Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  386 członków

Audio Physic Klub
IGNORED

Fan-Club Audio Physic


krzyżak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

de_moon, 15 Sty 2010, 05:51

 

>prezentuja sie ladnie. ciekawe jak to zagra...?

>w mojej glowie gra caly czas zaslyszane virgo V. eehhhhh...

 

to właśnie takie Virgo V (praktycznie te same głośniki wysoko tonowy i średniotonowy) - tyle że do mniejszych pomieszczeń i z br z tyłu w mniej luksusowej obudowie - koncepcja tego wydaje się bardzo słuszna :-)

ceny również nigdzie nie widziałem ale po cichu obstawiałem na jakieś 16kzł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Ja juz slyszalem Tempo 25 i graja absolutnie mistrzosco:) Nie slyszalem natomiast 6 ale znajomy sprzedawca mowil, ze sa lepsze od 6 i to calkiem sporo =.

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam zamiar dołączyć do klubu AP i zakupić w najbliższym czasie AP Step III, grać bedą z Musical Fidelity A308 i CD A308CR w małym ok. 15m2 pomieszczeniu. Może ktoś z Was słyszał je na żywo i może coś napisać? Oczywiście jestem po lekturze testu w HiFiM.

Pozdrowki dla AP maniaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek76

 

Skoro sa rzeczywiscie lepsze to Pan M. Stryjecki z pewnoscia je opisze w swoim czasopismie i sprzeda swoje VI. Wiec kto ma chcice na te jego VI niech przeglada ogloszenia i je utrafi. Cena na pewno bedzie dobra bo i sam zaplacil korzystna. Przegladac ogloszenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byl to odsluch z prawdziwego zdarzenia bo trwalo to zaledwie 5 minut. Gralo to na jakis piekielnie drogich Burmesterach i kablach zdaje sie Nordost Heimdall glosnikowych, nie wiem na jakich interkonektach. Sluchalem jednego nagrania w ktorym pierwsszy plan grala gitara akustyczna i faktycznie byla Ona na pierwszym planie:) Doslownie dzwiek jej byl jakies 1.5 metra do przodu od kolumn i tylko tam:) cos niesamowitego. Naprawde przestrzen byla niesamowita, instrumenty swietnie odseparowane od siebie, mialo sie wrazenie, ze nic nie umyka, swietne wysokie tony, w sumie na srednice az tak nie zwrocilem uwagi , za malo czasu mialem. Nastepnie poprosilem o cos bardziej dynamicznego. Rowniez swietna przestrzen a i dynamika rowniez bardzo dobra. Drugi utwor rowniez bas ukazal ze swietnej strony. Poezja. Moje Superiory tak nie graja. Fakt, ze mojemu zrodlu bardzo duzo brakuje ale mimo to nie sadze by byly zdolne do takich wyczynow. Powiem szczerze, ze te Tempo zrobily na mnie nawet wieksze wrazenie niz Scorpio zdaje sie 2. Moze znajde za jakis czas zeby sie tam przejsc ze swoimi nagraniami. Troche sie boje bo moze sie napale i bede musial kupic. Oby nie. Narazie chcialbym jak najwiecej wyciagnac z moich Yar.

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czytam i czytam .. i nie widzę.. Czy te kolumny mają jakies wady... ??? Same ochy i achy ...

Na razie nie jestem posiadaczem AP ale po tym co czytam to nie mam innego wyboru jak przynajmniej posłuchac. Ale pytanko: Z czym z niżej wymienionych mieliscie przyjemnośc łaczyć AP i wg Was zagrało najlepiej. Jestem akurat - najprawdopodoniej przed zmianą wzmaka (chyba że AP własnie z tym modelem będa grały najlepiej) i rozważam:

1. CA 840Av2 - ten akurat mam

2. Vincent 226 mkII - chyba żę 236 (ale mniej prawdopodobne)

3. Creek Evo2

4. Naim XS2

Która para będzię wg Was najbardziej udana?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Evo2 i Naim, oba prawie identycznie, tylko na Creeka uważaj, bo trafo buczy często

i to bardzo, kiedyś kupiłem zestaw i po dwóch tygodniach oddałem, kupując komplet Primare i31

wzmacniacz wymieniałem 3 razy i wszystkie 3 Evo buczały identycznie, a w nocy przy cichym

słuchaniu nie do zniesienia.

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.