Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zabawna jest ta niczym niezmącona pewność wszelkiej maści fanatyków i fundamentalistów że wszyscy myślą identycznymi kategoriami i według tego samego systemu wartości co oni. 

2 minuty temu, Jacchusia napisał:

Przypominam ci twoje własne słowa.

Tutaj jest publiczne forum, ty tu zasad nie określasz !

Powiedz to swojemu kolesiowi z Twojej opcji światopoglądowej który sobie ubzdurał że wie lepiej co inni myślą i będą robić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.12.2019 o 10:44, Maju napisał:
W dniu 6.12.2019 o 10:31, klecha napisał:
W dniu 6.12.2019 o 10:03, Maju napisał:

Hipokryci widzą komuchów tylko po jednej stronie barykady.....komuch sędzia (Iwulski) wydający wyroki na opozycjonistów w stanie wojennym jest jak najbardziej ok. 

Te świątynio opatrzności, gdzie ja pisałem, że mam coś przeciwko komuchom? ? ?

Za to ty broniłeś zajadle ćumka, podważając zeznania świadka.

Hipokryta i kłamca:

Manipulator i kłamca powraca z kolejną dezinformacją....jakie zeznania, jakiego świadka podważałem.....kłamiesz czy coś znowu uroiło się w główce chorego z nienawiści nie tylko do Kk ale też jak widać do mnie?

Podasz coś, zamilkniesz na jakiś czas jak ostatnio gdy manipulowałeś (nie odpowiedziałeś, wklejałeś tylko durne uśmieszki) czy brnąć będziesz w kolejne insynuacje....ciekawe, jaka strategia wygra?    ?
 

W dniu 6.12.2019 o 11:27, klecha napisał:

Pikula, mówi ci to coś hipokryto i kłamco?

Poddawałeś w wątpliwość jego zeznania broniąc zaciekle prokuratora z pezetpeerowskim orderem i ćumkiem w życiorysie.
 

 

Kiedy nasz "kryształowy i prawdomówny" klecha pisze prawdę wtedy gdy podaje że chodzi o Pikula czy dziś kiedy  twierdzi że nie o niego i przy tym atakuje mnie personalnie jak ostatni cham!!!

O jakich zeznaniach tu bredzi nie zapytam ze zwyczajnej litości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bobcat napisał:

Swoje kretyńskie projekcje zachowaj dla siebie zdewociały fanatyku. 

I idź klęczeć przed biskupami.

Przekonania zachowaj dla siebie. 

nie zaprzeczyłeś ani poprzednio ani teraz ?

utwierdzasz mnie tylko w moim przekonaniu

...jasne to twoja sprawa  ?

a ten ataczek wścieklizny to tak przypadkiem , z czystej dla mnie nienawiści... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, klecha napisał:
39 minut temu, Maju napisał:

Ciekawym o jakich zeznaniach Pikula piszesz???

Nie o Pikułe tu chodzi....

Pikul, tak się nazywa ten o którego ci raz chodzi a za chwilę już nie.....  :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Tylko po co. Jak by to była różnica. Katolik który ginie nagle idzie gdzie indziej niż ten namaszczony?

czym innym jest ostatnia przed śmiercią spowiedź i otrzymane rozgrzeszenie , które daje pewność zbawienia a czym innym namaszczenie chorych, które nie dotyczy tylko umierających

jeśli ginie nagle nie jest pewne co się stało z jego duszą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, slawek.xm napisał:

nie zaprzeczyłeś ani poprzednio ani teraz

Co niby miałbym zaprzeczać?

4 minuty temu, slawek.xm napisał:

utwierdzasz mnie tylko w moim przekonaniu

To się utwierdzaj. W najmniejszym stopniu mnie to nie interesuje.

5 minut temu, slawek.xm napisał:

ten ataczek wścieklizny to tak przypadkiem

Nie, nie przypadkiem.

6 minut temu, slawek.xm napisał:

z czystej dla mnie nienawiści...

Potwierdzam.

P. S. Nienawiść nie jest "dla" lecz "do".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czeski Kościół Katolicki znalazł iście szatański sposób na "rozprawienie" się z molestowaniem seksualnym przez księży: zmusić ofiary (i każdego, kto o występkach kapłanów coś wie) do ujawnienia się przed policją i sądem. Pod groźbą kary za pomoc sprawcom. Wpadlibyście na to?"

