Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, notoryczny napisał:

Polska jest dziwnym krajem"

- Polska jest dziwnym krajem gdzie wielu ludzi zarabia mniej niż minimalne wynagrodzenie zapisane ustawowo. Dzieje się tak za sprawą zbyt częstego stosowania umów zlecenia i o dzieło. Wielokrotnie już przedstawialiśmy dowody i wyliczenia potwierdzające, że są Polacy pracujący w ochronie, czy gastronomii, zarabiający po 3-4 złote za godzinę. W naszej ocenie jest to niedopuszczalne - mówi Piotr Szumlewicz ekspert OPZZ.

Przyjmując, że średnio zatrudnieni na etacie w Polsce pracują 168 godzin w miesiącu, zarabiający 3 złote na godzinę miesięcznie otrzymują 504 złote brutto. Będący w odrobinę lepszej sytuacji, dostający 4 złote, muszą próbować przeżyć miesiąc za 672 brutto. Należy też pamiętać, że opłacając wszystkie składki, pracujący na zlecenie nie zarobi więcej, niż etatowiec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Bzdura... Bzdura... Bzdura...
W tz. ochronie pracowali i pracują przeważnie emeryci i inwalidzi. I ze znajomości tego środowiska często słyszę " w domu bym tego nie wysiedział". Innym przykładem jest człowiek pracujący w "ochronie" bo do niczego innego się nie nadaje ( brak wykształcenia, umiejętności itd. )jak do chodzenia w koło komina i meldowania się, że nie śpi. To ile ma zarabiać? Tyle co fachowiec który wie co zrobić z np. spawarką?
Wiesz jak jest teraz gdy PiS dźwiga najniższą? Ludzie bez kwalifikacji, wykształcenia, doświadczenia i często chęci do pracy wynagrodzeniem zbliżają się do pracowników z fachem w ręku, wieloletnią praktyką i doświadczeniem. Ale realne wynagrodzenie tym pierwszym wzrosło tym drugim zmalało. Bo wzrost minimalnego wynagrodzenia napędza inflację. I tak wszystko drożeje ale wzrost wynagrodzenia odczuli tylko Ci którym to państwo podniosło wynagrodzenie mimo tego, że kwalifikacje pozostały na tym samym poziomie.

Gdybyś przeczytał artykuł sam byś sobie wyliczył, że 5 lat temu najniższa krajowa dawała 8PLN na godzinę co jest w tym artykule.

Ja jak najbardziej chcę by ludzie godnie zarabiali, godnie biorąc pod uwagę umiejętności i chęci. Takich "bo mi się należy" to wszędzie pełno.
Z innej strony, czy zauważyłeś by emerytury wzrosły proporcjonalnie do wynagrodzenia ( te minimalne oczywiście )?
Nie, niestety nie wzrosły... A dlaczego? Bo emeryci to z budżetu a pracownicy to od pracodawcy muszą dostać, nie z budżetu.
Co z tego wynika? Ano to, że rządzący chcą upodobać się pracownikom kosztem pracodawców, bo to pracodawca ma się martwić skąd na te wypłaty. Kaczyński zaproponował tym którzy nie podołają zamknięcie firmy.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, jezz napisał:

Zdecydowanie jeszcze trzeba podpiec?

To was dupa piecze ,nie mnie ,tylko tak przypominam .....kogo tu dupa piecze i kto siem wscieka .

Wsciekacie sie ze Duda wygra a wygra :) Duda wygra potem pis znowu wygra i zegnajcie stolki i branie kasy za free...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, atmeg napisał:

To was dupa piecze ,nie mnie ,tylko tak przypominam .....kogo tu dupa piecze i kto siem wscieka .

Wsciekacie sie ze Duda wygra a wygra ? Duda wygra potem pis znowu wygra i zegnajcie stolki i branie kasy za free...

Klika Szumowskiego to ciężko zapracowała na te miliony przywłaszczone ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Kalasanty Ciaputko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, atmeg napisał:

To was dupa piecze ,nie mnie ,tylko tak przypominam .....kogo tu dupa piecze i kto siem wscieka .

Wsciekacie sie ze Duda wygra a wygra ? Duda wygra potem pis znowu wygra i zegnajcie stolki i branie kasy za free...

Za free to biorą kasą pieszczochy PiSowskiego reżimu, albo krewni i znajomi królika. Taki Pan Narciarz na przykład.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, atmeg napisał:

co do kolegi Jaro_747 to on nawet niewie czy to dobre czy zle ,powiedzieli mu ze to diskopolo czyli zle ...

 

atmeg... no ok... ale kiedy jakąś muzę zapodasz?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, atmeg napisał:

To was dupa piecze ,nie mnie ,tylko tak przypominam .....kogo tu dupa piecze i kto siem wscieka .

Wsciekacie sie ze Duda wygra a wygra ? Duda wygra potem pis znowu wygra i zegnajcie stolki i branie kasy za free...

