Skocz do zawartości
IGNORED

Odkrywcze, niemęczące kolumny po Harbeth SHL5+


Margin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Margin nie ma sensu polemika z kolegą Sławkiem,odradzam bo to jest kompletnie niekonstruktwny user. Od paru lat błąka się po wielu wątkach dopytujac tu i uwdzie co ma kupić,bo nie może się zdecydować. Zakladał już kluby ATC i Bóg wie jakie jeszcze,ale nadal szuka wiatru w polu. Jednym zdaniem,szkoda Twojego czasu. Kolego Sławek Twoich bzdur na temat tego do czego służą Harbethy nie ma sensu nawet komentować,Twoja znajomosć z tą marką opiera się na genialnym,ale jedynym i najmniejszym modelu,więc jest zerowa. Na koniec informuję Cię,tak na wszelki wypadek,że ja po krótkim okresie błądzenai wróciłem do Harbeth,czego i Tobie życzę,tylko na litość boską,daj już Pan spokój z tymi miedzywątkowymi podróżami i zdecyduj się Pan w końcu..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Forumowiczu Margin:
Zanim zaczniesz wykluczać osoby z forum - nawet z długoletnim stażem - pozwól każdemu się wypowiedzieć, uszanuj nawet najbardziej krytyczną opinię... od tego jest to forum. Nie knebluj proszę prawa do swobodnej wypowiedzi. Czasy z cenzurą i jedynie słuszną linią mamy za sobą... 
Dlaczego napisałem że Harbeth leży i kwiczy w przypadku odtwarzania bardziej skomplikowanej muzyki ? Ano dlatego, że tak jak Ty słuchałem kolumn tejże marki! I to jest moja opinia! Sprawdź też proszę moje liczne zachwalanie monitorków P3ESR, prawie co trzeci mój post to same peany na ich cześć! Ale niestety w muzyce rozbudowanej instrumentalnie te czy inne linie modelowe Harbetha po prostu się nie sprawdzają... i dodam tylko, że to moja subiektywna ocena do której mam prawo. Piszę to dlatego, że po prostu odsłuchiwałem i czułem, że to nie to co inne kolumny... Powtórzę raz jeszcze - w małych składach, jazzie marka Harbeth jest genialna. Ale moim zdaniem są lepsze, bardziej uniwersalne kolumny i takich radzę szukać... by nie cieszyć się tylko z jazzu albo z trąbki... talerzy... ale by posłuchać w życiu i rocka, symfoniki....i innych gatunków muzycznych. Tam potrzeba nie radialu - on został stworzony dla spokojnych brzmień, fortepianu, muzyki wokalnej bardziej kameralnej.
Kolega Jamówię, też się zarzekał zdaje się na innym forum, że P3ESR to jego kolumny docelowe, że nie ma odwrotu od Harbetha... za jakiś czas czytam i nie wierzę... zamienił na JBL ! Kurcze jaka tu wiarygodność? Ale nic - każdy ma prawo przecież próbować szukać swoich brzmień... tylko po co rzucać słowa na wiatr? Zresztą ja też przyznam szczerze, pod wpływem zachwytu niejednokrotnie chwaliłem Kudosy, a później i tak je sprzedałem:))
O czym to świadczy? Chyba o tym, że nic nie jest pewne, stabilne, że nic nie jest naj... raczej wszystko to kwestia ciekawości, permanentnych poszukiwań... ale w tym wszystkim nie bać się krytycznych słów!!! Życzę wstrzelić się w swój dźwięk! Bo nie ma najlepszych systemów.. są te, które nam się po prostu podobają:)
Pozdrawiam Harbeth-owców:)
Jeśli rock to wg Ciebie "bardziej skomplikowana muzyka" niż jazz, to pewnie 5 symfonia Beethovena to bardziej skomplikowany utwór niż jego 15 kwartet smyczkowy?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamówię, Twój mentorski ton jest żenujący.. naprawdę.

Boli Cię że szukam, słucham, pytam i udzielam krytycznych rad ?

