Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, babatular napisał:

O KK w takiej formie jak dziś nie troszczę się w ogóle - niech się rozpadnie w pi.du.

trzeba było zacząć od tego stwierdzenia dyskusję , nie wzbudzałbyś żadnych wątpliwości

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, slawek.xm napisał:

 

 

 

 

 

 

Teraz, slawek.xm napisał:
35 minut temu, babatular napisał:

O KK w takiej formie jak dziś nie troszczę się w ogóle - niech się rozpadnie w pi.du.

trzeba było zacząć od tego stwierdzenia dyskusję , nie wzbudzałbyś żadnych wątpliwości

Pogrubiona kursywa - komentarz zbędny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, babatular napisał:

Pogrubiona kursywa - komentarz zbędny

Nie wiesz Czym jest Kosciół , jakie ma cele, , bliźnich traktujesz wybiórczo, a slowa Jezusa "Nie potrzebują lekarza zdrowi, lecz ci, którzy się źle mają. Nie przyszedłem powołać sprawiedliwych, ale grzeszników"

sa dla Ciebie powodem do faryzejskich ocen

szukaj tylko tych prawych tylko tych prawych traktuj jak bliźnich i tylko z prawymi przestawaj

ciekawe czy w godzinie śmierci najpierw zapytasz ksiedza ktory do Ciebie przyjdzie czy aby na pewno nie jest pedofilem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Bobcat napisał:
W dniu 7.12.2019 o 08:53, Maju napisał:

lansować idiotyczna tezę

Co jest idiotyzmem a co nie - decyduje @Majuwedług sobie tylko znanych kryteriów.

Nie, idiotyczne są twoje tezy i wnioski prowadzące do ataków personalnych
Cytuję;
 

W dniu 6.12.2019 o 18:28, Bobcat napisał:
W dniu 6.12.2019 o 14:23, Maju napisał:

Poza tym te 2000 osób mówiło pewnie nie tylko o tym co same doświadczały a też o tym co widziały i o czym słyszały.

Pewnie mówiło...

Domysły, zgadywanki, domniemania. Aby tylko maksymalnie rozmyć i rozwodnić sprawę dla minimalizowania winy tych, których broni za wszelką cenę i wszystkimi środkami. Wyjątkowe łajdactwo, nikczemność i sk....syństwo.

To już mnie "sklasyfikowałeś" a jak ocenisz hipokryto wpis kogoś z waszego TWA???
 

21 godzin temu, Jaro_747 napisał:

To dlatego robisz wszystko, żeby ośmieszyć Kościół. Teraz wszystko jasne.

Z Majem pewnie jest podobnie.

Domysły, zgadywanki, domniemania (Stefan też pięknie domniemywał  na poprzedniej stronie). Aby tylko maksymalnie rozdmuchać sprawę i zmaksymalizować winy. 

Nie licz że użyję dalej słów z twojego cytatu.....musiałbym być bardzo podły podobnie podły, a nie jestem.

 

19 godzin temu, Bobcat napisał:
W dniu 7.12.2019 o 08:53, Maju napisał:

Pisałem o tym co z RR robią media

W Twojej bujnej wyobraźni. Pod dyktando Twoich przełożonych po linii frontu propagandowego.

Nieleczone obsesje są często przyczyną tego że dotknięci nimi żyją w równoległym, wymyślonym przez siebie świecie.
Wygląda też na to że dotknięci tą przypadłością nie widzą faktów jakie przedstawiam.....dyskusja z takimi staje się bezcelowa.....

- w RR jest opisanych niespełna 400 przypadków molestowania 
- w TVN podali że raport mówi o 2000

Podano teksty źródłowe, Bobcat pomimo tego że to było kilka razy podane (wszyscy widzieli) uważa że to wymyśliłem....to znaczy nie tyle ja co jacyś przełożeni.
Może to jeszcze nie to o czym wcześniej pisałem, ale w kontekście faktów to co pisze Bobcat mądre na pewno nie jest.

 

19 godzin temu, Bobcat napisał:
W dniu 7.12.2019 o 08:53, Maju napisał:

Jakim, dla kogo poważnym świadkiem prawdy jest Pikul

A jeszcze kilka dni temu zaprzeczałeś obłudnie załgany hipokryto jakobyś kiedykolwiek podważał jakiegoś świadka. Co zdanie to kłamstwo.

