Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Bobcat napisał:
13 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

was nic "świętośći" oskarżonego nie jest w stanie zaburzyć przed wyrokiem sądu.

Po wyroku również. Patrz przykład Pella.

Jak zwykle u ludzi dla których wiara to oddawanie czci nie Bogu lecz księżom, zwłaszcza biskupom.

Łżesz jak zwykle kłamco.

Sprawa Pell-a nie jest jeszcze zakończona.
Rozumiem że nie masz zastrzeżeń do sposobu prowadzenia tej sprawy przez sąd w Australii. Mnie to nie dziwi, że do oskarżenia księdza (kardynała) wystarczy ci zeznanie jednej osoby która twierdzi że do zdarzenia doszło w zakrystii w czasie jakiś uroczystości .
Popierasz też metody tamtejszego sądu który nie dopuszcza 20 świadków obrony i w czasie procesu nie daje możliwości przesłuchania ofiary. Sąd ten też odrzucił apelację.
Lubisz by dla "czarnych" stosować specjalne, takie typowo "demokratyczne" standardy......odmówiłbyś pewnie prawa do jakiegokolwiek odwołania w tej sprawie i cieszy ciebie decyzja sądu że skazany nie może odprawiać Mszy Św.      ?
 

Części twoich marzeń nie podzielił sąd najwyższy; 

"Jak uzasadniali prawnicy, wyrok skazujący został wydany pomimo „uzasadnionych wątpliwości”, przemawiających na korzyść oskarżonego."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Maju napisał:

prawda jest taka że jedna (podobno, bo GW nigdy do końca nie wierzę) coś o świętości księdza bredziła.
Jeszcze dziennikarzynie za mało i "newsa"  dorzuca jak to  jedna z nich twierdzi, że pewna osoba nazwała tak czy inaczej te dziewczynki.....typowe dla wielu manipulacji GW zrzucanie odpowiedzialności za to co podają na innych.

Definicja manipulacji: podawanie niewygodnych, kompromitujących faktów.

Godzinę temu, Maju napisał:

pisane pod chorych z nienawiści do wszystkiego co katolickie by ich nakręcić

Jak na razie to Ty się nakręcasz najbardziej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę potok gołosłowia.....to znaczy że pojawił się Bobcat

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Maju napisał:

Jak uzasadniali prawnicy

Prawnicy - obrońcy oskarżonego. Oraz kręgi kościelne.

10 minut temu, Maju napisał:

Lubisz by dla "czarnych" stosować specjalne, takie typowo "demokratyczne" standardy

Wprost przeciwnie. To Ty domagasz się aby dla nich stosować powszechnie taryfę ulgową.

5 minut temu, Maju napisał:

Widzę potok gołosłowia.....to znaczy że pojawił się Bobcat

Widzę dużą aktywność przedstawiciela Frontu Obrony Pedofilów. To znaczy na Forum od jakiegoś czasu służbowy dyżur przy klawiaturze objął @Maju.

10 minut temu, Maju napisał:

skazany nie może odprawiać Mszy Św. 

Więzienie to nie pensjonat wypoczynkowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Piękny Stefan napisał:

nie podniecaj się zaraz jak ktoś wspomniał o 12latku.

Mnie to podnieca,?
Co mi jeszcze perfidnie wmówisz......nie ty chciałeś z nim "korespondować", nie wypieraj się, są na to dowody kto był tym 12-to latkiem zainteresowany.  ?

Jak to mówi @klecha; "nie martw się, będziemy ci to wciąż przypominać".   :)))

8 minut temu, Bobcat napisał:
14 minut temu, Maju napisał:

Lubisz by dla "czarnych" stosować specjalne, takie typowo "demokratyczne" standardy

Wprost przeciwnie. To Ty domagasz się aby dla nich stosować powszechnie taryfę ulgową.

Jakieś dowody na te łgarstwa przedstawisz, zobaczę to kiedykolwiek?
Zrób to proszę zanim ciebie znowu nazwę dosadniej niż zwykle ale stosownie do takiego gołosłownego stawiania sprawy.

11 minut temu, Bobcat napisał:

Widzę dużą aktywność przedstawiciela Frontu Obrony Pedofilów. To znaczy na Forum od jakiegoś czasu służbowy dyżur przy klawiaturze objął @Maju.

Aktywność naczelnego łgarza, kłamcy i oszczercy piszącego od rzeczy ciągle bez zmian, nie słabnie.....tak bywa u niektórych jak pomimo wyraźnych objawów nie biorą leków.  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Maju napisał:

Mnie to podnieca,?
Co mi jeszcze perfidnie wmówisz......nie ty chciałeś z nim "korespondować", nie wypieraj się, są na to dowody kto był tym 12-to latkiem zainteresowany.  ?

