Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, slawek.xm napisał:

Pierre zauważa, że niezliczona ilość księży została fałszywie oskarżona o popełnienie strasznej zbrodni.

Bzdura. Ilość księży jest skończona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, slawek.xm napisał:

szukanie spisku w każdym wpisie udowadniającym miałkość twoich teorii masz opnowaną do perfekcji

Napisz może sam coś nie-miałkiego zanim zaczniesz analizować miałkość moich wpisów.

Godzinę temu, slawek.xm napisał:

szkółka żdanowska wykrzywiła ci perspektywę

Tobie skutecznie wykrzywiła zupełnie inna.

Godzinę temu, slawek.xm napisał:

twoje karykaturalne komentarze są pozbawione treści merytorycznej

Mógłbyś wskazać treść merytoryczną jakichkolwiek (dowolnego) swojego wpisu? Sama propaganda.

Godzinę temu, slawek.xm napisał:

dopoki sam tego nie zrozumiesz pozostaniesz śmieszny

Wolę być śmieszny niż nudny jak Ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kościół kreuje Jana Pawła II na papieża, który walczył z przestępstwami pedofilnymi w Kościele. Tymczasem to on zatwierdził Kodeks Prawa Kanonicznego, który nie wymuszał surowych kar za wykorzystywanie seksualne dzieci przez księży. Przez cały okres pontyfikatu nie zniósł też tajemnicy papieskiej chroniącej przestępstwa seksualne duchownych"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2001 rok – seks z dzieckiem to przestępstwo najcięższe…

W 2001 Jan Paweł II wydał dekret zatwierdzający nowe normy De Gravioribus delictis (O ciężkich przestępstwach). Nowe normy uznawały grzech przeciw VI przykazaniu Dekalogu z osobą poniżej 18 lat za jedno z najcięższych przestępstw równe przestępstwom przeciw wierze, takim jak  solicytacja czy obraza tzw. postaci konsekrowanych (hostii i wina mszalnego).

W związku z tym nowe prawo przenosiło sprawy księży winnych przestępstw pedofilnych z Kongregacji do spraw Duchowieństwa do Kongregacji Nauki Wiary, nadając tej ostatniej wyłączne prawo  zatwierdzania lub uchylania wyroków w tych sprawach. Odnawiały też istniejący teoretycznie od dawna obowiązek natychmiastowego powiadamiania Watykanu o każdym przestępstwie pedofilnym.

Wyrok wydany przez Kongregację Nauki Wiary ma o tyle wyższą moc, że z nałożonej przez niego kary nie może zwolnić biskup lokalny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, jamelo napisał:

Po 18 latach od złagodzenia przez siebie samego tego prawa, gdy na Świecie zaczęło się robić głośno o kościelnej pedofilii. 

możesz to interpretować jak chcesz

dla mnie nie bylo żadnego złagodzenia, tylko uporządkowanie

a w 2001 zaostrzenie potężniejsze niż przepisy z1917 roku

szukanie dziury i czepianie się Jana Pawła II jest od lat typową probą zdyskredytowania naszego papieża nawet mimo wypowiedzi Franciszka podkreślającej jego niezaprzeczalną świętość

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Karol Wojtyła, wątpliwa świętość"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, slawek.xm napisał:

Odnawiały też istniejący teoretycznie od dawna obowiązek natychmiastowego powiadamiania Watykanu o każdym przestępstwie pedofilnym.

A dlaczego obowiązek informowania organów ścigania wprowadzono dopiero teraz i pod presją opinii publicznej?

25 minut temu, slawek.xm napisał:

Wyrok wydany przez Kongregację Nauki Wiary ma o tyle wyższą moc, że z nałożonej przez niego kary nie może zwolnić biskup lokalny.

Sam przeczysz swoim własnym wpisom. Niedawno pisałeś że biskup ordynariusz diecezji jest udzielnym księciem i może robić co chce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Bobcat napisał:

jest udzielnym księciem i może robić co chce.

nie znasz struktur feudalnych ?

każdy wasal ma nad sobą pana

pan nie zajmuje się wasalami swojego wasala

doucz się

43 minuty temu, Bobcat napisał:

i pod presją opinii publicznej?

śnisz ?