"W czeskim Kościele katolickim zaszła zmiana (tak, zmiany się zdarzają; nie, zwykle nie są to zmiany na lepsze). O ile w ostatnich latach coraz więcej osób wykorzystywanych seksualnie przez kapłanów zaczęło otwarcie mówić o tym, co je spotkało, o tyle jak dotąd kościelni hierarchowie nic w tej sprawie nie robili.

Przyjrzyjmy się logice ich postępowania: kardynał Dominik Duka uważa, że jedyny sposób, by wyplenić seksualnych drapieżników w Kościele – co zresztą duchowni próbowali robić przez cały rok, biedne żuczki, bo najwyraźniej nic podobnego wcześniej nie miało miejsca – to identyfikowanie i oskarżanie sprawców przez ich ofiary. Zatem – zmuśmy je do tego! Zacznijmy policyjne śledztwo. A przy okazji – jeśli twierdzisz, że jesteś ofiarą albo znasz osoby, które były ofiarami, musisz ujawnić nazwiska. Natychmiast. Inaczej czekają cię konsekwencje prawne w postaci kolejnego procesu sądowego, tym razem za pomoc nieznanym sprawcom, czym już grożono dwóm działaczom.

Na wieść o tych działaniach społeczeństwo zareagowało w najlepszy możliwy sposób (budynek na zdjęciu to siedziba czeskiej Konferencji Episkopatu), ale w postawie Kościoła jest jakiś przewrotny sens. Dla Duki i jemu podobnych śledztwo policyjne i postępowanie sądowe to czysty zysk: mogą twierdzić, że oto działają przecież stanowczo, a jednocześnie robić, co w ich mocy, aby zastraszyć ofiary i zmusić je do milczenia. Przesłanie jest jasne – chcesz wyrzucić to z siebie, szukać wsparcia, stawić czoła własnym koszmarom? Przygotuj się, że staniesz przed policją, sądem, całym krajem. Przygotuj się, by ujawnić wszystkie nazwiska. Musisz to udźwignąć, nie możesz pęknąć, nie możesz mieć traumy, nie jesteś przecież ofiarą – a nie, czekaj.

Duka, nawiasem mówiąc, nawet nie próbował ukrywać faktu, że to nic innego jak taktyka zastraszania. Uzyskanie nazwisk wszystkich osób, których dotyczy policyjne śledztwo, gwarantuje, że dopóki dochodzenie trwa, tych nazwisk nie wolno ujawnić. Kardynał wspomniał o tym dobitnie: nazwiska oskarżonych nie mogą zostać upublicznione. I dobrze, bo przecież nie chcemy, by rozprzestrzeniły się fałszywe oskarżenia, prawda? Dochodzenie trwa, a presja rośnie.

Okazuje się, że najlepszy sposób radzenia sobie z przemocą seksualną w Kościele to poddawanie ofiar dalszym cierpieniom."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bobcat napisał:

P. S. Nienawiść nie jest "dla" lecz "do"

jeśli nienawiść jest "darem" to jest dla

tak jak twój dla mnie

a teraz zaprzecz ze poprosisz o księdza przed śmiercią by rozwiać wątpliwości !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Jacchusia napisał:

Nie, ale ma większe szanse na lepszy transfer niż ateista ?

No ciekawe kto się myli. Hindusi z reinkarnacją. Chrześcijanie ze swoją wizją raju. Islam ze swoimi 72 dziewicami (ci zadbali o reklamę). Czy reszta innych religii. Ktoś będzie zdziwiony... Albo i nie. Bo nie będzie się czym martwić. Prąd wyłączą i po "problemie".

Godzinę temu, Maju napisał:

Tu też podajesz jakieś doniesienie medialne a nie potwierdzony sądowym wyrokiem fakt celowego krycia, lub chociaż zgłoszony do prokuratury. Nic przynajmniej takiego z tego tekstu nie wynika.

Jak trzeba coś znaleźć potwierdzającego winę kk to jakoś zapominasz do czego służy Internet. 

 

"Smyth's activities were investigated by the Northern Ireland Historical Institutional Abuse Inquiry, finding that: "..despite knowing his history of abusing children, the Norbertine religious order moved Smyth to different dioceses where he abused more children.."[9

9. "RTE report on the NIHIA". RTE. Dublin, Ireland. 20 January 2017. Retrieved 16 August2018."

 

Wyroków nie ma, a są jakieś w sprawie krycia pedofilii przez przełożonych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Maju napisał:

Kiedy nasz "kryształowy i prawdomówny" klecha pisze prawdę wtedy gdy podaje że chodzi o Pikula czy dziś kiedy  twierdzi że nie o niego i przy tym atakuje mnie personalnie jak ostatni cham!!!

