Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, klecha napisał:

Taka, że nigdy nie powstanie komisja, bo boją sie skali zjawiska.

jaka komisja? sam taki pomysł jest co najmniej śmieszny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, slawek.xm napisał:

bo bobkowego pyska dostaniesz

Ty za to uważaj, bo majuwa rozsiewa zarazę i możesz się obudzić z zaimplementowaną na stałe ksenofobią i z nosem w d.pie Kk. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szymon1977 napisał:

nie oznacza, że przyznaję Ci rację

jesteś za a nawet przeciw ?

Teraz, klecha napisał:

Ty za to uważaj, bo majuwa rozsiewa zarazę i możesz się obudzić z zaimplementowaną na stałe ksenofobią i z nosem w d.pie Kk. 

strasznie długo nad tym myślałeś ?

zrób sobie kawkę, wyluzuj bo stres Cię od rana zabija ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Amator 2b napisał:

To jaka jest skala tej pedofili w kościele?

a) 10%

b) 50%

c) 100% 

Jako obsolwent wyższej uczelni gotowania na gazie chyba nie będziesz miał problemu ze wskazaniem najbardziej prawdopodobnej sugestii.

Wskazanie "najbardziej prawdopodobnej sugestii" i obiektywne pidejście do tematu zanegowałoby prowadzoną tu propagandę anty PiS/KK. Więc jedyna liczba jaka padła to 300% (300 na 100).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, slawek.xm napisał:

jaka komisja? sam tali pomysł jest co najmniej śmieszny

No właśnie. Sam pomysł rozwiązania problemu jest dla Ciebie śmieszny. 

Jeśli myślisz że Twoi ulubieńcy na zawsze pozostaną bezkarni - to jesteś w błędzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, slawek.xm napisał:

aka komisja? sam tali pomysł jest co najmniej śmieszny

Oczywiście komisja ds molestowania  i wodzenia na pokuszenie księży przez małoletnich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez klecha

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bobcat napisał:

No właśnie. Sam pomysł rozwiązania problemu jest dla Ciebie śmieszny

oczywiście, i nie tylko dla mnie ale każdego kto zna autonomię KK

6 minut temu, Bobcat napisał:

Jeśli myślisz że Twoi ulubieńcy na zawsze pozostaną bezkarni - to jesteś w błędzie.

nic nie wiesz o tym kogo lubię , a bezkarność wykorzystujesz sam tu masz rację ale już niedługo ?

4 minuty temu, klecha napisał:

Oczywiście komisja ds molestowania  i wodzenia na pokuszenie księży przez małoletnich.

i przez wieloletnich też ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, slawek.xm napisał:

oczywiście, i nie tylko dla mnie ale każdego kto zna autonomię KK

W większości krajów świata KK nie stoi ponad prawem państwowym. U nas jest to tylko kwestią czasu. Niedługiego.

W Australii sobie poradzono. W Irlandii również.

14 minut temu, slawek.xm napisał:

nic nie wiesz o tym kogo lubię

Wystarczy czytać Twoje wpisy. Wnioski nasuwają się same.

14 minut temu, slawek.xm napisał:

bezkarność wykorzystujesz sam tu masz rację ale już niedługo

Cały drżę że strachu?

14 minut temu, slawek.xm napisał:

przez wieloletnich też

Coś było mówione o bucie? Arogancji? Mojej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, szymon1977 napisał:

Więc jedyna liczba jaka padła to 300% (300 na 100).

Moim zdaniem, jest o wiele wyższa. Tzn na jednego ksiedza pedofila przypada wiecej ofiar niz domniemane 3.

Nie doceniasz uwielbionych przez majuwiepodobnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, szymon1977 napisał:

Wskazanie "najbardziej prawdopodobnej sugestii" i obiektywne pidejście do tematu zanegowałoby prowadzoną tu propagandę anty PiS/KK. Więc jedyna liczba jaka padła to 300% (300 na 100).

I cała para (właściwe piana) poszłaby w gwizdek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Przez dziesięciolecia w Polsce, ale także w wielu innych krajach nie widzieliśmy tak naprawdę niczego złego w tym, że jakiś duchowny, tak jak to tak mówiono potocznie, lubi chłopców lub dziewczynki-

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Bobcat napisał:

A oni nam zarzucają TWA...

wam towarzyszu zawsze ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga broni, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Bobcat napisał:
59 minut temu, Maju napisał:

jakoś nie słychać, by po wiadomym filmie sugerującym równie wielką skalę jakieś nowe sprawy były lawinowo zgłaszane gdzie trzeba...

W filmie było wystarczająco materiału którym organy ścigania powinny się zająć. Te przestępstwa są ścigane z urzędu. Dlaczego się em tej pory nie zajęły?

Typowy przykład logiki inaczej.
Ci którzy mają wiedzę o pedofilii mają obowiązek zgłaszać to do prokuratury a nie czekać aż powstanie o tym film i władza się tym z urzędu zajmie.

