Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Amator 2b napisał:

Napisz o tych procedurach Bob.

Całość interesującej Cię informacji jest w wątku tym i o KK.

5 minut temu, Amator 2b napisał:

Jeśli z kondycji sądownictwa w Polsce jest zadowolona UE i wszelkie próby reformatorskie wywołują dziki szał

To nie jest reforma lecz niszczenie.

6 minut temu, Amator 2b napisał:

sądy nie powinny mieć problemów ze skazywaniem i księży.

Materiał dowodowy jest, skazać i niech siedzi.

Problem w tym że wspomniany materiał dowodowy nigdy do wymiaru sprawiedliwości nie docierał gdyż dzięki procedurom był wcześniej zamiatany pod dywan. 

2 minuty temu, Jacchusia napisał:

Dziwny jest tok twojego rozumowania. Chodzi o czas jaki ci mogę poświęcić. Właśnie się skończył.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że cały czas poświęcasz mi swój czas. Choćby tym wpisem.

4 minuty temu, Jacchusia napisał:

A to do reszty twoich standardowych, niewmyslnych intelektualnie odpowiedzi:

Wklejając co chwila ten filmik dowodzisz że intelektualnie pozostajesz na poziomie jego adresatów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Bob.

Nie odpowiedziałeś na żadne zadane przeze mnie pytanie. Nie pytałem co sądzisz o reformie sądownictwa. Nie zrozumiałeś co napisałem? A napisałem w miarę jasno, że dinozaury okupujące polskie sądy pamiętające jeszcze  poprzedni ustrój (których nikt tknąć nie może)  powinny skazywać z marszu tych księży. A może to byli/ są agenci Kurii?

Jakie to procedury uniemożliwiały dotarcie materiałom dowodowymi do prokuratury? Jeśli takowe były to chętnie się z nimi zapoznam,no chyba, że były elementem spisku i nikt nie robił pisemnej dokumentacji.

Chowano w piwnicach pokrzywdzonych?

Przekupywano proroków, policjantów,lekarzy?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bobcat napisał:

Też.

Przenoszenie sprawców na inne parafie i wymuszanie na ofiarach aby nie składały doniesień. Gdybyś nie był przedstawicielem Frontu Obrony Pedofilów to byś wiedział jak to działało. Było w wątku.

Uważano że nie ma sprawy to i dokumentacji nie sporządzano.

Nie wysilaj się. W rżnięciu głupa są tu lepsi od Ciebie.

I znowu stek bzdur i złośliwości z Twojej strony. Nigdy nie usprawiedliwiałem i nie broniłem księży pedofilów i tego nie robię ty natomiast z uporem maniaka starasz się wyolbrzymiać marginalny w zasadzie problem snując opowieści z mchu i paproci nie podparte żadnymi dowodami. Za to jest szereg dowodów na konfabulacje tych tzw. ofiar (nawet bodajże Gazetka pisała o oszuście Marku Lisińskim, prezesie fundacji " Nie lękajcie się".) któremu chodziło zwyczajnie o kasę.

Jak przeniesienie księdza na inną parafię miało i mogło uniemożliwić przeprowadzenie czynności dochodzeniowych i gwarantowało  bezkarność? Na Marsa ich chyba nie przenoszono?

I w końcu błagam, napisz jaka jest ta  "skala" tej pedofili w kościele bo "fakty prasowe" w stylu "Ksiądz miał molestować ministranta w Pizdochlewicach Mniejszych" nic tu nie wnoszą.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bobcat napisał:

W rżnięciu głupa są tu lepsi od Ciebie

Czy ja wiem? 

12 minut temu, Amator 2b napisał:

Nigdy nie usprawiedliwiałem i nie broniłem księży pedofilów i tego nie robię

No proszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Amator 2b napisał:

No to jaka jest ta skala tej pedofili w kościele bo czytam,czytam i nikt nic nie pisze?