To też zamierzasz ciągnąć i mataczyć za klechą, nie rozumiesz że bierzesz udział w jego manipulacji.....czy za trudne to dla ciebie zrozumienie tego?
Który raz mam tłumaczyć?  ?

Podam fakty;

1. Nie podważałem zeznań żadnego świadka w sprawie pedofilii, a to gdzie piszemy i to co zasugerował klecha mi pisząc o Piotrowiczu "ciumek" skierowało moje myśli na takie tematy.
2. Pikul nie był żadnym świadkiem w sprawie pedofilii

Nie wiem czy był nim jakiejkolwiek innej znanej sprawie......nie manipuluj, bo jesteś na to za mało sprytny;
SAM NAZWAŁEM  go "niepoważnym świadkiem prawdy" (podtrzymuję to co dotyczyło nie jego zeznań a sprzecznych wypowiedzi prasowych), stało się to dopiero wczoraj, czyli dużo później niż to co deklarowałem wcześniej (i podtrzymuję), że zeznań żadnego świadka nie podważałem.

 

Mądremu dość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Maju napisał:

. Nie podważałem zeznań żadnego świadka w sprawie pedofilii, a to gdzie piszemy i to co zasugerował klecha mi pisząc o Piotrowiczu "ciumek" skierowało moje myśli na takie tematy.
2. Pikul nie był żadnym świadkiem w sprawie pedofilii

Ale był świadkiem.

Ale ty jesteś zabawny w tym swoim zauroczeniu kieckowymi i pisowskimi nominatami...

Kolana nie bolą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Maju napisał:

Mądremu dość.

... powiedział mądry inaczej.

1 godzinę temu, Maju napisał:

nie potrafisz o Nim obiektywnej prawdy napisać,

Co to jest obiektywna prawda? To, co Ty raczyłeś uznać za słuszne?

1 godzinę temu, Maju napisał:

Kumpel snuje domniemania aż miło

Jak zwykle w rozpaczliwej próbie obrony porównujesz nieporównywalne.

Godzinę temu, babatular napisał:

Wobec powyższego nie mamy o czym rozmawiać.

Dla obrońcy pedofilów ważne są liczby. Ilość przypadków. Czy było ich N czy może N-1. To że takie przypadki miały miejsce - jest sprawą drugorzędną. 

Nawet gdyby się zdarzył jeden - byłoby to o jeden za dużo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Maju napisał:

Mądremu dość.

Aaaa, to dlatego cały czas tu klepiesz w klawisze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

To pogrubione to to o czym piszesz, że nie ma w kk miejsca. Że nie ma (nie było) w nim krycia pedofilii (przykład jeden z wielu). Hasał sobie ten pedofil z parafii na parafię przez parędziesiąt lat. I tylko dzięki kryciu przez swoich przełożonych liczba wykorzystanych dzieci się stale powiększała.

Nigdy tak nie pisałem że żadna forma ukrywania pedofilów przez biskupów nie miała miejsca.
Fakt kiedyś tak było że nie było o takich przypadkach głośno. Wtedy jeszcze żadnego z biskupów nie skazano prawomocnym wyrokiem za krycie, nie było takich doniesień medialnych.
Pisałem wtedy że jeżeli są takie przypadki należy je najpierw udowodnić przed sądem, potem odpowiednio stosownie do winy ukarać. Tylko tyle....nadal skazanych za to biskupów nie jest aż tak wielu by sądzić że problem jest tak olbrzymi jak sugerujecie.

Tu też podajesz jakieś doniesienie medialne a nie potwierdzony sądowym wyrokiem fakt celowego krycia, lub chociaż zgłoszony do prokuratury. Nic przynajmniej takiego z tego tekstu nie wynika.
 

Godzinę temu, babatular napisał:
1 godzinę temu, babatular napisał:

Maju napisła:

"nie jest ważne to iż media skandalicznie zawyżają dane o pedofilii", nie rozumie jak te manipulacje tworzą fałszywy obraz (to ma miejsce nie tylko w sprawie pedofilii), jak negatywny wywierają skutek dla jego wizerunku.

    Wobec powyższego nie mamy o czym rozmawiać. Nie będę dyskutował z osobą tego pokroju co ty - "Manipulacje" "Fałszywy obraz" - powiedz to konkretnemu dziecku któremu zboczeniec w sutannie zniszczył życie.Dla takiego dzieciaka to nie ma znaczenia czy pedofilem jest co drugi ksiądz czy jeden na  milion. 

