Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
12 minut temu, azis_light napisał:

Pewnie Pan Plastik1989 -  "pseudo moderator"  znów mnie zbanuje ( bo już to robił bez racjonalnego powodu) za dobre słowo na temat Studio 16 Hertz , ale nie mogę dłużej patrzeć na jego odwieczne opluwanie polskiej manufaktury , zamiast się cieszyć że istnieją takie rodzime firmy - które mimo niewielkich kapitałów potrafią stworzyć wybitne produkty w porównaniu do  markowych korporacyjnych  tworów - o wiele droższych i bardzo często wcale nie grających. To smutne , ale jak uczy historia Polak - Polaka utopiłby w szklance wody tylko dlatego że mu się coś udało.

Otóż nie zgodzę się z opinią o suchej czy za mało dociążonej średnicy w Arkadach 2,5 - bo takich właśnie używam u siebie. Według mnie absolutnie nic w tej materii nie brakuje tym kolumnom.  U mnie grają z piękną barwną średnicą  podpartą solidną i super kontrolowaną podstawą basową .Scena zarówno szeroka jak i głęboka. Dźwięk totalnie odklejony od głośników, kolumny znikają Świetna separacja, kontrola  i mega dynamika. Oczywiście nie ze wszystkim tak zagrają te kolumny. Kwestia dobrania transportu , daca i przede wszystkim wzmacniacza .Chętnie zaproszę na odsłuch każdego kto by chciał na własne ucho to sprawdzić.  Jak wiadomo gra "system"  i pomieszczenie a nie sama kolumna , nietrafne połączenie całości może przynieść słaby efekt końcowy nawet w najlepszych głośnikach i  zestawionych najdroższych klockach.

Jeżeli komuś nie pasują produkty S16 Hertz to niech gra na innych - proste... po co się udziela w wątku stworzonego dla tych którym 

one grają pięknie.

 

Pozdrawiam

Powieniem faktycznie coś zrobić, ponieważ wprowadzasz ludzi w błąd ale załatwię to edukacyjnie. Kilka razy pisałeś i kilka razy otrzymywałeś informacje czemu masz blokadę - ponieważ wrzucałeś na forum linki zakazane w regulaminie. Wrzuciłeś je też w stopce więc każdy Twój post łamał regulamin. Doskonale wiesz więc w czym był problem, jeśli masz kłopot ze zrozumieniem słowa pisanego - bo w tej formie otrzymywałeś uzasadnienie swojej blokady - to już Twój problem. Chciałeś postawić na swoim i te linki na siłę mieć w stopce więc nie mogłeś pisać - tyle z całej dramaturgii. 

W momencie gdy tylko usunąłeś tego linka ze stopki, i zgłosiłeś to Nam, pseudo-moderator Plastik ściągnął Ci blokadę (którą notabene nawet nie on Ci nałożył...). Więc nie kłam i nie rób z siebie ofiary. 

12 minut temu, azis_light napisał:

 

Jeżeli komuś nie pasują produkty S16 Hertz to niech gra na innych - proste... po co się udziela w wątku stworzonego dla tych którym 

 

Bo ma do tego prawo. I będą mogły tu pisać też osoby którym grają s16 pięknie,  połowicznie pięknie, albo  mają problemy z gwarancją i chcieliby to poruszyć, albo też chcą słuchać na czymś innym niż Cayin. A Wy nauczycie się z tym żyć i tolerować tych pozostałych. 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, plastik1989 napisał:

Powieniem faktycznie coś zrobić, ponieważ wprowadzasz ludzi w błąd ale załatwię to edukacyjnie. Kilka razy pisałeś i kilka razy otrzymywałeś informacje czemu masz blokadę - ponieważ wrzucałeś na forum linki zakazane w regulaminie. Wrzuciłeś je też w stopce więc każdy Twój post łamał regulamin. Doskonale wiesz więc w czym był problem, jeśli masz kłopot ze zrozumieniem słowa pisanego - bo w tej formie otrzymywałeś uzasadnienie swojej blokady - to już Twój problem. Chciałeś postawić na swoim i te linki na siłę mieć w stopce więc nie mogłeś pisać - tyle z całej dramaturgii. 