Na to w końcu na 100 księży ilu jest pedofilami?

 

Nie chodzi o to, by złapać króliczka, lecz by go gonić... a korzystając z okazji obrzucić kogoś błotem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Amator 2b napisał:

I znowu stek bzdur i złośliwości z Twojej strony. Nigdy nie usprawiedliwiałem i nie broniłem księży pedofilów i tego nie robię ty natomiast z uporem maniaka starasz się wyolbrzymiać marginalny w zasadzie problem snując opowieści z mchu i paproci nie podparte żadnymi dowodami. Za to jest szereg dowodów na konfabulacje tych tzw. ofiar (nawet bodajże Gazetka pisała o oszuście Marku Lisińskim, prezesie fundacji " Nie lękajcie się".) któremu chodziło zwyczajnie o kasę.

Jak przeniesienie księdza na inną parafię miało i mogło uniemożliwić przeprowadzenie czynności dochodzeniowych i gwarantowało  bezkarność? Na Marsa ich chyba nie przenoszono?

I w końcu błagam, napisz jaka jest ta  "skala" tej pedofili w kościele bo "fakty prasowe" w stylu "Ksiądz miał molestować ministranta w Pizdochlewicach Mniejszych" nic tu nie wnoszą.

Chyba nikt nie ma wątpliwości że mamy oto do czynienia kolejnym obrońcą pedofilów. Watykan mówi oficjalnie o pladze, ten tu opowiada o "marginalnym problemie" i "faktach prasowych". Wszyscy wiedzą o praktyce przenoszenia w nowe środowisko na inną parafię gdzie dany sprawca i jego czyny są z początku nieznane - ten tu robi z siebie durnia i zadaje kretyńskie pytania. 

W słowniku ludzi kulturalnych brak jest słów aby nazwać tych, którzy prezentują taką postawę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, szymon1977 napisał:

Nie chodzi o to, by złapać króliczka, lecz by go gonić... a korzystając z okazji obrzucić kogoś błotem.

Dokładnie tak, nie byłoby pedofilii w Kk znaleźliby inny pretekst by znienawidzonym dokopać.....to wśród lewaków przybiera rozmiary jakiejś pandemicznej choroby.
 

Wczoraj widziałem w tv jak jakaś lewaczka sugerowała tak olbrzymią powszechność pedofilii na którą ponoć miała mieć niezbite dowody wśród księży że otarła się wręcz o śmieszność....zamknięto jej usta gdy jej uświadomiono że powinna zgłaszać to do prokuratury a nie tylko o tym gadać.
Swoją drogą jakoś nie słychać, by po wiadomym filmie sugerującym równie wielką skalę jakieś nowe sprawy były lawinowo zgłaszane gdzie trzeba......a to nie tylko jest moralnie uzasadnione by dysponujący dowodami tak uczynił, ale też prawnie (3 lata za przemilczanie, nie zgłoszenie)  usankcjonowane.  

To też dowodzi tego, że nie chodzi by złapać, "dobić króliczka", ale by mieć ciągły powód by pluć na cały Kk, w tym i na nas katolików.....  ?
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Maju napisał:

Bobcat chyba się jednak doigrasz.

Ty również.

 

21 minut temu, Maju napisał:

proponuję wszystkim którzy mają już dość tej podłej kłamliwej i chamskiej narracji byśmy zbiorowo donieśli na oszczercę.....są pewne granice w dyskusji, granice przyzwoitości których nie przestrzega.
Jeżeli są osoby które podobnie jak ja myślą proszę o kontakt na PW.

Ja natomiast proszę o kontakt na mój PW wszystkich, którzy mają dosyć zakłamywania rzeczywistości przez @Maju, bagatelizowania problemu, udawania że się jest przeciw pedofilii w ogólności przy jednoczesnym nie przyjmowaniu do wiadomości żadnego konkretnego przypadku.