  Ważne są tylko  dane, obraz, kościół jego wizerunek - już nie mogę słuchać i czytać tego pierd..enia

Mnie się też nie uśmiecha dyskusja z kimś co nie rozmawia poważnie a tylko notorycznie coś insynuuje.

Nie umie w rozmowie oddzielić tego co dotyczy niezaprzeczalnych i niekwestionowanych faktów takich jak tragedia molestowanych dzieci od tego jak podle faktami manipulują media w celu niszczenia Kk.
Snuje domysły, wmawia i bluzga przekleństwami, typowo jak na katolika z tradycjami przystało.    ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, slawek.xm napisał:

sa dla Ciebie powodem do faryzejskich ocen

Sam jesteś podręcznikowym przykładem faryzeusza.

55 minut temu, slawek.xm napisał:

ciekawe czy w godzinie śmierci najpierw zapytasz ksiedza ktory do Ciebie przyjdzie czy aby na pewno nie jest pedofilem

Skąd pewność, że w ogóle poprosi aby przyszedł?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maju napisał:

Nigdy tak nie pisałem że żadna forma ukrywania pedofilów przez biskupów nie miała miejsca.
Fakt kiedyś tak było że nie było o takich przypadkach głośno. Wtedy jeszcze żadnego z biskupów nie skazano prawomocnym wyrokiem za krycie, nie było takich doniesień medialnych.
Pisałem wtedy że jeżeli są takie przypadki należy je najpierw udowodnić przed sądem, potem odpowiednio stosownie do winy ukarać. Tylko tyle....nadal skazanych za to biskupów nie jest aż tak wielu by sądzić że problem jest tak olbrzymi jak sugerujecie.

Tu też podajesz jakieś doniesienie medialne a nie potwierdzony sądowym wyrokiem fakt celowego krycia, lub chociaż zgłoszony do prokuratury. Nic przynajmniej takiego z tego tekstu nie wynika.
 

Mnie się też nie uśmiecha dyskusja z kimś co nie rozmawia poważnie a tylko notorycznie coś insynuuje.

Nie umie w rozmowie oddzielić tego co dotyczy niezaprzeczalnych i niekwestionowanych faktów takich jak tragedia molestowanych dzieci od tego jak podle faktami manipulują media w celu niszczenia Kk.
Snuje domysły, wmawia i bluzga przekleństwami, typowo jak na katolika z tradycjami przystało.    ?
 



 

Nie mamy o czym rozmawiać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bobcat napisał:

Sam jesteś podręcznikowym przykładem faryzeusza.

jeszcze jak byś to udowodnił konkretnymi cytatami , to cała ta twoja pisanina nie byłaby nic warta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Bobcat napisał:

Dla obrońcy pedofilów ważne są liczby. Ilość przypadków. Czy było ich N czy może N-1. To że takie przypadki miały miejsce - jest sprawą drugorzędną. 

Nawet gdyby się zdarzył jeden - byłoby to o jeden za dużo

Kolejny który wszystkie tematy związane z pedofilią wrzuca do jednego worka i podle insynuuje.....temu mogę się nie dziwić, bo życzy nie tylko Kk jak najgorzej.
Ale że poprzednikowi (podobno katolikowi), obojętne jest czy media piszą prawdę o ilości księży pedofilów, tego zrozumieć nie sposób.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Maju napisał:

Nieleczone obsesje są często przyczyną tego że dotknięci nimi żyją w równoległym, wymyślonym przez siebie świecie.
Wygląda też na to że dotknięci tą przypadłością nie widzą faktów jakie przedstawiam...

Jednym z objawów choroby psychicznej jest dostrzeganie jej u innych, ale nie u siebie. Spełniasz to kryterium swoimi sugestiami.

2 minuty temu, slawek.xm napisał:

jeszcze jak byś to udowodnił konkretnymi cytatami , to cała ta twoja pisanina nie byłaby nic warta

Musiałbym zacytować całość Twojej obecności na Forum.

59 minut temu, Maju napisał:

bierzesz udział w jego manipulacji

Nie jest to żadna manipulacja.

Natomiast możesz być pewien że w Twoich kłamstwach udziału brać nie będę.