43 minuty temu, Bobcat napisał:

A dlaczego obowiązek informowania organów ścigania wprowadzono dopiero teraz

otóż nie wprowadzono w KK, poczytaj wytyczne Franciszka

zrobił to KEP sam podejmując tę decyzję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, slawek.xm napisał:

śnisz

Nie. Znam realia.

4 minuty temu, slawek.xm napisał:

otóż nie wprowadzono w KK

Tym gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, toptwenty napisał:
21 godzin temu, Maju napisał:

Mam nadzieję

Sam się prosisz.

20 godzin temu, Jacchusia napisał:

o tej mapce już było, wiec nie powtarzaj się,

 

Zastanawiam się czy właśnie o to nie chodzi by się powtarzać.....zawsze zawyżali dane o pedofilii w Kk, piszemy w temacie tego dotyczącym więc powtarzając w kółko to samo chcą stworzyć wrażenie.....mają nas za idiotów?
Bobcat na pewno....nawet się tym głupio chwali.     ?

19 godzin temu, Bobcat napisał:

Wychodzenie na idiotę w oczach idiotów przynosi zaszczyt.

 

14 godzin temu, slawek.xm napisał:

szukanie spisku w każdym wpisie udowadniającym miałkość twoich teorii masz opnowaną do perfekcji

szkółka żdanowska wykrzywiła ci perspektywę, dlatego twoje karykaturalne komentarze są pozbawione treści merytorycznej a nastawione tylko na deprecjację interlokutora

dopoki sam tego nie zrozumiesz pozostaniesz śmieszny

Cała prawda o nim....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maju napisał:

mają nas za idiotów?

Nie przyznawaj się oficjalnie. Tak samo jak to się ma z "oficjalnymi" danymi na jakie się powołujesz. Czyli dobrowolne przyznanie zboczeńca w koloratce poprzez wypełnienie kwestionariusza. 

Ciekawe kto jest większym idiotą, ten który w te dany wieży, czy ten który te dane publikuje...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Bobcat napisał:

Wolę być śmieszny niż nudny jak Ty.

Co jest bardzo smutne można być aż tak śmiesznym że stać się można do bólu nudnym.....jak ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hi_aro napisał:
7 minut temu, Maju napisał:

mają nas za idiotów?

Nie przyznawaj się oficjalnie. Tak samo jak to się ma z "oficjalnymi" danymi na jakie się powołujesz. Czyli dobrowolne przyznanie zboczeńca w koloratce poprzez wypełnienie kwestionariusza. 

Usiłujesz być dowcipny? Trudno się śmiać z czegoś w czym sensu brak.....

O jakich danych z jakich kwestionariuszy piszesz.....jaki związek ma to Twoje majaczenie do tego co ja napisałem?
Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i wyciągać logicznych wniosków??

3 minuty temu, hi_aro napisał:

Ciekawe kto jest większym idiotą, ten który w te dany wieży, czy ten który te dane publikuje...

Myślę że zanim coś się napisze powinno się najpierw pomyśleć by samemu na idiotę nie wyjść....taka rada na przyszłość.
 

 Sugerujesz że tylko kościelne DANE podaję, a to błąd podstawowy.....głównie te spoza kościoła, bo wiem że najczęściej z chorymi z nienawiści do Kk mam do czynienia i w takie nigdy nie uwierzą. Mało tego będą takie deprecjonować podobnie "merytorycznie" jak ty....
Przyznałeś tym, udowodniłeś coś nieoficjalnie pisząc coś co nie tylko sugeruje a wskazuje wprost kto jest większym.....może i jestem idiotą dla wam podobnych, wysilam intelekt do granic możliwości i doprawdy nie wiem o jaką WIEŻĘ ci chodziło.   :))) 
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O

12 minut temu, Maju napisał:

wysilam intelekt do granic możliwości

Jestem pełen podziwu... 

No to jaka jest skala pedofilli w polskim KK... 4-6%. W krajach gdzie przeprowadzono prawdziwe badania, takie właśnie odsetek występuje... A ja w Twoich badaniach. Jest około 30 tysięcy, z tego delikatnie mówiąc conajmniej 500 to perfidni zboczeńcy. Ile zostało ujawnionych, skazanych... 

Nigdy się tego nie dowiemy, a tacy fanatycy i obrońcy pedofili w koloratkach jak Ty, będą argumentować swoje wypociny hasłami od prokuratura Piotrowicza, że przecież, dziecko samo się prosiło, siadając na kolana pedofila...