25 minut temu, Maju napisał:

Kulturalni ludzie nie wkładają w usta treści których inni nie wypowiedzieli

Wiem. We wmawianiu że nie powiedziałeś tego co powiedziałeś i nie napisałeś tego co napisałeś jesteś arcymistrzem świata.

28 minut temu, Maju napisał:

Żadnych u ciebie zalet ludzi kulturalnych nie dostrzegam

Ty nie musisz. Zresztą aby to dostrzec trzeba samemu najpierw mieć elementarną kulturę.

30 minut temu, Maju napisał:

sprawdziłem zasady używania (cudzysłów)

Widać że niedokładnie sprawdziłeś. Cudzysłowu używa się nie tylko do cytatów. Również wtedy gdy chodzi o dane słowo w rozumieniu ogólnym a nie jako wynikającą z kontekstu część myśli. Przykład:

@Bobcat stosuje w wypowiedziach narrację, która się niektórym nie podoba.

W powyższym zdaniu zostało użyte słowo "narracja".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Maju napisał:

Nie pomagają prośby i groźby to proponuję wszystkim którzy mają już dość tej podłej kłamliwej i chamskiej narracji byśmy zbiorowo donieśli na oszczercę.....są pewne granice w dyskusji, granice przyzwoitości których nie przestrzega.
Jeżeli są osoby które podobnie jak ja myślą proszę o kontakt na PW.

O żesz Ty!

Odezwał się kłamca pierwszej ligi.

Miałeś wykazać, że zmanipulowane donosy na Ciebie pisałem.

A tu morda w kubeł na ten temat.

Zgłoś się na moderatora podły oszczerco i obrońco zwichrowanych kieckowych. 

P.S.

Mnie też możesz dodać do tej swojej listy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bobcat napisał:

Ja natomiast proszę o kontakt na mój PW wszystkich, którzy mają dosyć zakłamywania rzeczywistości przez @Maju, bagatelizowania problemu, udawania że się jest przeciw pedofilii w ogólności przy jednoczesnym nie przyjmowaniu do wiadomości żadnego konkretnego przypadku.

na lidera to może się nadajesz ale strachu i podwijania kity ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Maju napisał:

znaleźliby inny pretekst by znienawidzonym dokopać

Po pierwsze: owa rzekoma nienawiść istnieje wyłącznie w Twojej bujnej imaginacji.

Po drugie: nie wszystko co nie jest bezrozumną i bezrefleksyjną apologetyką staje się automatycznie nienawiścią.

Po trzecie: proszę o wskazanie aktu normatywnego który nakłada na obywateli obowiązek kochania tej instytucji.

17 minut temu, Maju napisał:

jakoś nie słychać, by po wiadomym filmie sugerującym równie wielką skalę jakieś nowe sprawy były lawinowo zgłaszane gdzie trzeba...

W filmie było wystarczająco materiału którym organy ścigania powinny się zająć. Te przestępstwa są ścigane z urzędu. Dlaczego się em tej pory nie zajęły?

21 minut temu, Maju napisał:

mieć ciągły powód by pluć

To jest od dawna stosowana taktyka nieuprawnionego stawiania znaku równości. Jeżeli się mówi o pedofilii konkretnego przedstawiciela organizacji - to zgodnie z zasadą "atak jest najlepszą formą obrony" przedstawia się to jako atak na wiarę i na samego Boga. Czy zastanawiłeś się kiedyś w jakim kontekście (stawiając ten znak równości) stawiasz wiarę i Boga?

3 minuty temu, slawek.xm napisał:

na lidera to może się nadajesz ale strachu i podwijania kity ?

Proszę o wskazanie kiedy i czego się bałem?

Kotek bardzo ładny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Maju napisał:

by mieć ciągły powód by pluć na cały Kk, w tym i na nas katolików.....  ?