O jakich zeznaniach tu bredzi nie zapytam ze zwyczajnej litości.

Czy ty parafianie potrafisz coś przeczytać ze zrozumieniem?

I nie matacz, bo wiesz bardzo dobrze o co biega.

Twoje chore wypociny wypisujesz tylko po to by zrobić z siebie jedynego obrońcę prawdy, by zagmatwać temat i połechtać swoje wynaturzone ego.

29 minut temu, Maju napisał:

przy tym atakuje mnie personalnie jak ostatni cham!!!

Brawo ty chamie, tylko nie ostatni a pierwszy.

Co tam jeszcze  napiszesz, o swoich niewinnych kieckowych, bo o ofiarach których nie można zgwałcić wielokrotnie i które same lgna pisałeś już nie jeden raz.

27 minut temu, Maju napisał:

Pikul, tak się nazywa ten o którego ci raz chodzi a za chwilę już nie.....  :)))

No i widzisz, sam dokładnie wiesz.

Tylko skalane sumienie nie dopuszcza pewnych rzeczy do głowy, stąd twoje wątpliwości ;-))

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, slawek.xm napisał:

jeśli nienawiść jest "darem" to jest dla

tak jak twój dla mnie

a teraz zaprzecz ze poprosisz o księdza przed śmiercią by rozwiać wątpliwości !

Na temat systemu moich przekonań konsekwentnie, od pierwszego dnia obecności na Forum, odmawiam jakiejkolwiek rozmowy. Jest to wyłącznie moja prywatna sprawa.

Natomiast żądanie składania tego typu publicznych deklaracji stanowi naruszenie Art. 53 p. 7 Konstytucji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak trzymaj. zamiast się nad tym rozwodzić po prostu nie odpowiadaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bobcat napisał:

Natomiast żądanie składania tego typu publicznych deklaracji stanowi naruszenie Art. 53 p. 7 Konstytucji.

7. Nikt nie może być obowiązany przez organy władzy publicznej do ujawnienia swojego światopoglądu, przekonań religijnych lub wyznania.

Uznajesz mnie zatem za organ władzy publicznej? ?

w naszym kraju prośba o księdza nie jest karana ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, slawek.xm napisał:

w naszym kraju prośba o księdza nie jest karana

Odmowa również.

37 minut temu, slawek.xm napisał:

przez organy władzy publicznej

Tak, to dotyczy organów władzy publicznej. W relacjach prywatnych tego typu pytań zadawać, jak też takich deklaracji oczekiwać nie wypada gdyż jest to nieeleganckie i w złym guście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, porlick napisał:

No właśnie- tylko bezwzględne i skuteczne wytępienie plugastwa pozwoliłoby na odrodzenie kościoła.

Niestety - z racji położenia Watykanu ciężko będzie użyć broni nuklearnej ?
Ale można tam wpuścić jakąś chorobę weneryczną. Szybko się rozniesie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez d-t-x

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, klecha napisał:
20 godzin temu, Maju napisał:

Kiedy nasz "kryształowy i prawdomówny" klecha pisze prawdę wtedy gdy podaje że chodzi o Pikula czy dziś kiedy  twierdzi że nie o niego i przy tym atakuje mnie personalnie jak ostatni cham!!!

O jakich zeznaniach tu bredzi nie zapytam ze zwyczajnej litości.

Czy ty parafianie potrafisz coś przeczytać ze zrozumieniem?

I nie matacz, bo wiesz bardzo dobrze o co biega.

Twoje chore wypociny wypisujesz tylko po to by zrobić z siebie jedynego obrońcę prawdy, by zagmatwać temat i połechtać swoje wynaturzone ego.

Teraz wmawia że ja mataczę....świat się kończy.

 6.12.2019 o 11:27, klecha napisał że chodzi o Pikula to zapytałem jakie jego zeznania miał na myśli skoro nie pamiętam by zeznawał w jakiejś sprawie i jego zeznania bym kwestionował. Bo od tego się zaczęło że notoryczny manipulator to chciał mi wmówić że "kwestionowałem zeznania świadków". Wtedy zamilkł.....
Wczoraj napisał wprost że; nie o Pikula tu chodzi (myląc przy okazji kolejny raz jego nazwisko)......to o co ci krętaczu chodzi?