Polski KK boi się, że po całkowitym "coming out" dochody spadną i nie będzie jak biznesu utrzymać. Zachłanni, oj zachłanni.      

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Piękny Stefan napisał:
W dniu 17.11.2019 o 08:04, Maju napisał:

MĄDREMU (chyba bo z Bobcatem nigdy nie wiadomo) dość.....gdyby przeglądał po wyemitowaniu filmu to by mnie nie dziwiło, ale po co przeglądał archiwa IPN  przed emisją i skąd ten "dziwny zbieg okoliczności" z ilością w filmie księży pedofilów zarejestrowanych?

Napisz mi jakie to ma znaczenie. Uważasz, że agent SB został księdzem? Nie. Zostali zwerbowani, bo takie widać morale mieli ci księża, że poszli na współpracę. Choćby zostali wcieleni zastraszaniem, to jaki to ma związek z ich zboczeniem? Twierdzisz, że SB im kazało być zboczeńcami?

Jeżeli nie udowodnisz, że poszli jako agenci na księży (a nie wierzę w takie zakonspirowanie), to tak naprawdę tylko gorzej o tych księżach świadczy. Nie dość że zwyrodnialcy, to jeszcze kapusie. I to ma umniejszać wartość filmu Siekielskich? Nie, to tylko pokazuje zdemoralizowanie kk.

No własnie.....jak piszę że to nie Kk przyczynia się do pedofilii, bo dotyka to ludzi w różnych środowiskach jak choroba to podnoszą się głosy że nie mam racji, bo lgną jak do miodu, insynuują że stwarza im się tam warunki do procederu.
Teraz wmawia się mi że sugeruję że im  "SB  kazało być zboczeńcami". 
Nie wyklucza ci się to z tym co wcześniej pisałem?

I co ci mam udowadniać? Własne wymysły?
Nie wiem kiedy ich zwerbowano i wcale niewykluczone że mogło to być jeszcze w seminarium.....każdy z chwilą wstąpienia tam miał na SB założoną teczkę....niewykluczone że wcześniej wiedziano o ich dziwnych skłonnościach.

Ale co to ma do faktu że Sekielski przeglądał ich teczki przed nakręceniem filmu?
Może mieć co innego....
A nie przyszło do główki że krycie takich usłużnych księży mogło być przez SB wspomagane,  rozciągnięto nad takim źródłem informacji na pewno parasol ochronny. To że działali tak długo i bezkarnie o tym świadczyć może.
 SB miało swoje sposoby by cele osiągać.....rozsiewanie sprzecznych informacji to było coś co mogło spowodować iż niektórzy biskupi (ci co nie współpracowali) sądzili że to co do nich dochodziło w sprawie pedofila to celowe działania służb by księdza pomówić. Mogli  rozsiewać "wiarygodne" plotki o ofiarach i ich rodzinach, nikt tego nie potrafił tak jak oni.....tego nie wiemy. 

To luźna hipoteza, nie sądzę że tak być musiało, ale to niewykluczone, bo służbom zależało na informacjach a szantażowani pedofile byli doskonałym źródłem informacji, ci nie mieli żadnego wyboru, to oczywiste.
Zresztą kłamstwo, donos to jak splunąć dla kogoś kto popełnia gorszą zbrodnię.  ?
 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, hi_aro napisał:

Jest około 30 tysięcy, z tego delikatnie mówiąc conajmniej 500

Sorki, jedynka nie weszła...

czyli conajmniej 1500 to statystyczni pedofile...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, hi_aro napisał:
2 godziny temu, Maju napisał:

wysilam intelekt do granic możliwości

Jestem pełen podziwu... 

No to jaka jest skala pedofilli w polskim KK... 4-6%. W krajach gdzie przeprowadzono prawdziwe badania, takie właśnie odsetek występuje... A ja w Twoich badaniach. Jest około 30 tysięcy, z tego delikatnie mówiąc conajmniej 500 to perfidni zboczeńcy. Ile zostało ujawnionych, skazanych... 

Nigdy się tego nie dowiemy, a tacy fanatycy i obrońcy pedofili w koloratkach jak Ty, będą argumentować swoje wypociny hasłami od prokuratura Piotrowicza, że przecież, dziecko samo się prosiło, siadając na kolana pedofila...