Bo Kk to zdemoralizowana do cna instytucja, działającą pod przykrywką miłości bliźniego. A z ciebie to żaden katolik, tylko chory z nienawiści do inaczej myślących fanatyk. Zdolny do trywializowania każdych przestępstw zaistniałych w całej historii działalności Kk, by tylko poczuć się potrzebnym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, klecha napisał:

Miałeś wykazać, że zmanipulowane donosy na Ciebie pisałem.

Zawsze dotrzymuje słowa i podałem kilka stron wcześniej (drugi raz) w jednym z wpisów gdzie można to znaleźć.
Jest tam podany temat, nr. posta gdzie cały kontekst można sobie to przeczytać.....ty ten wpis pominąłeś milczeniem i w sumie się nie dziwię bo jak bezpośrednio się porówna te wpisy z tym co ty podałeś nie ma się wątpliwości że je zmanipulowałeś!

7 minut temu, klecha napisał:

podły oszczerco i obrońco zwichrowanych kieckowych. 
 

7 minut temu, klecha napisał:

Mnie też możesz dodać do tej swojej listy.

 

Musisz się postarać i częściej (tak jak Bobcatat) pisać te podłe kłamstwa.....  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bobcat napisał:

Dlaczego się em tej pory nie zajęły?

czekają aż cie stres zje i stracisz futro ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bobcat napisał:

Chyba nikt nie ma wątpliwości że mamy oto do czynienia kolejnym obrońcą pedofilów. Watykan mówi oficjalnie o pladze, ten tu opowiada o "marginalnym problemie" i "faktach prasowych". Wszyscy wiedzą o praktyce przenoszenia w nowe środowisko na inną parafię gdzie dany sprawca i jego czyny są z początku nieznane - ten tu robi z siebie durnia i zadaje kretyńskie pytania. 

W słowniku ludzi kulturalnych brak jest słów aby nazwać tych, którzy prezentują taką postawę.

I znowu kalka poprzednich Twoich 200 postów oraz brak odpowiedzi na moje pytania, które nie są kretyńskie w przeciwieństwie do Twoich powielanych i z "d wziętych  argumentacji" bo o memach już nie wspominam.

"Państwo" watykańskie mówi też o globalnym ocipieniu, o tym, że Żydzi są cały czas prześladowani i o tym,że lepiej być zdrowym niż chorym.

To jaka jest skala tej pedofili w kościele?

a) 10%

b) 50%

c) 100% 

Jako obsolwent wyższej uczelni gotowania na gazie chyba nie będziesz miał problemu ze wskazaniem najbardziej prawdopodobnej sugestii.

Zabawną i znamienną rzeczą jest fakt, że zawsze najbardziej "zatroskani" o sprawy kościoła są zawsze środowiska kontynuatorów rewolucji marksistowskiej ( a szczególnie pewna wiecznie pokrzywdzona poszkodowana grupa etniczna ) czy to w Polsce czy innych krajach i to one zawsze chcą go reformować często bijąc się w nie swoje piersi.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maju napisał:

pisać te podłe kłamstwa...

Kłamstwem wg Ciebie jest wszystko co napiszesz, a potem przyszła refleksja że nie powinieneś tego napisać.

1 minutę temu, slawek.xm napisał:

czekają aż cie stres zje i stracisz futro

Bardzo merytoryczna odpowiedź.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maju napisał:

jak bezpośrednio się porówna te wpisy z tym co ty podałeś nie ma się wątpliwości że je zmanipulowałeś!

Proszę podły kłamco, oto zmanipulowany przeze mnie wpis:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, klecha napisał:

A z ciebie to żaden katolik, tylko chory z nienawiści do inaczej myślących fanatyk. Zdolny do trywializowania każdych przestępstw zaistniałych w całej historii działalności Kk, by tylko poczuć się potrzebnym.

 

14 minut temu, klecha napisał:

O żesz Ty!

Odezwał się kłamca pierwszej ligi.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Amator 2b napisał:

To jaka jest skala tej pedofili w kościele?