Widać sami twórcy filmu nie do końca uznają te informacje za wiarygodne skoro się narażali na odpowiedzialność karną za nie zgłoszenie tego władzom.  ?

Bo;

" po ujawnieniu któregokolwiek z tych czynów prokuratura będzie miała obowiązek ścigać nie tylko sprawcę przestępstwa seksualnego, ale także wszystkie osoby, które o nim wiedziały, a nie złożyły zawiadomienia "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

31 minut temu, klecha napisał:
37 minut temu, Maju napisał:

jak bezpośrednio się porówna te wpisy z tym co ty podałeś nie ma się wątpliwości że je zmanipulowałeś!

Proszę podły kłamco, oto zmanipulowany przeze mnie wpis:

Znowu perfidnie kłamiesz i podle mataczysz, wiesz że nie o ten wpis mi chodzi.
Po drugie we wpisie vlado (str. 2231 wiadomego tematu) gdzie mnie zbanował nie znajdziesz tego co teraz cytujesz a znajdziesz trzy inne wyrwane przez ciebie z kontekstu moich wpisów zdania.
Jak można tak w żywe oczy kłamać.....

 

33 minuty temu, klecha napisał:

dalej nie wytlumaczył  słowa "endemiczny" .

Tłumaczę tylko takim którzy choć w minimalny sposób rokują że coś to da.

45 minut temu, Bobcat napisał:
47 minut temu, Maju napisał:

tak jak Bobcatat

Kto zacz?

Udający dbającego o pisownie łowca błędów i literówek a w rzeczywistości hipokryta który tylko takie u mnie lub innych swoich przeciwników widzi! 

Nie widział jak ostatnio pięknego byka palnął Stefan.....a takimi pierdołami się nakręca.     :))
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Maju napisał:

Typowy przykład logiki inaczej.
Ci którzy mają wiedzę o pedofilii mają obowiązek zgłaszać to do prokuratury a nie czekać aż powstanie o tym film i władza się tym z urzędu zajmie.

No właśnie. Typowy przykład logiki inaczej. U Ciebie. Na dodatek tradycyjnego zakłamania i hipokryzji. 

Tak. Każdy obywatel posiadający wiedzę o przestępstwie ma obowiązek zgłosić to organom ścigania. Jednakże w przypadkach ściganych z urzędu - jeśli wspomniane instytucje posiadły wiedzę z innych źródeł (np. z telewizji lub prasy) - mają obowiązek wkroczyć do akcji same z siebie. Dlaczego tego nie robią?

16 minut temu, Maju napisał:

Widać sami twórcy filmu nie do końca uznają te informacje za wiarygodne

Twórcy filmu dali prokuraturze na tacy wystarczająco gotowego materiału.

17 minut temu, Maju napisał:

wiesz że nie o ten wpis mi chodzi.

Cały czas chodzi o ten wpis. Więc nie kieruj rozmowy na boczne tory w obronie własnej.

18 minut temu, Maju napisał:

wyrwane przez ciebie z kontekstu

Stara śpiewka. Zmień płytę.

19 minut temu, Maju napisał:

tylko takie u mnie lub innych swoich przeciwników widzi

Przesadna skromność. Nie tylko. To jest margines.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, slawek.xm napisał:

jaka komisja? sam taki pomysł jest co najmniej śmieszny

To jest dobry pomysł.

Przewodniczącą powinna zostać Joanna Izabela Scheuring-Wielgus a zastępcą jakiś "duchowny" z Brooklynu.

I powinni "wyskalowywać" w każdą pierwszą sobotę miesiąca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Maju napisał:

Nie widział jak ostatnio pięknego byka palnął Stefan..

Jakiego?

Teraz, Amator 2b napisał:

To jest dobry pomysł.

Przewodniczącą powinna zostać Joanna Izabela Scheuring-Wielgus a zastępcą jakiś "duchowny" z Brooklynu.

I powinni "wyskalowywać" w każdą pierwszą sobotę miesiąca.

No widzisz. Próbujecie poważny problem pedofilii przykryć śmiechem. A potem się oburzacie gdy się Wam mówi że bronicie sprawców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bobcat napisał:

Jakiego?

No widzisz. Próbujecie poważny problem pedofilii przykryć śmiechem. A potem się oburzacie gdy się Wam mówi że bronicie sprawców.

Bo czytając te Twoje wygibasy to już pozostaje.

Już nie zamierzam więcej dokarmiać i niepokoić Najszanowniejszej Empatii.

Miłej soboty.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Maju napisał:

Nie widział jak ostatnio pięknego byka palnął Stefan.....a takimi pierdołami się nakręca.     :))

Udowodnij. Wczoraj miałeś i coś się zapowietrzyłeś jak zwykle ?

A co do zamieszczonego screena @klechy.

Czy jest przerobiony w photoshopie? Bo jak nie to ja w nim nie widzę czegokolwiek co by mogło go jakoś usprawiedliwiać. Podobno tego nie napisałeś. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, klecha napisał:
Godzinę temu, szymon1977 napisał:

Więc jedyna liczba jaka padła to 300% (300 na 100).