Wyjaśniałem to (kilka razy) Bobcatowi (bo do niego od razu nie dociera prosty przekaz, klecha nabrał wody w usta), że Pikul żadnym świadkiem w normalnym rozumieniu tego słowa nie jest, a ja jedynie poddałem pod wątpliwość, nie jego zeznania, bo takich nie składał, a prawdomówność w sprawie Piotrowicza, bo w przeciągu roku podał do prasy dwie zupełnie różne opinie o nim.....to są fakty, chcesz o nich rozmawiać czy będziesz kręcił i mataczył dłużej (tak jak zwykle) a mnie podle oskarżał że coś gmatwam???
PRZECIEŻ JAŚNIEJ SIĘ NIE DA!

19 godzin temu, klecha napisał:
20 godzin temu, Maju napisał:

Pikul, tak się nazywa ten o którego ci raz chodzi a za chwilę już nie.....  :)))

No i widzisz, sam dokładnie wiesz.

Tylko skalane sumienie nie dopuszcza pewnych rzeczy do głowy, stąd twoje wątpliwości ;-))

Skalane sumienie, dobre sobie.....patrz co sam robisz, jak kręcisz, mataczysz a mnie to wmawiasz. 

Tak, wiedziałem od początku że pewnie o to ci chodzi, tylko przypominam co zarzucałeś.
Pisałeś że kwestionuję zeznania świadków....a Pikul nie zeznawał, nie był świadkiem w ścisłym tego słowa znaczeniu.
Jak chcesz by nie dochodziło do nieporozumień pisz konkretnie.
Po drugie skoro nie masz nic sobie do zarzucenia to po co wczoraj napisałeś że nie o Pikula chodzi??? To nie wprowadziło dodatkowego chaosu, to nie zagmatwało dyskusji na ten temat, panie "nieskazitelny"?

19 godzin temu, klecha napisał:

Co tam jeszcze  napiszesz, o swoich niewinnych kieckowych, bo o ofiarach których nie można zgwałcić wielokrotnie i które same lgna pisałeś już nie jeden raz

Jasne, rusza znana lewacka taktyka zohydzania przez pomówienia używana szczególnie wtedy gdy braknie merytorycznych argumentów......tak się właśnie zastanawiam czy jest sens odpisywać notorycznemu krętaczowi i marnemu manipulantowi.

Jaki jest koń każdy widzi....
Wyrywa zdania z kontekstu, układa je pod tezę i insynuuje......jak mu się to udowodni, nie ma nic do powiedzenia,  wkleja tylko durnowate uśmieszki.
Teraz znowu sam raz pisze że chodzi mu o jakąś osobę za chwilę pisze że nie o niego chodzi i jak mu to uświadamiam  wmawia że mataczę.
Żenada.....nic więcej.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, d-t-x napisał:

Niestety - z racji położenia Watykanu ciężko będzie użyć broni nuklearnej ?
Ale można tam wpuścić jakąś chorobę weneryczną. Szybko się rozniesie.

Mają antybiotyki. Może HIV?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maju napisał:

 klecha napisał że chodzi o Pikula to zapytałem jakie jego zeznania miał na myśli skoro nie pamiętam by zeznawał w jakiejś sprawie i jego zeznania bym kwestionował.

 

2 minuty temu, Maju napisał:

.to są fakty, chcesz o nich rozmawiać czy będziesz kręcił i mataczył dłużej, tak jak zwykle a mnie podle oskarżał że coś gmatwam???
JAŚNIEJ SIĘ NIE DA!

Pomroczność jasna?

Broniłeś kryształowego prokuratora "ciumka" podważając słowa Pikula.

4 minuty temu, Maju napisał:

.a Pikul nie zeznawał, nie był świadkiem w ścisłym tego słowa znaczeniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ot tyle w temacie zakłamany łgarzu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, klecha napisał:
35 minut temu, Maju napisał:

.to są fakty, chcesz o nich rozmawiać czy będziesz kręcił i mataczył dłużej, tak jak zwykle a mnie podle oskarżał że coś gmatwam???
JAŚNIEJ SIĘ NIE DA!

Pomroczność jasna?

Broniłeś kryształowego prokuratora "ciumka" podważając słowa Pikula.

Znowu mataczysz.....podałem fakty, wypowiedzi Pikula są sprzeczne.

Jeszcze do ciebie nie dotarło co zaszło?
To do skutku;

1. Zarzuciłeś mi podle że kwestionuję zeznania świadków.
2. Stwierdziłem że mnie pomawiasz, bo zeznań żadnych świadków nie kwestionowałem, zapytałem o kogo ci chodzi.
3. Stwierdziłeś że o Piukula.
4. Odpowiedziałem że Pikul żadnym świadkiem nie był i nie jest w znaczeniu tego słowa, podałem jego sprzeczne prasowe wypowiedzi i linki do nich, świadczące o tym że kręci i mataczy w sprawie Piotrowicza co jest OBIEKTYWNYM FAKTEM, czy to się wam  podoba czy nie!!!