Więcej pokory proszę. EOT

8 minut temu, dzarro napisał:

Jeśli rock to wg Ciebie "bardziej skomplikowana muzyka" niż jazz, to pewnie 5 symfonia Beethovena to bardziej skomplikowany utwór niż jego 15 kwartet smyczkowy?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Każdy ma swoje przełożenie... Nie stresuj się proszę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slaaawek

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamówię, Pogrążać? Proszę wytłumacz ..

Poza tym czy atakując mnie słowami że niby błąkam się po wątkach zdajesz sobie sprawę, że czynisz dokładnie to samo??? 

I każdy inny forumowicz tak samo błąka się tutaj biedny i szuka pomocy... 

Czym chciałeś zabłysnąć? Takim prostackim językiem? Naprawdę sądziłem że jesteś bardziej rozważnym forumowiczem. Takim z klasą .. lecz niestety pokazałeś się z innej strony...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slaaawek

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana „myśli” z Tobą mnie nie interesuje,powróćmy do FAKTÓW. Jakie,oprócz P3,modele Harbetha miałeś U SIEBIE W DOMU i z jaką elektroniką to łączyłeś? Jakiej muzyki słuchaleś na tych zestawach,konkretne płyty,wydania,tloczenia. Jakie w związku z tym wyciągnąłeś wnioski,poza leżą i kwiczą,co samo w sobie jest zwrotem z gimnazjalnych portali społecznościowych i co po takiej przygodzie i dobrze rozpoznanych SHL5 Plus proponujesz Koledze Margin. Konkretnie po proszę. Wycieczki osobiste od razy sobie daruj,nie robią na mnie wrażenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem spokojnie bez żadnych wycieczek... Słuchałem Harbeth P3esr, M30.1 oraz SHL5 bez plus...

Muzyka różna od filmowej poprzez jazz rock taka przekrojowa gatunkowo muza, tak jak lubię... Bez ograniczania się do jednego stylu (gatunku). I tak jak napisałem - dla mnie najlepsze z nich to P3. I kolejny raz powtórzę, że wszystkie te modele Harbeth grają muzykę spokojną łagodną fantastycznie. Nie potrafią (w mojej ocenie) oddać właściwie  dynamiki w rocku, progrocku, w rozbudowanej orkiestrze ... Ale podkreślam jak kilka postów wyżej - to moja subiektywna ocena... Większe modele Harbeth dają jedynie poczucie większej skali... obrazu. Nic poza tym szczególnego. Ale jeśli ktoś lubi taką grzeczną ułożoną fakturę dźwięków...piękno wokali to idealnie. Ja tego nie podważam. Podkreślam natomiast że nie są to kolumny uniwersalne na czym mi zależy... By potrafiły zagrać różny materiał. I tylko tyle w temacie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slaaawek

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i poleciłem Koledze szukać swojego dźwięku poprzez dobór odpowiednich kolumn bo nie ma gotowej recepty na konkretny model! Proszę czytać uważnie że zrozumieniem ... Przecież to już wcześniej wyartykulowalem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc na temat SHL 5 Plus nie wiesz nic,bo ich po prostu  nie słyszałeś. Mało tego,poza P3 nie słyszałeś żadnego Harbetha w domu. O czym więc chcesz pisać,skoro doświadczenia brak? Może umknęło Ci,że Autor prosił o poradę co po SHL5 Plus? Co chcesz doradzić,skoro nie znasz kolumn Margina?

1 minutę temu, slaaawek napisał:

No i poleciłem Koledze szukać swojego dźwięku poprzez dobór odpowiednich kolumn bo nie ma gotowej recepty na konkretny model! Proszę czytać uważnie że zrozumieniem ... Przecież to już wcześniej wyartykulowalem

Czyli nic nie poleciłeś-super

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają... Normalnie brak słów. Chłopie oszczędź mi nerwów plisss. Czy tak trudno włączyć logikę??

Z mojej strony definitywny koniec w tym wątku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jak mozna ograniczac swoje poszukiwania do wyrobow jednej marki.

Ja nie rozumiem jak mozna ograniczac swoje poszukiwania do wyrobow jednej marki.