W momencie gdy tylko usunąłeś tego linka ze stopki, i zgłosiłeś to Nam, pseudo-moderator Plastik ściągnął Ci blokadę (którą notabene nawet nie on Ci nałożył...). Więc nie kłam i nie rób z siebie ofiary. 

Bo ma do tego prawo. I będą mogły tu pisać też osoby którym grają s16 pięknie,  połowicznie pięknie, albo  mają problemy z gwarancją i chcieliby to poruszyć, albo też chcą słuchać na czymś innym niż Cayin. A Wy nauczycie się z tym żyć i tolerować tych pozostałych. 

Nikogo nie wprowadzam w błąd

Przytaczam fakty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
3 minuty temu, azis_light napisał:

Nikogo nie wprowadzam w błąd

Przytaczam fakty

Przytaczasz je połowicznie i tym własnie wprowadzasz w błąd. Bo pisałeś, że BEZ PRZYCZYNY miałeś blokadę, a pomijasz fakt, że zostałeś poinformowany jaka jest przyczyna. I zostałeś poinformowany co trzeba zrobić by z kolejki moderacyjnej wyjść.  Jak  tylko zmieniłeś stopkę, to znów mogłeś pisać bez żadnych przeszkód.  

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Pan Plastik1989 -  "pseudo moderator"  znów mnie zbanuje ( bo już to robił bez racjonalnego powodu) za dobre słowo na temat Studio 16 Hertz , ale nie mogę dłużej patrzeć na jego odwieczne opluwanie polskiej manufaktury , zamiast się cieszyć że istnieją takie rodzime firmy - które mimo niewielkich kapitałów potrafią stworzyć wybitne produkty w porównaniu do  markowych korporacyjnych  tworów - o wiele droższych i bardzo często wcale nie grających. To smutne , ale jak uczy historia Polak - Polaka utopiłby w szklance wody tylko dlatego że mu się coś udało.
Otóż nie zgodzę się z opinią o suchej czy za mało dociążonej średnicy w Arkadach 2,5 - bo takich właśnie używam u siebie. Według mnie absolutnie nic w tej materii nie brakuje tym kolumnom.  U mnie grają z piękną barwną średnicą  podpartą solidną i super kontrolowaną podstawą basową .Scena zarówno szeroka jak i głęboka. Dźwięk totalnie odklejony od głośników, kolumny znikają Świetna separacja, kontrola  i mega dynamika. Oczywiście nie ze wszystkim tak zagrają te kolumny. Kwestia dobrania transportu , daca i przede wszystkim wzmacniacza .Chętnie zaproszę na odsłuch każdego kto by chciał na własne ucho to sprawdzić.  Jak wiadomo gra "system"  i pomieszczenie a nie sama kolumna , nietrafne połączenie całości może przynieść słaby efekt końcowy nawet w najlepszych głośnikach i  zestawionych najdroższych klockach.
Jeżeli komuś nie pasują produkty S16 Hertz to niech gra na innych - proste... po co się udziela w wątku stworzonego dla tych którym 
one grają pięknie.
 
Pozdrawiam
Przesadzasz. Jakoś nie zauważyłem, żeby ktokolwiek napisał coś złego na temat kolumn 16hz. Czytaj na przyszłość z większą uwagą i zrozumieniem może zrozumiesz, że nie o same kolumny chodzi.

A tak na marginesie gdzieś widzałem, że wystawiasz swoje Arkady na sprzedaż.. Czyżby następne będą Ethosy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, piorasz napisał:

Przesadzasz. Jakoś nie zauważyłem, żeby ktokolwiek napisał coś złego na temat kolumn 16hz. Czytaj na przyszłość z większą uwagą i zrozumieniem może zrozumiesz, że nie o same kolumny chodzi.