Tyle....wycofasz oskarżenie o to że kwestionuję zeznania świadków czy będziesz brną do końca w matactwa?
A może nie rozumiesz co to są "zeznania świadka".....jak tak jest zajmij się czymś prostszym, bo logiczne pisanie widać ciebie przerasta....   :)))

 

A jak już o logice to nie ja podważam słowa Pikula, on sam swoje wcześniejsze słowa podważył.
Wcześnie twierdził że "jego mowa oskarżycielska wyglądała na taką co obrońcy wygłaszają" by potem stwierdzić że Piotrowicz "palcem nie kiwną". 
Do niego miej pretensje.  ?
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Maju napisał:

co jest OBIEKTYWNYM FAKTEM, czy to się wam  podoba czy nie!!!

Dowód że jest obiektywnym faktem: tak powiedział @Maju.

Jest to dowód ostateczny, niepodważalny i jako taki nie podlega dyskusji.

Godzinę temu, Maju napisał:

rusza znana lewacka taktyka zohydzania przez pomówienia

Ciebie nie trzeba zohydzać. W sposób perfekcyjny i doskonały robisz to sam, własnymi wpisami.

I własnym podejściem do problemu pedofilii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskutuj Bobcat w swoim stylu, nikt ci tego nie zabroni.
 

5 minut temu, Bobcat napisał:

jako taki nie podlega dyskusji

Nikt ci nie broni podważyć wcześniejszych wypowiedzi Pikula, dawaj będzie wesoło.   :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Maju napisał:

1. Zarzuciłeś mi podle że kwestionuję zeznania świadków.
2. Stwierdziłem że mnie pomawiasz, bo zeznań żadnych świadków nie kwestionowałem, zapytałem o kogo ci chodzi.
3. Stwierdziłeś że o Piukula.
4. Odpowiedziałem że Pikul żadnym świadkiem nie był i nie jest w znaczeniu tego słowa, podałem jego sprzeczne prasowe wypowiedzi i linki do nich, świadczące o tym że kręci i mataczy w sprawie Piotrowicza co jest OBIEKTYWNYM FAKTEM, czy to się wam  podoba czy nie!!!

Tyle....wycofasz oskarżenie o to że kwestionuję zeznania świadków czy będziesz brną do końca w matactwa?
A może nie rozumiesz co to są "zeznania świadka".....jak tak jest zajmij się czymś prostszym, bo logiczne pisanie widać ciebie przerasta....   :)))

Masz hipokryto:

W dniu 17.07.2018 o 13:52, Maju napisał:

nie przesłonisz faktu że Pikul mataczył i mataczyć już skończyć nie może

W dniu 16.07.2018 o 17:09, Maju napisał:

Podam ci też nazwisko osoby która pamięta jak Pikul po wyjściu z aresztu mówił o Piotrowiczu korzystnie z uznaniem a teraz dziwi go (mnie nie) jego wolta

W dniu 7.12.2019 o 08:53, Maju napisał:

Jakim, dla kogo poważnym świadkiem prawdy jest Pikul,

W dniu 16.07.2018 o 14:17, Maju napisał:

Pikul chwalący Piotrowicza przed przejęciem władzy przez PiS też był "wątpliwy", a tracac pamięć stał się wiarygodny. ?

Jak ciebie, obrońco ciumka, można brać na poważnie?

Toż ty sam sobie zaprzeczasz i gmatwasz w co drugim zdaniu.

Dawaj dalej OBROŃCO JEDYNIE SŁUSZNEJ  I SWOJEJ PRAWDY.

Ile dzisiaj płacą od wiersza?

W dniu 4.12.2019 o 12:08, Maju napisał:

Nie przypominam sobie bym wiarygodność jakiegoś świadka kwestionował...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, klecha napisał:

Dawaj dalej OBROŃCO JEDYNIE SŁUSZNEJ  I SWOJEJ PRAWDY.

Właśnie widać gdzie masz masz prawdę. Głęboko....bo do faktów się nie odnosisz a kręcisz mataczysz aż miło.  