Moim zdaniem, jest o wiele wyższa. Tzn na jednego ksiedza pedofila przypada wiecej ofiar niz domniemane 3.

Nie doceniasz uwielbionych przez majuwiepodobnych

No tak, choroba się rozwija.  

 

17 minut temu, Bobcat napisał:

Dlaczego tego nie robią?

Bo pewnie uznali, że jak nie zgłosili tego twórcy filmu to osoby pokrzywdzone mogły sobie tego nie życzyć albo (co bardziej prawdopodobne) informacje tam zawarte nie mają rangi dowodów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szymon1977 napisał:

A do kogo pisać PW, jeśli ma się dość Twoich obelg, odzczerstw, manipulacji i ogólnego zburaczanie poziomu dyskusji Bocznicy? 

Nie tak prędko! To, że rzygać mi się chce, gdy w większości interesujących mnie wątków, zmuszony jestem wyszukiwać merytoryczne wpisy na temat z pomiędzy pyskówek wywołanych przez Bobcata, to że nie zgłaszam do moderacji, bo pomimo ewidentnego łamaniu Regulaminu i Netykiety ta nie reaguje, nie oznacza, że przyznaję Ci rację. No i przede wszystkim nie "my katolicy", bo ja nie jestem katolikiem. 

Można napisać do składu węgla.

To samo.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Bobcat napisał:
46 minut temu, Maju napisał:

Nie widział jak ostatnio pięknego byka palnął Stefan..

Jakiego?

14 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Udowodnij. Wczoraj miałeś i coś się zapowietrzyłeś jak zwykle ?

 

Nie mam natury Bobcata by wytykać komuś błędy  (ten wytyka nawet jak ich nie ma), zwłaszcza że sam czasem coś palnę....myślałem że sam to znajdziesz i "posypiesz głowę popiołem".
Napisałeś gdzieś niepoprawnie myląc pewnie karę  ze skazaniem.....będziecie się upierali, lub co gorsze wmawiali że sobie to wymyśliłem (jak to macie w zwyczaju) to zacytuję, teraz nie chce mi się szukać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maju napisał:

Nie mam natury Bobcata by wytykać komuś błędy  (ten wytyka nawet jak ich nie ma), zwłaszcza że sam czasem coś palnę....i myślałem że sam to znajdziesz i posypiesz głowę popiołem.

Ale do tematu będziesz chętnie wracał, choć wiesz że nie ma do czego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Bobcat napisał:
49 minut temu, Maju napisał:

wiesz że nie o ten wpis mi chodzi.

Cały czas chodzi o ten wpis. Więc nie kieruj rozmowy na boczne tory w obronie własnej.

Świat się kończy.   :))))
Będzie mi wmawiał że lepiej wie ode mnie o jaki wpis mi chodzi.....cały wpis vlado wkleił przecież ostatnio fox.
I tak dla ciebie jak i klechy niemiłą informacją jest to że NIE ISTNIEJE tam rzeczony wpis. Istnieją trzy inne.
Sprawdzałeś, czy zadufanie, chorobliwa wręcz pewność siebie i przemądrzałość nie pozwala ci byś kiedykolwiek takie czynności wykonywał?   :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że trwa nagonka na księżych i stało się to modne, więc sam w tym uczestniczę. Po prostu uważam, że wszyscy powinniśmy być równi wobec prawa. Nie ma nic przeciwko wierze i samej instytucji kościoła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Ale do tematu będziesz chętnie wracał, choć wiesz że nie ma do czego.

Wręcz przeciwnie, już skończyłem.
To co opisałeś jest domeną Bobcata no i klechy, chleba im zabierać nie zamierzam.

5 minut temu, Meloman napisał:

uważam, że wszyscy powinniśmy być równi wobec prawa.

To zupełnie tak jak ja.....problem w tym że nie wszyscy tak uważają widząc pedofilię tylko w Kk.   ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Maju napisał:

NIE ISTNIEJE tam rzeczony wpis

Rozumiem że wkleił wpis który nie istnieje? Sfabrykował go sam na Photoshopie?

12 minut temu, Maju napisał:

widząc pedofilię tylko w Kk

Powtarzam: gdzie indziej nie było instytucjonalnych procedur krycia sprawców i zapewniania im bezkarności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Meloman napisał:

To nie jest tak, że trwa nagonka na księżych i stało się to modne, więc sam w tym uczestniczę. Po prostu uważam, że wszyscy powinniśmy być równi wobec prawa. Nie ma nic przeciwko wierze i samej instytucji kościoła.

Prawo jak widzisz w tym przypadku jest bezsilne jak mamy do czynienia z międzynarodowym spiskiem sędziów, prokuratorów,lekarzy, organistów, biskupów, rządów i ogólnie ludzi złej woli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bobcat napisał:

gdzie indziej nie było instytucjonalnych procedur krycia sprawców i zapewniania im bezkarności.

Ani powoływania się na Boga w świętej trójcy jedynego w całej swojej działalności zawodowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.