A tak na marginesie gdzieś widzałem, że wystawiasz swoje Arkady na sprzedaż.. Czyżby następne będą Ethosy?

Jeszcze mnie nie zblokował tym razem

Więc odpisuję :

Arkady zmieniłem z 3,5 na 2,5 bo te lepiej w moim systemie /pokoju wypadają,  ale to już jakiś czas temu.  Jeśli teraz to nie moje. A jeśli będę miał inne warunki lokalowe to na pewno upgrade pójdzie w stronę Ethosow - bo to świetne kolumny, aczkolwiek wymagające w amplifikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mnie nie zblokował tym razem
Więc odpisuję :
Arkady zmieniłem z 3,5 na 2,5 bo te lepiej w moim systemie /pokoju wypadają,  ale to już jakiś czas temu.  Jeśli teraz to nie moje. A jeśli będę miał inne warunki lokalowe to na pewno upgrade pójdzie w stronę Ethosow - bo to świetne kolumny, aczkolwiek wymagające w amplifikacji
Dzięki za odpowiedź. Tak, tak. Ogłoszenie widzałem jakiś czas temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
1 minutę temu, azis_light napisał:

Arkady zmieniłem z 3,5 na 2,5 bo te lepiej w moim systemie /pokoju wypadają,  ale to już jakiś czas temu.  Jeśli teraz to nie moje. A jeśli będę miał inne warunki lokalowe to na pewno upgrade pójdzie w stronę Ethosow - bo to świetne kolumny, aczkolwiek wymagające w amplifikacji

Pamiętam jak sobie z kolegami używałeś po mnie jak miałem czelność napisać, że Cayin 845 nie był w stanie napędzić Arkad 2.5. Porównywałem Cayina 845 z Unisonem Simply845 i Cayin po prostu padł jak 80 latek po przebiegnięciu maratonu. 

Ty się wyzłaszczałeś na mnie, a Sherlock Holmes-Silver85 wynajdywał różne argumenty czemu mi tak "zależy" na "oczernianiu" Cayinka... Wtedy miał argumenty, że mój wzmacniacz zepsuty, źle ustawiony BIAS (tam jest auto-bias btw) i różne inne mądre argumenty. Dziś miałby łatwiej puściłby głupi uśmiech i na pewno branża audio się boi Cayina 845, ale wtedy żadnych recenzji nie pisałem... No jeszcze argument koronny każdego naganiacza S16 - że na pewno chce swojego sprzedać. No cóż 1.5 roku już chyba minęło, a ten UR nadal u mnie jest i nigdy go nie wystawiałem. To może dotarło już do Państwa, że po prostu Cayin zagrał słabiej i nie miałem w tym żadnego interesu prócz to by napisać prawdę - do Arkad Cayin 845 jest za słaby...

No widzisz, a Ty wolałeś się ze mnie nabijać, nie znając mnie w ciemno zawierzyć historyjki naganiaczy i kupiłeś Cayina 845by napędzić... Arkade 3.5... Gdybyś wtedy posłuchał mnie to byś wiedział, że nie ma szans nawet 2.5 napędzić poprawnie. Kupiłeś 3.5 i wypisywałeś na forum epopeje jaki ten plastik zły że oczernia, a u Niego pędzi z sukcesem 3.5way. A tak pędziło, że od razu zmieniłeś cayina 845 na Amplfiona 42 i Arkade 2.5 bo po prostu Cayin nie dawał rady.