Polski KK boi się, że po całkowitym "coming out" dochody spadną i nie będzie jak biznesu utrzymać. Zachłanni, oj zachłanni.  

Godzinę temu, hi_aro napisał:

jedynka nie weszła...

czyli conajmniej 1500 to statystyczni pedofile

   

Nie szkodzi i nie ograniczaj się do jedynki....dwójka, trójka, zero dodaj.....nie takie rzeczy tu już widziałem.   :))

Pożartowaliśmy to teraz poważnie, jakie to są "prawdziwe badania".....nie odpisuj wiem najlepiej na podstawie "ankiet" lewackich gdzie podaje się dane jak te Twoje wyżej. W tych "badaniach" ksiądz głaszczący dziecko po głowie już jest potencjalnym zbokiem. 

Po drugie domagasz się poważnych danych a sypiesz jakimiś gigantycznymi cyframi z głowy w dodatku sugerując że to nie wszystko bo niema tych "nieujawnionych", to niepoważne.
Zresztą tak już mam że takim danym nie wierzę, zwłaszcza gdy podają je osoby które są na punkcie Kk delikatnie mówiąc zafiksowane.
Trudno takim tłumaczyć że nie bronię pedofilów, bo wiem z doświadczenia że chorzy z nienawiści do kościoła wierzą tylko w to co sami o mnie wymyślają i w każde idiotyzmy które lewactwo im napisze.

 

 


 

12 godzin temu, Bobcat napisał:
13 godzin temu, slawek.xm napisał:

Odnawiały też istniejący teoretycznie od dawna obowiązek natychmiastowego powiadamiania Watykanu o każdym przestępstwie pedofilnym.

A dlaczego obowiązek informowania organów ścigania wprowadzono dopiero teraz i pod presją opinii publicznej?

Dobre pytanie....zapytaj o to lewaków z SLD, PO dlaczego nie umieli i to dopiero PiS wprowadził.

12 godzin temu, slawek.xm napisał:

poczytaj wytyczne Franciszka

zrobił to KEP sam podejmując tę decyzję

To jest dla niego niewykonalne, on czyta tylko z "pewnych" źródeł.....w tej sprawie nie podsunęli gotowej  instrukcji jak to tłumaczyć.   :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, hi_aro napisał:

No to jaka jest skala pedofilli w polskim KK... 4-6%. W krajach gdzie przeprowadzono prawdziwe badania, takie właśnie odsetek występuje...

A jednemu forumowemu mądrali wyszło 300%.

2 godziny temu, hi_aro napisał:

Ile zostało ujawnionych, skazanych... 

Przeprowadzając badania uwzględnia się też szacunkową ilość tych nieujawnionch. Więc skoro przytaczasz tu 4-6% z badań, błędem logicznym jest sugerowanie, że jest ich więcej. Bo albo opierasz się na badaniach - albo badania olewasz i sobie po prostu gdybasz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Bobcat napisał:

Nie przyniosło żadnego spodziewanego efektu odwracanie uwagi na inne grupy społeczne (np. murarzy) gdyż zostało po prostu wyśmiane. To się próbuje nowej metody: trąbienie o fałszywych oskarżeniach i pomówieniach. Powyżej napisałem skąd się takowe biorą.

17 godzin temu, Bobcat napisał:

Niestety to o czym pisze o. Kramer jest owocem wieloletniego udawania że nie ma sprawy, zamiatania pod dywan oraz stworzonych instytucjonalnych procedur krycia sprawców i zapewniania im bezkarności.

 

Przykład lewackiej logiki inaczej i podwójnych standardów!!
Czym Bobcat "tłumaczy" podłe fałszywe oskarżenia....ano winny jest nie kto inny jak Kościół, dowodem ma być to że lewacy uroili sobie że to siedlisko zła. 

Bobcat w głębi duszy nie miałby pewnie nic przeciw temu by zło innym złem zwalczać....tu tylko stwarza pozory, udaje sprawiedliwego.  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Maju napisał:

...tak już mam że takim danym nie wierzę, zwłaszcza gdy podają je osoby które są na punkcie Kk delikatnie mówiąc zafiksowane.

Też jesteś na punkcie KK "zafiksowany", tylko w drugą stronę. Prawda zapewne leży gdzieś pomiędzy Twoimi optymistycznymi postami, a trolingiem uprawianym przez Bobcata i sp. z o. o. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, szymon1977 napisał:

A jednemu forumowemu mądrali wyszło 300%.

