strony mogę podzielić się pewnym spostrzeżeniem. W ciągu roku wymieniłem/przerzuciłem sporo wzmacniaczy :

było wcześniej kilka końcówek mocy z pre od WBA flamebird czyli a klasa na 2a3 grało to z d klasowym nord nc500mk2(400/700W) wcześniej z tym pre grały monobloki od WBA 80w/ kanal później sprzedałem ten zestaw i kupiłem Yamahę as2100, przy okazji miałem przez tydzień as3200. Później cayin A70mk2. Teraz Lm508. Można więc powiedzieć że w ciągu roku sporo. 

W międzyczasie przeprowadziłem się do tymczasowego mieszkania i z 30m2 salonu zrobiło się 18. To pokazało jak duży wpływ ma akustyka i wielkość salonu. Oczywiście moje kolumny YB są teraz za duże.

po zakupie a70mk2 wydawało mi się że jest za dużo basu oczywiście porównawczy do tego co mialem wcześniej ale zabrałem cayina do audioplaza w Poznaniu aby porównać go z simfonia Anniversary. Okazało się że porządnym pokoju mój cayin nie gra już tak basowo a bardzo przyjemnie. Teraz LM również potrafi przyłożyć. Wniosek nasuwa się jeden. Kolumny muszą być dostosowane do pomieszczeń. W przypadku Cayin i LM do 18m2 spokojnie wystarczyłaby 16cm woofer. Przynajmniej do ww lamp bo np taki ur simfonia w sklepie zagrał  chudo. Słabo . 

No właśnie dlatego nigdy nie jeżdżę do salonów na odsluchy,tam zazwyczaj wszystko gra inaczej poprzez akustyczne przygotowanie salonu.Wolę dany wzmacniacz czy kolumny posłuchać w swoim pomieszczeniu czyli tam gdzie będę słuchał tego na co dzień.Sam widzisz jak zmienił się dźwięk danego wzmacniacza słuchając go u siebie i w salonie. SF sonetto V pomimo 18 cm basów daje go nieco mniej jak moje poprzednie kolumny,mimo tego LM nadal dosyć mocno cisnął basem.Miałem odczucie jakbym poniekąd słuchał tranzystor.Jak będzie z sinfonią nie wiem to się okaże.Podzielę się swoją opinią gdy wejdę w jego posiadanie.Jak przypasuje to gitara jak nie,będzie kolejna zmiana 😂. Nie pierwsza i nie ostatnia zresztą 🤷🤷

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, adams84 napisał:

po zakupie a70mk2 wydawało mi się że jest za dużo basu oczywiście porównawczy do tego co mialem wcześniej ale zabrałem cayina do audioplaza w Poznaniu aby porównać go z simfonia Anniversary. Okazało się że porządnym pokoju mój cayin nie gra już tak basowo a bardzo przyjemnie. Teraz LM również potrafi przyłożyć. Wniosek nasuwa się jeden. Kolumny muszą być dostosowane do pomieszczeń.

Po prostu kluczowa jest akustyka. Nic nowego😉. Na drugim miejscu synergia poszczególnych elementów toru. I choćby skały s...y nic tego nie zmieni. Doświadczenie które zdobyłeś żonglując klockami jest bezcenne. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Wymieniliśmy tylko doświadczenia. Z mojej strony mogę podzielić się pewnym spostrzeżeniem. W ciągu roku wymieniłem/przerzuciłem sporo wzmacniaczy :
było wcześniej kilka końcówek mocy z pre od WBA flamebird czyli a klasa na 2a3 grało to z d klasowym nord nc500mk2(400/700W) wcześniej z tym pre grały monobloki od WBA 80w/ kanal później sprzedałem ten zestaw i kupiłem Yamahę as2100, przy okazji miałem przez tydzień as3200. Później cayin A70mk2. Teraz Lm508. Można więc powiedzieć że w ciągu roku sporo. 
W międzyczasie przeprowadziłem się do tymczasowego mieszkania i z 30m2 salonu zrobiło się 18. To pokazało jak duży wpływ ma akustyka i wielkość salonu. Oczywiście moje kolumny YB są teraz za duże.
po zakupie a70mk2 wydawało mi się że jest za dużo basu oczywiście porównawczy do tego co mialem wcześniej ale zabrałem cayina do audioplaza w Poznaniu aby porównać go z simfonia Anniversary. Okazało się że porządnym pokoju mój cayin nie gra już tak basowo a bardzo przyjemnie. Teraz LM również potrafi przyłożyć. Wniosek nasuwa się jeden. Kolumny muszą być dostosowane do pomieszczeń. W przypadku Cayin i LM do 18m2 spokojnie wystarczyłaby 16cm woofer. Przynajmniej do ww lamp bo np taki ur simfonia w sklepie zagrał  chudo. Słabo . 
Powiem tylko tyle. Mam LM od jakiegoś 1.5 roku. Kupiłem zapas lamp i wymieniłem 4 kondensatory sygnałowe oraz dopasowałem okablowanie do całego systemu. Nie szukam już niczego innego i zostaję z tym na długie lata.
Nawet odeszła mi ochota pisać w wątkach o sprzęcie. Słucham po prostu muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, piorasz napisał:

Nie szukam już niczego innego i zostaję z tym na długie lata.
Nawet odeszła mi ochota pisać w wątkach o sprzęcie. Słucham po prostu muzyki.