Chopie, ja tu wpadam na browary i posłuchać muzyki.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalasanty Ciaputko czyzbyś myslał o jaro_474 jako o idiocie którego musisz obronić ? ok broń tego i...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, jezz napisał:

Chopie, ja tu wpadam na browary i posłuchać muzyki.?

Wyluzuj bo ja wszystko biore z luzem inaczej nie moglbym pisać i to serio napisalem do ciebie teraz .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, atmeg napisał:

Kalasanty Ciaputko czyzbyś myslał o jaro_474 jako o idiocie którego musisz obronić ? ok broń tego i...

Tu nikogo nie trzeba bronić, tu każdy mocny jak koń ?
Ale by to sprawdzić niektórym za daleko do Częstochowy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kalasanty Ciaputko napisał:

atmeg... no ok... ale kiedy jakąś muzę zapodasz?

 

hmm .muza potrzebna ok ,cos znajde ,nie z klasyki ...ale uwielbiam klasyke serio.

Rozumiem ze cos ,mniej znanego ...ni nie ze z jakiej komorki ale takiego nie oklepanego i dobrego .ok masz .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, atmeg napisał:

Wyluzuj bo ja wszystko biore z luzem inaczej nie moglbym pisać i to serio napisalem do ciebie teraz .

No właśnie jestem wyluzowany.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, atmeg napisał:

hmm .muza potrzebna ok ,cos znajde ,nie z klasyki ...ale uwielbiam klasyke serio.

Rozumiem ze cos ,mniej znanego ...ni nie ze z jakiej komorki ale takiego nie oklepanego i dobrego .ok masz .

 

Gdyby jeszcze nie z Playbeck-u ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kalasanty Ciaputko napisał:

Gdyby jeszcze nie z Playbeck-u ?

no nie ,ty serio tos napisał ?

i jak tu gadac o muzie z takimi typami ?

Kalasanty Ciaputko mialem napisac zebys cos dal od siebie a teraz to wole kapusty w beczce posluchac ? spadaj typie ?

a na serio ,jak niemasz nic do napisania to nie pisz i nie zawracaj dupy innym.

co myslales ? ze zapodam jakas kiche ? Zapomniałeś ze to jest forum muzyczne ?

21 minut temu, jezz napisał:

No właśnie jestem wyluzowany.?

Ok ja tez ,chodz czasem droczymy siem i niech tak bedzie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

================================

ach te znawcy muzyki :) mysla sobie ze jak ktos zapodaje jakies disko to nie kuma muzy .

mysla tez ze jak za PISem to nie kuma polityki .

================================================

 

a tu uwaga ,oni graja z playbacku ...zapewne .....no bo jak inaczej ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=====================================

wielu ludzi mysląc ze sluchaja znanych uznanych numerow znaja muzyke uznaja samych siebie za znajacych muzyke .......

Ja mam pokore wobec muzyki ,słucham ,ucze sie ,zapamietuje a przedewszystkim doswaiadczam muzyki , nie staje sie jej panem a jedynie doswiadczam jej .....bez wzgledu na gatunek ,kraj pochodzenia itp.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy muzyki mozna sie nauczyć ..? można z pokorą ,przez lata mozna .....

 

ale prawda jest taka ze nie wszyscy doswiadcza muzyki  takie zycie ...

Czy słuch człowieka rozwija sie wraz z sluchaNIEM MUZYKI ,TAK .

rOZWIJA sie  .....rozwija sie percepcja muzyczna ,zdolnosć słyszenia wiekszej ilości dzwieków oraz ich odbieranie jednoczesne .

czy wszyscy ludzie sa zdolni osiagnąc podobną percepcje muzyki- Nie  .....

To juz wynika z indywidualnych predyspozycji osoby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy osoby obdazone tak zwanym sluchem absolutnym sa dobrymi muzykami  -nie .

słuch absolutny nie gwarantuje zdolności muzycznych .

Czy muzycy wiedza jak ma zabrzmieć ich utwór w całosci ? wiekszość muzykow niewie jak ma zabrzmiec ich utwór w całosci .Wielu z nich o tym nie mysli.Dziwne ale prawdziwe .

bardzo wielu muzyków jest skupionych na swoim graniu i nie interesuje ich jak zabrzmi całość .

Smutne ale prawdziwe .

Kto czuwa nad brzmieniem utworu .Przeważnie realizator nagrania .To na niego spada czesto całe wyczucie brzmienia i rózne niuanse ...

czy sa wyjatkowe kapele które wiedza jak chcą brzmieć ? tak .....są takie ....taki przyklad .PinkFloyd ..ELO. ...

tu wszystko zostało sworzone przez muzykow ,sama muza jak i sposób zarejestrowania ..

Czy Ja znam siem na muzyce .znam sie ale przecietnie ,na forum sa lepsi odemnie .HEH.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, jezz napisał:

I dlatego łączął się w bólu z inteligencją płaczącą po trójce.?