13 minut temu, klecha napisał:

Aaaa, to dlatego cały czas tu klepiesz w klawisze...

Taka praca. Służba nie drużba.

Doniesienia medialne... Niepotwierdzony wyrokiem sądowym... Stara płyta.

A jak coś jest potwierdzone wyrokiem sądowym - to z ust fanatycznego obrońcy pedofilów dowiadujemy się że proces był nieuczciwy. Patrz przykład Pella.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Bobcat napisał:

Skąd pewność, że w ogóle poprosi aby przyszedł?

ty tez poprosisz... jeśli zdążysz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, klecha napisał:
Godzinę temu, Maju napisał:

. Nie podważałem zeznań żadnego świadka w sprawie pedofilii, a to gdzie piszemy i to co zasugerował klecha mi pisząc o Piotrowiczu "ciumek" skierowało moje myśli na takie tematy.
2. Pikul nie był żadnym świadkiem w sprawie pedofilii

Ale był świadkiem.

Ale ty jesteś zabawny w tym swoim zauroczeniu kieckowymi i pisowskimi nominatami...

Kolana nie bolą?

Możesz coś wreszcie napisać bez typowego dla waszych obsesji bełkotu.....miej wzgląd na to że piszesz do myślących inaczej jak ty, nie wszystkie "dowcipy" trafiają do nas a chyba nie piszesz tylko po to by się swoim przypodobać.  ?

Jakim świadkiem w sprawie związanej z tym tematem był Pikul?????????

Piszesz jakąś lewacką grypserą i dziwisz się że nie sposób się porozumieć??

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Maju napisał:

życzy Kk jak najgorzej

Tym że opowiadam się przeciwko sojuszowi tronu z ołtarzem i oddania Bogu tego co boskie a cesarzowi tego co cesarskie?

2 minuty temu, slawek.xm napisał:

ty tez poprosisz... jeśli zdążysz

Bądź uprzejmy nie wypowiadać się za mnie. Pisałem już że Cię do tego nie upoważniałem i sobie tego nie życzę. Ja się za Ciebie nie wypowiadam. 

Takimi wypowiedziami jak zacytowana poznaje się fanatyka i fundamentalistę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bobcat napisał:

Tym

Rżnij głupa że tylko w tym.....to jedyna rzecz w której jesteś mistrzem, która w pisaniu tu na forum wychodzi ci doskonale.   :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maju napisał:

Możesz coś wreszcie napisać bez typowego dla waszych obsesji bełkotu.....miej wzgląd na to że piszesz do myślących inaczej jak ty, nie wszystkie "dowcipy" trafiają do nas a chyba nie piszesz tylko po to by się swoim przypodobać.  ?

Jakim świadkiem w sprawie związanej z tym tematem był Pikul?????????

Piszesz jakąś lewacką grypserą i dziwisz się że nie sposób się porozumieć??

Wiesz bardzo dobrze o czy pisze kłamco!

A bełkot to ciągnie się tu non stop z twoich wpisów.

Myślący inaczej jesteś zapewne, to jedno mogę ci przyznać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Maju napisał:

Rżnij głupa że tylko w tym.....to jedyna rzecz w której jesteś mistrzem, która w pisaniu tu na forum wychodzi ci doskonale.   :))

No i znów wyszło Twoje odrażające oblicze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że u Bobcata od rana moralna zgaga - seriami krótkich warknięć stara się odpowiedzieć na pocięte posty swoich wrogów ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Bobcat napisał:

z ust fanatycznego obrońcy pedofilów dowiadujemy się że proces był nieuczciwy. Patrz przykład Pella.

OSZCŻERSTWO!!  Które nie pomnę.....
Napisałem że proces był daleki od wzorcowego i podałem przykłady dlaczego tak uważam.
 

Bobcat pewnie zaproponuje zamykanie księży bez procesu skoro nie widzi nic złego w tym że nie dopuszcza się w procesie świadków obrony i nie można przesłuchać świadka-ofiary.
 

 

2 minuty temu, klecha napisał:

Wiesz bardzo dobrze o czy pisze kłamco!

Ciekawym o jakich zeznaniach Pikula piszesz???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jacchusia napisał:

O widzę, że u Bobcata od rana moralna zgaga - ser

A u majuwy nagły przypływ oszczerstw, jakis taki pobudzony. Już wrócił z porannej indoktrynacji?