Mam to samo 👍 

Wzmacniacz Cayin, kolumny Usher, odtwarzacz CD Creek i słuchanie muzyki ........... 🎶🎶🎶

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo  
Wzmacniacz Cayin, kolumny Usher, odtwarzacz CD Creek i słuchanie muzyki ........... 
Którego Creeka masz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piorasz napisał:

Powiem tylko tyle. Mam LM od jakiegoś 1.5 roku. Kupiłem zapas lamp i wymieniłem 4 kondensatory sygnałowe oraz dopasowałem okablowanie do całego systemu. Nie szukam już niczego innego i zostaję z tym na długie lata.
Nawet odeszła mi ochota pisać w wątkach o sprzęcie. Słucham po prostu muzyki.

Ja mam podobnie. 508 daje to czego szukałem. Nasycenie , barwy dzięki którym masz na wielu nagraniach bardzo duży realizm. Wcześniejsze wzmacniacze były również świetne, ale tu jest jeszcze lepiej. Oczywiście nie jest to przepaść ale jest słyszalne.  Mam tylko nadzieję że w nowym salonie(42m2) kolumny dostaną więcej oddechu. 

 

2 godziny temu, pawel k napisał:

No właśnie dlatego nigdy nie jeżdżę do salonów na odsluchy,tam zazwyczaj wszystko gra inaczej poprzez akustyczne przygotowanie salonu.Wolę dany wzmacniacz czy kolumny posłuchać w swoim pomieszczeniu czyli tam gdzie będę słuchał tego na co dzień.Sam widzisz jak zmienił się dźwięk danego wzmacniacza słuchając go u siebie i w salonie.

Dlaczego po rozmowie z tobą naszła mnie ochota aby chociaż wypożyczyć simfonie. Chciałbym się przekonać na własne uszy że jednak SeT to jednak audiofilskie Himalaje. A jeżeli okaże się inaczej idziemy w UR😄

Jak kupiłem LM 508 zrozumiałem dlaczego te SETy to taki święty graal. Oprócz tego że dobrze gra to jeszcze wygląda. Te lampy mocy mocno się świecą. Powrót do kt byłby sporym regresem przynajmniej wizualnym. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, adams84 napisał:

Ja mam podobnie. 508 daje to czego szukałem. Nasycenie , barwy dzięki którym masz na wielu nagraniach bardzo duży realizm. Wcześniejsze wzmacniacze były również świetne, ale tu jest jeszcze lepiej. Oczywiście nie jest to przepaść ale jest słyszalne.  Mam tylko nadzieję że w nowym salonie(42m2) kolumny dostaną więcej oddechu. 

 

Dlaczego po rozmowie z tobą naszła mnie ochota aby chociaż wypożyczyć simfonie. Chciałbym się przekonać na własne uszy że jednak SeT to jednak audiofilskie Himalaje. A jeżeli okaże się inaczej idziemy w UR😄

Jak kupiłem LM 508 zrozumiałem dlaczego te SETy to taki święty graal. Oprócz tego że dobrze gra to jeszcze wygląda. Te lampy mocy mocno się świecą. Powrót do kt byłby sporym regresem przynajmniej wizualnym. 

No nie ukrywam że wieczorne odsłuchy nie będą już tak cieszyć oka 😀😉😉805 świecą pięknie.No zobaczę jak będzie.Jak nie podpasuje UR to do żydka i LM zawita ponownie 😂😂🤷

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kusi wciąż 519. Może troszkę proporcji brak ale.... Robi wrażenie 😄

Przy okazji nowe doświadczenie.  805 vs 845

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, adams84 napisał:

Mnie kusi wciąż 519. Może troszkę proporcji brak ale.... Robi wrażenie 😄

Jak to mówią kto nie ryzykuje ten nie pije 🍾😀😉😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mnie kusi wciąż 519. Może troszkę proporcji brak ale.... Robi wrażenie
Przy okazji nowe doświadczenie.  805 vs 845
Z rewelatorami 22cm te 845 nie zagra dobrze.
Creek Evolution 2 
Mój ulubiony Creek. Z Cainem może być ciekawie połączenie. Creek zadziorny i dość szybki a lampki ciepełko dają i miodzik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, piorasz napisał:

Mój ulubiony Creek. Z Cainem może być ciekawie połączenie. Creek zadziorny i dość szybki a lampki ciepełko dają i miodzik.

Wszystko się zgadza 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piorasz napisał:

Z rewelatorami 22cm te 845 nie zagra dobrze. Mój ulubiony Creek. Z Cainem może być ciekawie połączenie. Creek zadziorny i dość szybki a lampki ciepełko dają i miodzik.
 