16 hours ago, Jamówię said:

Margin nie ma sensu polemika z kolegą Sławkiem,odradzam bo to jest kompletnie niekonstruktwny user. Od paru lat błąka się po wielu wątkach dopytujac tu i uwdzie co ma kupić,bo nie może się zdecydować. Zakladał już kluby ATC i Bóg wie jakie jeszcze,ale nadal szuka wiatru w polu. Jednym zdaniem,szkoda Twojego czasu. Kolego Sławek Twoich bzdur na temat tego do czego służą Harbethy nie ma sensu nawet komentować,Twoja znajomosć z tą marką opiera się na genialnym,ale jedynym i najmniejszym modelu,więc jest zerowa. Na koniec informuję Cię,tak na wszelki wypadek,że ja po krótkim okresie błądzenai wróciłem do Harbeth,czego i Tobie życzę,tylko na litość boską,daj już Pan spokój z tymi miedzywątkowymi podróżami i zdecyduj się Pan w końcu..

Jakiej muzyki sluchasz? Moze wlasnie takiej ktora na Harbeth brzmi dobrze, dlatego Ci leza jak ulal.

Nie rozumiesz ze inni ludzie sluchaja innej muzyki niz Ty a na dodatek maja inny smak jezeli chodzi o sygnature brzmienia i kolumny Harbeth pomimo tego ze sa jakie sa, sa dla nich nijakie.

Ty zachwycasz sie Harbeth a ktos inny powie po odsluchu ze to lipa i wezmie Tannoy lub Focal lub jeazcze cos innego.

Czaisz takie cos?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tej polemiki nie zrozumiałeś,kompletnie nothing.Od początku twierdzę,że nie ma kolumn uniwersalnych i nie ma kolumn dla każdego.Napisałem to tu i w wielu innych miejscach tego Forum,Harbeth też nie spełnia tego warunku,ale jeśli Margin pyta co po Harbeth SHL5 Plus,to od uczestników tej dyskusji wymagam choćby tego,żeby mieli z tym głośnikiem jakieś doświadczenie,czaisz?

Ty 5 Plus nie miałeś,Sławek nie miał,co Ci mam dalej tłumaczyć?Na AS jest jakaś maniera odpowiadania w topicach,w których nie ma się nic do przekazania,po co?nie ma takiego obowiązku.Ja poza 40.2 wszystkie modele miałem,moje własne,kupione i w domu odsłuchane z różną elektroniką,Naim,Leben,Sonneteer,Creek,McIntosh,Bonasus itd. itepe,czaisz,czy dalej udajsze,że nie rozumiesz o co mi chodzi? Nie chce mi się przepychać z ludźmi,którzy na podstawie posiadania innego,niż Autor wątku modelu,mają cały wachlarz "dobrych rad" niepopartych żadnym, kompletnie żadnym doświadczeniem z HARBETH SHL5 PLUS,pisownia wołami zamierzona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dwie strony, a nikt nie spytał i założyciel też nie wspomniał jakie te kolumny miałyby być:

1. Podłogowe czy monitory, dwurożne, trójdrożne itp.

2. Z jakim wzmacniaczem mają grać?

3. W jakim metrażu?

4. Nowe czy używane, jaki budżet?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
ATC SCM 19 jak wspominałem i to powinien być kres ...


Miałem je w domu przez chwilę w wersji v1.
Było fajnie, ale w mojej konfiguracji pojawiała się drażniąca nosowość, do tego instrumentom i głosom brakowało ciała.

Czy nowa, poprawiona wersja mocno odstaje od v1?
ATC SCM 19 jak wspominałem i to powinien być kres ...


Miałem je w domu przez chwilę w wersji v1.
Było fajnie, ale w mojej konfiguracji pojawiała się drażniąca nosowość, do tego instrumentom i głosom brakowało ciała.