Jak to mówi @klecha; "nie martw się, będziemy ci to wciąż przypominać".   :)))

Jaki zainteresowany? Co ty Maju pieprzysz? :)))))) Chciałem korespondować, bo stwierdziłem, że xsik jest mentalnie 12latkiem, bo się do literówki przyczepił? :)))))))) Jeszcze napisz, że o pierdoleniu i o dupach do niego pisałem :)))) Mylę, że masz obowiązek to zgłosić, przecież to jest karalne :))) Jak mnie oskarżą to zwrócę się do ciebie, żebyś mnie wybronił :))))

Nie zachowuj się jak DZIECIAK.

Masz następny "dowód" :)))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Maju napisał:

Jakieś dowody na te łgarstwa przedstawisz, zobaczę to kiedykolwiek?

Łgarstwa? Poczytaj co piszesz. Będziesz miał dowody. Każda konkretna sprawa to wg Ciebie "brak dowodów", "manipulacje", "kłamstwa", "pomówienia" itd itp. Nawet w sprawie Pella który w dwóch instancjach przegrał dowiadujemy się że "sprawa była nieuczciwie prowadzona".

Ale generalnie i w ogólności potępiasz pedofilię. Deklaratywnie.

13 minut temu, Maju napisał:

Zrób to proszę zanim ciebie znowu nazwę dosadniej niż zwykle ale stosownie do takiego gołosłownego stawiania sprawy.

Im gorzej mnie nazywają przedstawiciele Frontu Obrony Pedofilów, im bardziej dosadnych i obraźliwych bluzgów oraz epitetów używają pod moim adresem - tym większy dla mnie zaszczyt i potwierdzenie że mam rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

Nie zachowuj się jak dzieciak.

Podwójne standardy w akcji.....jak wam się zdaje że mi można coś wmówić to żadnych tłumaczeń nie przyjmujecie i taki klecha wkleja "dowody" i się tym masturbuje......mnie nie można inaczej (niż jedynie słusznie) czytać  twoich wpisów??

Ja tam widziałem wyraźnie zainteresowanie 12-latkami....wiele innych osób pewnie podobnie to widzi i co nam zrobisz?  :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Maju napisał:

Ja tam widziałem wyraźnie zainteresowanie 12-latkami....wiele innych osób pewnie podobnie to widzi i co nam zrobisz?  :))

No pokaż, bo telenowelę znowu robisz. Coś ty w moich wpisach zauważył takiego zbereźnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Maju napisał:

tak bywa u niektórych jak pomimo wyraźnych objawów nie biorą leków.

Niestety na Twoją jednostkę chorobową czyli schamienie i dewocyjny obłęd nie wynaleziono jeszcze lekarstwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

Coś ty w moich wpisach zauważył.....

Nie dociera, za ciasny jednokierunkowo myślący umysł.....to już pewnie nigdy nie dotrze, nie będę się wysilał

Teraz, Bobcat napisał:

schamienie i dewocyjny obłęd

Kłamliwe, podłe piszące od rzeczy indywidua nie są w stanie wyprowadzić mnie z równowagi.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Maju napisał:

Kłamliwe, podłe piszące od rzeczy indywidua nie są w stanie wyprowadzić mnie z równowagi.....

Podobnie jak mnie przedstawiciele Frontu Obrony Pedofilów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Maju napisał:

Nie dociera, za ciasny jednokierunkowo myślący umysł.....to już pewnie nigdy nie dotrze, nie będę się wysilał

Zobaczyłeś wpis o 12 latku i cię fantazja poniosła :))

Wolę swój umysł, troche "zdrowszy" ? A czy ciasny to nie tobie oceniać proszę Pana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Bobcat napisał:

Niestety na Twoją jednostkę chorobową czyli schamienie i dewocyjny obłęd nie wynaleziono jeszcze lekarstwa.

Na ciemnotę jedynym lekarstwem jest światło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bobcat napisał:
19 minut temu, Maju napisał:

Jakieś dowody na te łgarstwa przedstawisz, zobaczę to kiedykolwiek?

Łgarstwa? Poczytaj co piszesz. Będziesz miał dowody. Każda konkretna sprawa to wg Ciebie "brak dowodów", "manipulacje", "kłamstwa", "pomówienia" itd itp. Nawet w sprawie Pella który w dwóch instancjach przegrał dowiadujemy się że "sprawa była nieuczciwie prowadzona".

Ale generalnie i w ogólności potępiasz pedofilię. Deklaratywnie.

Kłamco mataczący!

Przedstaw dowody na to bym jakiegoś oskarżonego księdza faworyzował lub domagał się dla niego innych praw niż dla innego zboka!!! To po pierwsze.