I co, przyznasz w końcu mi rację po roku, że Cayin 845 do Arkad za słaby? Czy dalej będziesz wypisywał te zachwyty, żeby kolejny się naciął i musiał od razu ze stratą sprzedawać? 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azis_light napisał:

(...)ale nie mogę dłużej patrzeć na jego odwieczne opluwanie polskiej manufaktury , zamiast się cieszyć że istnieją takie rodzime firmy - które mimo niewielkich kapitałów potrafią stworzyć wybitne produkty w porównaniu do  markowych korporacyjnych  tworów - o wiele droższych i bardzo często wcale nie grających. To smutne , ale jak uczy historia Polak - Polaka utopiłby w szklance wody tylko dlatego że mu się coś udało.

Kilka razy miałem pełne systemy wyprodukowane w Kraju. Miałem też wiele różnych klocków wyprodukowanych przez krajowych wytwórców.

Jednak od tego pseudo-patriotyzmu w audio mam już od lat niechęć do jakiegokolwiek sprzętu produkowanego w PL.

Właśnie przez takie wpisy jak twój.

 

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie(i Panie)...muzyka podobno łagodzi obyczaje..

Może posłuchajcie czegoś fajnego i optymistycznego ? zamiast obrzucać się inwektywami i teoriami spiskowymi.

dlaczego to piszę- bo byłem w tym wątku wcześniej od większości z Was.. i nóż mi się otwiera w kieszeni na to co tutaj się dzieje...

 

moderatorom (jacy by nie byli) to się dziwię-chyba nie rozumieją na czym polega dyskusja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyście nie mieli jakiejś świeżej muzy ? to może :

https://www.youtube.com/watch?v=GMQ8Oi7g3yw

1 minutę temu, rochu napisał:

Widzę, że funkcyjni i podręczni na stanowiskach,

jakieś drobne zwarcie w neuronach? czy kolacja była zbyt tłusta?

spacer dobrze robi na takie objawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, triode napisał:

gdybyście nie mieli jakiejś świeżej muzy ? to może :

https://www.youtube.com/watch?v=GMQ8Oi7g3yw

Marne i wtórne.

Lepiej poszukać oryginału.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
13 minut temu, triode napisał:

akieś drobne zwarcie w neuronach? czy kolacja była zbyt tłusta?

spacer dobrze robi na takie objawy.

Triode, dopiero co pisałeś, że muzyka łagodzi obyczaje, Ciebie to nie dotyczy...?

 

Plan na to miejsce mam prosty - zrobić porządek z tymi dwoma-trzema namolnymi naganiaczami, a nich wszyscy inni piszą. Sytuacja sama się oczyści i zostaną sami zainteresowani tematem. Jak nie będzie problemu z gwarancjami - to nie będzie problemów z użytkownikami, którzy chcą o tym pisać. Może lepiej zając się porządną obsługą serwisową, a nie przykładać uwagę do maskowania ew. głosów niezadowolenia - taka uwaga do kadry kierowniczej S16. 

Nie znam, żadnego produktu audio, który nie byłby obarczony jakimiś wadami - S16 nie jest wyjątkiem. Jeśli ktoś chce o tym porozmawiać to czemu nie. Może uzyska jakąś sensowną radę i zamiast naciąć sie na słabowitego Cayinka do kolumny 3.5 way od razu dostanie radę z jakim piecem to połączyć by zagrało, a pieniądze oszczędzone na utracie odsprzedaży kilku miesięcznego wzmacniacza wyda na płyty. Finalnie wszystko korzyścią dla konsumenta.  

 

 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, rochu napisał:

Kilka razy miałem pełne systemy wyprodukowane w Kraju. Miałem też wiele różnych klocków wyprodukowanych przez krajowych wytwórców.

Jednak od tego pseudo-patriotyzmu w audio mam już od lat niechęć do jakiegokolwiek sprzętu produkowanego w PL.

Właśnie przez takie wpisy jak twój.

 

Co odwiedzam jakiś wątek to czytam ten sam post, masz quicktext'a czy piszesz je ręcznie?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, plastik1989 napisał:

Triode, dopiero co pisałeś, że muzyka łagodzi obyczaje, Ciebie to nie dotyczy...?