Czy nowa, poprawiona wersja mocno odstaje od v1?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Jamówię said:

Nic z tej polemiki nie zrozumiałeś,kompletnie nothing.Od początku twierdzę,że nie ma kolumn uniwersalnych i nie ma kolumn dla każdego.Napisałem to tu i w wielu innych miejscach tego Forum,Harbeth też nie spełnia tego warunku,ale jeśli Margin pyta co po Harbeth SHL5 Plus,to od uczestników tej dyskusji wymagam choćby tego,żeby mieli z tym głośnikiem jakieś doświadczenie,czaisz?

Ty 5 Plus nie miałeś,Sławek nie miał,co Ci mam dalej tłumaczyć?Na AS jest jakaś maniera odpowiadania w topicach,w których nie ma się nic do przekazania,po co?nie ma takiego obowiązku.Ja poza 40.2 wszystkie modele miałem,moje własne,kupione i w domu odsłuchane z różną elektroniką,Naim,Leben,Sonneteer,Creek,McIntosh,Bonasus itd. itepe,czaisz,czy dalej udajsze,że nie rozumiesz o co mi chodzi? Nie chce mi się przepychać z ludźmi,którzy na podstawie posiadania innego,niż Autor wątku modelu,mają cały wachlarz "dobrych rad" niepopartych żadnym, kompletnie żadnym doświadczeniem z HARBETH SHL5 PLUS,pisownia wołami zamierzona.

To ze mialem w domu tylko 30.1 nie znaczy ze nie slyszalem eshaelek.

Czaisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem 30.1 na nowa wersje Monitor audio Gold 200 i gra mi to lepiej niz Harbeth.

Przeciez moze tak byc.              Czy nie?

Moge teraz sluchac kazdej muzyki a nie tylko tej pod ktora zrobione sa kolumny.        I to sie liczy a nie posiadanie audiofilskiej marki na pokaz. A to ze 80% gatunkow muzycznych brzmi na Harbeth jak stary Kasprzak swiadczy o tym, ze jeszcze dlugo musza sie uczyc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Margin napisał:

Miałem je w domu przez chwilę w wersji v1.
Było fajnie, ale w mojej konfiguracji pojawiała się drażniąca nosowość, do tego instrumentom i głosom brakowało ciała.

Czy nowa, poprawiona wersja mocno odstaje od v1?

Na pewno nie są to głośniki uniwersalne, na pewno nie zagrają z każdym wzmacniaczem i na pewno nie trafią w gusta wszystkich słuchaczy. Natomiast w odpowiedniej konfiguracji (dobry wzmacniacz z podobnego poziomu cenowego, co one) potrafią naprawdę wiele. Oferują dźwięk niezwykle naturalny i proporcjonalny. Jeśli ktoś szuka morza basu w dźwięku trąbki, nie znajdzie go. Jeśli ktoś chce aby Prince śpiewał basem, nie tędy droga. Tak samo w nagraniu studyjnym nie będą kreować "stadionowej" przestrzeni, której nie ma w nagraniu. Nie ocieplą tego co nagrano jako zimne i nie nadadzą dystansu tego co podano zbyt blisko. A to, czy aktualnie grają Sepulturę czy  Ninę Simone? A co za różnica. Dają sobie radę w różnych gatunkach i różnych realizacjach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, What's the Craic napisał:

To ze mialem w domu tylko 30.1 nie znaczy ze nie slyszalem eshaelek.

Czaisz.

A ja mam źywego słonia w butelce po mleku.

Godzinę temu, What's the Craic napisał:

A to ze 80% gatunkow muzycznych brzmi na Harbeth jak stary Kasprzak swiadczy o tym, ze jeszcze dlugo musza sie uczyc.

To niebywałe jak całkowicie dobrowolnie można się kompromitować w publicznej przestrzeni...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Margin napisał:

 


Miałem je w domu przez chwilę w wersji v1.
Było fajnie, ale w mojej konfiguracji pojawiała się drażniąca nosowość, do tego instrumentom i głosom brakowało ciała.

 

Pytanie jaki wzmacniacz napędzał te kolumny u Ciebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minutes ago, Jamówię said:

A ja mam źywego słonia w butelce po mleku.