Po drugie.
Pokazuję, podaję te fakty nie komentując ich, sam piszesz "że sprawa była nieuczciwie prowadzona", nie znajdziesz tu takich moich słów.
Więc mi nie wmawiaj po chamsku wstawiając te słowa w cudzysłów sugerując że to moje!!
Tak postępują tylko prymitywni, mali i podli manipulatorzy!!!
 

3 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

Wolę swój umysł, troche "zdrowszy" ? A czy ciasny to nie tobie oceniać proszę Pana

Jasne, zrozumiałem wszystko.
Przecież wiem jak funkcjonują wasze  podwójne standardy.   :))) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Maju napisał:

Jasne, zrozumiałem wszystko.

Przecież wiem jak funkcjonują wasze  podwójne standardy.   :))) 

Przecież masz niezbite dowody. Nikt cie nie posądzi o kłamstwo ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Bobcat napisał:

Nawet w sprawie Pella który w dwóch instancjach

Co zdanie to kłamstwo lub nieścisłość....do rozpatrywania sprawy w drugiej instancji nie doszło, sąd do tego nie dopuścił, apelację odrzucono. Tradycyjnie "zapominasz" to że w pierwszym procesie go z braku wystarczających dowodów uniewinniono.

"Pierwszy proces kardynała Pella zakończył się we wrześniu 2018 roku. Były chórzysta składał wówczas zeznania osobiście przed ławą przysięgłych. Ci uznali jego relację za kompletnie niewiarygodną. W rezultacie 12-osobowa ława przysięgłych stosunkiem głosów 10:2 uznała niewinność dostojnika.

Wkrótce doszło jednak do kolejnego procesu. Tym razem przysięgli nie mieli okazji osobiście przesłuchać oskarżającego zapoznając się jedynie z jego zeznaniami złożonymi za pierwszym razem. Nie dostali więc szansy zobaczenia go na żywo i bezpośredniego zweryfikowania jego twierdzeń. W grudniu uznali winę kardynała."

".... choć sędziowie odwoływali się do faktów i materiału dowodowego, to w tej sprawie nie było żadnych faktów ani dowodów. Kard. Pell został skazany wyłącznie na podstawie zeznań domniemanej ofiary, a zeznania świadków obrony zostały arbitralnie zakwestionowane, uznano, że nie mogą oni dobrze pamiętać tamtych wydarzeń."

15 minut temu, Piękny Stefan napisał:
35 minut temu, Maju napisał:

Przecież wiem jak funkcjonują wasze  podwójne standardy.   :))) 

Przecież masz niezbite dowody. Nikt cie nie posądzi o kłamstwo

Oczywiście że mam dowody na wasze podwójne standardy.

To ty masz problem że śmiertelnie poważnie wierzysz w to co sobie na mój temat wymyślicie.....boje się ci tłumaczyć gdzie, kiedy i z czego żartowałem, bo klecha nie śpi i zaraz mój wpis zapisze by się tym co wymyśli nakręcać.

A jak już żartujemy powinieneś przenieść się do Turcji tam podobno takie numery już są legalne.....   :)

Swoja drogą gdzie są ci tępiciele pedofilii i obrońcy dzieci jak tam (i nie tylko) takie prawo przyjmują jakoś nie walczą o ich dobro.
Widać też stosują podwójne standardy.....  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bobcat napisał:

Zazdrościsz TWA? Pilnuj swojego TWA2, wystarczy popatrzeć jak się nawzajem lajkujecie gołąbeczki i kto ze stale tego samego grona to robi.

Do argusów, bobcatów, mysz, cyferek nam jeszcze ho hooooo.

13 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

Znam. Znam też Świętą Inkwizycję, ale tutaj to już nijak nie potrafię połączyć.

To po co to robisz? One nie są tym czym próbujesz nam zainsynuować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bobcat napisał:

plugawa kreaturo

No tak, nie jesteś katolikiem to według ciebie...ci wolno...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Bobcat napisał:

plugawa kreaturo te matactwa

Matactwa i chamstwo są twoją domeną.
Nie napisałem tych słów a jeżeli dajesz coś w cudzysłów to sugerujesz że to nie twoje a obce słowa, czyje?
Tym wpisem podle insynuujesz że ja tak napisałem.

Nie rozumiesz czym jest manipulacja?
Jeżeli nawet robisz takie rzeczy bezmyślnie to i tak nie poprawia twojej sytuacji.
Wręcz przeciwnie świadczy o braku wiedzy na ten temat bądź niesłychanej bucie która pozwala ci wkładać w usta innych to co ci się uroiło.   ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Maju napisał:

do rozpatrywania sprawy w drugiej instancji nie doszło

 

44 minuty temu, Maju napisał:

"zapominasz" to że w pierwszym procesie go z braku wystarczających dowodów uniewinniono.