Twoja prawda kończy się tam gdzie zaczyna się lewacka poprawność a ta nie pozwala złego słowa powiedzieć o takich jak Pikul którzy najpierw chwalą Piotrowicza a jak się zmieniła koniunktura polityczna, jak trzeba kogoś zohydzić, to tacy bez zmrużenia okiem  napiszą o nim że "palcem nie kiwnął".

Krętacze jesteście siebie warci....łączcie się.  ?

 

28 minut temu, klecha napisał:

Jak ciebie, obrońco ciumka, można brać na poważnie?

Toż ty sam sobie zaprzeczasz i gmatwasz w co drugim zdaniu.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Odpowiedz na jedno, mam nie podawać tego że Pikul chwalił Piotrowicza tylko dlatego że wy go macie za nic???
Mam kłamać, że nie powiedział wcześnie tego co powiedział, bo WAM to od obrazu Piotrowicza nie pasuje???

Przekraczasz wszelkie granice śmieszności......jeżeli fakty przeczą temu co głosicie to tym gorzej dla faktów??
I on coś o hipokryzji pisze.....    ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bobcat napisał:

własnym podejściem do problemu pedofilii

Jedynie słuszne podejście do pedofilii mają osoby które widzą problem TYLKO w Kk.  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

01icon_lol2.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Piękny Stefan napisał:
23 godziny temu, Maju napisał:

Tu też podajesz jakieś doniesienie medialne a nie potwierdzony sądowym wyrokiem fakt celowego krycia, lub chociaż zgłoszony do prokuratury. Nic przynajmniej takiego z tego tekstu nie wynika.

Jak trzeba coś znaleźć potwierdzającego winę kk to jakoś zapominasz do czego służy Internet. 

I dalej to samo....
Przenosisz dyskusję o zawyżaniu danych z Raportu Ryana na przykłady pojedynczych księży którzy w tym raporcie (z tego co wiem) nie występują.
Oskarżasz o krycie a ja ma sam sobie szukać dowodów na winę?
Nie widzisz sprzeczności w tym co ode mnie oczekujesz?

"....dochodzenie wykazało, że inni duchowni należący do zakonu norbertanów przez wiele lat ukrywali zbrodnie ojca Smytha przed wymiarem sprawiedliwości."

Niewiele konkretów znalazłem jak widzisz, nie wiem jakie to dochodzenie było i jakie jego konsekwencje.....skoro byli winni powinni zostać osądzeni i skazani. Tu nie ma innej opcji!

22 godziny temu, Piękny Stefan napisał:

Wyroków nie ma, a są jakieś w sprawie krycia pedofilii przez przełożonych?

I znowu ja ma wam dawać dowody na wasze zarzuty???

Nie śledzę (od czasu bana w temacie o Kk) od grubo ponad roku  tych tematów.....jakieś były zakończone skazaniem procesy w USA i chyba w Australii. Być może gdzieś jeszcze.....

 

 

 

@klecha

Brakło argumentów, pozostają matactwa, głupie ironiczne wpisy i uśmieszki tak jak przed kilku dniami gdy podawałem linki do wypowiedzi Pikula.....słowem dziecinada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Maju napisał:

Jedynie słuszne podejście do pedofilii mają osoby które widzą problem TYLKO w Kk.  ?

Jedynie słuszne podejście do pedofilii w KK mają osoby które próbują rozwodnić problem i zmniejszyć jego skalę stałym pokazywaniem że inni również. 

Osoby te nie chcą pamiętać że u owych innych nie stworzono instytucjonalnych procedur krycia sprawców, zapewniania im bezkarności i zamiatanie spraw pod dywan.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bobcat napisał:

rozwodnić problem

Fakt, dostać można rozwolnienia od tych nic nie wnoszących do tematu wpisów (ciągle tych samych) pisanych z pozycji zadufanego w sobie......    :))

44 minuty temu, Maju napisał:

Odpowiedz na jedno....

Klechę pytanie jak widać przerosło......a taki był pewny siebie.    :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Maju napisał:

pisanych z pozycji zadufanego w sobie....

A z jakiej pozycji Ty piszesz? 

Zapomniałem: depozytariusza prawdy i jedynie słusznego punktu widzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bobcat napisał:

A z jakiej pozycji Ty piszesz? 

Nie zauważyłeś biedaku, że podaję (chyba najczęściej tu) jakieś fakty do których się można odnieść a nie powtarzam ciągle tych samych formułek z których udowodnieniem masz ciągły i bardzo poważny problem?

Głupie pytanie zadaję, przecież ty tylko to widzisz na co ci pozwala  polityczna i ideologiczna poprawność.    ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.