"Sytuacja jest żenująca, osoby odpowiedzialne powinny ponieść konsekwencje, powinny zostać usunięte, żeby nie mogły prowadzić dalej spraw tego ważnego dla wielu Polaków programu radiowego - ocenił w niedzielę prezydent Andrzej Duda, odnosząc się do sytuacji w radiowej Trójce"

Czytaj więcej na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No teraz z pewnoscią głos prezydenta zostanie wysłuchany .

Jak w przypadku Kurskiego  ?

Ci dzięki którym to radio miało jakiś sens i przyciągali słuchaczy już poszli swoją drogą .

On chce aby ktoś odpowiedział w tej sytuacji . Kto ? I kto ma na to wpłynąć ? Bo chyba nie on .

Takie pitu pitu , typowe dla tego pseudo prezydenta .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

hmm .muza potrzebna ok ,cos znajde ,nie z klasyki ...ale uwielbiam klasyke serio. Rozumiem ze cos ,mniej znanego ...ni nie ze z jakiej komorki ale takiego nie oklepanego i dobrego .ok masz .

 

 

Fajne, ale Czarnych Braci to na tym koncercie to raczej nie było

 

 

 

================================ 

a tu uwaga ,oni graja z playbacku ...zapewne .....no bo jak inaczej ?

 

 

 

Tu też Czarni Bracia raczej jedynie jako bombki na drzewie lub podpałka na ognisko KKK

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Pani:[mention=25336]atmeg[/mention] to rasista,[mention=25336]atmeg[/mention] to rasista,[mention=25336]atmeg[/mention] to rasista, zygu zygu marcheweczka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, atmeg napisał:

no nie ,ty serio tos napisał ?

i jak tu gadac o muzie z takimi typami ?

Kalasanty Ciaputko mialem napisac zebys cos dal od siebie a teraz to wole kapusty w beczce posluchac ? spadaj typie ?

a na serio ,jak niemasz nic do napisania to nie pisz i nie zawracaj dupy innym.

co myslales ? ze zapodam jakas kiche ? Zapomniałeś ze to jest forum muzyczne ?

Nie lubię jak tak śpiewają, mogli by przynajmniej udawać, że śpiewają do tych mikrofonów.
Jakoś mi się Milli Vanilli od razu przypomina ? .
I co mi zrobisz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla „postronnych“. Czy w Polsce sa jakies sekty, ekstremistyczne rasistowsko-nacjonalistyczne organizacje, bojowki, ktore nawoluja latwo podatne ofiary, przeprowadzaja pranie muzgow i wypuszczaja takich demagogicznie totalnie skrzywionych „atmegow“?

PiS jaki jest, taki jest, ale az tak chorych, debilnych politycznych teorii nie rozprzestrzenia, wiec jest to dla mnie zagadka, skad sie takie „atmegi“ urwaly.

Zylem w Polsce 30 lat, przez nastepne 30 utrzymuje bliskie kontakty z Polska, i przez te 60 lat jeszcze NIGDY nie spotkalem tak ideologicznie skrzywionych typow. Gdzie oni sie wczesniej pochowali i skad oni sie nagle biora?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, xajas napisał:

Pytanie dla „postronnych“. Czy w Polsce sa jakies sekty, ekstremistyczne rasistowsko-nacjonalistyczne organizacje, ktore przeprowadzaja pranie muzgow i wypuszczaja takich totalnie demagogicznie skrzywionych „atmegow“?
PiS jaki jest, taki jest, ale az tak chorych, debilnych politycznych teorii nie rozprowadza, wiec jest to dla mnie zagadka, skad sie takie „atmegi“ urwaly.
Zylem w Polsce 30 lat, przez nastepne 30 utrzymuje bliskie kontakty z Polska, i przez te 60 lat jeszcze NIGDY nie spotkalem takich typow. Gdzie sie wczesniej pochowali i skad oni sie nagle biora?

Widzisz co to kwarantanna z ludźmi robi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jest jest takie powiedzenie: po Coronowej kwarantannie madrzy beda jeszcze madrzejsi, grubasy beda jeszcze grubsze, sportowi beda jeszcze bardziej sportowi a glupi beda jeszcze glupsi

 

Ale nie sadze by taki wynik prania mozgu (jak powyzej) mozna osiagnac w tak krotkim czasie kwarantanny. To wynik wieloletniej agresywnej, wrogiej propagandy, choroby, ktora totalnie zdrazyla szare komorki i doprowadzila do nieodwracalnych szkod.

PS.

Na poprawke „mozgu“ powyzej bylo juz za pozno

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kalasanty Ciaputko napisał:

W tz. ochronie pracowali i pracują przeważnie emeryci i inwalidzi. I ze znajomości tego środowiska często słyszę " w domu bym tego nie wysiedział". Innym przykładem jest człowiek pracujący w "ochronie" bo do niczego innego się nie nadaje ( brak wykształcenia, umiejętności itd. )jak do chodzenia w koło komina i meldowania się, że nie śpi.

Bydlak, to człowiek wykształcony (jego zdaniem) ale cham. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.