Dlaczego z revelatorem nie zagra?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego z revelatorem nie zagra?
Ano było na ten temat sporo już - choćby z kolumnami 16hz na rewelatorach 18.
Będzie niedostatek prądu do głośników i w efekcie buła na basie. Revelatory lubią mocniejsze wzmacniacze. Od siebie powiem tak. Być może na początku będzie się podobać ale nic bardziej mylnego po dłuższym obcowaniu z tym połączeniem. Revelatory to świetne głośniki i potrzebują odpowiedniego towarzystwa. Myślę, że porównując LM 508/805 i LM 519 te pierwsze będą o niebo lepsze. Ale próbuj a ja chętnie przeczytam Twoją opinię.

P.S.
Testowałem niedawno wzmak na lampach 300B (tych "prawdziwych" mesh) z moimi kolumnami 91 db skuteczności. Było naprawdę miodzio i w pierwszych godzinach myślałem pogonić mojego LM 508. Dobrze, że miałem ten wzmak (na 300B) na dłużej...
Później wstawiłem te "prawdziwe" 300B do mojego LM 508.. Dziś powiem jedno. Lepiej zainwestować w te lampy niż w LM 519 w twoim przypadku. Zdziwisz się i to bardzo.
Ktoś kiedyś mądrze powiedział. Drogi na skróty nie ma w audio. Fakt - dziś za nowe porządne lampy trza zapłacić ale też trzeba przekalkulować ile trzeba dać za wzmak tranzystorowy żeby tak zagrał jak wyżej piszę bo oczywiście da się. Ja przekalkulowałem.

P.S.2
Dla mnie lampy KT to nieporozumienie (odnośnie wcześniejszych wypowiedzi).






Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, piorasz napisał:

Ano było na ten temat sporo już - choćby z kolumnami 16hz na rewelatorach 18.
Będzie niedostatek prądu do głośników i w efekcie buła na basie. Revelatory lubią mocniejsze wzmacniacze. Od siebie powiem tak. Być może na początku będzie się podobać ale nic bardziej mylnego po dłuższym obcowaniu z tym połączeniem. Revelatory to świetne głośniki i potrzebują odpowiedniego towarzystwa. Myślę, że porównując LM 508/805 i LM 519 te pierwsze będą o niebo lepsze. Ale próbuj a ja chętnie przeczytam Twoją opinię.

P.S.
Testowałem niedawno wzmak na lampach 300B (tych "prawdziwych" mesh) z moimi kolumnami 91 db skuteczności. Było naprawdę miodzio i w pierwszych godzinach myślałem pogonić mojego LM 508. Dobrze, że miałem ten wzmak (na 300B) na dłużej...
Później wstawiłem te "prawdziwe" 300B do mojego LM 508.. Dziś powiem jedno. Lepiej zainwestować w te lampy niż w LM 519 w twoim przypadku. Zdziwisz się i to bardzo.
Ktoś kiedyś mądrze powiedział. Drogi na skróty nie ma w audio. Fakt - dziś za nowe porządne lampy trza zapłacić ale też trzeba przekalkulować ile trzeba dać za wzmak tranzystorowy żeby tak zagrał jak wyżej piszę bo oczywiście da się. Ja przekalkulowałem.

P.S.2
Dla mnie lampy KT to nieporozumienie (odnośnie wcześniejszych wypowiedzi).





 

Od 1.5 roku chodzi mi po głowie zmiana głośników. W grę głównie wchodzą elipticor od yb ale chłopaki chwalą jeszcze satori textreme i graphen seas. Ostatnio wpadł do głowy pomysł na accuton. Dlaczego? Accuton cell cechują bardzo dużą szczegółowością i mogą nawet męczyć ale. Taka prezentacja w połączeniu z ciepłym dźwiękiem mogłaby być strzałem w dziesiątkę. Ewentualnie wchodzi jeszcze możliwość zmiany DAC. Obecnie gram na fenomenalnym protagonist. Gra świetnie ale w porównaniu z Pontus gra ciepło, mniej szczegółowo z mniejszym powietrzem. Do triody taki dać może być ok. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, piorasz napisał:

Myślę, że porównując LM 508/805 i LM 519 te pierwsze będą o niebo lepsze. Ale próbuj a ja chętnie przeczytam Twoją opinię.

Kurcze ale te trafo i generalnie cały ten wzmacniacz wygląda i waży. Lampy mocy 845 słyną z mocy. Ciekawe co piszesz. 

Ostatnio wpadł mi jeszcze jeden pomysł do głowy. Powrotu do solid state. Konkretnie chodzi o accuphase e550 klasa a . 

Jak znam życie nic z ww planow  nie wyjdzie. I może dobrze. Człowiek co by nie miał to zawsze jest coś lepszego a po drugie to lepsze i tak się znudzi i ma się ochotę na zmianę. 

Lm508 to świetny sprzęt a słuchanie muzyki na nim to sama przyjemność. Na nim mam największy realizm że wszystkiego co przerobiłem. Wiem że odpowiednim do wielkości obecnych kolumn zagra jeszcze lepiej.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez adams84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.