 

Plan na to miejsce mam prosty - zrobić porządek z tymi dwoma-trzema namolnymi naganiaczami, a nich wszyscy inni piszą. Sytuacja sama się oczyści i zostaną sami zainteresowani tematem. Jak nie będzie problemu z gwarancjami - to nie będzie problemów z użytkownikami, którzy chcą o tym pisać. Może lepiej zając się porządną obsługą serwisową, a nie przykładać uwagę do maskowania ew. głosów niezadowolenia - taka uwaga do kadry kierowniczej S16. 

Nie znam, żadnego produktu audio który nie byłby obarczony jakimiś wadami - S16 nie jest wyjątkiem. Jeśli ktoś chce o tym porozmawiać to czemu nie. Może uzyska jakąś sensowną radę i zamiast naciec sie na słabowitego Cayinka od razu dostanie radę z jakim piecem to połączyć by zagrało. Finalnie wszystko korzyścią dla konsumenta.  

 

 

Ja jestem starej daty-jak komuś podaję rękę to potem nie opluwam w sieci.

i to jest jedyny komentarz..

ostatnio często słucham:

https://www.youtube.com/watch?v=BtGXSUvSMok

Piotr mnie zaraził ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, S0nic napisał:

Co odwiedzam jakiś wątek to czytam ten sam post, masz quicktext'a czy piszesz je ręcznie?

Widocznie trzeba o tym mówić - głośno i często.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, plastik1989 napisał:

Triode, dopiero co pisałeś, że muzyka łagodzi obyczaje, Ciebie to nie dotyczy...?

 

Plan na to miejsce mam prosty - zrobić porządek z tymi dwoma-trzema namolnymi naganiaczami, a nich wszyscy inni piszą. Sytuacja sama się oczyści i zostaną sami zainteresowani tematem. Jak nie będzie problemu z gwarancjami - to nie będzie problemów z użytkownikami, którzy chcą o tym pisać. Może lepiej zając się porządną obsługą serwisową, a nie przykładać uwagę do maskowania ew. głosów niezadowolenia - taka uwaga do kadry kierowniczej S16. 

Nie znam, żadnego produktu audio, który nie byłby obarczony jakimiś wadami - S16 nie jest wyjątkiem. Jeśli ktoś chce o tym porozmawiać to czemu nie. Może uzyska jakąś sensowną radę i zamiast naciąć sie na słabowitego Cayinka do kolumny 3.5 way od razu dostanie radę z jakim piecem to połączyć by zagrało, a pieniądze oszczędzone na utracie odsprzedaży kilku miesięcznego wzmacniacza wyda na płyty. Finalnie wszystko korzyścią dla konsumenta.  

 

 

Czytam to co piszesz i nie wiem o co Tobie chodzi ?

Cayin zły ,S16 ma wady itd.

Kiedyś czytałem Twoja ,,recenzję,, Audio Academy 9 TH Moon I napisałeś tam że kolumna ma mało basu.

Właśnie te paczki miałem u siebie na testach i nie kupiłem ich ze względu na zbyt dużo basu 

a powiem Ci że lubię jak jest go więcej.

Uważam że masz jakiś problem tylko nie wiem jeszcze jaki.
Może ze słuchem?

 

 

 

 

Wracam do pytania o co Ci chodzi ?Czy krajowych producentów nie lubisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
9 minut temu, Bartik napisał:

Czytam to co piszesz i nie wiem o co Tobie chodzi ?

Cayin zły ,S16 ma wady itd.

Kiedyś czytałem Twoja ,,recenzję,, Audio Academy 9 TH Moon I napisałeś tam że kolumna ma mało basu.

Właśnie te paczki miałem u siebie na testach i nie kupiłem ich ze względu na zbyt dużo basu 

a powiem Ci że lubię jak jest go więcej.