To w końcu sprawa była w dwóch instancjach czy nie była? Sam sobie przeczysz.

Oto jak mataczy Front Obrony Pedofilów.

56 minut temu, Maju napisał:

choć sędziowie odwoływali się do faktów i materiału dowodowego, to w tej sprawie nie było żadnych faktów ani dowodów.

Były fakty i materiały dowodowe, obrońcy pedofila uznali, zgodnie z przyjętą od dawna taktyką, za nie-fakty i nie-dowody. Na szczęście to sąd decydował.

5 minut temu, Jacchusia napisał:

No tak, nie jesteś katolikiem to według ciebie...ci wolno...

Nie wiesz kim jestem i nigdy nie będziesz wiedział. Na temat moich przekonań od zawsze odmawiam jakiekolwiek rozmowy.

 

Godzinę temu, Maju napisał:

Kłamco mataczący!

 

2 godziny temu, Maju napisał:

Łżesz jak zwykle kłamco.

 

2 godziny temu, Maju napisał:

Aktywność naczelnego łgarza, kłamcy i oszczercy piszącego od rzeczy

 

Natomiast te wpisy TWA2 już nie rażą? Cóż za podwójne standardy.

10 minut temu, Maju napisał:

to i tak nie poprawia twojej sytuacji.

W Twoich oczach? Chcę aby była jak najgorsza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bobcat napisał:

Oto jak mataczy Front Obrony Pedofilów.

My twierdzimy, że każdy pedofil powinien gnić we więzieniu, jeśli uważasz, że to jest obrona pedofilów to chyba chodzi ci że...ochrona przed ukamienowaniem.

Obroną swoich wybrańców spośród wszystkich  pedofili, realizowaną poprzez atak wybranej ich grupy, zajmują się członkowie z Konspiracyjnego Stowarzyszenia Obrony Ulubionych Pedofili w skrócie KSOUP z siedzibą na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Maju napisał:

Matactwa i chamstwo są twoją domeną.
Nie napisałem tych słów a jeżeli dajesz coś w cudzysłów to sugerujesz że to nie twoje a obce słowa, czyje?
Tym wpisem podle insynuujesz że ja tak napisałem.

Poducz się gramatyki języka polskiego nieuku, to będziesz wiedział w jakich okolicznościach używa się cudzysłowu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bobcat napisał:

Nie wiesz kim jestem i nigdy nie będziesz wiedział. Na temat moich przekonań od zawsze odmawiam jakiekolwiek rozmowy.

Nie ma potrzeby twoich wyznań w tym temacie, żeby wiedziec, że nim nie jesteś. A twoje wyznanie jako takie,  tyle mnie interesuje co banany na wierzbie - choć to ciekawe by było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jacchusia napisał:

My twierdzimy, że każdy pedofil powinien gnić we więzieniu, jeśli uważasz, że to jest obrona pedofilów to chyba chodzi ci że...ochrona przed ukamienowaniem.

Obroną swoich wybrańców spośród wszystkich  pedofili, realizowaną poprzez atak wybranej ich grupy, zajmują się członkowie z Konspiracyjnego Stowarzyszenia Obrony Ulubionych Pedofili w skrócie KSOUP z siedzibą na forum.

Intelektualne fekalia ćwierćinteligenta w obronie pedofilów.

1 minutę temu, Jacchusia napisał:

Nie ma potrzeby twoich wyznań w tym temacie, żeby wiedziec, że nim nie jesteś. A twoje wyznanie jako takie,  tyle mnie interesuje co banany na wierzbie - choć to ciekawe by było.

Powtarzam że odmawiam jakiekolwiek rozmowy na ten temat. Interpretuj sobie jak tylko zechcesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Bobcat napisał:

Intelektualne fekalia ćwierćinteligenta w obronie pedofilów.

Zdemaskowany i wnerwiony obrońca z KSOUP ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bobcat napisał:

A Ty już dawno zdemaskowany aktywista FOP.

Nie to ty nim jesteś.

Zmyślenie FOP to przykrywka dla KSOUP ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Jacchusia napisał:

Nie to ty nim jesteś.

Zmyślenie FOP to przykrywka dla KSOUP ?

 

Jak zawsze szkoda czasu na rozmowę z gówniarzerią jaką jesteś. Na dodatek gdy jest ona po chamsku butna i pewna siebie. 

A teraz się odszczeknij obrońco pedofilów.

"Nie, to Ty". Smarkacz z piaskownicy zabrał głos.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bobcat napisał:

"Nie, to Ty". Smarkacz z piaskownicy zabrał głos.

Takie IQ jak twoje i taki wykształciuch, co to wszystkich ma za nieuków, powinien zatrybić kiedy ktoś ironicznie nawiazuje do jego stylu odpowiedzi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.