No to wygląda na to że @hi_aro się doigrał.....tak zaniżając statystykę na listę obrońców pedofilów załapie się jak nic.  :))

13 minut temu, szymon1977 napisał:

albo opierasz się na badaniach - albo badania olewasz i sobie po prostu gdybasz

6 minut temu, szymon1977 napisał:

Też jesteś na punkcie KK "zafiksowany", tylko w drugą stronę. Prawda zapewne leży gdzieś pomiędzy Twoimi optymistycznymi postami, a

 

Nie sądzisz że nie wszystko o mnie i o tym co robiłem, co robię wiesz i też trochę gdybasz.....    ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, szymon1977 napisał:

błędem logicznym jest sugerowanie, że jest ich więcej.

Nie wiem gdzie masz głowę, mam nadzieję że umiejscowiona jest na górze, nie na dole. 

Kto sugeruje że jest ich więcej niż 4-6%? Gdzie to napisałem? 

No dobra, skoro mamy 1500 statystycznych kościelnych pedofili i przyjmiemy że każdy skrzywdził 5 nieletnich, wychodzi nam 4500 skrzywdzonych osób. Oczywiście to tylko takie gdybanie, no bo jeden przez lata krzywdzi 10 nieletnich, inny "tylko" dwoje. Ale im dłużej są bezkarni i wyżej w hierarchii tym rozpasanie większe. 

6 minut temu, Maju napisał:

No to wygląda na to że @hi_aro się doigrał

Ale czego się doigrałem kłamco i obrońco lobby i ideologii pedofilskiej w KK. Wykaż w dowodach..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, hi_aro napisał:

Nie wiem gdzie masz głowę, mam nadzieję że umiejscowiona jest na górze, nie na dole. 

Kto sugeruje że jest ich więcej niż 4-6%? Gdzie to napisałem? 

Niech Ci będzie, nic nie sugerowałeś, to ja się zasugerowałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szymon1977 napisał:

Niech Ci będzie, nic nie sugerowałeś, to ja się zasugerowałem.

Czyli jak zwykle, nie doczytasz, nie douczysz się, nie przeanalizujesz tylko się sugerujesz... Mało odporny na sugestie jesteś z tego wynika, a rzeczona logika w Twoich wywodach jest nic warta. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, hi_aro napisał:
31 minut temu, Maju napisał:

No to wygląda na to że @hi_aro się doigrał

Ale czego się doigrałem kłamco i obrońco lobby i ideologii pedofilskiej w KK. Wykaż w dowodach..

Następny który nie potrafi inaczej prowadzić rozmowy jak tylko na oszczerstwa.....wskaż jedno moje kłamstwo, o konkret mi chodzi.

Nie będę ci tłumaczył na czym dowcip polega z czego się teraz z Szymonem śmiejemy.....do tego trzeba znajomości tematu, potem odrobiny mądrości i intelektu....dystansu do siebie przede wszystkim.

25 minut temu, hi_aro napisał:

mamy 1500 statystycznych kościelnych pedofili i przyjmiemy że każdy skrzywdził 5 nieletnich, wychodzi nam 4500 skrzywdzonych osób.

Jak już o kłamstwach mowa;

Wykaż w dowodach!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Maju napisał:

do tego trzeba choć odrobiny mądrości i intelektu.

Czego....

9 minut temu, Maju napisał:

Wykaż w dowodach!

Widzę że czytać po polskiemu też nie potrafisz... NIe ma się czego dziwić, szymuś ma tak samo, chodziliście do tej samej szkoły? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, hi_aro napisał:
19 minut temu, Maju napisał:

do tego trzeba choć odrobiny mądrości i intelektu.

Czego....

Tego co ci brakło by dowcip załapać....

8 minut temu, hi_aro napisał:
19 minut temu, Maju napisał:

Wykaż w dowodach!

Widzę że czytać po polskiemu też nie potrafisz... NIe ma się czego dziwić, szymuś ma tak samo, chodziliście do tej samej szkoły? 

Ty reprezentujesz szkołę Bobcata któremu ma się wierzyć na słowo, jak nie jest się kłamcą.....nie rżnij głupa, napisz skąd masz te dane lub kto poważny je może potwierdzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.