Uważam że masz jakiś problem tylko nie wiem jeszcze jaki.
Może ze słuchem?

 

 

 

 

Wracam do pytania o co Ci chodzi ?Czy krajowych producentów nie lubisz?

Nie musisz zgadzać się z moimi tekstami i opiniami. Nawet nie musisz ich czytać jeśli sprawia Ci to ból. 

To, że ja odebrałem bas jako zbyt szczupły, a Ty zbyt mocny wynikać może z:

-innych preferencji,

-innej amplifikacji,

-innego pomieszczenia,

-innego punktu odniesienia

lub z tego, że nie doczytałeś tej recenzji do końca, gdzie pisałem, że z polecanym przez dealera wzmacniaczem do tych kolumn (Haiku) ilość basu jest OK. 

 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haiku ma moim zdaniem mało basu np Sol II

Słuchałem w dwóch różnych pomieszczeniach i tu nie chodzi o preferencje bo basu jest tam dużo 

Tylko czytają to inni 

A ty wprowadzasz ludzi w błąd i tyle ,to mi się nie podoba .
Chcesz mieć autorytet to pisz zgodnie z prawdą albo wcale .

Miałem nie komentować tego ale zrobiłem to dla innych ,którzy szukają systemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
1 minutę temu, Bartik napisał:

moim zdaniem

 

A moim nie. Ty słyszysz tak, ja inaczej. Co Ty w ogóle chcesz udowodnić światu - że inaczej słyszymy? Co miałoby dowodzić, że Ty odebrałeś to inaczej niż ja i skąd masz taką pewność o swej nieomylności...? O czym to ma świadczyć...? No OK uważasz, że mają za dużo basu, nie kupiłeś no i tyle - dlaczego miałoby to mnie obchodzić...? Uważasz, że nie umiem opisać sprzętu, mam problem z uchem czy z czymś innym to nie kieruj się moimi opiniami i tyle - kłopot z głowy. 

 

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, plastik1989 napisał:

A moim nie. Ty słyszysz tak, ja inaczej. Co Ty w ogóle chcesz udowodnić światu - że inaczej słyszymy? Co miałoby dowodzić, że Ty odebrałeś to inaczej niż ja i skąd masz taką pewność o swej nieomylności...? O czym to ma świadczyć...? No OK uważasz, że mają za dużo basu, nie kupiłeś no i tyle - dlaczego miałoby to mnie obchodzić...? Uważasz, że nie umiem opisać sprzętu, mam problem z uchem czy z czymś innym to nie kieruj się moimi opiniami i tyle - kłopot z głowy. 

 

Wiele osób odebrało to inaczej niż Ty, tylko nie chcą się wypowiadać .

Powinno Cię to obchodzić co inni myślą o tym co piszesz ,dzięki temu masz możliwość rozwijać się. Chyba że już nie musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Bartik napisał:

Kiedyś czytałem Twoja ,,recenzję,, Audio Academy 9 TH Moon I napisałeś tam że kolumna ma mało basu.

Zdaje mi się że AA ma osobny wątek i chyba tu nie jest miejsce na roztrząsanie czy ma mało czy dużo basu.

 

6 minut temu, Bartik napisał:

Powinno Cię to obchodzić co inni myślą o tym co piszesz ,dzięki temu masz możliwość rozwijać się.

Jak według ciebie można się rozwijać na skutek tego że kogoś obchodzi co inni myślą o tobie?

Toć to czysta droga do narcyzmu?

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rochu napisał:

Zdaje mi się że AA ma osobny wątek i chyba tu nie jest miejsce na roztrząsanie czy ma mało czy dużo basu.

 

Jak według ciebie można się rozwijać na skutek tego że kogoś obchodzi co inni myślą o tobie?

Toć to czysta droga do narcyzmu?

Cayin też ma inny wątek . 
Nie chodzi o to co ja myślę  o nim ,tylko co pisze o produktach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.