To niebywałe jak całkowicie dobrowolnie można się kompromitować w publicznej przestrzeni...

Ja tez mam slonia i co? Jestes wyznawca Harbeth, czy jak? Niech Ci bedzie. 

Oglaszam, ze z wpisow ktore przeczytalem w tym temacie wnioskuje, ze nikt na tym forum (i kto wie czy tylko na tym)  poza Jamowie nie ma zadnego doswiadczenia z kolumnami Harbeth. I jezeli masz inne zdanie na ich temat niz Jamowie, to nawet sie nie wypowiadaj bo zostaniesz zadziobany. On mial wszystkie modele oprocz 40.2 i nikt mu noe bedzie wciskal, ze kolumny innych firm moga zabrzmiec lepiej. 

Jak ktos mi nie wierzy, to niech poczyta temat od poczatku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Już dwie strony, a nikt nie spytał i założyciel też nie wspomniał jakie te kolumny miałyby być:

1. Podłogowe czy monitory, dwurożne, trójdrożne itp.

2. Z jakim wzmacniaczem mają grać?

3. W jakim metrażu?

4. Nowe czy używane, jaki budżet?

 

1/3. Nie mam sprecyzowanych upodobań.

Jedyne kryterium, to jakość dźwięku adekwatna do 23m2.

 

Gram na długiej ścianie, otwartej na kuchnię i korytarz.

Pomieszczenie, akustycznie jest Ok.

 

2. W tej chwili, to solidne 35 W z lampy 6550.

Można powiedzieć, że to niewiele, ale ten wzmacniacz wysterował lepiej VA Mozart Grand o skuteczności 86, niż mocarny Krell Kav 300i.

Z wspomnianymi tutaj ATC scm19 też zagrał na tyle swobodnie, że właściciel ATC był trochę zdziwiony.

 

4. Raczej używki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, What's the Craic napisał:

Ja tez mam slonia i co? Jestes wyznawca Harbeth, czy jak? Niech Ci bedzie. 

Oglaszam, ze z wpisow ktore przeczytalem w tym temacie wnioskuje, ze nikt na tym forum (i kto wie czy tylko na tym)  poza Jamowie nie ma zadnego doswiadczenia z kolumnami Harbeth. I jezeli masz inne zdanie na ich temat niz Jamowie, to nawet sie nie wypowiadaj bo zostaniesz zadziobany. On mial wszystkie modele oprocz 40.2 i nikt mu noe bedzie wciskal, ze kolumny innych firm moga zabrzmiec lepiej. 

Jak ktos mi nie wierzy, to niech poczyta temat od poczatku.

Trafiasz na listę ignorowanych. Rozmowa w języku polskim z kimś kto go nie rozumie i nie zna,mija się z celem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Panowie, wracam do tematu i chciałbym uściślić, że mam pragnienie posiadania kolumny, która zagra pełnym pasmem. Brakuje mi w elektronice dobrego 20hz pomruku... Oczywiście kultura i zszycie góry ze środkiem musi być!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 Hz? To proszę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nawet trochę niżej niektóre z nich potrafią zanurkować. Choć ja uważam, że lepszy efekt można uzyskać łącząc dobre monitory z dorównującym im klasą subwooferem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Margin napisał:

Panowie, wracam do tematu i chciałbym uściślić, że mam pragnienie posiadania kolumny, która zagra pełnym pasmem. Brakuje mi w elektronice dobrego 20hz pomruku... Oczywiście kultura i zszycie góry ze środkiem musi być!

Dobre podłogowe kolumny aktywne ( np. B&M ) zapewnia Ci taki bas w elektronice, jakiego w pasywnych nawet za gruba kasę próżno szukać , 

kultura i zszycie góry z środkiem tez jest

7 godzin temu, piotrek7 napisał:

Choć ja uważam, że lepszy efekt można uzyskać łącząc dobre monitory z dorównującym im klasą subwooferem

W przypadku aktywnych 3-Way , ten efekt jest jeszcze lepszy, mniej problemów z dostrojeniem całości i mamy jakby 2suby ( co tez daje lepszy efekt )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.