Od szuściu do óśmiu (błędy w pisowni zamierzone).

Na głupie pytania istnieją jedynie słuszne głupie odpowiedzi.

Było to wielokrotnie wymieniane. Poszukaj sobie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławuś,  jak tam, przeczytałeś już wszystkie brednie księdza naukowca?

Majuwa już go skreślił, choć dalej nie wytlumaczył  słowa "endemiczny" .

Masz coś do dodania w temacie, czy tylko z majuwą na priv sobie dogadzacie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bobcat napisał:

Było to wielokrotnie wymieniane.

taka sama merytoryczna nyndza jak twoich "doniesień " z Watykanu

Teraz, klecha napisał:

Sławuś,  jak tam, przeczytałeś już wszystkie brednie księdza naukowca?

Majuwa już go skreślił, choć dalej nie wytlumaczył  słowa "endemiczny" .

Masz coś do dodania w temacie, czy tylko z majuwą na priv sobie dogadzacie?

nie interesuj się bo bobkowego pyska dostaniesz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Amator 2b napisał:

 

To jaka jest skala tej pedofili w kościele?

Taka, że nigdy nie powstanie komisja, bo boją sie skali zjawiska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, slawek.xm napisał:

taka sama merytoryczna nyndza jak twoich "doniesień " z Watykanu

Znaczy mówiąc o problemie Watykan kłamał? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Bobcat napisał:
59 minut temu, Maju napisał:

sprawdziłem zasady używania (cudzysłów)

Widać że niedokładnie sprawdziłeś. Cudzysłowu używa się nie tylko do cytatów. Również wtedy gdy chodzi o dane słowo w rozumieniu ogólnym a nie jako wynikającą z kontekstu część myśli. Przykład:

@Bobcat stosuje w wypowiedziach narrację, która się niektórym nie podoba.

W powyższym zdaniu zostało użyte słowo "narracja".

Nie udawaj mądrego, nie matacz głupimi przykładami, wiem w jakich przypadkach się go używa.....nadużywasz by wmówić że osoba coś takiego napisała czego nie miała nawet na  myśli!
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiądz Mariusz W. przyznał się w końcu podobno w sądzie do zarzucanych mu czynów. Ciekawe co na to jego wierni obrońcy? Pewnie uznają, że opętał go szatan karząc mu wypowiedzieć takie kłamliwe słowa. Proponuję wodą święconą go pokropić i będzie po problemie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, klecha napisał:

Taka, że nigdy nie powstanie komisja, bo boją sie skali zjawiska.

Do tego potrzebna jest zupełnie niezależna państwowa komisja. Jak w Australii.

1 minutę temu, Maju napisał:

matacz głupimi przykładami

Wiem. Wszystko nie po Twojej myśli jest "głupie".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Bobcat napisał:

Ja natomiast proszę o kontakt na mój PW wszystkich, którzy mają dosyć zakłamywania rzeczywistości przez @Maju, bagatelizowania problemu, udawania że się jest przeciw pedofilii w ogólności przy jednoczesnym nie przyjmowaniu do wiadomości żadnego konkretnego przypadku.

A do kogo pisać PW, jeśli ma się dość Twoich obelg, odzczerstw, manipulacji i ogólnego zburaczanie poziomu dyskusji Bocznicy? 

42 minuty temu, Maju napisał:

...by mieć ciągły powód by pluć na cały Kk, w tym i na nas katolików...

Nie tak prędko! To, że rzygać mi się chce, gdy w większości interesujących mnie wątków, zmuszony jestem wyszukiwać merytoryczne wpisy na temat z pomiędzy pyskówek wywołanych przez Bobcata, to że nie zgłaszam do moderacji, bo pomimo ewidentnego łamaniu Regulaminu i Netykiety ta nie reaguje, nie oznacza, że przyznaję Ci rację. No i przede wszystkim nie "my katolicy", bo ja nie jestem katolikiem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.