1 minutę temu, Maju napisał:

Ciekawym o jakich zeznaniach Pikula piszesz???

Nie o Pikułe tu chodzi a o ciebie hipokryto i kłamco.

Nie rżnij głupa, dokładnie wiesz o co chodzi.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, slawek.xm napisał:

ty tez poprosisz... jeśli zdążysz

Tylko po co. Jak by to była różnica. Katolik który ginie nagle idzie gdzie indziej niż ten namaszczony? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

Tylko po co. Jak by to była różnica. Katolik który ginie nagle idzie gdzie indziej niż ten namaszczony? 

Nie, ale ma większe szanse na lepszy transfer niż ateista ?

2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

To pracownicy SOP. Ale nie Służby Ochrony Państwa, tylko Służby Ochrony Pedofilów.

Bezmiar głupoty powali nawet byka z nóg, a co dopiero człowieka. Masz wybaczone, pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.12.2019 o 10:31, klecha napisał:
W dniu 6.12.2019 o 10:03, Maju napisał:

Hipokryci widzą komuchów tylko po jednej stronie barykady.....komuch sędzia (Iwulski) wydający wyroki na opozycjonistów w stanie wojennym jest jak najbardziej ok. 

 

Za to ty broniłeś zajadle ćumka, podważając zeznania świadka.

Hipokryta i kłamca:

A ja czekam na odpowiedź jakim świadkiem w jakiej sprawie związanej z tym tematem był Pikul.....napisz czy w ogóle jakiejś innej sprawie zeznawał jako świadek. Jak potrafisz napisz cokolwiek na swoja obronę.....byle sensownie zrozumiałym tekstem.

Edycja; nie o Pikula chodzi to napisz o kogo bo pojęcia (co znowu wymyśliłeś na mój temat) nie mam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Bobcat napisał:

Bądź uprzejmy nie wypowiadać się za mnie. Pisałem już że Cię do tego nie upoważniałem i sobie tego nie życzę. Ja się za Ciebie nie wypowiadam.

pytałeś skąd pewność ,że poprosi

dokładnie z tego samego przekonania ,że ty poprosisz, a nawet będziesz błagał

tylko człowiek bijący się wewnętrznie z myślami szukający autorytetu Tischnera Kaczkowskiego, nie zaprzeczający swojej wierze i jej nie potwierdzający potrafi tak zagmatwać własne sumienie ,że pozwala ono pisać na forum takie farmazony jakie otrzymujemy od ciebie

ale sam wiesz jaki będzie koniec, ...ja też wiem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, klecha napisał:

Nie o Pikułe tu chodzi a o ciebie hipokryto i kłamco.

Nie rżnij głupa, dokładnie wiesz o co chodzi.

Nie wiem, to Bobcat ciągle sugeruje że o PIKULA chodzi.....zgłupieć z wami idzie.  ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, slawek.xm napisał:

pytałeś skąd pewność ,że poprosi

dokładnie z tego samego przekonania ,że ty poprosisz, a nawet będziesz błagał

tylko człowiek bijący się wewnętrznie z myślami szukający autorytetu Tischnera Kaczkowskiego, nie zaprzeczający swojej wierze i jej nie potwierdzający potrafi tak zagmatwać własne sumienie ,że pozwala ono pisać na forum takie farmazony jakie otrzymujemy od ciebie

ale sam wiesz jaki będzie koniec, ...ja też wiem ?

Swoje kretyńskie projekcje zachowaj dla siebie zdewociały fanatyku. 

I idź klęczeć przed biskupami.

Przekonania zachowaj dla siebie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Maju napisał:

....zgłupieć z wami idzie.

Niestety twojej głupocie nic nie dorówna, więc nie będę cię dalej pogrążać.

 

7 minut temu, Maju napisał:

A ja czekam na odpowiedź jakim świadkiem w jakiej sprawie związanej z tym tematem był Pikul.....

W twojej sprawie, hipokryto.

Nie pamiętasz czy już sie z tego wyspowiadałeś i zostało wygumkowane?

Ręce opadają ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bobcat napisał:

Swoje kretyńskie projekcje zachowaj dla siebie zdewociały fanatyku. 

I idź klęczeć przed biskupami.

Przekonania zachowaj dla siebie. 

Przypominam ci twoje własne słowa.

Tutaj jest publiczne forum, ty tu zasad nie określasz !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.